כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 28 בנובמבר **  (נקרא 5228 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח

אנא שמרו על שאלות קצרות על מנת להקל על הקריאה בעברית של חיים,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית

תודה, עז.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 28 בנובמבר **
« להגיב #1 ב- : נובמבר 21, 2006, 17:23:03 »
חיים שלום רב, השם עימך.
רציתי לשאול בבקשה:

1. מה אנחנו כאן בישראל יכולים לעשות בשבילך על מנת לסייע לך במאבק לעלייתך לארץ ישראל לזרז את התהליך הזה? האם פנית לבג"צ בעניין זה? הרי חוק השבות מחייב את הממשלה לאפשר לך לעלות. ברור לי שהחזיר האנטישמי מני מזוז ימח שמו וזכרו יעשה הכל כדי לימנוע זאת מימך אבל חוק הוא חוק!!

2. האם אתה לא חושש לחייך?? אני שם לב לקווי דימיון בינך לבין הרב כהנא. לשניכם יש כושר ביטוי מעולה וכריזמה ואתה נואם מעולה ויש לך כושר שכנוע ואין ספק שכאשר תעלה לארץ תוכל למשוך תומכים ממש כמו הרב הכנא. האם אתה לא חושש לחייך שחס וחלילה (שהשם ישמור אותך תמיד) יקרה לך מה שקרה לרב כהנא זצ"ל? אני בטוח שיש ערבים שמכירים אותך ומקשיבים לדבריך.

אנחנו אוהבים אותך ומחכים לך כאן בארץ ישראל.
בכבוד רב,
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

yacov

• אורח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 21, 2006, 17:26:56 »

בס"ד

שלום חיים,

תודה על התשובה שלך.  כששאלתי אם יש עוד בני-נח ב-JTF, אני התכוונתי אם יש עוד ב-JTF מחוץ לפורום כמו Jimmy Sullivan.  אם יש עוד בני נח כאלו, האם אתה אומר להם דברים שאתה אומר לנו בעברית ול-Jimmy באנגלית?

האם יש לנוצרים עובדי ישו מקום בעולם הבא או בעולם בתקופת המשיח?  האם נוצרים בכת ה"Unitarian" הם נחשבים כעובדי עבודה זרה גם?  הם לא מאמינים ב"משולש הקדוש". יש אנשים שאומרים שאין מקום לנוצרים בעולם הבא בגלל אמונתם בישו.  האם זה אמת, אפילו אם הם אוהבים את היהודים ותומכים ב-JTF?

בברכה,
יעקב מנשה בן רחמים

נ.ב. כשאני כותב B"H אני מתכוון "בעזרת השם" ולא "ברוך השם".  ביי.

(תרגום לעברית ע"י דוקא_כך.  ההודעה המקורית באותיות אנגליות מופיעה למטה.)

BS"D

Shalom Chaim,

Toda al ha teshuvah shelcha? K'she sha'alti im yesh od Bnei Noah be JTF, ani hitkavanti im yesh od by JTF mi hutz la'forum kemo Jimmy Sullivan. Im yesh Od Bnei Noah ka'elu, ha'im ata omer lahem ha'dvarim she ata omer lanu be Ivrit ve le Jimmy be Anglit?

Ha'im yesh le Notzrim ovdei Yeshu makom ba'olam ha'ba or ba'olam be tekufat haMahiach? Ha'im Noztrim be kat "Unitarian" hem nichshavim ke ovdei avodah zara gam? Hem lo ma'aminim ba "Meshulash HaKadosh". Yesh anasim she omrim she ein makom le Notzrim b'olam haba bliglal emunatm be Yeshu. Ha'im ze emet, afilu im hem ohavim et Ha Yehudim ve tomchim be JTF?

Bivracha,
Yacov Menahse Ben Rachamim.

P.S. Kshe ani kotev B"H, ani mitkaven "Be'ezrat Hashem",ve'lo "Baruch Hashem". Bye.

« עריכה אחרונה: נובמבר 24, 2006, 21:04:27 על ידי דוקא_כך »

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #3 ב- : נובמבר 22, 2006, 23:25:50 »
בהמשך להודעה שהשארתי בעיניין חטיפת ילדי תימן וגזילת יהדותם רציתי לשאול אותך שאלה.
שמעתי שמירבית התינוקות שנחטפו נמכרו ליהודי ארצות הברית תמורת 5000 דולר, להורים ניצולי שואה, שאיבדו את ילדיהם, או שאיבדו את היכולת להביא ילדים לעולם (וסיפרו להורים המאמצים שההורים הביולוגים נפטרו), ולא כפי שציינת בתוכניתך שהם נשלחו למוסדות ולקיבוצים, אי כי גם זה קרה אך לא בסדר גודל כזה.
רציתי לשאול אותך כמי שחי וגר בארצות הברית, האם אתה יכול לאמת את העובדה הזו?
האם ראית,שמעת או הכרת יהודים בני גילך שאינם דומים להוריהם? או שידעו שהם מאומצים?
דודים שלי התאומים נחטפו בשנת 1956 בהיותם בני שבועיים ולא נודע מקום הילקחם, ורציתי לדעת האם כדאי לחפש בין יהודי ארצות הברית, וכיצד היית מציע לי לעשות זאת?

תודה רבה, ואני מתנצל אם אני "חופר" בנושא הזה יותר מידי... תנועת כ"ך היא התנועה היחידה שאינה מטייחת את מה שקרה, ונלחמת לחשיפת האמת.

yacov

• אורח
« להגיב #4 ב- : נובמבר 23, 2006, 17:50:25 »
האם נוצרים הם באמת חסידי אומות העולם או אתה רק אומר את זה באנגלית?

(תרגום לעברית ע"י דוקא_כך.  ההודעה המקורית באותיות אנגליות מופיעה למטה.)

Ha'im Notzrim hem be'emet Haissdei Umot HaOlam o ata rak omer et zeh be Anglit?

« עריכה אחרונה: נובמבר 24, 2006, 21:04:54 על ידי דוקא_כך »

עז77

• אורח
« להגיב #5 ב- : נובמבר 24, 2006, 01:49:38 »
שלום חיים, התרגשתי מאוד מסיפורך הנוגע ללב על התא האיום שהיית כלוא בו בארץ ישראל,
אגב אמרת שדה תעופות, אין מילה כזו תעופות - יש תעופה כמו שיש רק aviation ולא aviations

אז אומרים שדה תעופה ביחיד או שדות תעופה ברבים.

ולגבי החזון שאמרת על אוניברסיטאות ומוסדות בשם כהנא,
זה נקרא להיות קרוי על שמו.... Named after

או בעתיד ב"ה - יקרא על שמו, וברבים יקראו על שמו

מקווה שעזרתי קצת לשפר את העברית הטובה שלך (היא לא גרועה בכלל!) בעוד קצת.

לשאלתי השבוע,

אמרת שישראל לא תמנע ממך לבקר פה כחבר קונגרס.
אז האם חשבת להיות חבר קונגרס אך ורק כדי להכנס לישראל,
ואזז - להתבצר פה עם כל הכהניסטים ולהלחם על זכותך להשאר פה, מישראל עצמה
שזה יהיה בוודאי מלווה בסיקור (coverage) חדשותי בישראל ויגייס עניין רב שיתמוך במטרתך.

לדעתי זה מספיק מטורף כדי לעבוד, מה דעתך?

עז77.
« עריכה אחרונה: נובמבר 24, 2006, 01:53:30 על ידי עז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : נובמבר 24, 2006, 13:58:54 »
חיים שלום, אני חדש בפורום, רציתי להעלות הצעה חדשה בפניך, ואני מעוניין לשמוע את תגובתך בעניין.
ולהלן הצעתי, אני חושב שצריך לאמץ את התגובה הרוסית לחטיפות של נציגיהם (במיוחד בימים שבו אנו מתפללים לשובם של חיילנו), החיזבאללה בשנות השמונים נקרא: "המדוכאים עלי אדמות", הוא חטף כמה דיפלומטים סובייטים בלבנון, ורצח אותם, ה-KGB בתגובה חטף כמה פעילים מרכזיים של חיזבאללה, רצח אותם וביתר את גופותיהם לנתחים, נתחים אלו נשלחו חזרה בדואר לכתובות של מנהיגי חיזבאללה, מאז החטיפות של רוסים בלבנון הופסקו לאלתר, עכשיו לשאלה: מה דעתך לגבי לקיחת אסירים ערביים אצלנו (מרואן ברגותי לדוגמא) לחסל אותם, לחתוך את הגופות שלהם ולשלוח אותם למנהיגי חמאס-פת"ח- ג'יהאד איסלמי בדואר, וגם לחסן נאסראללה בדואר?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #7 ב- : נובמבר 24, 2006, 21:37:42 »
שלום חיים,

1. מדוע יוסף, שהיה צדיק ובעל רוח נבואה, האמין שמותר לו לקבל מידי פרעה כבוד ושררה במצרים?  הרי בתור צדיק הוא היה אמור להיות ירא שמים ולהבין את המשמעות של קידוש השם וחילול השם, ועל כן, לכאורה היו צריכים להיות לו שיקולים דומים לשיקולים שמנעו מהרב כהנא הי"ד להכנס לפוליטיקה בארה"ב, שמונעים ממך להסכים לרוץ לבחירות לקונגרס בארה"ב, ושגרמו למשה רבינו לרצוח מצרי שהתאכזר אל יהודי, ולוותר על ההשפעה שכבר היתה לו כבן למשפחת פרעה, ושהיתה יכולה להיות לו כמשנה פרעה או אפילו פרעה בעתיד.

2. לפני שהרב כהנא הי"ד עלה לא"י, הוא סיים את ישיבת מיר, הוסמך לרבנות, קיבל תואר בלימודי חול, ארגן את הליגה להגנה יהודית, וניהל מאבק אלים נגד מטרות סובייטיות בארה"ב למען שחרורם של יהודי ברה"מ בהצלחה מרובה.  כלומר, הרב כהנא האמין שהשגת כל היעדים האלה קדמה לעלייתו לא"י.  האם כך הוא תכנן את חייו מגיל צעיר?  באיזה שלב בחייו החל הרב לשים דגש על עלייה לא"י יותר מאשר על כל פעילות אחרת שלו ושל הליגה בארה"ב?

תודה וכל טוב,
דוקא_כך
« עריכה אחרונה: נובמבר 26, 2006, 09:06:41 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : נובמבר 25, 2006, 13:35:50 »
חיים שלום!
דיברת על הרחבת גבולות הארץ. להיכן? האם מדובר בגבולות ההבטחה, ואם כן, מהם?
« עריכה אחרונה: נובמבר 26, 2006, 09:09:13 על ידי דוקא_כך »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 25, 2006, 22:24:48 »
חיים שוב שלום:
לאחרונה דיברנו פה בפורום על התוכניות הישנות שלך ושם היה לך פתיח קצת שונה לתוכנית ואנו מתגעגעים לפתיח הישן אשר היה ככה:

"ברוכים הבאים לתוכנית שלנו  הימין היהודי האמיתי מאמריקה, שמי חיים בן פסח
וכמו שאני עושה בכל תוכנית, אני מוכרררח להתנצל על העברית הגרועה שלי,
הסיבה שיש כל כך הרבה טעויות בעברית שלי היא שהממשלה הבולשביקית הבוגדנית בישראל
אוסרת עלי כבר הרבה שנים  לעלות לארץ ישראל או לגור בארץ ישראל, אך ורק בגלל דעותיי."

אז רציתי לשאול האם תוכל לחזורולפתוח מעכשיו את התוכניות הבאות בפתיחה הזאת? מה גם שאנחנו חושבים שהיא הייתה טובה מפני שהיא כבר מספקת למאזין מידע ראשוני  עליך ועל התוכנית ויש כל הזמן מצטרפים חדשים שעדיין לא מכירים אותך.

דבר נוסף,
כולנו בפורום ניקרעים מצחוק כשאתה מחקה מצויין את עובדיה כסף והינו רוצים לשמוע כמה חיקויים שלו מידיי פעם.
אני מקווה שלא תיכעס על הבקשות האלה.פשוט אנחנו חושבים שמעבר להיותך נואם מצויין ואיש טוב ונאמן לישראל - אתה גם בעל חוש הומור יוצא מן הכלל!!!
תודה.

להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 27, 2006, 04:36:57 »
שלום חיים,

אני נוצרי רומני-אורתודוכסי שנולד, גדל והתחנך בישראל. העברית היא שפת האם שלי ואני מדבר עם מבטא ישראלי מובהק אפילו כשאני מדבר ברומנית או באנגלית. אני אוהב את עם ישראל ותומך בו ובתנועה הכהניסטית במאה אחוז. יש לי אפילו שם פרטי יהודי (יונתן).

כשתקום מדינה כהניסטית (והיא עוד תקום!) בארץ ישראל, האם תישלל ממני האזרחות הישראלית בגלל עצם היותי לא יהודי? אם כן, האם יורשה לי לבקר בארץ ישראל על מנת לבקר חברים וקרובי משפחה יהודים? אם לא, מה יהיה מעמדי במדינה זו ומה יהיו זכויותי?

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #11 ב- : נובמבר 27, 2006, 15:19:49 »
למה אתה מנול את בפה?
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)