עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

"שמאלנים מצייצים": ציטוטים חשובים

<< < (3/6) > >>

Rafoe:

--- ציטוט של: m4a1 על מאי 11, 2011, 16:59:56 ---הבעיה היא שזה לא מחולק לבוגדים ופטריוטים. אם זה היה המצב העולם היה הרבה יותר פשוט. השאלה זה איפה הגבול שפה אומרים, אחרי מעשה כזה הבנאדם צריך לשלם בחייו. ואנונו? לפי מה שאני יודע מעשיו לא עלו לאף אחד בחיים. אבל לדעתי עדיין היה צריך לחסל אותו. למשל ענת קם. אני לא יודע אם עונש מוות הוא הדבר הנכון במקרה שלה. ואם נקפוץ שניה לאחד מהדיונים הקודמים שלנו, מה עם "בגידה" של חייל שלא מחסל את אויבנו בכל הזדמנות? או מגלה כלפיהם רחמים? או יותר פשוט, האם חיילים שלקחו חלק כזה או אחר בגירוש מגוש קטיף, לחסל אותם גם כבוגדים?

זה נושא הרבה יותר מורכב מאשר להגיד מוות לבוגדים.

אני לא בטוח שעל כל מעשה בגידה מגיע עונש מוות.

--- סוף ציטוט ---
השאלה היא האם עצם העובדה שהבוגד לא הצליח ב"משימתו" פוטרת אותו מעונש?

לגבי ואנונו - הרי אם לא היו עוצרים אותו בזמן, הוא כן היה גורם נזק הרבה יותר גדול (העובדה שתפסו אותו לפני שגרם נזק גדול יותר לא צריכה להיות שיקול להקל עליו).
אותו דבר לגבי המרגלת ענת קם - היא העבירה מסמכים סודיים שחשפו מיקום של כוחות בשטח (האם העובדה שאף חייל לא נהרג צריך להיות שיקול להקלה?).

m4a1:

--- ציטוט של: Rafoe על מאי 11, 2011, 17:54:34 ---השאלה היא האם עצם העובדה שהבוגד לא הצליח ב"משימתו" פוטרת אותו מעונש?

לגבי ואנונו - הרי אם לא היו עוצרים אותו בזמן, הוא כן היה גורם נזק הרבה יותר גדול (העובדה שתפסו אותו לפני שגרם נזק גדול יותר לא צריכה להיות שיקול להקל עליו).
אותו דבר לגבי המרגלת ענת קם - היא העבירה מסמכים סודיים שחשפו מיקום של כוחות בשטח (האם העובדה שאף חייל לא נהרג צריך להיות שיקול להקלה?).--- סוף ציטוט ---

אמרתי, את ואנונו היו צריכים לחסל, הוא גרם נזק בלתי הפיך למדינה. אם היו מחליטים לחסל את ענת קם, לא הייתי יוצא להפגין. אבל מה עם האדם הפשוט ברחוב שינקין בת"א שתומך בענת קם, לא עשה שום דבר, רק תומך בה. מה עושים עם כאלה?

Rafoe:

--- ציטוט של: m4a1 על מאי 11, 2011, 18:22:48 ---אמרתי, את ואנונו היו צריכים לחסל, הוא גרם נזק בלתי הפיך למדינה. אם היו מחליטים לחסל את ענת קם, לא הייתי יוצא להפגין. אבל מה עם האדם הפשוט ברחוב שינקין בת"א שתומך בענת קם, לא עשה שום דבר, רק תומך בה. מה עושים עם כאלה?

--- סוף ציטוט ---
אם מישהו רוצה לתמוך בענת קם, אני לא הייתי פועל נגדו במיידי, אבל בהחלט שם עליו עין.

m4a1:

--- ציטוט של: Rafoe על מאי 11, 2011, 18:33:22 ---אם מישהו רוצה לתמוך בענת קם, אני לא הייתי פועל נגדו במיידי, אבל בהחלט שם עליו עין.--- סוף ציטוט ---

אבל אתה מבין את הבעיה? איפה בדיוק הקו עובר. תמיכה מהספה בבית? תמיכה בהפגנה? תמיכה בהפגנה אלימה? איפה הקו?

Rafoe:

--- ציטוט של: m4a1 על מאי 11, 2011, 18:34:34 ---אבל אתה מבין את הבעיה? איפה בדיוק הקו עובר. תמיכה מהספה בבית? תמיכה בהפגנה? תמיכה בהפגנה אלימה? איפה הקו?

--- סוף ציטוט ---
אני לא מומחה משפטי (אני משאיר את זה למי שכן מבין), אבל בהחלט צריך לקחת בחשבון שהסיכוי שאדם שתומך במרגלת שסיכנה חיי חיילים ואזרחים, יפעל בעצמו.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה