כתב נושא: תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה  (נקרא 35792 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט ל&#
« להגיב #50 ב- : יולי 26, 2011, 14:40:14 »
לא, אין הבדל, אויב זה אויב ולא מעניין אותי כהוא זה איך ולמה הוא הכריז עליי מלחמה, עצם העובדה שהוא הכריז מלחמה( להזכירך הנורבגים ממנים את הרש"פ) זה מספיק כדי לתת לו הגדרה של אויב, והילדים הללו בהחלט נכנסים להגדרה הזאת.

מתי בדיוק נורבגיה הכריזה עלינו מלחמה?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה
« להגיב #51 ב- : יולי 26, 2011, 14:43:19 »
יוחאי,

לכל דור יש תירוץ אחר. ומה משותף ליהודים בכל דור? הליכה כצאן לטבח. אני נגד זה. אני אומר להלחם באלה שקמים עלינו. אבל רק בהם ופה ההבדל. תחשוב על זה ככה. 2 ילדים רבים אחד ילד X טוען שילד Y תקף אותו ללא סיבה. ילד Y מגמגם ומביא לך סיפור לא משכנע. במי תתמוך? לא משנה מה מוצאם מה מינם ומה דתם. כרגע אנחנו ילד Y. על פי כל הגיון הם הגויים צריכים לתמוך בפלסטינים. זו אשמתנו. אנחנו לא מציגים עמדה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : יולי 26, 2011, 15:04:19 »
מתי בדיוק נורבגיה הכריזה עלינו מלחמה?
לא יודע, אולי כשהיא השמידה ארכיון שהכיל מידע על מוסדות אוהדי נאצים ב-1994, אולי כשהיא התחילה לממן את הרש"פ ( 100 מליון דולר הן לירדן והן ללבנון בין 2006-7) והחליטה לארח בשטחה את הסכם אוסלו הידוע לדראון עולם, אולי כשהעיתונות שם (ה- aftenposten  ,dagbladet ,dagsavisen, verdens gang vg, העיתונים בעלי התפוצה הגדולה ביותר בנורבגיה) מפיצה קריקטורות שדומות באורח מדהים לקריקטורות שהתפרסמו בגרמניה הנאצית והיום במדינות המסלמיות, אולי כשהילדים הללו מזמינים מרצים אנטישמים להרצות להם על ישראל ללא כל קונטרה, אולי כשהם מפיצים ארס ופועלים להחרים את ישראל ומגיעים ליו"ש בעזרת כל מני תנועת דוגמת ה-ISM?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : יולי 26, 2011, 15:08:34 »
לא יודע, אולי כשהיא השמידה ארכיון שהכיל מידע על מוסדות אוהדי נאצים ב-1994, אולי כשהיא התחילה לממן את הרש"פ ( 100 מליון דולר הן לירדן והן ללבנון בין 2006-7) והחליטה לארח בשטחה את הסכם אוסלו הידוע לדראון עולם, אולי כשהעיתונות שם (ה- aftenposten  ,dagbladet ,dagsavisen, verdens gang vg, העיתונים בעלי התפוצה הגדולה ביותר בנורבגיה) מפיצה קריקטורות שדומות באורח מדהים לקריקטורות שהתפרסמו בגרמניה הנאצית והיום במדינות המסלמיות, אולי כשהילדים הללו מזמינים מרצים אנטישמים להרצות להם על ישראל ללא כל קונטרה, אולי כשהם מפיצים ארס ופועלים להחרים את ישראל ומגיעים ליו"ש בעזרת כל מני תנועת דוגמת ה-ISM?

הסכמי אוסלו, אנחנו חתמנו עליהם, אולי נתאבד? אני לא יודע לגבי המימון ודוגמת הארכיון שהבאת. אני יודע שהכרזת מלחמה זה לא. אולי הם לא מהאוהדים הגדולים שלנו ואולי הם כן אנטישמים. אבל מה שראיתי על הילדים האלה והתמיכה במשט לא נבעה מאנטישמיות סטייל יהודי זה נחות יהוי צריך למות. אלא יהודים כובשים יהודים רוצחים צריך לשחרר את הפלסטינים המסכנים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #54 ב- : יולי 26, 2011, 15:49:20 »
הסכמי אוסלו, אנחנו חתמנו עליהם, אולי נתאבד? אני לא יודע לגבי המימון ודוגמת הארכיון שהבאת. אני יודע שהכרזת מלחמה זה לא. אולי הם לא מהאוהדים הגדולים שלנו ואולי הם כן אנטישמים. אבל מה שראיתי על הילדים האלה והתמיכה במשט לא נבעה מאנטישמיות סטייל יהודי זה נחות יהוי צריך למות. אלא יהודים כובשים יהודים רוצחים צריך לשחרר את הפלסטינים המסכנים.
המימון והארכיון אלה דברים שקרו (תעיין קצת בקריקטורות שהעיתונים שהזכרתי לעיל פרסמו) תרגיש חופשי לבדוק את זה בעצמך, יש מספיק מידע באינטרנט על זה ואני בספק שאם תחפש לא תמצא מידע על זה, ולהזכירך מי שממן/ תומך בארגוני טרור ( לא צריך להיות גאון כדי לנחש לאן חלק מהכסף שיועד ללבנון הגיע, לא שזה כזה משנה, ולרש"פ ולחמאס יש את אותן יעדים) דווקא בתא השטח הזה לא רוצה בטובתה של ישראל, מי שרוצה ישות אסלאמית על חשבונה של ישראל הוא אויב פר אקסלנס ולא מעניין אותי כלל מה גרם לו לצדד במסלמים.
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2011, 15:57:50 על ידי Israelipatriot »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : יולי 26, 2011, 15:52:03 »
המימון והארכיון אלה דברים שקרו (תעיין קצת בקריקטורות שהעיתונים שהזכרתי לעיל פרסמו) תרגיש חופשי לבדוק את זה בעצמך, יש מספיק מידע באינטרנט על זה ואני בספק שאם תחפש לא תמצא מידע על זה, ולהזכירך מי שממן ארגוני טרור ( לא צריך להיות גאון כדי לנחש לאן חלק מהכסף שיועד ללבנון הגיע, לא שזה כזה משנה, ולרש"פ ולחמאס יש את אותן יעדים) דווקא בתא השטח הזה לא רוצה בטובתה של ישראל, מי שרוצה ישות אסלאמית על חשבונה של ישראל הוא אנטישמי פר אקסלנס ולא מעניין אותי כלל מה גרם לו לצדד עם המסלמים.

המצב הנתון זה שהוא מצדד במוסלמים. השאלה היא למה. אם הוא מצדד במוסלמים בגלל שהם נלחמים ביהודים, זה משהו אחד. אם הוא מצדד במוסלמים בגלל התעמולה וחוסר התעמולה שלנו, זה משהו אחר. במקרה הראשון אתה צודק בהחלט הם אויב, במקרה השני יש לך 2 אפשרויות להפוך אותם או לתומכים או לאויבים. אני אישית מעדיף אותם כתומכים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : יולי 26, 2011, 15:53:18 »
אם כל עלילות הדם היו נכונות, היית אומר שרצח יהודים זה אנטישמיות?

בקשר לעלילות הדם באשמת הגויים או לא מוצדק או לא, ברגע שזה מלחמה או שבאים לפגוע בך אז אני האחרון שיגיד לך לא לפגוע בהם או ידבר על חפים מפשע וכ'ו. אבל כל עוד הם לא פוגעים בך והדבר היחיד שיש להם נגדך זו דעה וגם היא לא מוצדקת, תנסה לתקן את זה במקום ישר להפוך אותם לאויב.

עוד פעם. כשתוקפים יהודי בגלל שהוא יהודי, זו גזענות. כשתוקפים יהודי בגלל שהוא סתם לדוגמא יורק על אנשים ברחוב, זה לא גזענות.

הילדים הללו אפילו לא תוקפים אותך, והסיבה שהם נגדך זה בגלל המעשים שלך, או לפחות מה שהם חושבים שאתה עושה ולא מי שאתה. ופה ההבדל. את המעשים שלך אתה יכול להצדיק או לשנות, תלוי אם אתה צודק או לא. תראה את הצד שלך. רוב הגויים הם הגיוניים. תראה את הצד שלך תוכיח שאתה צודק ובמקום מליוני הרוגי יהיו לך מליוני תומכים.

אבל למה שיהיה איכפת לך מחיים של גויים? הרי חצי מהיהודים היום אתה מוכן לחסל בלי לחשוב פעמיים.

גם אם הם חושבים שאנחנו מדכאים את הערבים(וחבל שאנחנו לא באמת מדכאים אותם), יש לנו זכות לעשות את זה כי הערבים הם אלה שרוצים לגזול מאיתנו את האדמות שלנו ולא ההפך. אגב, אותם נערים מאמינים שיש עם "פלסטיני", אז לפני שהם בכלל קובעים שאנחנו הרשעים, שיבדקו אם באמת יש עם פלסטיני.
הם האויב כי הם בוחרים להיות נגדנו, וזה לא משנה למה ואיך. לגבי הטענות שלך שהם לא תוקפים: היום זה מילולית מחר זה פיזית.
לאנטישמיות יש הרבה תירוצים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #57 ב- : יולי 26, 2011, 16:02:03 »
גם אם הם חושבים שאנחנו מדכאים את הערבים(וחבל שאנחנו לא באמת מדכאים אותם), יש לנו זכות לעשות את זה כי הערבים הם אלה שרוצים לגזול מאיתנו את האדמות שלנו ולא ההפך. אגב, אותם נערים מאמינים שיש עם "פלסטיני", אז לפני שהם בכלל קובעים שאנחנו הרשעים, שיבדקו אם באמת יש עם פלסטיני.
הם האויב כי הם בוחרים להיות נגדנו, וזה לא משנה למה ואיך. לגבי הטענות שלך שהם לא תוקפים: היום זה מילולית מחר זה פיזית.
לאנטישמיות יש הרבה תירוצים.

חבל שאנחנו לא מדכאים אותם - מסכים.

הערבים הם אלה שרוצים לגזול מאתנו את האדמות- מסכים.

אין בכלל עם פלסטיני - מסכים.

במדיה והילדים מודעים לכל העובדות האלה ועדיין פונים נגדינו, הם אכן אויב פוטנציאלי. אבל מה אם הם ישמעו את זה ויעברו לצד שלנו?  לא שווה נסיון?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #58 ב- : יולי 26, 2011, 16:07:23 »
המצב הנתון זה שהוא מצדד במוסלמים. השאלה היא למה. אם הוא מצדד במוסלמים בגלל שהם נלחמים ביהודים, זה משהו אחד. אם הוא מצדד במוסלמים בגלל התעמולה וחוסר התעמולה שלנו, זה משהו אחר. במקרה הראשון אתה צודק בהחלט הם אויב, במקרה השני יש לך 2 אפשרויות להפוך אותם או לתומכים או לאויבים. אני אישית מעדיף אותם כתומכים.
זה לא משנה מה גרם להם לצדד במסלמים, זה לא העניין, העניין הוא שהאנשים האלו מצדדים במסלמים, זה בכלל לא רלוונטי מה הביא אותם לזה, למה ואיך, גם המסלמים שונאים יהודים בשל התעמולה המסלמית ושינון הקוראן מגיל קטן ואתה תראה בהם אויבים ולא יעניין אותך כלל שזה פועל יוצא של מה שהמד'הבים מלמדים, הדבר היחיד שיעניין אותך זה שיש שם מישהו שרוצה לפגוע בך ותו לא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : יולי 26, 2011, 16:09:44 »
זה לא משנה מה גרם להם לצדד במסלמים , זה לא העניין, העניין הוא שהאנשים האלו מצדדים במסלמים, זה בכלל לא רלוונטי מה הביא אותם לזה, למה ואיך, גם המסלמים שונאים יהודים בשל התעמולה המסלמית ושינון הקוראן מגיל קטן ואתה תראה בהם אויבים ולא יעניין אותך כלל שזה פועל יוצא של מה שהמד'הבים מלמדים, הדבר היחיד שיעניין אותך שיש שם מישהו שרוצה לפגוע בך ותו לא.

יש רוצה ויש עושה. שאתה הולך ברחוב ורואה אישה יפה אתה הרבה פעמים אומר לחבר שהולך איתך, ואי תראה איזו כוסית ואי ואי מה הייתי עושה לה. זה לא אומר שאתה הולך לעשות ובטח לא אם זה לא בהסכמה. להגדיר אויב כל מי שאומר שהוא לא אוהב אותך יהיה משול ללקרוא לכל גבר שמסתכל על אישה אנס. 

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #60 ב- : יולי 26, 2011, 16:19:32 »
יש רוצה ויש עושה. שאתה הולך ברחוב ורואה אישה יפה אתה הרבה פעמים אומר לחבר שהולך איתך, ואי תראה איזו כוסית ואי ואי מה הייתי עושה לה. זה לא אומר שאתה הולך לעשות ובטח לא אם זה לא בהסכמה. להגדיר אויב כל מי שאומר שהוא לא אוהב אותך יהיה משול ללקרוא לכל גבר שמסתכל על אישה אנס.  
אני לא הגדרתי אויב את כל מי שלא אוהב אותי, ומי אמר שהם לא לוקחים חלק אקטיבי, באחת מהתגובות שלעיל כתבתי לך שישנם כאלה שלוקחים חלק אקטיבי במאבק נגדנו ומגיעים לכאן עם כל מני ארגונים תחת איצטלה של זכויות אדם, יש גם מימון מצידה של ממשלת נורבגיה, יש גם קריאה לחרם, יש כל כך הרבה פעולות נגדנו שאינני יודע איפה להתחיל, אז הם כן פועלים נגדנו ואלה שנהרגו בהחלט פעלו נגדנו (לפחות חלקם) באופן כזה או אחר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : יולי 26, 2011, 16:47:57 »
אני לא הגדרתי אויב את כל מי שלא אוהב אותי, ומי אמר שהם לא לוקחים חלק אקטיבי, באחת מהתגובות שלעיל כתבתי לך שישנם כאלה שלוקחים חלק אקטיבי במאבק נגדנו ומגיעים לכאן עם כל מני ארגונים תחת איצטלה של זכויות אדם, יש גם מימון מצידה של ממשלת נורבגיה, יש גם קריאה לחרם, יש כל כך הרבה פעולות נגדנו שאינני יודע איפה להתחיל, אז הם כן פועלים נגדנו ואלה שנהרגו בהחלט פעלו נגדנו (לפחות חלקם) באופן כזה או אחר.

יש מימון מצד המון ממשלות. ואלה שלוקחים חלק אקטיבי תחת ארגוני זכויות אדם, אין לי בעיה שתקרא להם אויב אבל חלק מזה נובע מחוסר ידיעה, מבורות. ואם יש בידינו את הכוח למנוע את כל התהליך הזה למה לא לבצע זאת?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #62 ב- : יולי 26, 2011, 16:59:53 »
יש מימון מצד המון ממשלות. ואלה שלוקחים חלק אקטיבי תחת ארגוני זכויות אדם, אין לי בעיה שתקרא להם אויב אבל חלק מזה נובע מחוסר ידיעה, מבורות. ואם יש בידינו את הכוח למנוע את כל התהליך הזה למה לא לבצע זאת?
זה ממש לא נובע מחוסר ידע, האנשים שמגיעים לכאן יודעים היטב מה הולך כאן, היה לי כבר ויכוחים עם כל מני נורבגים שמגיעים לכאן חמושים במצלמות ומפיצים(לאחר עריכה אגב)תעמולה ערבית.
ומעבר לזה, אני שוב חוזר על זה שזה לא מעניין אותי אם זה בשל חוסר ידע ובורות, האנשים האלה עדיין פוגעים בנו ולכן זה עילה לראות בהם אויב.
ואם אתה כל כך רוצה להסביר להם את האמת, אזי לך על זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : יולי 26, 2011, 17:18:48 »
זה ממש לא נובע מחוסר ידע, האנשים שמגיעים לכאן יודעים היטב מה הולך כאן, היה לי כבר ויכוחים עם כל מני נורבגים שמגיעים לכאן חמושים במצלמות ומפיצים(לאחר עריכה אגב)תעמולה ערבית.
ומעבר לזה, אני שוב חוזר על זה שזה לא מעניין אותי אם זה בשל חוסר ידע ובורות, האנשים האלה עדיין פוגעים בנו ולכן זה עילה לראות בהם אויב.
ואם אתה כל כך רוצה להסביר להם את האמת, אזי לך על זה.

בכל מלחמה הדרך שבה שאר העולם יראה את המלחמה תקבע איזה צד הוא יקח. נדיר שהוא נשאר ניטרלי. אז אני פשוט אומר שלפני שאנחנו נכנסים למלחמה עם כל העולם, לא משנה באיזו רמה, עדיף לנסות לקחת אותם לצד שלנו. בסך הכל הצדק איתנו, אנחנו רק צריכים להראות את זה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #64 ב- : יולי 26, 2011, 17:37:30 »
בכל מלחמה הדרך שבה שאר העולם יראה את המלחמה תקבע איזה צד הוא יקח. נדיר שהוא נשאר ניטרלי. אז אני פשוט אומר שלפני שאנחנו נכנסים למלחמה עם כל העולם, לא משנה באיזו רמה, עדיף לנסות לקחת אותם לצד שלנו. בסך הכל הצדק איתנו, אנחנו רק צריכים להראות את זה.
לא זכור לי שהייתה מלחמה כשינס הונדזיד אמר בפרלמנט הנורבגי שהנורבגים לא הזמינו את היהודים לנורבגיה ושאין להם כל התחייבות למסור לידיהם חיות לצורך האורגיות הדתיות שלהם, וכשחבר מפלגתו ארלינג ביורנסון העלה הצעה של עיקור כפוי, ואני עדיין לא מבין למה השחיטה היהודית הוצאה אל מחוץ לחוק ( חוק שעומד על כנו)בעוד שהמסלמית לא.
אם לדידך זה רק בעיה הסברתית( ויש בעיה כזאת, ובכל זאת גם אם לא הייתה בעיה, ההבדל לא היה כזה גדול) אז אתה יותר ממוזמן ללכת על זה.
ופעם אחרונה שאני חוזר על זה, הם אויבים ללא קשר למה שגרם להם לצדד במסלמים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : יולי 26, 2011, 18:02:16 »
לא זכור לי שהייתה מלחמה כשינס הונדזיד אמר בפרלמנט הנורבגי שהנורבגים לא הזמינו את היהודים לנורבגיה ושאין להם כל התחייבות למסור לידיהם חיות לצורך האורגיות הדתיות שלהם, וכשחבר מפלגתו ארלינג ביורנסון העלה הצעה של עיקור כפוי, ואני עדיין לא מבין למה השחיטה היהודית הוצאה אל מחוץ לחוק ( חוק שעומד על כנו)בעוד שהמסלמית לא.
אם לדידך זה רק בעיה הסברתית( ויש בעיה כזאת, ובכל זאת גם אם לא הייתה בעיה, ההבדל לא היה כזה גדול) אז אתה יותר ממוזמן ללכת על זה.
ופעם אחרונה שאני חוזר על זה, הם אויבים ללא קשר למה שגרם להם לצדד במסלמים.

האסלאם הוא האויב שלנו. הנאצים היו אויב שלנו. הנורבגים? הם לא אויב שלנו.

איך אתה מגדיר אויב?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : יולי 26, 2011, 18:43:40 »
האסלאם הוא האויב שלנו. הנאצים היו אויב שלנו. הנורבגים? הם לא אויב שלנו.

איך אתה מגדיר אויב?
אתה לא מוכיח שהם לא אויבים, בסה"כ עשית הפרדה אווילית בין הגורם( לטענתך) לצידוד במסלמים מבלי להתייחס לזה שכל בנאדם/ גוף שעוין אותך ושפוגע באינטרסים של מדינה ( למרות שבמצב שלנו הייתי אומר העם היהודי, ולא המדינה) הוא אויב ( האסלאם הוא אויב הרבה יותר מסוכן, אך זה לא אומר שחלק מהנורבגים פטורים מהגדרה כזו), לא מעניין אותי מה מניע את אותם אנשים לפעול נגדי ואיך הם משיגים את היעדים שהם קבעו לעצמם, לא מעניין אותי אם זה לנוכח התעמולה שאליה הם נחשפו או בשל סיבה כזאת או אחרת.
מי שרוצה להפוך את יו"ש ליודריין ...............

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : יולי 26, 2011, 19:06:03 »
אתה לא מוכיח שהם לא אויבים, בסה"כ עשית הפרדה אווילית בין הגורם( לטענתך) לצידוד במסלמים מבלי להתייחס לזה שכל בנאדם/ גוף שעוין אותך ושפוגע באינטרסים של מדינה ( למרות שבמצב שלנו הייתי אומר העם היהודי, ולא המדינה) הוא אויב ( האסלאם הוא אויב הרבה יותר מסוכן, אך זה לא אומר שחלק מהנורבגים פטורים מהגדרה כזו), לא מעניין אותי מה מניע את אותם אנשים לפעול נגדי ואיך הם משיגים את היעדים שהם קבעו לעצמם, לא מעניין אותי אם זה לנוכח התעמולה שאליה הם נחשפו או בשל סיבה כזאת או אחרת.
מי שרוצה להפוך את יו"ש ליודריין ...............

מי שרוצה להפוך את יו"ש ליודריין? אין בעיה. האסלאם אויב ומנסה להפוך את יו"ש ליודריין. מסכים. מה תגיד על אדם שמאמין כי כך למד, שהשטח הזה הוא של הפלסטינים. וגם בעד להפוך אותו ליודנריין? האופציה הראשונה היא להגדירו כאויב ולחסלו האופציה שניה היא להראות לו שהוא טועה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #68 ב- : יולי 26, 2011, 19:27:59 »
גם אם תראה להם את האמת,הם יישארו ככה.זה לא משנה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : יולי 26, 2011, 19:57:33 »
אף אחד פה לא קרא לחיסולים, לא כל אויב חייבים בהכרח לחסל, יש לא מעט דרכים לפעול נגדו( אני מדבר על מי שפועל ע"י מימון ותעמולה, לא מי שמגיע לכאן פיזית) אפשר לנסות להסביר להם, ומנסיון אני כבר אומר לך שזה לא יצלח ואתה תראה שהם אנטישמים אחרי שהראית להם שהם טועים,  לעומת זאת יכול גם להיות שישנם כאלה שיראו את הדברים אחרת לאחר שתציג את עמדתך, תמיד קיים סיכוי כזה, אך לא הייתי סומך על זה ואם אתה רוצה לראות דוגמאות להמחשה, אז רק תגיד.

אוקי לא חיסולים, בכל מקרה ברגע שהגדרת אויב זה מתקדם לכיוון של מלחמה. השאלה היא למי אתה מסביר ואיך. כיום אין סברה, ומנסיונות שלי שהיו לי בדיונים עם אנשים באנטרנט אין להם מושג וחצי מושג מעבר למה שהם שומעים בחדשות. וכמה מהם שדיברו איתי בדקו את הנושא והגיעו למסקנה שישראל צודקת. יכולנו להגיד, מה איכפת לנו הם כולם גזענים וכולם נגדינו, אבל אם תלחם על העמדה שלך ולא רק במימד הפיזי אלא גם במימד ההסברתי תגיע להשיגים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #70 ב- : יולי 26, 2011, 20:14:41 »
אוקי לא חיסולים, בכל מקרה ברגע שהגדרת אויב זה מתקדם לכיוון של מלחמה. השאלה היא למי אתה מסביר ואיך. כיום אין סברה, ומנסיונות שלי שהיו לי בדיונים עם אנשים באנטרנט אין להם מושג וחצי מושג מעבר למה שהם שומעים בחדשות. וכמה מהם שדיברו איתי בדקו את הנושא והגיעו למסקנה שישראל צודקת. יכולנו להגיד, מה איכפת לנו הם כולם גזענים וכולם נגדינו, אבל אם תלחם על העמדה שלך ולא רק במימד הפיזי אלא גם במימד ההסברתי תגיע להשיגים.
.
כנראה שדיברת עם אנשים שלא לקחו חלק אקטיבי נגדנו (ואם כן אז בזעיר אנפין), אני לא מדבר על אנשים כאלה, דיברתי על אנשים שפועלים נגדנו ושיש להם אידיאולוגיה וראייה מאוד ברורה  של מה שהם רוצים לראות קורה כאן, עם אנשים כאלה אתה לא יכול לדבר ואם תעבור קצת על התגובות לסרטונים תחת השם - Israel ביוטיוב לדוגמא, אתה תראה שאין טעם אפילו לנשום לעבר האנשים הללו, כמעט כל מי שניסה את זה העלה חרס בידו.
עדיף להפנות את המאמצים אל עבר יהודים שטופי מוח.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #71 ב- : יולי 26, 2011, 21:06:06 »
בס"ד

אני מסכים איתך שלפי מה שמספרים להם אז הם אמורים לתמוך בצד הערבי אתה יכול לראות באחת התגובות שלי בנושא הזה שכתבתי שתי דוגמאות שסיפר לי אחי שהיה בפרו על כמה אין להם מושג מה האמת.
מה שאני אומר שזה לא משנה מה יספרו להם העובדה היא שהם תמיד ישנאו אותנו... אני לא מדבר פה על אנשים תמימים שאין להם מושג וגם כשמספרים להם אז אולי הם יותר תומכים בערבים אבל זה לא באמת מעניין אותם, אני מדבר על אנשים כמו אותה קבוצה שנהרגה בפיגוע שמאד מעורים במה שקורה פה והם בוחרים למי להאמין... בקשר לילדים ברור שאין להם מושג מכלום...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : יולי 26, 2011, 21:15:46 »
אלה פחות מ-1% מאויבינו, למה שאר האויבים לא נענשים?

בס''ד

כי לא מגיע לנו את השכר הזה עד שנעשה מה שהקב''ה מצווה אותנו לעשות. במקום לשחרר את ארץ ישראל, אנו בורחים ממנה. במקום להשמיד את אוייבינו, אנו מזמינים אותם לארץ ישראל ונותנים להם נשק, אימונים, חשמל בחינם, מיים בחינם, תרופות בחינם, אוכל בחינם, דיור בחינם ועוד אין ספור הטבות ששוות מיליארדי שקלים. אנו מוסרים לבני עמלק את לב ליבה של ארצנו ומגרשים את אחינו מאדמתם הקדושה.

אילו היינו עושים מה שהקב''ה מצווה אותנו לעשות, בורא עולם היה משמיד בדרך זו או אחרת את כל אוייבינו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : יולי 26, 2011, 21:32:52 »
אני לא חושב שיש לחגוג את זה. מדובר בילדים. כן הם תמכו באויבינו אבל איזו סיבה יש להם לא לתמוך בהם? זאת אשמתנו. התעמולה/הסברה שלנו בארץ ובחו"ל אומרת שאנחנו הרעים, למה שהם יחשבו אחרת? אם כל אחד מאתנו היה חי בחו"ל והיה רואה חדשות (לא משנה אם באנטרנט בוואלה או באתר של אן בי סי) הוא היה אומר לעצמו, היהודים פולשים היהודים כובשים היהודים נאצים.

בס''ד

במשך 2000 שנות גלות, מה היה התירוץ של האירופאים לרצוח, לאנוס, לענות את העם המסכן שלנו? כי ההסברה שלנו לא הייתה טובה? רצחו מעל 6 מיליון יהודים הי''ד בשואה כי הם סברו שאנו פולשים וכובשים? ההפך! רצחו מעל 6 מיליון יהודים כי הם שנאו וזילזלו ביהודים שנחשבו כפחדנים בעיני הגויים. אפילו אם הגויים היו יודעים שאנו צודקים במאה אחוז, הם היו שונאים אותנו כי הם רוצים נפט ערבי, כסף ערבי, השקעות ערביות, ופיוס עם העולם המוסלמי. ובנוסף לכך, רוב הגויים שונאים את היהודים כי הם מקנאים בנו. ויש הרבה גויים ששונאים אותנו כי סרבנו להתנצר. ויש הרבה גויים אחרים ששונאים אותנו כי אנו אחראים לנצרות (הגויים החילוניים מאשימים את היהודים שיש דת בעולם). ואני יכול לפרט עוד מיליון סיבות למה גויים שונאים אותנו, למה כמו שכתוב עשיו שונא ליעקב. בכל אופן יש להם בחירה חופשית והגויים לא חייבים להיות רשעים אך הם בוחרים להיות כך. יש יוצאים מן הכלל שאנו מכנים חסידי אומות העולם. אולם היוצא מן הכלל מעיד על הכלל. ה"ילדים" האלה רשעים יש''ו והם קיבלו בטבח הזה רק קצת טעם ממה שהם רוצים שיקרה לכל עם ישראל חס ושלום.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : יולי 26, 2011, 21:41:53 »
בס''ד

כי לא מגיע לנו את השכר הזה עד שנעשה מה שהקב''ה מצווה אותנו לעשות. במקום לשחרר את ארץ ישראל, אנו בורחים ממנה. במקום להשמיד את אוייבינו, אנו מזמינים אותם לארץ ישראל ונותנים להם נשק, אימונים, חשמל בחינם, מיים בחינם, תרופות בחינם, אוכל בחינם, דיור בחינם ועוד אין ספור הטבות ששוות מיליארדי שקלים. אנו מוסרים לבני עמלק את לב ליבה של ארצנו ומגרשים את אחינו מאדמתם הקדושה.

אילו היינו עושים מה שהקב''ה מצווה אותנו לעשות, בורא עולם היה משמיד בדרך זו או אחרת את כל אוייבינו.
אנו זאת הממשלה, לא משנה כמה ננסה לא נוכל לשנות את זה.