כתב נושא: יונה אברושמי שוחרר!!!  (נקרא 2313 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« ב- : ינואר 26, 2011, 19:36:01 »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #1 ב- : ינואר 26, 2011, 20:24:36 »
הוא ידע לפני 27 שנים מה שהיום כולנו יודעים. האנשים הללו עובדים (ולא מתנדבים) בארגונים שיש להם מטרה אחת ויחידה: לחסל את מדינת ישראל כמדינה יהודית (ע"י הצפתנו בזרים, וביטול כל סממן יהודי).

תקראו את טוקבק מס' 9 שצודקת: צריך חקיקה שתגדיר ארגונים מתיוונים כבוגדים כדי שאזרחים לא ייקחו את החוק לידיים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #2 ב- : ינואר 26, 2011, 23:26:37 »
בס''ד

שהקדוש ברוך הוא ישמור עליו ויברך אותו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #3 ב- : ינואר 26, 2011, 23:57:51 »
בס''ד

שהקדוש ברוך הוא ישמור עליו ויברך אותו.

אתה לא זה שאמרת שהתנועה שלכם היא תנועה חוקית? תמיכה במעשה טרור, לשם מעשה טרור, ואחריות על רצח בן אדם כי הוא חלילה הפגין בדעה שהיא שונה משלך, זה לא רק הסתה
זה גועל נפש ושפל חדש.

אני עדיין לא מבין איך יש לכם את החוצפה להתלונן על חוסר הדמוקרטיה בישראל כלפיכם, כאשר כוונותיכם ברורות.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #4 ב- : ינואר 27, 2011, 08:50:50 »
אוהד הפועל - השמאל אז לא בדיוק היו טטלה ... הם גם השתמשו באלימות מכוערת בהפגנות של אותה תקופה, והאירוע הזה היה הטון הצורם של ההתנגשויות שהמשיכו כמעט כל לילה. אם יש לך אינצקלופדית אביב (של שנות התשעים) בבית, צריך להיות נספח פוליטי (הכרך השחור) שמעדכן בתמצית מה קרה בכל יום בעולם ובארץ מאז שהערכים נכתבו (שנות השמונים והתשעים) פשוט לך לתאריכים ושב ותקרא מה השמאלנים הנאורים שלך עשו בהפגנות האלה בימים לפני

כך או כך , אלימות בויכוח הפנים יהודי בימינו היא גרועה לא משנה מאיזה צד היא באה.
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #5 ב- : ינואר 27, 2011, 12:39:35 »
אתה לא זה שאמרת שהתנועה שלכם היא תנועה חוקית?

מה הקשר?

ציטוט
תמיכה במעשה טרור, לשם מעשה טרור,

איזו אישה ארורה ילדה את המוח הגאוני שלא מבדיל בין הסכמה מוסרית עם מעשה כלשהו (חוקי לפי חוקי הבולשביקים) לבין קריאה ליישום מעשים בלתי חוקיים (לא חוקי לפי חוקי הבולשביקים)?

ועוד דבר: לשמאלנאצי מחבל גירוש אין זכות דיבור לא על טרור ולא על רצח (לא אתחיל לדבר על זכות קיום).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #6 ב- : ינואר 27, 2011, 12:54:06 »
אוהד הפועל - השמאל אז לא בדיוק היו טטלה ... הם גם השתמשו באלימות מכוערת בהפגנות של אותה תקופה, והאירוע הזה היה הטון הצורם של ההתנגשויות שהמשיכו כמעט כל לילה. אם יש לך אינצקלופדית אביב (של שנות התשעים) בבית, צריך להיות נספח פוליטי (הכרך השחור) שמעדכן בתמצית מה קרה בכל יום בעולם ובארץ מאז שהערכים נכתבו (שנות השמונים והתשעים) פשוט לך לתאריכים ושב ותקרא מה השמאלנים הנאורים שלך עשו בהפגנות האלה בימים לפני

כך או כך , אלימות בויכוח הפנים יהודי בימינו היא גרועה לא משנה מאיזה צד היא באה.

איך אז זה מצדיק הילולה של בן אדם שזרק רימון על קהל מפגינים?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #7 ב- : ינואר 27, 2011, 13:04:44 »
מה הקשר?

איזו אישה ארורה ילדה את המוח הגאוני שלא מבדיל בין הסכמה מוסרית עם מעשה כלשהו (חוקי לפי חוקי הבולשביקים) לבין קריאה ליישום מעשים בלתי חוקיים (לא חוקי לפי חוקי הבולשביקים)?

ועוד דבר: לשמאלנאצי מחבל גירוש אין זכות דיבור לא על טרור ולא על רצח (לא אתחיל לדבר על זכות קיום).

על פי הלוגיקה הזאת, יש נא זכות חוקית להסכמה מוסרית של בני ישמעאל תושבי מדינת ישראל עם פעילי חמאס ומעשיהם, וזכותם וחובתם להלל את שמם.
השוני? לך יש כיפה.
ובכלל מצחיק שאתה זורק את המילה נאצי על שמאל ועל ימין, כאשר אין לך בעיה להשמיד עמים שלמים, בין היתר העם היהודי(רק פה אתה תשמר חלק ממנו שאתה עוד סובל לבינתיים).

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #8 ב- : ינואר 27, 2011, 14:44:34 »
מה הקשר?

מעולה, אני צריך עוד חומר בשביל להפליל אתכם למרות שכבר יש לי המון. בדיוק בגלל הנאציזם הזה אסור לתת לימין האמיתי להגיע לעמדה פוליטית כלשהי.

אתם תנועה חוקית בדיוק כמו שחיים בן פסח פעיל שלום עכשיו. אין לכם אפילו עו"ד שמייעץ לכם מבחינה משפטית, על סמך מה אתם קובעים שאתם חוקיים? זה שויקטור ונסייר משקר לכם זה כבר משהו אחר.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #9 ב- : ינואר 27, 2011, 14:45:39 »
רון בן מיכאל, מותר לזרוק רימון על הפגנה של ברוך מרזל?

נ"ב

אם התשובה היא לא אתה צבוע.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #10 ב- : ינואר 27, 2011, 15:08:30 »
אוהד - אני מניח שפיספסת את השורה האחרונה באותה הודעה ?
-
אדם - תקן אותי אם אני טועה, אבל האם וואנבי-גוים(אתה טורח לציין שאתה אתאיסט כל רגע,אז כן) כמוך לא מאמינים בחופש הביטוי?

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יונה אברושמי שוחרר!!!
« להגיב #11 ב- : ינואר 27, 2011, 15:33:59 »
אוהד - אני מניח שפיספסת את השורה האחרונה באותה הודעה ?
-
אדם - תקן אותי אם אני טועה, אבל האם וואנבי-גוים(אתה טורח לציין שאתה אתאיסט כל רגע,אז כן) כמוך לא מאמינים בחופש הביטוי?

האמת היא כן,קראתי מהר מדיי, ולכן ההודעה שלי(הראשונה) כנראה שלא מופנת אליך כלל...