כתב נושא: תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה  (נקרא 35886 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
תמונה: הרוגי הירי באוסלו התאמנו לקראת משט לעזה
« להגיב #100 ב- : יולי 31, 2011, 16:18:47 »
בס"ד

ציטוט
אני לא בטוח בכל הקטע של האנטישמיות. כשישראל (כמדינה וכעם) מראה שהיא חזקה, הגויים מעריצים אותנו. כשאנחנו חלשים ומתנהגים כמו שפנים, מתייחסים אלינו בהתאם.

יופי. מה אכפת לי? ההערצה שלהם כביכול, רק מזיקה לנו. אסור לשתף פעולה עם עמלקים נאצים ועם אויבי השם. 

ציטוט
את רוב האירופאים לא מעניין יהודי או נוצרי. הם כבר לא בקטע של דת. מעניין אותם נוחות חיים, מעניין אותם לטוס לחו"ל, הם יושבים בטלוויזיה ורואים ישראל עושה שואה, הם נגד ישראל. וזה סתם מייצר לנו אויבים, אתה לא חושב שראוי שלפחות ננסה למנוע את זה?

לא. שיהיו אויבים שלנו, שישנאו אותנו, שיחשבו שאנחנו קניבלים צמאי דם. זה הדבר האחרון שמעניין אותי. גם כך השנאה שלהם ממוקדת ביישות הציונית, שזה חיובי ביותר.   

ציטוט
הנורבגים? ממש לא אויב! זה שהם מאמינים בישו לא הופך אותם לאויב.

אתה יכול לומר את אותו הדבר על מאמיניו של מוחמד יש"ו שר"י. המציאות בשטח מראה דבר אחר. אין חיים לגוי ששוחט יהודי.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #101 ב- : יולי 31, 2011, 23:24:32 »
איך ההערצה/הערכה שלהם מזיקה לנו?

עמלק מורכב מ7 עמים שחוסלו. נאצים? כבר לא. אויבי השם? מי אמר?

שיהיו אויבים שלנו וישנאו אותנו וילחמו בנו? איזה דבר חיובי יכול לצמוח מזה?

האסלאם הוא אויב בגלל שהוא שולל כל דבר אחר, כולל יהדות. היהדות שאתה מציג (אם זו בכללל יהדות) באה ואומרת כל הגויים אויבים חוץ מהמעטים שנכנסים תחת הגדרה של בני נוח, אז ההבדל היחיד בין אותה יהדות שאתה מציג לבין האסלאם הוא המוכנות לקבל בני נוח.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #102 ב- : אוגוסט 01, 2011, 00:05:51 »
בס"ד

ציטוט
איך ההערצה/הערכה שלהם מזיקה לנו?

בכך הם מרשים לעצמם להשפיע עלינו, ועוד מצפים לתמורה על התמיכה שלהם. אף אחד לא צריך את זה. השנאה שאתה מתאר היא פאסיבית, והיא מחזירה מתבוללים אל חיק היהדות - וצריך לעודד חזרה בתשובה של יהודים כאלה. 

ציטוט
עמלק מורכב מ7 עמים שחוסלו.

לא. 7 העמים הם נושא אחר. עמלק הם עם שתקף אותנו בעודנו חלשים ביציאת מצרים, וכל עם שתוקף אותנו בצורה הזו - כגודמת הגרמנים, הוא בגדר עמלק, וזוהי מצווה להשמידו תמיד. 

ציטוט
נאצים? כבר לא. אויבי השם? מי אמר?

פעם עמלק תמיד עמלק. המצווה היא למחות את זכר עמלק לנצח. 

ציטוט
האסלאם הוא אויב בגלל שהוא שולל כל דבר אחר, כולל יהדות.

גם היהדות "שוללת" (מתעבת ומתנגדת ל) כל דת אחרת. האם אתה אויב של היהדות? 

ציטוט
היהדות שאתה מציג (אם זו בכללל יהדות) באה ואומרת כל הגויים אויבים חוץ מהמעטים שנכנסים תחת הגדרה של בני נוח

מי ששוחט יהודים - אין לו חיים בכלל. אם עם מסויים הוא אינו אויב, זו לא סיבה לפעול למען "תמיכתו". אין לנו שום עניין בזה, וחבל שימנים מזויפים מבזבזים את הזמן והמשאבים על השטויות האלו. זו יהדות אותנטית. חז"ל אמרו, שבכניסה לארץ, מיד נצטווינו למחות את זכר עמלק - הנה אנחנו ב"ה שוב בארץ, אז הגיע הזמן.

ציטוט
אז ההבדל היחיד בין אותה יהדות שאתה מציג לבין האסלאם הוא המוכנות לקבל בני נוח.

אתה חושף ידע דליל נורא ביהדות, אבל גם אם טענתך היה לה בסיס, אין לזה שום רלוונטיות.       
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #103 ב- : אוגוסט 01, 2011, 12:15:09 »
בכך שהם מרשים לעצמם להשפיע עלינו? אנחנו חיים בעידן שאין ניתוק בין צד אחד של העולם לאחר. בלתי נמנע (ואני לא רואה בכך דבר רע) שתרבויות יפגשו וישפיעו אחת על השניה.

כל עם שתוקף אותנו כשאנחנו חלשים זה עמלק? אפשר מקור?

היהדות שוללת ומתנגת לכל דת אחרת בשטח א"י. מה שקורה מחוץ לה לא מעניין אותנו כיהודים. והאם אני אויב של היהדות? אולי של היהדות שלך.

מי ששוחט יהודים אין לו חיים בכלל - מסכים. אם עם מסוים אינו אויב וכן יש לנו מגעים איתו (מסחריים למשל) אין שום סיבה שניתן לאויבינו לקחת את אותו עם לצד שלהם.

חז"ל אמרו למחוק את זכר עמלק? אם אני לא טועה המן הרשע נחשב לעמלק האחרון.

הידע שלי ביהדות באמת לא רב, אבל עדיין לא שללת את מה שאמרתי. מה מבדיל את היהדות כפי שהצגת אותה מהאסלאם חוץ מהנכונות להניס תחת ה"יכולים לחיות" מספר מצומצם של בני נוח?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #104 ב- : אוגוסט 02, 2011, 04:12:37 »
בס"ד

ציטוט
בכך שהם מרשים לעצמם להשפיע עלינו? אנחנו חיים בעידן שאין ניתוק בין צד אחד של העולם לאחר. בלתי נמנע (ואני לא רואה בכך דבר רע) שתרבויות יפגשו וישפיעו אחת על השניה.

גויים לא יכולים להשפיע על יהודים, זו התבוללות.

ציטוט
כל עם שתוקף אותנו כשאנחנו חלשים זה עמלק? אפשר מקור?

הגרמנים הם עמלק. ע"פ ר' חיים מבריסק, כל גוי שנלחם בנו הוא עמלק. זו יהדות אותנטית.    

ציטוט
אם עם מסוים אינו אויב וכן יש לנו מגעים איתו (מסחריים למשל) אין שום סיבה שניתן לאויבינו לקחת את אותו עם לצד שלהם.

דבר ראשון, מי שטבח בנו בעבר הוא עדיין אויב, ואנו חייבים לנקום בו. דבר שני, לא אכפת לי באיזה צד הוא. זה פשוט לא מעניין אותי.  

ציטוט
חז"ל אמרו למחוק את זכר עמלק? אם אני לא טועה המן הרשע נחשב לעמלק האחרון.

מה? המצווה תקפה לעמלק של כל דור ודור.        

ציטוט
מה מבדיל את היהדות כפי שהצגת אותה מהאסלאם חוץ מהנכונות להניס תחת ה"יכולים לחיות" מספר מצומצם של בני נוח?

הייתי אומר שזה לא משנה מה מבדיל, אבל קשה לא לציין שתרי"ג המצוות מבדילות. גם גויים שהם לא בני נוח יכולים לחיות (מוטב כמה שיותר רחוק), רק בלי ציפייה לרחמים או לחמלה כלשהי מצידנו.                

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #105 ב- : אוגוסט 02, 2011, 10:53:41 »
אתה לובש ג'ינסים? שומע מוזיקה לועזית? זו השפעה של גויים.

זה רע?

אני לא יודע איך התורה מחלקת גויים לעמלק ולא עמלק, אבל אני עושה את זה בצורה פשוטה. אויב או לא אויב. הגרמנים היו אויב. היום הם כבר לא אויב.

מסכים איתך שיש חשבון לא סגור עם הגרמנים. אבל נכון לעכשיו הם לא האויב, האסלאם זה האויב ויש להתמקד בו. יפה שלא איכפת לך באיזה צד נמצאים הגויים, אבל אתה לא חושב שיותר פשוט להלחם באויב אחד מאשר ברבים?

שמעתי בפורום לא אחת דיעות שונות לגבי העניין של עמלק, לכן אני לא כל כך בטוח.

אתה לא יכול להגיד האסלאם זה רוע האסלאם זה אויב ולהיות זהה לו. בלי ציפייה לרחמים או חמלה? יעאני לחיות עד שנתפוס אותם?

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #106 ב- : אוגוסט 03, 2011, 02:12:26 »
לא מעניין אותי מה היית דעתם או דתם, הוא רצח 90 ילדים, חולה נפש.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #107 ב- : אוגוסט 03, 2011, 03:59:38 »
סליחה אם אני נדחף פתאום לויכוח ישן או משהו כזה..אבל למושפעים הנורווגים כמו גם בשאר העולם יש 201 דרכים ללמוד את האמת ולהבין מה באמת הולך פה,קצת לקרוא את ההיסטוריה של לפני "הכיבוש" ועל הזמן של לפני 1948 וכד',חצי מהעובדות שהם יראו בקריאה רופפת יסתרו את רוב התעמולה בא הם מאמינים שלא לדבר על השקר ה"פלסטיני" שהוא לבדו רק מראה עד כמה הערבים שקרנים ואין בכלל מה להאמין להם.לא צריך להיות גאון גדול בשביל לקרוא קצת עובדות בסיסיות על משהו שאתה מתעסק בוא הרבה אלה רק טיפה של סקרנות שהאידיוטים האלה אפילו לא רצו להפעיל,כי מה אכפת להם?..מה לעשות יש אנשים מפגרים בעולם שפשוט רוצים להרגיש שהם נלחמים "למען החופש וזכויות האדם" של אוכלוסיה מסוימת ביחוד אם הנושא הוא חם ומתוקשר כל כך,אז למה להם להפריע לפנטזיה שלהם עם עובדות?...

קיצר שישרפו בגהנום כמה שיותר אידיוטים בעולם(:
אל תצביע תשפיע

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #108 ב- : אוגוסט 03, 2011, 04:02:21 »
לא מעניין אותי מה היית דעתם או דתם, הוא רצח 90 ילדים, חולה נפש.
חולה נפש או לא התפלק לו גם משהו טוב מכל הטירוף שלו..
אל תצביע תשפיע

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #109 ב- : אוגוסט 03, 2011, 04:17:19 »
זה ממש לא דבר טוב, זה דבר מזעזע.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #110 ב- : אוגוסט 03, 2011, 11:21:59 »
500sw,

כל אחד שיתחיל לקרוא הסטוריה ולהתעמק, קצת ללמוד על האסלאם ידע את האמת. צודק ב100%. השאלה היא כזו, למה שהם יעשו את זה? נניח שנעשה פשע, הפושע והקורבן שניהם מספרים בדיוק את אותו סיפור. הפושע מודה באשמה. יש לך סיבה להתחיל לאסוף ראיות וכל זה? אין שום סיבה. וזה בדיוק מה שקורה כאן היום. זה טוב מאוד שיש אנשים שרוצים לעזור ולהפוך ת'עולם למקום יותר טוב, הבעיה היא שמוצגת להם תמונה שגויה, ולכן הם פועלים נגדינו במקום אתנו.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #111 ב- : אוגוסט 03, 2011, 12:06:18 »
בס"ד

ציטוט
אתה לובש ג'ינסים? שומע מוזיקה לועזית? זו השפעה של גויים.

זה רע?

לא לובש ג'ינס ולא שומע מוזיקה לועזית. השפעה של גויים היא הרסנית - אני לא מאשים יהודים שמושפעים במידה כזו או אחרת מתרבויות זרות, ומאידך אני לא מוכן לסבול את זה שיהודונים מבקשים להדמות לגויים, שזוהי התוצאה הבלתי נמנעת של "תמיכה" שלהם בנו. לא רוצים! לא את תרבותם ולא את עזרתם של הקוזאקים האלה.        

ציטוט

אני לא יודע איך התורה מחלקת גויים לעמלק ולא עמלק, אבל אני עושה את זה בצורה פשוטה. אויב או לא אויב. הגרמנים היו אויב. היום הם כבר לא אויב.

גרמנים נאצים עמלקים יש"ו שר"י ששחטו שרפו חנקו והשמידו 6 מיליון יהודים הי"ד הם לא אויב?! לא הייתי מצפה למשהו אחר ממי שנלהב כל כך מהוורמאכט היSSרעילי. עמלק תמיד נשאר עמלק, חיסלנו בעמלקים כמה דורות לאחר שהם תקפו אותנו - הסטאטוס ההלכתי של עמלקיות לא תם לעולם. ב"ה הגרמנים יושמדו, עד האחרון שבהם. הפכנו לעם החולני ביותר - "גוים תאהבו אותנו! נו, תאהבו אותנו! התפיסה העצמית שלנו תלויה בכך!".    

ציטוט
יפה שלא איכפת לך באיזה צד נמצאים הגויים, אבל אתה לא חושב שיותר פשוט להלחם באויב אחד מאשר ברבים?

החיים לא פשוטים, מה לעשות.  

ציטוט
אתה לא יכול להגיד האסלאם זה רוע האסלאם זה אויב ולהיות זהה לו. בלי ציפייה לרחמים או חמלה? יעאני לחיות עד שנתפוס אותם?

היהדות ממש לא זהה לאסלאם. היהדות היא האמת, דרכו של הא-לוקים. תקבל את זה (מתוך אמונה) כאקסיומה, ותפנים שדתות אחרות הן אויב. האסלאם זוהי דת שיקרית, אינה דרך הא-ל, ההיפך מהיהדות, וזהו הבדל עצום כמרחק ארץ משמיים.

"בלי ציפייה לרחמים" משמעו שמותר לנו תמיד לכבוש את אדמתם, כל מקום שכף רגלנו תדרוך בו ניתן לנו מהקב"ה (דברים י"א), אך אנו לא מחוייבים בכך, במידה והם באמת אינם אוייב (את הארץ המובטחת ב"ה אנחנו כן מחוייבים לכבוש). אתה מכיר גויים כאלה? הם שוחטים אותנו, ודם אחינו נוזל מפיהם, נוטף מידיהם, וספוג באדמתם. מספיק כבר לרחם על אויבים! אין לנו חברים בקרב העמים, רק הקב"ה הוא עזרנו ומגיננו.                         

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #112 ב- : אוגוסט 03, 2011, 12:13:13 »
אני לובש ג'ינס ושומע מוזיקה לועזית, אני פחות יהודי ממך?

גרמנים נאצים שחטו אותנו והרגו 6 מליון מעמינו. לפני 70 שנה. אני לא שוכח ובהחלט לא סולח, אבל נכון להיום. הם לא האויב שלך. נכון להיום. יש לנו חשבון פתוח איתם אין ספק, אבל נכון להיום הם לא האויב שלך.

אין לזה שום קשר ללאהוב אותנו או לשנוא אותנו. אני אישית מאמין שברגע שלקחנו את הכספים מגרמניה אחרי השואה מכרנו את כבודינו, אבל זה כבר נעשה ואת הנעשה אין להשיב.

החיים לא פשוטים ועדיין אתה מתעקש לסבך אותם עוד יותר.

מה זה משנה אם אני ואתה קוראים לאותו דבר, שליטה של האמונה שלנו וחיסול אמונות אחרות? אתה קורא לזה יהדות ואני קורא לזה איסלאם, אחר יקרא לזה צנון והרביעי יקרא לזה מטבוחה. זה אותו דבר.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #113 ב- : אוגוסט 03, 2011, 13:04:16 »
בס"ד

ציטוט
אני לובש ג'ינס ושומע מוזיקה לועזית, אני פחות יהודי ממך?

לא המנהגים קובעים את היהדות, ואל תכניס לפי טענות שלא טענתי. אך זו מצווה שלא להדמות לגויים, עיין במשנה תורה להרמב"ם, הלכות עבודה זרה פרק י"א.       

ציטוט
גרמנים נאצים שחטו אותנו והרגו 6 מליון מעמינו. לפני 70 שנה. אני לא שוכח ובהחלט לא סולח, אבל נכון להיום. הם לא האויב שלך. נכון להיום. יש לנו חשבון פתוח איתם אין ספק, אבל נכון להיום הם לא האויב שלך.

עמלק הוא תמיד עמלק, וכל עמלק הוא אוייב נצחי.

ציטוט
החיים לא פשוטים ועדיין אתה מתעקש לסבך אותם עוד יותר.

לא מסבך כלום. "מְשַׂנְאֶיךָ ה' אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט". כל עמלק הוא אוייב הנידון להשמדה. חז"ל מסבירים שהעונש על עמלק הוא קשה, למרות שעברו דורות (יותר מ-"70 שנה" עברו מאז תקיפת עמלק ועד למלחמת שאול המלך), כיוון שסוף המעשה משפיע על תחילתו - אם לא נשמיד אותם עכשיו, מיד, לגמרי, הם ישמידו אותנו בעתיד. המן הרשע היה מזרע עלק, וכמעט הביא להשמדתנו אלמלא נס מה' - בגלל ששאול ריחם על הגג מלך עמלק. אם נחבור לגרמנים נאצים או לנאצים אחרים, הם יבצעו בנו שואה נוספת גרועה פי מיליארד. אין חברות עם עמלק.   

ציטוט
מה זה משנה אם אני ואתה קוראים לאותו דבר, שליטה של האמונה שלנו וחיסול אמונות אחרות? אתה קורא לזה יהדות ואני קורא לזה איסלאם, אחר יקרא לזה צנון והרביעי יקרא לזה מטבוחה. זה אותו דבר.

אין טעם שאחזור על עצמי. היהדות היא מא-לוקים, האסלאם לא. איך זה יכול להיות אותו הדבר?             

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #114 ב- : אוגוסט 03, 2011, 13:08:09 »
ולדעתך גם אני אויב?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #115 ב- : אוגוסט 03, 2011, 14:11:42 »