עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

ערבים מודים: אין דבר כזה אסלאם מתון

<< < (4/6) > >>

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על אפריל 18, 2011, 01:56:20 ---
1. כי זה מה שסופר בכתבה עליו. אני מניח שישראל סידרה לו ויזה לאן שירצה אבל את הבחירה עצמה ואת העלייה על הטיסה הוא עשה בעצמו.

--- סוף ציטוט ---
אם ישראל סידרה לו ויזה לאן שירצה זו עזרה לכל דבר (כי מי היה נותן ויזה לבן של בכיר בארגון טרור?).

2. אבל עדיין חלקם נחשבים יהודים.

--- סוף ציטוט ---
זה מה שאני אומר - מי שנולד לאם יהודייה הוא יהודי (וגם הרבנות מכירה בהם כיהודים), אך מדור לדור המצב אצלם מחמיר (הם מתבוללים בקצב רצחני), וכנראה שבעוד 20 שנה אף רפורמי לא יוכר כיהודי לפי ההלכה.

3. למה לא? זה שאתה במלחמה לא אומר שלא צריך להיות אכפת לך מהאזרחים?
וגם אם הם לא שונאים ולא אוהבים זה מספיק לי, כל עוד הם לא מנסים לפגוע בישראל, הם בסדר.

--- סוף ציטוט ---
אני טענתי איפה שהוא שצריך להפגיז אזרחים סתם כך?
טענתי שאם יוצאים מכפר או משכונת מגורים שיגורי טילים לעבר ערים שלנו, אז צריך להפציץ את המקום (כי חיי אזרחינו קודמים לחיי אזרחיהם).

ROI5:
1. אני לא יודע אם היא סידרה לו, זה פשוט נשמע הגיוני. בכל מקרה, את הבריחה מעזה לנתב"ג הוא עשה לבד אבל.
2.נחכה ונראה עוד 20 שנה.
3.להפציץ אבל עם אזהרות לאזרחים.

El Blanco:
העובדה שהוא עובד עם השב"כ רק מוכיחה שהוא נאצי, לא ההפך. ואם יש יהודון פחדן חולה נפש שעדיין מסרב לקלוט, אותו ערבי נאצי אמר לא מזמן בראיון לאלערביה ש"ישראל היא הבעיה וככיבוש היא חייבת להסתיים. ... יש דרכים נוספות לעשות זאת מלבד פיגועי התאבדות"

http://pajamasmedia.com/blog/the-mosab-yousef-saga-did-hamas-%e2%80%98defector%e2%80%99-dupe-all-of-us/2/

ROI5:
אוי לא, הבן אדם אמר שצריך להפסיק את הכיבוש, איזה בוגד!!!!!!! :old_rolleyes:
אגב תשימו לב שהבן אדם עונה לשקר אנטישמי ואומר שישראל לא הורגת אסירים פלסטינים.

Rafoe:

--- ציטוט של: ROI5 על מאי 08, 2011, 16:49:14 ---אוי לא, הבן אדם אמר שצריך להפסיק את הכיבוש, איזה בוגד!!!!!!! :old_rolleyes:
אגב תשימו לב שהבן אדם עונה לשקר אנטישמי ואומר שישראל לא הורגת אסירים פלסטינים.

--- סוף ציטוט ---
אז הוא אמר שישראל לא הורגת אסירים.
אז זה הופך אותו לידיד?

כבר הוזכר כאן - לכל משת"ף יש אינטרס (ולערבי הזה היה אינטרס לברוח ומה יותר טוב מאשר לקבל ויזה לאמריקה אחרי עזרה לישראל?)

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה