כתב נושא: תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה  (נקרא 35777 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה
« להגיב #75 ב- : יולי 26, 2011, 21:58:38 »
אנו זאת הממשלה, לא משנה כמה ננסה לא נוכל לשנות את זה.

בס''ד

לצערי רוב העם תומך במעשים הנוראיים האלה. תנועתנו מבקשת לשנות את זה. אך כרגע רוב העם תומך במדיניות נפשעת. אז האתגר שלנו הוא לשכנע את העם לחזור בו ולתמוך בדרך אחרת לגמרי - דרך של כבוד יהודי, אהבת עם ישראל וארץ ישראל, ושפיות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט ל&#
« להגיב #76 ב- : יולי 26, 2011, 22:03:18 »
אז למה מגיע להם?

בס''ד

כי הם רוצים שזה יקרה לנו. הם תומכים במחבלים הערבים בעזה והם יודעים שהמחבלים האלה מנסים להשמיד אותנו בעוד שואה. הנורווגים האלה יש''ו רוצים לעזור למחבלי חמאס בעזה - מחבלים נאצים שאומרים לכולם שמטרתם היא השמדת ישראל.

מגיע להם מה שהם רוצים שיקרה לנו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : יולי 26, 2011, 23:11:50 »
אני רק רוצה להבהיר משהו. ברגע שמישהו מתחיל לפעול נגדינו בשטח בפועל. לא מעניין אותי מה המניעים שלו ומה המוצא שלו. נלחמים בו. עד כאן אני מאמין שכולנו מסכימים.

אני אומר דבר פשוט. העם, האנשים הפשוטים, רואים בטלוויזיה יהודים רעים ופלסטינם טובים. זה מה שהם יודעים. את דעתם אפשר לשנות בעזרת הסברה. כן ישנם אנטישמים שלא מעניין אותם וישנם כאלה שלא. אני אומר על אלה שלא, שרק רואים דיווח בטלוויזיה ואומרים לעצמם "ואי איזה חבורה של חארות היהודים האלה." את אלה אפשר בעזרת קצת הסברה להפוך לתומכים אלה הם הרוב המוחלט. אני לא בעד להתחיל להפיץ תעמולה בקרב הKKK. אבל כן כשמגיע דיווח חדשות בחו"ל במקום שהפלסטינים יראו תמונות של ילדים בוכים ואמהות זועקות ואנחנו "מדובר צה"ל נמסר שהעניין בבדיקה" שנעשה משהו יותר לעניין יותר אפקטיבי. חצי מהמלחמה זה להביס את הצד השני בחלק של המורל. וזה כולל גם את דעת הקהל של העולם.

חיים לגב מה שאמרת על ה2000 שנות גלות. אני טוען שחצי מהאשמה היא של היהודים, שלא נלחמו חזרה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #78 ב- : יולי 26, 2011, 23:13:46 »
אני רק רוצה להבהיר משהו. ברגע שמישהו מתחיל לפעול נגדינו בשטח בפועל. לא מעניין אותי מה המניעים שלו ומה המוצא שלו. נלחמים בו. עד כאן אני מאמין שכולנו מסכימים.

אני אומר דבר פשוט. העם, האנשים הפשוטים, רואים בטלוויזיה יהודים רעים ופלסטינם טובים. זה מה שהם יודעים. את דעתם אפשר לשנות בעזרת הסברה. כן ישנם אנטישמים שלא מעניין אותם וישנם כאלה שלא. אני אומר על אלה שלא, שרק רואים דיווח בטלוויזיה ואומרים לעצמם "ואי איזה חבורה של חארות היהודים האלה." את אלה אפשר בעזרת קצת הסברה להפוך לתומכים אלה הם הרוב המוחלט. אני לא בעד להתחיל להפיץ תעמולה בקרב הKKK. אבל כן כשמגיע דיווח חדשות בחו"ל במקום שהפלסטינים יראו תמונות של ילדים בוכים ואמהות זועקות ואנחנו "מדובר צה"ל נמסר שהעניין בבדיקה" שנעשה משהו יותר לעניין יותר אפקטיבי. חצי מהמלחמה זה להביס את הצד השני בחלק של המורל. וזה כולל גם את דעת הקהל של העולם.
אבל מה לעשות,אין הסברה,ואוייב זה אוייב,לא משנה מה המניעים שלו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : יולי 26, 2011, 23:16:37 »
אבל מה לעשות,אין הסברה,ואוייב זה אוייב,לא משנה מה המניעים שלו.

כל עוד אנחנו מדברים על הבנאדם שיושב בטלוויזיה ומקלל את היהודים בגלל מה שהוא רואה שם, הוא לא אויב. אנחנו יכולים להפוך אותו לתומך, למה לזנוח את הזירה הזו?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #80 ב- : יולי 26, 2011, 23:19:46 »
כל עוד אנחנו מדברים על הבנאדם שיושב בטלוויזיה ומקלל את היהודים בגלל מה שהוא רואה שם, הוא לא אויב. אנחנו יכולים להפוך אותו לתומך, למה לזנוח את הזירה הזו?
לזנוח?ההפך,צריך להתחיל להגביר את מערך ההסברה.אבל הם כן אוייב,וזה לא משנה עם
הם עושים את זה בידיעה או לא,הם אוייבים של ישראל.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : יולי 26, 2011, 23:23:26 »
ואיך אתה מתכנן לעשות את זה? יש הרבה סירטוני הסברה ב-youtube אבל עם מעט צפיות, לעומת הסירטונים נגד ישראל עם מיליוני צפיות ותגובות של נאצים, מי בוחר מה לראות? האנשים, ומה מעניין אותם? שנאת ישראל.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : יולי 26, 2011, 23:25:13 »

דבר ראשון, למה אנחנו צריכים לתת הסברים בכלל? אלה אדמות שלנו וכאן זה מסתיים.
דבר שני, אין כזה דבר עם פלסטיני(וכולם יודעים את זה).
דבר שלישי, בשבילם זה עוד תירוץ למה להיות אנטשימים. הרי לא משנה מה נעשה ומה לא נעשה אנחנו עדיין ניהיה "היהודים הרעים". אין לנו מה לחפש בני ברית בקרב הגויים הנוצרים, המוסלמים וכו'.
בשביל שהם יתמכו בנו הם צריכים להאמין בנו, ומי שלא מאמין בנו, ביהדות ובקב"ה, הוא לא תומך.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : יולי 26, 2011, 23:35:21 »
דבר ראשון, למה אנחנו צריכים לתת הסברים בכלל? אלה אדמות שלנו וכאן זה מסתיים.
דבר שני, אין כזה דבר עם פלסטיני(וכולם יודעים את זה).
דבר שלישי, בשבילם זה עוד תירוץ למה להיות אנטשימים. הרי לא משנה מה נעשה ומה לא נעשה אנחנו עדיין ניהיה "היהודים הרעים". אין לנו מה לחפש בני ברית בקרב הגויים הנוצרים, המוסלמים וכו'.
בשביל שהם יתמכו בנו הם צריכים להאמין בנו, ומי שלא מאמין בנו, ביהדות ובקב"ה, הוא לא תומך.

אפילו אצל הגויים יש צדיקים. כמו חסידי אומות העולם שהיו בזמן השואה והמחסל הפרו ישראלי מנורבגיה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : יולי 27, 2011, 06:19:02 »
ואיך אתה מתכנן לעשות את זה? יש הרבה סירטוני הסברה ב-youtube אבל עם מעט צפיות, לעומת הסירטונים נגד ישראל עם מיליוני צפיות ותגובות של נאצים, מי בוחר מה לראות? האנשים, ומה מעניין אותם? שנאת ישראל.

יוטוב זה שולי יחסית, מאת מאוד אנשים יחפשו "זוועות שעושים הפלסטינים" אחרי שכל מה שהם שומעים זה "מסכנים הפלסטינים"

ון ג'ויש גירל כולם יודעים שאין פלסטינים. אה לא בצעם... זה ידע שדי מוגבל בעולם הזה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #85 ב- : יולי 27, 2011, 10:50:31 »
יוטוב זה שולי יחסית, מאת מאוד אנשים יחפשו "זוועות שעושים הפלסטינים" אחרי שכל מה שהם שומעים זה "מסכנים הפלסטינים"

ון ג'ויש גירל כולם יודעים שאין פלסטינים. אה לא בצעם... זה ידע שדי מוגבל בעולם הזה.
אתה עונה לעצמך.אי אפשר לגרום להם להאמין במשהו שהם יודעים מאז שהם נולדו,חינכו אותם
שהישראלים רעים והערבים מסכנים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #86 ב- : יולי 27, 2011, 19:37:59 »
אפילו אצל הגויים יש צדיקים. כמו חסידי אומות העולם שהיו בזמן השואה והמחסל הפרו ישראלי מנורבגיה.

חסידי אומות העולם הם בני נוח שעוזרים ליהודים.
אני לא דיברתי על גויים בני נוח, אלא על הגויים האחרים שאין מה לסמוך עליהם. היום הם טובים אלינו ומחר הם רעים אלינו.

בעצם למה שלא ישמעו שהערבים הם מסכנים? כך הם יוכלו לחשוב שהישראלים הם לא כאלה פראיירים כמו שהם באמת, וזה בעצם יעשה לנו(היהודים) שם טוב וגם יהיה לנו כבוד.

אם הם רוצים לקחת צד כלשהו במלחמה שיבדקו קודם את הדברים לעומק, שיבדקו מי אומר אמת ומי לא. זה לא כזה קשה לדעת את האמת, גם טיפשים/תמימים/מוגבלים מסוגלים להבין מהר מאוד שערבים ומוסלמים הם שקרנים גדולים.
רק בן אדם רשע יכול להאמין לשקרים הפתולוגיים שלהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : יולי 28, 2011, 20:59:49 »
חסידי אומות העולם הם בני נוח שעוזרים ליהודים.
אני לא דיברתי על גויים בני נוח, אלא על הגויים האחרים שאין מה לסמוך עליהם. היום הם טובים אלינו ומחר הם רעים אלינו.

בעצם למה שלא ישמעו שהערבים הם מסכנים? כך הם יוכלו לחשוב שהישראלים הם לא כאלה פראיירים כמו שהם באמת, וזה בעצם יעשה לנו(היהודים) שם טוב וגם יהיה לנו כבוד.

אם הם רוצים לקחת צד כלשהו במלחמה שיבדקו קודם את הדברים לעומק, שיבדקו מי אומר אמת ומי לא. זה לא כזה קשה לדעת את האמת, גם טיפשים/תמימים/מוגבלים מסוגלים להבין מהר מאוד שערבים ומוסלמים הם שקרנים גדולים.
רק בן אדם רשע יכול להאמין לשקרים הפתולוגיים שלהם.

בנאדם שמעולם לא ראה פלסטיני או יהודי לא יודע כלום על מה קורה באיזור (הרבה אירופאים ראו מוסלמים, אבל מדווח על פלסטינים ולא על מוסלמים לכן מבחינתם זה 2 דברים שונים) .  נכונות הדיווחים לא ממש מעסיקה אותו, יש לו צרות משלו. בעזרת תעמולה משלנו אפשר להפוך אותו מאוהד של פלסטינים לאוהד של ישראל. מאוד פשוט. רובם אנשים טובים שהולכים עם הטוב פשוט מטעים אותם זה הכל. כל עוד הדבר בא לידי ביטוי בדעה בלבד יש להלחם בתופעה בצורה של תעמולה. ברגע שזה עובר לשלב המעשי, מדלגים על שלב ההסברה ועוברים ישר לשלב התגובה.

ואין לי בעיה שיחשבו שהערבים מסכנים (כל עוד הדבר אמיתי) וחלק חשוב זה לא רק שידעו מה מצב הערבים, אלא גם למה המצב הוא כזה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #88 ב- : יולי 28, 2011, 21:00:34 »
אתה עונה לעצמך.אי אפשר לגרום להם להאמין במשהו שהם יודעים מאז שהם נולדו,חינכו אותם
שהישראלים רעים והערבים מסכנים.

יפה. ובמשך מאות ואלפי שנים חונכו אנשים שהעולם מרובע, ברגע שמוכיחים אחרת זה לא תופס.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #89 ב- : יולי 28, 2011, 21:27:30 »
בס"ד

זה טוב שהגויים שונאים אותנו. האהבה שלהם היא החורבן המוחלט שלנו.       
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #90 ב- : יולי 28, 2011, 22:20:55 »
בס"ד

זה טוב שהגויים שונאים אותנו. האהבה שלהם היא החורבן המוחלט שלנו.       

אם אתה יוצא כנגד הגויים בגלל היותם גויים... אתה לא שונה מהאסלאם.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #91 ב- : יולי 28, 2011, 22:44:27 »
יפה. ובמשך מאות ואלפי שנים חונכו אנשים שהעולם מרובע, ברגע שמוכיחים אחרת זה לא תופס.
תקשיב האנשים שם,הם אנטישמיים.תקלוט את זה!התירוץ שלהם זה "פלסטין".זה כמו עם החיזבאללה,שהיה
אמור להתפרק מנשקו אחרי הנסיגה מלבנון,אז במקום זה הם החליטו שהר דב זה שטח לבנוני.אותו דבר איתם,
הם פשוט ימצאו תרוץ אחר כדי לתת ביטוי לאנטישמיות שלהם.הם לא עושים את זה כי ה"פלסטינים" מסכנים(לפחות רובם)
הם עושים את זה כדי להילחם בישראל

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #92 ב- : יולי 29, 2011, 01:02:02 »
אם אתה יוצא כנגד הגויים בגלל היותם גויים... אתה לא שונה מהאסלאם.

בס"ד

כשאתה רואה "זה טוב שהגויים שונאים אותנו. האהבה שלהם היא החורבן המוחלט שלנו." - היכן (הבנת הנקרא), במשפטים האלה, אתה רואה יציאה נגד הגויים על עצם היותם גויים? את עמלק צריך להשמיד על עצם היותו עמלק.

ומה זו ההשוואה הזו לאסלאם? אנחנו שונאים את המסלמים בגלל שהם טבחו במליוני יהודים, לא בגלל שהם שונאים את כל הדתות ששונות מהם - אנחנו מצווים לתעב את כל הדתות האחרות, להזכירך (בא"י עבודה זרה אסורה בכלל. לא מיסים, לא התעללות, לא כפייה, לא עבדות, לא אפלייה, לא פוגרומים, לא זלזול, לא התנכלויות, לא אונס - אלא השמדה, החרמה, חיסול מוחלט וטוטאלי של כל עובדי האלילים ומוסדותיהם הטמאים). אנחנו שונאים את המסלמים על מה שהם עשו לנו (זוהי מצווה למחות את זכר עמלק). צריך להשמיד אותם לא בגלל חילוקי דעות לגביי אמונה -- זה הדבר האחרון שמעניין אותנו כשמדובר בחו"ל (בא"י, גם כך כל דת שהיא אינה היהדות אסורה). אלא בגלל שהם שחטו מיליוני יהודים, ועלינו לנקום בהם בכל הכוח - כפי שצריך לנקום בכל אומה שטבחה בנו. זה כמו שתגיד "הנאצים רצחו את האויבים שלהם, ואם גם אנחנו נעשה זאת - נהיה כמו הנאצים". כמובן שזוהי איוולת ולא ניתן לקיים השוואה שכזו. את האסלאם יש להדביר בגלל שהמסלמים שוחטים אותנו - הנקמה מחייבת! ולא בגלל ש"אנחנו לא מסכימים איתם על נושאים אמוניים" (הכוונה היא לחו"ל. דינם בארץ כבר הוסבר לך בפירוט).   

עדיין לא הבאת את עצמך לענות על השאלה הפשוטה: מה אכפת לך אם הנרווגים שונאים אותנו?      
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #93 ב- : יולי 29, 2011, 08:40:19 »
אני לא בטוח בכל הקטע של האנטישמיות. כשישראל (כמדינה וכעם) מראה שהיא חזקה, הגויים מעריצים אותנו. כשאנחנו חלשים ומתנהגים כמו שפנים, מתייחסים אלינו בהתאם. את רוב האירופאים לא מעניין יהודי או נוצרי. הם כבר לא בקטע של דת. מעניין אותם נוחות חיים, מעניין אותם לטוס לחו"ל, הם יושבים בטלוויזיה ורואים ישראל עושה שואה, הם נגד ישראל. וזה סתם מייצר לנו אויבים, אתה לא חושב שראוי שלפחות ננסה למנוע את זה?

כשאתה אומר שטוב שהגויים שונאים אותנו על סמך היותם גויים, אתה בעצם יוצר מצב שיכול או להשאר סטטי או להוביל רק למלחמה איתם, ולמה, כי מאמינים בדת אחרת? אני לא מדבר בתוך שטח א"י. אני מדבר על חו"ל, למה שהם יהיו אויבים שלנו? האסלאם הוא אויב ויש להלחם בו כי הוא אויב ופה זה נגמר. אין מקום לשנאה ואהבה כשמדובר באויב עושים מה שנכון. הנורבגים? ממש לא אויב! זה שהם מאמינים בישו לא הופך אותם לאויב.

ולמה איכפת לי? אני לא שש ליצור לעצמי אויבים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : יולי 29, 2011, 12:52:13 »
נחמד. אתה מצדיק 99.9999999% מהאנטישמיות שהיתה אי פעם בעולם והתבססה על מה שהיהודים עשו (צליבת יש"ו) או כביכול עשו (עלילות דם).

לא שציפיתי לפחות מזה ממי שסוגד לצבא הפוגרומיסטי שביצע גירוש באלפי יהודים על רקע דתם וגזעם.

אכן - אצל הציונים, היהודים אשמים באנטישמיות. עלילות הדם של הגלות הציונית מזכירים את הגלות אצל הגוים... הגוי מרביץ ליהודי והיהודי אשם כי הוא לא ליקק לו את עפר הרגלים והתנצל על קיומו (או איך שהציונים קוראים לזה - הסברה)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #95 ב- : יולי 29, 2011, 15:00:17 »
אכן - אצל הציונים, היהודים אשמים באנטישמיות. עלילות הדם של הגלות הציונית מזכירים את הגלות אצל הגוים... הגוי מרביץ ליהודי והיהודי אשם כי הוא לא ליקק לו את עפר הרגלים והתנצל על קיומו (או איך שהציונים קוראים לזה - הסברה)

אתה צודק זה בדיוק מה שאמרתי. וגם אם כן, זה הרבה יותר טוב מהגישה של היהודים בגולה לאורך 2000 שנה. כשהגוי תוקף תתחננו לרחמים ותתפללו למשיח, אל תדאגו, אתם חוטפים עכשיו אבל כשהמשיח יבוא הם ישלמו על הכל!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #96 ב- : יולי 29, 2011, 15:04:06 »
אתה צודק זה בדיוק מה שאמרתי. וגם אם כן, זה הרבה יותר טוב מהגישה של היהודים בגולה לאורך 2000 שנה. כשהגוי תוקף תתחננו לרחמים ותתפללו למשיח, אל תדאגו, אתם חוטפים עכשיו אבל כשהמשיח יבוא הם ישלמו על הכל!

אני רוצה לראות כיצד אתה שורד בגלות, ככבשה בין 70 זאבים. נולדת בארץ ומעולם לא סבלת תחת עול הגוי - ולכן אתה מרשה לעצמך לדבר על לחימתו של דג ביבשה.

אגב, אותו העם היהודי לו אנטישמים מסוגך לועגים שרד את אותה הגלות האכזרית ועבר כל סבל שניתן לדמיין במשך 2,000 שנה. הוא עבר וירק על קברן של אימפריות אדירות, בבל, פרס, מצרים, אשור ורומא. מדינת ישראל שלך לא תשרוד אפילו 70 שנה עם רקורד של השפלות מעוררות רחמים לארגונים קטנים וחסרי חשיבו כמו הג'האד האסלאמי (כמו בפיגוע בציר המתפללים ב-2002 בו כמה ערבים טבחו ב-12 חיילי נח"ל כולל המח"ט עד שחוסלו ע"י כיתת כוננות), חזבאללה (ששחט את חייליה בלבנון ב-2006) או החמאס (שאונס את גלעד שליט)
« עריכה אחרונה: יולי 29, 2011, 16:04:53 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : יולי 29, 2011, 15:39:00 »
בס''ד

במקום לשחרר את ארץ ישראל, אנו בורחים ממנה. במקום להשמיד את אוייבינו, אנו מזמינים אותם לארץ ישראל ונותנים להם נשק, אימונים, חשמל בחינם, מיים בחינם, תרופות בחינם, אוכל בחינם, דיור בחינם ועוד אין ספור הטבות ששוות מיליארדי שקלים. אנו מוסרים לבני עמלק את לב ליבה של ארצנו ומגרשים את אחינו מאדמתם הקדושה.

אילו היינו עושים מה שהקב''ה מצווה אותנו לעשות, בורא עולם היה משמיד בדרך זו או אחרת את כל אוייבינו.

ושזה יהיה ברור: כל הפשעים הנ"ל הם בדיוק הסיבה ששונאים את ישראל. ברצות ה' דרכי איש גם אויבו ישלים אתו (משלי טז:ז) - האויב ישאר אויב - אבל הוא לא יוכל יותר לנצח אותנו. כשהמדינה ה"יהודית" עם מחלת "ההסברה" שלה מבצעת פשעים בלתי נסלחים נגד עם ישראל וארץ ישראל, זה פשוט טבעי שידם של אויביה תהיה על העליונה
« עריכה אחרונה: יולי 29, 2011, 17:29:39 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : יולי 29, 2011, 19:32:58 »
אני רוצה לראות כיצד אתה שורד בגלות, ככבשה בין 70 זאבים. נולדת בארץ ומעולם לא סבלת תחת עול הגוי - ולכן אתה מרשה לעצמך לדבר על לחימתו של דג ביבשה.

אגב, אותו העם היהודי לו אנטישמים מסוגך לועגים שרד את אותה הגלות האכזרית ועבר כל סבל שניתן לדמיין במשך 2,000 שנה. הוא עבר וירק על קברן של אימפריות אדירות, בבל, פרס, מצרים, אשור ורומא. מדינת ישראל שלך לא תשרוד אפילו 70 שנה עם רקורד של השפלות מעוררות רחמים לארגונים קטנים וחסרי חשיבו כמו הג'האד האסלאמי (כמו בפיגוע בציר המתפללים ב-2002 בו כמה ערבים טבחו ב-12 חיילי נח"ל כולל המח"ט עד שחוסלו ע"י כיתת כוננות), חזבאללה (ששחט את חייליה בלבנון ב-2006) או החמאס (שאונס את גלעד שליט)

העם היהודי שרד הכל... all hale the might cockroach!!!
ועכשיו ברצינות. אני לא לועג לעם היהודי. אני חלק ממנו, ואני לא אנטישמי. זה שאני לא חושב שהעם היהודי הוא מושלם לא הופך אותי לאנטישמי. העובדה ששרדנו כמו מסכנים 2000 שנה וחיינו כמו כלום לא הופכת אותנו לגיבורים.
מה שבאמת נחמד בהסטוריה שלנו זה הרבנים התותחים שהנהיגו את העם וקראו לו לא להגיב, וישבו כמו אישה מוכה וחיכו שהבעל יפסיק להרביץ, או שמשום מקום יבוא המשיח ויעשה צדק, ובכל הקשור ללפעול בעצמם? חס וחלילה!

ויפה שהסבל של גלעד שליט משמח אותך, חתיכת אפס, זה יהודי שהקריב ועדיין מקריב את חייו למען המדינה והעם. למה ג'ונתן פולארד גיבור והסבל של גלעד שליט משמח אותך?
« עריכה אחרונה: יולי 30, 2011, 18:07:22 על ידי m4a1 »

מנותק מות לערב

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • ילדון FXP, ילד סקריפטים כושל
« להגיב #99 ב- : יולי 30, 2011, 15:03:51 »
צוחק מי שצוחק אחרון  :D
תראו מה עשיתי לעצמי, אתם הולכים למות מצחוק! רק אל תספרו להורים שלי!
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=7458400