סקר

גיוס לצה"ל בעד או נגד?

בעד, צה"ל זה הצבא שלנו
נגד, צה"ל- צבא הגנה לערבים

כתב נושא: גיוס לצה"ל בעד או נגד?  (נקרא 5988 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« ב- : אפריל 03, 2011, 00:56:44 »
אני משרת בצה"ל כבר 2 שנים ו-8 חודשים.
ואני בעד.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #1 ב- : אפריל 03, 2011, 01:08:53 »
חבל שלא הוספת עוד אפשרות - "בעד, אך לסרב לבצע פקודות לא מוסריות נגד עם ישראל וארץ ישראל".

כמו שציינתי בפעמים קודמות - אני חושב שצה"ל (כגוף) הוא צבא לא יהודי שמשרתים בו יהודים.

בכל מקרה מי שמתגייס צריך לסרב לפקודות לא מוסריות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #2 ב- : אפריל 03, 2011, 01:11:42 »
חבל שלא הוספת עוד אפשרות - "בעד, אך לסרב לבצע פקודות לא מוסריות נגד עם ישראל וארץ ישראל".

כולי תקווה שזה מובן מעליו.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #3 ב- : אפריל 03, 2011, 01:58:54 »
כולי תקווה שזה מובן מעליו.
זה מובן מאליו לחברי פורום מסויימים (חוץ מאשר כמה "שפויים"), אבל לצערי ישנם יהודים שמתגייסים לצה"ל ושוטפים להם את המוח שצה"ל הוא מעל הכל (אפילו מעל לתורת ישראל).

אנשים מתנועות מושחתות כמו הליכוד, ישראל ביתנו, וכו' כבר קוראים לגייר גוי ששירת בצה"ל (מה שנקרא - "גיור צבאי") - זו ממש סגידה לצה"ל כאילו הוא העיקר (ולא ארץ ישראל).

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #4 ב- : אפריל 03, 2011, 06:51:41 »
בס''ד
בעד. ולטפל בחומרה במשתמטים, הן מהשמאל והן מהימין, כי בלי צבא שיגן עלינו - אנחנו מחוסלים. כמובן שברגע שיש פקודות בלתי חוקיות בעליל - כמו לגרש משפחה יהודית מאדמתה ביהודה או שומרון - אז יש לסרב פקודה מיד. מי יתן שלא נגיע למצבים כאלה.
עדן איסקוביץ

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #5 ב- : אפריל 03, 2011, 14:14:43 »
חובה להתגייס ולשרת את המדינה. לא לבצע פעולות כנגד יהודים.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #6 ב- : אפריל 03, 2011, 20:01:21 »
בעד!
בנתיים עד עכשיו ההודעות שניכתבו באשכול שפויות...

מוזר שהסקר לא ננעל..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #7 ב- : אפריל 03, 2011, 20:12:48 »
בעד!

מוזר שהסקר לא ננעל..

חכה קצת

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #8 ב- : אפריל 03, 2011, 20:19:17 »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #9 ב- : אפריל 07, 2011, 22:43:21 »
בעד!

מוזר שהסקר לא ננעל..

למה שהוא ינעל?
כידוע לי תמיד רוב חברי הימין האמיתי תמכו בגיוס לצה"ל.
ואני רשום כאן משנת 2007 אז יש לי קצת ניסיון...

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #10 ב- : אפריל 08, 2011, 01:55:26 »
בעד.

אבל צריך להיזהר לא להפוך לרובוטים של המערכת.
הדת העם והארץ קודמים לצה"ל ולשלטון.

אגב, מקווים לראות אותך פה פעיל הרבה יותר אחרי שתשתחרר בקרוב ב"ה. זה יעזור להרים את הפורום.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #11 ב- : אפריל 08, 2011, 13:43:03 »
אני כבר סיימתי את השרות הצבאי,אבל במידה והייתי צריך להתגייס זה היה בתנאי שזה היה צבא יהודי.
צבא שפועל על פי הוראות מרבנים הצבא הזה היה חייב להיות לפי הדת.
וזאת אומרת אין נשים במערך הפיקודי.
וזה עד כדי כך שאם הייתה לי סיטואציה שאישה נותנת לי פקודות והיא בסכנת חיים מול ערבי עם הנשק לא הייתי מגן עליה והייתי מאפשר לערבי לירות בה ורק בגלל שהיא חלק מהזרוע הסרטני בולשביקי פמיניסטי נאצי.  
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #12 ב- : אפריל 08, 2011, 18:21:08 »
אני כבר סיימתי את השרות הצבאי,אבל במידה והייתי צריך להתגייס זה היה בתנאי שזה היה צבא יהודי.
צבא שפועל על פי הוראות מרבנים הצבא הזה היה חייב להיות לפי הדת.
וזאת אומרת אין נשים במערך הפיקודי.
וזה עד כדי כך שאם הייתה לי סיטואציה שאישה נותנת לי פקודות והיא בסכנת חיים מול ערבי עם הנשק לא הייתי מגן עליה והייתי מאפשר לערבי לירות בה ורק בגלל שהיא חלק מהזרוע הסרטני בולשביקי פמיניסטי נאצי.  

צבא שפועל על פי הוראות מרבנים? איזו הסמכה צבאית יש לרב? איזה ידע בתזוזת כוחות, הנעת אוגדות וכ'ו יש לרב?
ולמה שנשים לא ישרתו?  פקידות מדריכות חי"ר, תצפיתניות מדריכות ספורט ועוד הרבה מאוד תפקידים שנשים יכולות וצריכות למלא. אני מסכים שנשים לא צריכות להיות בקרבי.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #13 ב- : אפריל 09, 2011, 03:10:10 »
צבא שפועל על פי הוראות מרבנים? איזו הסמכה צבאית יש לרב? איזה ידע בתזוזת כוחות, הנעת אוגדות וכ'ו יש לרב?
ולמה שנשים לא ישרתו?  פקידות מדריכות חי"ר, תצפיתניות מדריכות ספורט ועוד הרבה מאוד תפקידים שנשים יכולות וצריכות למלא. אני מסכים שנשים לא צריכות להיות בקרבי.

אתה מתאר מצב שלצערנו קיים היום שבו רבנים מנותקים מהצבא.

אני מתכוון לצבא שבו הרבנים יהיו אלה שמנהלים את המערך הפיקודי והמבצעי,מצב שבו הם מתנהלים בדיוק כמו המפקדים הבכירים היום אבל על פי דרך התורה,ותאמין לי שאני לא דתי אני פשוט חושב שהדרך של התורה(בעניין הצבאי) היא הדרך הטובה ביותר להגן באמת על המדינה.

דבר שני לגבי הנשים,אין לי בעיה שיהיו נשים בצבא אבל לא במערך הקרבי.

וכן...יש לי בעיה עם מדריכות ,נשים לא צריכות לתת לגברים פקודות רוחנית זה פוגע בצבא ובהתאם זה פוגע בבטחון,אישה במקרה הטוב צריכה לעשות תפקידים משרדיים.

כך לדוגמא מדריכת חיר 99% מהמדריכות חיר וטירונים שוכחות להפריד בין השירות הצבאי לחיים הרגילים התוצאה שאתה מקבל זה ישראליות בהמות עם התנהגות בהמתית,אלה נשים שמתנהגות כמו ערביות ב100 אחוז ולכן אין לי בעיה שערבים יחסלו נשים כאלה גם אם הן במהלך השירות הצבאי שלהן להפך אני מוכן לעזור להם לחסל את הבהמות האלה.

ואני לא מדבר מתוך רגש אלה מתוך זה שנמאס לי מכל השטיפת מוח הפימיניסטית שגורמת לנשים לחשוב שמותר להן הכל,אם הן מרגישות שמותר להן הכל כולל הכל זה גם כולל כדור בראש.

אם יש רק דבר אחד באמת שאני חושב שאנחנו כיהודים צריכים ללמוד מהערבים זה לחסל נשים שמרימות את האף יותר מידיי גבוהה! כל אחת כזאת צריכה להיקבר כי בעצם היא סיימה את תפקידה כאישה בעולם הגשמי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #14 ב- : אפריל 09, 2011, 10:34:22 »
הרבנים לא יכולים לעשות הרבה בצבא במערך הפיקודי כי לא מדובר בקרבות עתיקים, מדובר כיום בקרבות אוויר סתם לדוגמא. (מה רב ידע בהכשרתו על קרבות אוויר?) מה הוא ידע על תזוזה של טנקים? על ניהול אוגדות? כלום. שיצמד למה שהוא יודע.

מסכים איתך שנשים לא צריכות להיות לוחמות.

מזה נשים לא צריכות לתת פקודות לגברים? אז אתה גם נגד זה שלאישה יהיה עסק משלה? או עזוב עסק משלה, שתקבל קידומים בעבודה לרמה שיש עובדים תחתיה?

יש הבדל בין שטיפת מוח פמיניסטית שמביאה את האישה לשנוא גברים, שזה פסול, לבין זהשאישה עובדת ומתקדמת בין אם זה בצבא או באזרחות.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #15 ב- : אפריל 10, 2011, 07:43:33 »
m4a1,
אני מסכים איתך ב-100% לגבי הנשים. נשים הן שוות זכויות לגברים, ככה זה בחברה דמוקרטית מתוקנת, כאן זה לא איראן - ותודה לאל, אף פעם לא יהיה! לאישה יש זכות לפתוח עסק משלה, להתקדם ולפרוח, לקדם קריירה ולנהל, כן כן לנהל! -גם אני מתנגד לפמיניזם אך יש כאן אמירות שוביניסטיות, שזה לא פחות גרוע
עדן איסקוביץ

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #16 ב- : אפריל 10, 2011, 07:49:40 »
בס''ד
במקביל לדברים שכתבתי, אני מאמין כאדם דתי, שלאישה ולגבר יש תפקידים  מסויימים במסגרת התא המשפחתי. האישה היא בדרך כלל זו שמטפלת יותר בילדים, דואגת לבית וכדומה, והגבר הוא ''שר החוץ'' של הבית. א-ב-ל, אסור להגביל את האישה לבית! אנחנו חיים בעידן מודרני... העולם משתנה, מתקדם ומתפתח - ואנחנו כיהודים צריכים להשכיל להתכוונן לפי צו השעה, בלי לוותר על הדברים החשובים באמת, כמו מצוות התורה, ההלכה, האמונה בקדוש ברוך הוא והנאמנות לעם ולארץ. חוץ מהדברים הנ''ל, הכל הולך ומשתנה עם השנים, המנהגים, התרבות, אפילו השפה. הכל משתנה.
עדן איסקוביץ

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #17 ב- : אפריל 10, 2011, 10:59:48 »
m4a1,
אני מסכים איתך ב-100% לגבי הנשים. נשים הן שוות זכויות לגברים, ככה זה בחברה דמוקרטית מתוקנת, כאן זה לא איראן - ותודה לאל, אף פעם לא יהיה! לאישה יש זכות לפתוח עסק משלה, להתקדם ולפרוח, לקדם קריירה ולנהל, כן כן לנהל! -גם אני מתנגד לפמיניזם אך יש כאן אמירות שוביניסטיות, שזה לא פחות גרוע
:doctor:

הטיפול על חשבוני מבטיח!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #18 ב- : אפריל 10, 2011, 15:15:58 »
בס''ד
אני בריא, ברוך ה'! מישהו אחר צריך כאן טיפול - ובדחיפות
עדן איסקוביץ

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #19 ב- : אפריל 10, 2011, 15:29:18 »
:doctor:

הטיפול על חשבוני מבטיח!

אז איפה לדעתך אישה צריכה לעצור? מה המקסימום שאליו מותר לה להגיע מבחינת קריירה?

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #20 ב- : אפריל 10, 2011, 18:12:38 »
בס''ד
להגביל נשים??!? מי הוא בכלל?? הוא יכול לעבור לאיראן, שם אסור לנשים להיות בדרגה גבוהה יותר מגברים, או לתימן - שם אסור לנשים בכלל לעבוד במשרות מנהליות, או לערב-הסעודית , שם אסור לנשים אפילו להוציא רשיון-נהיגה! ברוך ה', שרוב העם שלנו שפוי, ורעיונות חומייניסטיים כאלה לעולם לא יתממשו במציאות. ל-ע-ו-ל-ם ל-א!!!!!!
עדן איסקוביץ

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #21 ב- : אפריל 10, 2011, 18:16:35 »
בס''ד
להגביל נשים??!? מי הוא בכלל?? הוא יכול לעבור לאיראן, שם אסור לנשים להיות בדרגה גבוהה יותר מגברים, או לתימן - שם אסור לנשים בכלל לעבוד במשרות מנהליות, או לערב-הסעודית , שם אסור לנשים אפילו להוציא רשיון-נהיגה! ברוך ה', שרוב העם שלנו שפוי, ורעיונות חומייניסטיים כאלה לעולם לא יתממשו במציאות. ל-ע-ו-ל-ם ל-א!!!!!!

זה נטו מתוך סקרנות לגבי תפיסת העולם שלו, אני איתך בדעה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #22 ב- : אפריל 10, 2011, 22:43:36 »
//

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #23 ב- : אפריל 10, 2011, 22:45:40 »
אז איפה לדעתך אישה צריכה לעצור? מה המקסימום שאליו מותר לה להגיע מבחינת קריירה?
התשובה בשבילך וגם בשביל עדן,ועדן אני יודע שאתה עצבני מה שכתבתי אבל תקרא בבקשה הכל ותנסה להתייחס לזה ברצינות.
[/b]

תראה מה שאני הולך לכתוב לך כרגע זה נראה ניגוד אבל זה ממש לא.

אין לי בעיה שנשים תתקדם בעבודה כך היה הרבה שנים והכל היה בסדר עד שנת 1998 שהתנועות הפמיניסטיות הרימו את הראש בעקבות החקיקה של חוק נגד הטרדה מינית.

כידוע לרובכם התנועות הפמיניסטיות חרטו על הדגל שלהן הריסת הגבר בכל התחומים,ומאז שהן קיימות (בארץ)מטרתן אחת.

ואיך זה מתחבר עם זה שאני נגד קידום נשים?!

פעם אישה שהייתה רוצה להצליח הייתה עושה את זה בשבילה ולמען עצמה כמו כל בן אדם שפוי,כיום התנועות הפמיניסטיות עושות הכל כדי לקדם נשים ל"למען המטרה".

הן משקיעות מיליונים כדי שכל אישה תפתח קריירה במקביל לשטיפות מוח של שינאת הגבר ולמה?!

התשובה פשוטה מאוד,הנשמות של הגבר ואישה שונות זו מזו הנשמה של האישה היא סוג של נשמה תלותית כך גם נבראנו אין מה לעשות...

הפמיניסטיות מקדמות את הנשים למקומות גבוהים מאוד בעולם העסקים והייתי אומר שלא מעט פעמים זה תחת הפחדה(בגלל החוק נגד הטרדה) לדוגמא המקרה של בר לב שתיקו נסגר שבוע שעבר.

ולא בגלל שהן באמת טובות,אין דבר כזה 100% נשים טובות בעסקים כמו שגם אין 100% גברים טובים,המטרה שלהן היא להרוס את הקו המשפחתי שזה חלק מהמטרה להרוס את הגבר.

בדור הראשון זה בדרך כלל מתבטא בגרושים מכוערים מזונות לא שפויים ועוד ועוד ומצד שני זה מתבטא בזה שהגבר רוצח את האישה ו- או הילדים ביחד ולבסוף מתאבד(משוגע או לא משוגע תחליטו אתם בשנים האחרונות זה קורה המון מיאוש).

בדור השני זה כבר מתבטא שהאישה בכלל לא צריכה גבר היא בכלל לא צריכה להקים משפחה כי היא יכולה להוליד ילד ללא נשואים ואפילו ללא קיום יחסים עם גבר.

בקיצור המצב הזה מוביל להריסת העולם ולכן אני נגד מוחלט.

כמו שאמרתי פעם זה היה בסדר אבל מטבע הדברים העולם התפתח והדמוקרטיה נתנה לסרטן להכנס בין איש לאישה,ואגב גם האדם הרשע ביותר היטלר עלה לשלטון דרך הדמוקרטיה.

וההתנגדות האישית שלי היא בגלל שהמצב היום יצא משליטה וחייבים להחזיר את המצב הקודם של כל אחת מתקדמת כי היא מרגישה שהיא רוצה להצליח ולא מעבר לזה,ובגלל

שהיום רוב הנשים כבר שטופות מוח וחלקון הגדול אפילו עדיין לא יודעות את זה בגלל שזה שטיפת מוח סמויה בכל מה שמסביב אנחנו חייבים לעשות פעולונת נגד ולהתנגד לדרך הזאת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גיוס לצה"ל בעד או נגד?
« להגיב #24 ב- : אפריל 10, 2011, 23:22:30 »
מספר חורים במה שכתבת.

1- אני מסכים איתך שהתנועה הפמניסיטית עם כל העניין הזה של החוקים נגד הטרדות מיניות זה דבר דפוק. בגלל מספר שמוקים שכן פוגעים בנשים התנועה  הפמניסטית החליטה שהפתרון זה סירוס של כל הגברים. פסול ב100% אני איתך בקטע הזה.

2- כל אדם רוצה להצליח דבר ראשון בשביל עצמו.

3- זה שהתנועה הפמניסטית פועלת למען מטרה מסוימת לא הופכת את כל הנשים לחיילים שלה. ישנן מספיק נשים שפוסלות את הגישה הזו של האישה יכולה להחליף את הגבר.