כתב נושא: 'כוח משימה מיוחד' לטיפול ב'תג מחיר'  (נקרא 1430 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
'כוח משימה מיוחד' לטיפול ב'תג מחיר'
« ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:22:33 »
מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, הודיע הערב (רביעי) על הקמת 'כוח משימה מיוחד' לטיפול במבצעי 'תג מחיר'.

מפכ"ל המשטרה, רב-ניצב יוחנן דנינו, הודיע הערב (רביעי) על הקמת 'כוח משימה מיוחד' המשותף ליחידת להב 433 ומחוז ש"י, במטרה להתמודד עם פעולות 'תג מחיר', זאת בעקבות פעילות זו שהתבצעה אמש בבסיס צה"ל של חטיבת בנימין.

אמש פרצו אלמונים לסדנת החימוש של בסיס חטיבת בנימין הסמוך לבית אל והשחיתו שלושה עשר כלי רכב וצמיגי גלגלי הרכבים נוקבו, החלונות נופצו ורוססו כתובות "תג מחיר" ו"ד"ש ממגרון".

הרמטכ"ל, בני גנץ, התייחס הערב לאירוע בטקס סיום קורס חובלים, "צר לי שבפתח דברי אני חייב להתייחס לאירועי החבלה וההשחתה החמורים  שאירעו הלילה בבסיס צה"ל ביהודה ושומרון. את הוונדליזם ביצעה חבורת פורעי חוק, מיעוט קיצוני וחסר אחריות. כולנו,מפקדים כחיילים, אזרחים מכל הקשת, זוכרים ומזכירים כי צה"ל איננו האויב. כולנו מכירים בכך שצה"ל הינו כוח המגן הפועל מתוקף חוק ובהמשך להנחיות הממשלה. אני משוכנע כי יימצאו האחראים לכך, וכי אחדות הפעולה תישמר".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/225609

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:43:40 »
וואו איזה כבוד.המוכבארת מקים כוח במיוחד בשביל היהודים שהעיזו למחות נגד פשעי צה"ל והמשטרע

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:47:55 »
איך זה הפך למשהו גדול, אבל אם ערבים היו עושים את זה היו מזכירים את זה רק פעם אחת בכל כלי התעמולה.