כתב נושא: לשחרר את יגאל עמיר  (נקרא 8158 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #25 ב- : מאי 11, 2011, 22:26:44 »
א. נכון. הם יודנראט. את צודקת. הם מחכים ליום שבו חללית האם של הגויים תאסוף אותם חזרה לכוכב הגויים בזמן שהם משמידים את היהודים.

ב. כשל לוגי. לשיטתך, הם סילקו ראש ממשלה לא רצוי מהדרך. אז אולי תחליטי - האם הם שמאלנים בוגדנים או ימנים שצריכים לקבל פרס ישראל?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #26 ב- : מאי 11, 2011, 22:33:28 »
א. נכון. הם יודנראט. את צודקת. הם מחכים ליום שבו חללית האם של הגויים תאסוף אותם חזרה לכוכב הגויים בזמן שהם משמידים את היהודים.

ב. כשל לוגי. לשיטתך, הם סילקו ראש ממשלה לא רצוי מהדרך. אז אולי תחליטי - האם הם שמאלנים בוגדנים או ימנים שצריכים לקבל פרס ישראל?

א. יודנראטים שלחו יהודים רבים למחנות המוות רק כדי להציל את התחת של עצמם, אני בטוחה שגם השמאלנים ינהגו באותה צורה.

ב. אני חושבת שאפילו הם הבינו שרבין היה סכנה גדולה, אבל אני בטוחה לגמרי שהם לא יותר טובים ממנו.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #27 ב- : מאי 11, 2011, 22:54:24 »
אני חייב להודות, יש בפראנויה ההזייתית שלך משהו מאוד נחמד ומצחיק.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #28 ב- : מאי 12, 2011, 00:24:17 »
לא יודע איך שב"כ בנוי אבל אני יודע שהם עוקבים גם אחרי שמאלנים.
אבל אולי השב"כ מצא לנכון להשקיע יותר בימין כי הוא יותר מסוכן ואנטי דמוקרטי בעיניו?

הימין הוא אנטי דמוקרטי, ומה עם השמאל? (איך נגדיר חבורה של מיעוט זניח שמקבל מימן מממשלות זרות כדי להשפיע על מדיניות הפנים והחוץ של המדינה?).

ובנוגע ל"מחלקה שמאלנית"  - אני בטוח שהשב"כ עוקב אחרי שמאלנים, אבל אני בספק גדול אם הוא הקים מחלקה מיוחדת לשם כך (מה ששוב מחזיר אותי לבקשתי הקודמת - אם יש לך הוכחה, אשמח ללמוד משהו חדש).

ב. אם השב"כ שמאלני ובוגדני, למה הוא 'עזר ליגאל עמיר לרצוח את רבין'?
אם באמת השב"כ הדיח את יגאל עמיר להרוג את רבין (אני לא בקיא בכל התאוריות), אזי ההגיון הבריא סולל את הדרך היישר לשמעון פרסקי.

אני חייב להודות, יש בפראנויה ההזייתית שלך משהו מאוד נחמד ומצחיק.
משום מה נראה לי שזה מה שאמרו היהודים בגרמניה לכל אותם אלה שהזהירו אותם לפני השואה.
זה בטוח מה שאמרו היהודים בחברון לאנשי ההגנה כשאלה נכנסו לעיר על מנת למנוע פגיעה בהם מצד הערבים ב-1929 (וכולנו יודעים מה הייתה התוצאה).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #29 ב- : מאי 13, 2011, 18:15:37 »
יש שני קונספירציית עיקריות לגבי רבין, אחת שפרס הורה לרצוח את רבין והשנייה היא שהשב"כ החליט  לביים ניסיון התנקשות ברבין כדי לעלות את דעת הקהל בשמאל אבל תקלה גרמה לכך שהוכנסו כדורים חיים לאקדח ורבין נפצע, אז כדי למנוע אפשרות שיתגלה מה הם עשו הם החליטו לגמור עניין. יש עוד כל מיני קונספירציות קטנות, אבל אלה העיקריות.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #30 ב- : מאי 14, 2011, 12:23:05 »
מעניין, הימין הקיצוני שיגאל עמיר הוא אחד מסמליו - בעצם טוען שהוא חף מפשע. אז אם הוא חף מפשע - לא מגיעה לו תהילת עולם.
השב"כ אצלכם הוא גם שמאלני בוגדני משת"פ וגם ימני שרוצה לחסל את רבין.
תאוריות הקונספירציה האלה כ"כ מגוחכות, זה פשוט פתטי. אתם נאחזים בכל בדל של כלום, למה שלא תגידו : כן, יגאל עמיר היה סטודנט פנאט ומטורלל שחשב שהוא מציל את המדינה ובייעוץ עם רבנים שמייצגים את החבר הדמיוני שאתם כל כך אוהבים החליט לירות בראש הממשלה. הוא ירה בו, הרג אותו ועכשיו הוא יושב בכלא עד סוף ימיו (רגע קטן של נחת). הייתם אמורים לקפוץ על זה בשתי ידיים ולהתגאות ביגאל שהציל את המדינה. במקום זה אתם מחפשים אלפי סיפורי סבתא כדי להרגיע את פיצול האישיות החמור שממנו אתם סובלים.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לשחרר את יגאל עמיר
« להגיב #31 ב- : מאי 14, 2011, 12:37:09 »
מעניין, הימין הקיצוני שיגאל עמיר הוא אחד מסמליו - בעצם טוען שהוא חף מפשע. אז אם הוא חף מפשע - לא מגיעה לו תהילת עולם.
השב"כ אצלכם הוא גם שמאלני בוגדני משת"פ וגם ימני שרוצה לחסל את רבין.
תאוריות הקונספירציה האלה כ"כ מגוחכות, זה פשוט פתטי. אתם נאחזים בכל בדל של כלום, למה שלא תגידו : כן, יגאל עמיר היה סטודנט פנאט ומטורלל שחשב שהוא מציל את המדינה ובייעוץ עם רבנים שמייצגים את החבר הדמיוני שאתם כל כך אוהבים החליט לירות בראש הממשלה. הוא ירה בו, הרג אותו ועכשיו הוא יושב בכלא עד סוף ימיו (רגע קטן של נחת). הייתם אמורים לקפוץ על זה בשתי ידיים ולהתגאות ביגאל שהציל את המדינה. במקום זה אתם מחפשים אלפי סיפורי סבתא כדי להרגיע את פיצול האישיות החמור שממנו אתם סובלים.

אני חושב שצריך לתת ליגאל עמיר פרס ישראל!

NOT