כתב נושא: פרס: אולמרט הוא ר”מ מהטובים שהיו  (נקרא 1748 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פרס: אולמרט הוא ר”מ מהטובים שהיו
« ב- : מרץ 17, 2007, 19:56:50 »
שמעון פרס הביע תמיכה בראש הממשלה אולמרט וטען, כי הוא נשפט בטרם עת. לדבריו, המצב הכלכלי והחברתי בישראל מצוין

המשנה לראש הממשלה שמעון פרס אומר, כי הוא תומך בראש הממשלה אהוד אולמרט כאזרח וכחבר ממשלה. לדבריו, נעשה עוול לאולמרט, והוא ראש ממשלה "מהטובים שהיו". הוא האשים, כי שופטים את אולמרט עוד בטרם התבררו הדברים. לדברי פרס, גם אם נעשו שגיאות במלחמה, אין פה שחיתות או פשע. שגיאות נעשות בכל מלחמה.

פרס הוסיף, כי המצב הכלכלי והחברתי בישראל הוא יוצא מן הכלל: "הוחלט על פנסיה לכל עובד, מס הכנסה שלילי ותמיכה בגיל הרך".

בראיון לקול ישראל אמר פרס, כי ליו"ר הליכוד בנימין נתניהו אין כל סיכוי להקים ממשלה חלופית בכנסת הנוכחית, "אף שלחתור זה דבר נחמד", כלשונו.

בעניין הממשלה הפלסטינית אמר פרס, כי אין לתת לה כסף אם אינה מפסיקה את הטרור ואין כל סיכוי שישראל "תתאבד" ותסכים לזכות השיבה. "זכות כזאת קיימת רק לפליטים השבים למדינה פלסטינית ואיש לא יכריח אותנו לשטות כזו", הדגיש פרס. הוא הוסיף, כי אין יסוד לטענת הפלסטינים כי ישראל חזרה בה ברגע האחרון מהסכמתה לעסקה לשחרור גלעד שליט.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : מרץ 17, 2007, 20:05:26 »
חחח המצב הכלכלי יוצא מי ן הכלל בארץ ישראל ?

איך תסביר את זה שאבא שלי לא שומע באוזן אחת לגמרי ובשניה כימאט ולא שומע
וביטוח לאומי מסרב להכיר בו כנכה זאתי מדינה סוציאליסטית תעששה לי טובה הכל מושחת במדינה הזאת הכל מא ועד ת

כי יחדים לא נוכל לעשות דבר אבל כקבוצה נוכל ועוד איך לעשות והתפקיד שלנו אולטהר ולהחזיר את ההגינות והיושר למוסדות שהשמאלנים הקיצוניים טימעו בטיפושתם

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : מרץ 17, 2007, 20:17:19 »
חחח המצב הכלכלי יוצא מי ן הכלל בארץ ישראל ?

איך תסביר את זה שאבא שלי לא שומע באוזן אחת לגמרי ובשניה כימאט ולא שומע
וביטוח לאומי מסרב להכיר בו כנכה זאתי מדינה סוציאליסטית תעששה לי טובה הכל מושחת במדינה הזאת הכל מא ועד ת

כי יחדים לא נוכל לעשות דבר אבל כקבוצה נוכל ועוד איך לעשות והתפקיד שלנו אולטהר ולהחזיר את ההגינות והיושר למוסדות שהשמאלנים הקיצוניים טימעו בטיפושתם
בס"ד
אשליות בשקל הוא מוכר לנו, שירד לעם ואז נדבר.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i