כתב נושא: מתנחל הורשע בתקיפת חיילים ששמרו על יישובו  (נקרא 3592 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מתנחל הורשע בתקיפת חיילים ששמרו על יישובו
« להגיב #25 ב- : מרץ 12, 2007, 18:09:58 »
הצבא מקבל פקודות(גם פקודות אנטישמיות לצערי)מהדרג המדיני ולא להיפך!

אה, הבנתי. מסתבר שלדעתך אייכמן ימ"ש צדק בקו ההגנה שלו כשטען "רק ביצעתי פקודות".
אולי תגיש ערעור בשמו? הרי רק הדרג המדיני היה אשם. ה-SS היו זכים וטהורים, כשלג ילבינו...
אייכמן היה מבכירי המנגנון הנאצי ימש"ו,מהאחראים הראשיים לביצועה בפועל של תכנית הפתרון הסופי להשמדת יהודי אירופה במהלך השואה.הוא לא היה חייל פשוט!!למד בבקשה את העובדות ואח"כ תגיב!!
אמרתי לך כבר,תפסיק לחשוב "מהבטן" ותתחיל להפעיל את הראש.
הצבא שלנו עכשיו משול לעדר ללא רועה,אין מי שייקח את המושכות לידיים וייטול את ההובלה.
רוב חיילי צה"ל ימניים ותומכים במתנחלים,האמן לי!מה שדרוש לנו עכשיו זו בעיקר מנהיגות חזקה וראויה על מנת שהצבא הזה ייתן דרור למה שהוא באמת רוצה ויכול.אין לנו ארץ אחרת וגם לא צבא אחר,ואבוי לנו אם  אזרחי ישראל המשרתים בצבא היו מאמצים את גרסתך ודעתך(סביר להניח שאז לא היית יכול לשבת מול המחשב ולכתוב את השטויות שאתה כותב).

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מרץ 12, 2007, 18:13:05 »
ראשי הצבא והדרג המדיני הם אשמים אבל במה אשם החייל הפשוט שלא תומך בגירוש יהודים ותומך ברב כהנא זצ"ל הי"ד?
כשאני אתגייס לצבא אין מצב שאני מגרש יהודים. הלוואי שיתנו לי לשרת בחברון, אני יעזור שם למתנחלים לזרוק אבנים על האוייב הערבי.

ביהדות אין דבר כזה. אין פטור מאחריות אישית ואין שליח לדבר עברה - אחרת היינו צריכים לתת חנינה לאייכמן ימ"ש.
כל חייל לובש חאקי שגירש או סייע לגירוש הינו פושע שעתיד ליתן את הדין, בלי קשר לדעותיו הפוליטיות.

רוצח שכיר אינו פטור מאחריות אלא אדרבא, מקבל עונש גדול יותר ממי ששילם על הרצח מפני שביצע את הרצח בפועל.
מי שגירש בפועל, במו ידיו, הוא פושע גדול יותר ממי שהורה לגרש, שהרי לדרג המדיני לפחות היו מניעים ברורים כגון
תהילה עולמית, פטור מתיקים פליליים וכדומה ואילו לחייל הפשוט לא היה מה להרוויח וסירוב היה עולה בכמה ימי מחבוש ותו לא.
נמצא שלובשי החאקי מגרשים עשו זאת מתוך שנאה, רשעות נטו וסגידה עיוורת לערכים מעוותים של שלטון ה(צ)חוק.

אין סליחה, אין מחילה ואין כפרה לחיילי צבא ההתרפסות לישמעאל.
גם עם האויב הכי אכזרי ניתן להשלים בשלב כלשהו. לבוגדים באחיהם אסור לסלוח לעולם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #27 ב- : מרץ 12, 2007, 18:28:59 »
ראשי הצבא והדרג המדיני הם אשמים אבל במה אשם החייל הפשוט שלא תומך בגירוש יהודים ותומך ברב כהנא זצ"ל הי"ד?
כשאני אתגייס לצבא אין מצב שאני מגרש יהודים. הלוואי שיתנו לי לשרת בחברון, אני יעזור שם למתנחלים לזרוק אבנים על האוייב הערבי.
בס"ד
ואז "החברים" שלך ילשינו עלייך, והם יודעים טוב מאוד מה לעשות למי שמסרב פקודה.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מרץ 12, 2007, 18:31:29 »
אייכמן היה מבכירי המנגנון הנאצי ימש"ו,מהאחראים הראשיים לביצועה בפועל של תכנית הפתרון הסופי להשמדת יהודי אירופה במהלך השואה.הוא לא היה חייל פשוט!!למד בבקשה את העובדות ואח"כ תגיב!!

לא השכלתי לרדת לסוף דעתך. האם בגלל שאייכמן היה קצין בדרגה גבוהה הוא אחראי למעשיו ואילו חיילים פשוטים ב-SS לא היו אחראיים למעשיהם?
אם כן, אשמח לדעת באיזו דרגה בדיוק מתחילה האחריות האישית ובאיזו דרגה היא נגמרת.

רוב חיילי צה"ל ימניים ותומכים במתנחלים,האמן לי!מה שדרוש לנו עכשיו זו בעיקר מנהיגות חזקה וראויה על מנת שהצבא הזה ייתן דרור למה שהוא באמת רוצה ויכול.אין לנו ארץ אחרת וגם לא צבא אחר,ואבוי לנו אם  אזרחי ישראל המשרתים בצבא היו מאמצים את גרסתך ודעתך(סביר להניח שאז לא היית יכול לשבת מול המחשב ולכתוב את השטויות שאתה כותב).

מה שעושה את פשעם לחמור בהרבה. אני מסוגל להבין כשגוי טיפש ופגום שספג שנאה ליהודים מאז הולדתו מבצע פשעים נגד יהודים.
הוא בסה"כ גוי. בהמה מתועבת. אויב.

אבל יהודי, וק"ו יהודי שמבין ביהדות ותומך במתיישבים, שמבצע פשע נורא ואכזרי שלא היה כמותו באף מדינה ב-60 השנים האחרונות -
אותו אי אפשר להבין. הוא הרבה יותר גרוע מחמאסניק וגרוע יותר מחייל בוורמאכט. יש להוקיע את החיילים שביצעו את הפשעים הללו
ולהוקיע את הצבא שביצע את הפשעים הללו עד שיהיה ברור שלא יכול להיות מצב בו הפשע יחזור על עצמו שנית. אם יש צודק לפרק
את הצבא ולהקימו מחדש - את זה נעשה. לא נרשה לדבר שכזה לעבור בלי תגובה נחרצת, כי אם נרשה זאת - אפשר ממילא לארוז
את החפצים ולהעביר את המדינה לאוגנדה, כי למדינה שמגרשת יהודים אין זכות קיום, ולצבא שמגרש יהודים אין זכות קיום.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : מרץ 12, 2007, 20:03:08 »
תבין דבר אחד,עם כל הזעם שלך על הצבא על כך שהוא גרש יהודים בפקודה,אין לנו הרבה ברירות,לנו כאומה.כעם!
אין לנו מדינה אחרת ואין לנו ארץ אחרת,לא אדמה אחרת ולא צבא אחר.הצבא,קיבל פקודת מוטעית לגרש יהודים מאדמתם ע"י בני עוולה שמשלמים כעת את המחיר(שרון,בנו,קצב,רמון וכל הארורים)והחיילים נקרעו ביניהם וביצעו לבסוף את המהלך הבזוי של גירוש יהודים מאדמתם כתוצאה מתמימותם,אולם עם כל הצער והזעם וכל מה שמסביב,אסור לנו כרגע לעסוק בנקמה ונטירה על מה שהממשלה הבולשביקית הבוגדנית עשתה לעמנו כשקרעה אותו לגזרים ופערה פערים בל יתוארים בקרב האוכלוסיה היהודית,דווקא כלפי הצבא.
הצבא והחיילים אלו הם שבסופו של דבר יגנו על ביתך וביתי כאשר נזדקק(מה שהם עושים כעת בשמירה על היישובים)לכך.
יש פתרון אחד ויחיד למצב והוא החלפת השלטון הסורר ולשם אנחנו בע"ה נגיע.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מרץ 12, 2007, 20:20:43 »
קודם כל אתה טועה בקביעה שאני כותב מתוך זעם. ההיפך הוא הנכון, אני כותב בצורה הכי שקולה ומדודה,
ומשתדל לא לכתוב אף מלה מיותרת.

יש לך, ולרבים אחרים, טעות בסיסית גדולה ומסוכנת. הבעיה היא לא השלטון בלבד, להחליף את האנשים
העומדים בראש. הבעיה היא המערכת. התועלת הגדולה שלנו מהגירוש היתה פקיחת העיניים לכך שיש
שחיתות מוסרית, רקב עצמות, שפשה בכל מוסדות המדינה מגדול ועד קטן.

עצם זה שהצבא שאמור להיות צבא העם ביצע את הגירוש, מצביע על כך שמשהו רקוב. צבא יהודי אמיתי,
עם חיילים יהודיים, לעולם לא היה מבצע פשע זוועתי בסדר גודל כזה, גם אם היתה קמה הממשלה הגרועה ביותר
.
לכן ברור כאן שלא מדובר כאן בצבא יהודי אלא במערכת שאמנם משרת בה אחוז נכבד של בנים לאם יהודיה,
אך אין לה קשר כלשהו ליהדות או למוסר יהודי. מדובר בצבא זר לחלוטין, עם מוסר זר, עם פקודות זרות,
עם השקפה זרה, עם מעשים זרים - כמעט הכל בו זר ליהדות וליהודים בכל רמות הפיקוד.

לכן עלינו לעזוב מהר מאוד את ההזיות חסרות הפשר כאילו אפשר לתקן את המצב על ידי החלפת השלטון
והעומדים בראשו אלא לתקן את הבעיות משרשן, גם אם זה אומר שצריך לפרק ולבנות הכל מחדש.

ובמאמר מוסגר, כלל ברור ביהדות הוא שלכל אדם אחריות אישית על מעשיו, ולכן כל חייל ישלם את המחיר
למעשיו, בין אם הוא רב"ט ובין אם הוא אלוף פיקוד. ענישה היא חלק מבניה ומהבראה של המערכת.
כשקיימים פושעים שלא נענשו, הדבר מונע מאיתנו להתקדם הלאה.

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : מרץ 13, 2007, 00:26:45 »
תראה ידידי,הפתרון שאתה מציע בעצם הוא החלפת כל המערכת.אתה טוען שיש בנים לאמהות יהודיות כשכל קשר בינם לבין היהדות הוא מקרי בהחלט,ואני מסכים איתך על כך!החינוך הקלוקל של התרבות המערבית הנלוזה פשטה בבנינו ובבנותינו ומאיימת להרוס כל חלקה טובה של חינוך יהודי ערכי ע"פ המקורות.
אבל תבין דבר אחד,אי אפשר במצבינו הנוכחי לעשות  "delete",למחוק צבא שלם ולהחליפו בצבא מוסרי וימני כמו שאני ואתה רוצים...אין מצב כזה,ואנו חייבים להשלים עם זה שהצבא שלנו אמנם בהחלט לא מה שהיה פעם,החומר האנושי שלו ירד לדרגות מדאיגות,המוסריות הגיעה לשפל חדש והחיילים החדשים הם ילדי דור ה"נולד לרקוד" ו"כוכב נולד",אולם זוהי תוצאה של חינוך לקוי מגיל קטן  שנותן את אותותיו בצבא של היום ובשל כך אנו נזקקים להרבה חסדי שמיים בתקופה האחרונה.
על מנת לשנות את המצב "מהשורש",נצטרך קודם כל להחליף את השלטון,לסלק את הערב רב מארצנו יחד עם הישמעאלים ולבנות דור חדש שיחליף בהדרגה את הדור המקולקל.
אין קיצורי דרך בענייני חינוך.הכל מתחיל מהבית ומהערכים שאנו מקנים לילדינו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 13, 2011, 21:09:10 »
חותם על כל מלה של האלקשי

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *