עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

ערבים מודים: אין דבר כזה אסלאם מתון

<< < (2/6) > >>

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על אפריל 17, 2011, 02:12:51 ---
הוא עדיין עזר לישראל המון שנים.

--- סוף ציטוט ---
אז הוא עזר (מתוך אינטרס אישי) - ועכשיו גם ברור למה (הוא רצה לברוח משום שידע שירצחו אותו אם יגלו שהוא "כופר").

נו ו? אמרתי שהדת המוסלמית היא דת רצחנית אבל שהרוב לא פועלים על פיה.

--- סוף ציטוט ---
תפריד בין האנשים לבין הדת עצמה (גם אצלנו ישנם הזויים שמגדירים עצמם יהודים, אך בפועל אין כל קשר בינם לבין יהדות).
הדת עצמה אומרת באופן ברור ביותר (לא צריך אפילו מפרשים בשביל זה): הג'יהאד הוא חובה.

כי יש זרמים באסלאם שלא מקבלים את כל הפסוקים אלו, זה די דומה לויכוח שלנו על הרפורמיים, הקראים והאורתודוקסים, זה אותה דת בפרשנות שונה(והרבה פעמים מוטעית).

--- סוף ציטוט ---
העובדה שקיימים מסלפים זו בעיה בפני עצמה, אבל הקוראן והחדית' מאד ברורים (יותר ברורים אפילו מהתנ"ך שלנו).
הזרמים שהצגת בדיון אחר (http://hayamin.org/forum/index.php/topic,30307.25.html) מסלפים לחלוטין את הקוראן והחדית' (בדיוק כמו הרפורמים).
ישנם מספר זרמים באסלאם (בסונה והשיעה) והם כולם מסכימים לגבי הג'יהאד (יש ביניהם מחלוקות בנושאים אחרים, אך בטח שלא לגבי הג'יהאד).

ROI5:

--- ציטוט של: Rafoe על אפריל 17, 2011, 02:25:41 ---אז הוא עזר (מתוך אינטרס אישי) - ועכשיו גם ברור למה (הוא רצה לברוח משום שידע שירצחו אותו אם יגלו שהוא "כופר").
תפריד בין האנשים לבין הדת עצמה (גם אצלנו ישנם הזויים שמגדירים עצמם יהודים, אך בפועל אין כל קשר בינם לבין יהדות).
הדת עצמה אומרת באופן ברור ביותר (לא צריך אפילו מפרשים בשביל זה): הג'יהאד הוא חובה.
העובדה שקיימים מסלפים זו בעיה בפני עצמה, אבל הקוראן והחדית' מאד ברורים (יותר ברורים אפילו מהתנ"ך שלנו).
הזרמים שהצגת בדיון אחר (http://hayamin.org/forum/index.php/topic,30307.25.html) מסלפים לחלוטין את הקוראן והחדית' (בדיוק כמו הרפורמים).
ישנם מספר זרמים באסלאם (בסונה והשיעה) והם כולם מסכימים לגבי הג'יהאד (יש ביניהם מחלוקות בנושאים אחרים, אך בטח שלא לגבי הג'יהאד).

--- סוף ציטוט ---

1. הוא ריגל בשביל המוסד המון שנים, ושידרו כתבה על זה בערוץ 10, בגלל זה הוא ברח.
2. ואני שוב שואל, נו? טענתם שאין מוסלמי מתון, אז אני אומר, יש.

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על אפריל 17, 2011, 02:46:34 ---
1. הוא ריגל בשביל המוסד המון שנים, ושידרו כתבה על זה בערוץ 10, בגלל זה הוא ברח.

--- סוף ציטוט ---
ועכשיו או יודעים למה הוא עזר למוסד (מן הסתם כדי שיעזרו לו לברוח לארה"ב, כדי שלא ישחטו אותו כשיגלו שהוא כופר באסלאם).

--- ציטוט של: ROI5 על אפריל 17, 2011, 02:46:34 ---
2. ואני שוב שואל, נו? טענתם שאין מוסלמי מתון, אז אני אומר, יש.

--- סוף ציטוט ---
מוסלמי שכופר בדתו הוא לא מוסלמי (בניגוד ליהדות - האסלאם לא מכיר בחוטאים, אלא להיפך - דמם מותר).
גם הרפורמי אומר שהוא יהודי. אז מה? זה אומר שזה נכון? (ברור שלא).
כל אחד יכול להגדיר את עצמו איך שהוא רוצה (השאלה אם זה עומד במבחן המציאות).

ROI5:

--- ציטוט של: Rafoe על אפריל 17, 2011, 03:58:09 ---ועכשיו או יודעים למה הוא עזר למוסד (מן הסתם כדי שיעזרו לו לברוח לארה"ב, כדי שלא ישחטו אותו כשיגלו שהוא כופר באסלאם).
מוסלמי שכופר בדתו הוא לא מוסלמי (בניגוד ליהדות - האסלאם לא מכיר בחוטאים, אלא להיפך - דמם מותר).
גם הרפורמי אומר שהוא יהודי. אז מה? זה אומר שזה נכון? (ברור שלא).
כל אחד יכול להגדיר את עצמו איך שהוא רוצה (השאלה אם זה עומד במבחן המציאות).

--- סוף ציטוט ---

א.לא, הוא התחיל לכפור באסלאם אח"כ. הוא ברח כי הוא לא רצה שחמאס ישחטו אותו שיגלו שהוא עזר לישראל.
ב.רפורמי הוא יהודי, כן. הוא פשוט הקים זרם חדש ביהדות. כך גם האסלאם, הם הקימו זרמים וע"פ איזה זרם תיקבע מי כופר ומי לא? ויותר חשוב מכך, גם אם נגיד זרם מסוים מגדיר מישהו ככופר, אם מגדיר עצמו כמוסלמי אז איך תדע להבדיל?

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על אפריל 17, 2011, 15:07:20 ---
א.לא, הוא התחיל לכפור באסלאם אח"כ. הוא ברח כי הוא לא רצה שחמאס ישחטו אותו שיגלו שהוא עזר לישראל.

--- סוף ציטוט ---
השאלה היא למה מלכתחילה הוא עזר למוסד (תסלח לי שאני לא מאמין שהוא אוהב יהודים).
הוא כנראה רצה חיים טובים יותר בארה"ב (ואיזו דרך טובה יותר להשיג את זה אם לא לעזור לישראל?).

ב.רפורמי הוא יהודי, כן. הוא פשוט הקים זרם חדש ביהדות. כך גם האסלאם, הם הקימו זרמים וע"פ איזה זרם תיקבע מי כופר ומי לא?

--- סוף ציטוט ---
רפורמי הוא יהודי כמו שהנוצרים הם יהודים.
גם הנצרות התחילו כזרם שסילף את היהדות.
הרי משמעות המילה 'רפורמה' היא שינוי (או מהפכה) - כנראה שלא היה להם טוב ביהדות (לגיטימי לחלוטין), אז הם הקימו להם דת חדשה (הכל טוב ויפה, אך שלא יחשיבו עצמם לחלק מאיתנו, משום שהם לא).

גם אם נגיד זרם מסוים מגדיר מישהו ככופר, אם מגדיר עצמו כמוסלמי אז איך תדע להבדיל?

--- סוף ציטוט ---
למה אני צריך להבדיל?
האסלאם עשה בשבילי את העבודה (לפי הקוראן - מי שלא הולך לפי המצוות הוא כופר).
מי אני שימציא את החוקים מחדש (קטונתי).

אותו דבר עם היהדות - אני לא קבעתי את החוקים (ולפי החוקים הרפורמים ושאר הפורשים הם כבר לא יהודים, משום שרובם נולדו לאמהות נוצריות).

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה