כתב נושא: הימין האמיתי בשלטון? לא עומד לקרות!  (נקרא 15631 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הימין האמיתי בשלטון? לא עומד לקרות!
« ב- : ינואר 17, 2011, 21:51:35 »
היום, ה-17 בינואר 2011 הוא יום אבל לימין האמיתי ויום שמחה וששון לאנושות הנאורה! אני גאה לבשר שלאחר שבשבועות האחרונים עמלתי שעות רבות הצלחתי סוף-סוף ללקט כמות ראיות מפלילות כה גדולה עד שיש בכמות הקטנה בעשרות מונים ממנה די בכדי למנוע מתנועה להפוך לפוליטית. במילים אחרות: הימין האמיתי לעולם לא יוכלו לרוץ לכנסת.

לאחר שנחשפתי לאידיאולוגיה המזעזעת של התנועה רציתי לוודא שאין סיכוי שאי פעם תיבחרו ולכן הצגתי לשני עורכי דין שאני מכיר את החומרים. התשובה הייתה חד משמעית: את הרב כהנא פסלו על הרבה-הרבה פחות מזה. מה שלי יש זה שעות על גבי שעות של וידיאו, אודיו, קבצי וורד המכילים הודעות של מגוון משתמשים (הכול מגובה בלכידת מסך אותנטית, אין טעם למחוק!) את כל התכנים המפלילים שהעלתם ליו טיוב, פליקס ודומיהם ריכזתי והורדתי באמצעות תוכנה פשוטה אל המחשב האישי שלי.

אז מה אני מתכוון לעשות? פשוט מאוד! בתרחיש הלא מאוד סביר שרשם המפלגות יאפשר לכם לרוץ לבחירות אני שולח דיסק עם החומר המפליל לכל ארגון שמאל וכלי תקשורת בארץ. יש הרבה עורכי דין שמאלנים שישמחו לעתור לבג"ץ שבוודאות מוחלטת יפסול אתכם על רקע גזעני ועל רקע שלילת אופייה הדמוקרטי של ישראל. אני די בטוח שגם ועדת הבחירות המרכזית לא ממש תאהב את מי שהיא תראה...
חיים בן פסח הנוכל מנסה להציג את הימין האמיתי כתנועה חוקית ולגיטימית אבל כמו שאני הוכחתי אתם פושעים ומקומכם הרחק מכנסת ישראל. לא תהיה תיאוקרטיה בישראל, לא תהיה מדינת הלכה, לא תהיה מדינה מיליטנטית ופאשיסטית!

איך מרגיש טעם התבוסה?

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : ינואר 17, 2011, 22:09:52 »
התפתחות חדשה:

שמרתי עוד שלושה סרטונים של חיים בן פסח בהם נמצאו התבטאויות לא חוקיות. בנוסף, מצאתי עוד התבטאות מאוד חמורה בסרטון של "הגולה בארצו". תמשיכו להעלות עד סרטונים על מנת לסייע לי. אני מבקש שתהיו כמה שיותר קיצוניים ושתתנו דרור לדעות שלכם!

נ"ב

כל הסרטונים שהעלתם עד כה יכולים להימחק מבחינתי כי הם כבר עברו את תהליך התיעוד.

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
    • http://hayamin.org
« להגיב #2 ב- : ינואר 17, 2011, 22:27:54 »
בס"ד

האם יש גבול שמלשינים בוגדים כמוך לא עברו?
אתה מוזמן לשתף אותנו ב"ראיות",חברי הפורום מזמן לא צחקו,אתה מוזמן להעלות לכאן.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 17, 2011, 22:35:39 »
בס"ד

האם יש גבול שמלשינים בוגדים כמוך לא עברו?
אתה מוזמן לשתף אותנו ב"ראיות",חברי הפורום מזמן לא צחקו,אתה מוזמן להעלות לכאן.

אני במקומכם הייתי שוקל היטב את צעדי. אין לי שום עניין לסייע לכם ע"י הצגת החומר כעת אבל אני מניח שאם תהיה קצת יותר פיקח תוכל בעצמך לאתר התבטאויות המעידות על אופיה האמיתי של התנועה ועל כוונותיה. את המידע במלואו אני אחשוף במקום ובזמן שזה יתאים לי דרך גורמי צד שלישי כמו ארגוני שמאל וכלי תקשורת.

כל מה שעשיתי זה בעצם להבטיח שלא תוכלו לטייח את האמת בשום צורה שהיא. אני חושד בזה שתנסו להציג עמדה ממש מרוככת על מנת שיבחרו בכם ואני מעוניין לחשוף את פרצופכם  האמיתי. אתם לא תנועה שרשאית לרוץ לכנסת ואת זה כל משפטן זוטר יודע.

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 17, 2011, 22:43:36 »
אני במקומכם הייתי שוקל היטב את צעדי. אין לי שום עניין לסייע לכם ע"י הצגת החומר כעת אבל אני מניח שאם תהיה קצת יותר פיקח תוכל בעצמך לאתר התבטאויות המעידות על אופיה האמיתי של התנועה ועל כוונותיה. את המידע במלואו אני אחשוף במקום ובזמן שזה יתאים לי דרך גורמי צד שלישי כמו ארגוני שמאל וכלי תקשורת.

כל מה שעשיתי זה בעצם להבטיח שלא תוכלו לטייח את האמת בשום צורה שהיא. אני חושד בזה שתנסו להציג עמדה ממש מרוככת על מנת שיבחרו בכם ואני מעוניין לחשוף את פרצופכם  האמיתי. אתם לא תנועה שרשאית לרוץ לכנסת ואת זה כל משפטן זוטר יודע.
בס"ד

במידה ואין הוכחות איך נוכל להאמין? בבקשה כמו שאמרתי,תביא לפה חלק ממה שאספת
הימין האמיתי היא תנועה ששומרת חוק במאה אחוזים,אני שמעתי הרבה מאוד סרטונים של חיים בן פסח ואף פעם לא שמעתי אותו אומר משהו לא חוקי להפך הוא תמיד אמר שהוא שומר חוק והוא תמיד עושה דברים חוקיים!
הדבר היחיד שאתה מסוגל לעשות זה סרטון בסגנון "שלום עכשיו" שחותכים מילים של חיים או מדביקים תמונות עלובות בפוטושופ,בקיצור אתה סתם שקרן עלוב זה אופייני למלשין כמוך,אל תדאג מלשינים בסופו של דבר יקבלו את מה שמגיע להם!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 17, 2011, 22:47:42 »
בס''ד

חחחחחח

השקעת כל כך הרבה זמן בניסיון להוציא דיבה על תנועת הימין האמיתי? אז ברור שאתה מבין שתנועתנו רצינית.

אבל מי ישמע לקול שלך? מי ישים לב למה שאפס כמוך יאמר? אתה פחות מאפס - אתה מינוס.

אני יודע שזה מתסכל אותך שאנו תנועת שמורי חוק. אז תעשה מה שתרצה - אנו בכלל לא מתרשמים מאיומי השווא שלך. "שלום עכשיו" והאנרכיסטים כבר התלוננו נגדנו הרבה פעמים ויש להם הרבה יותר השפעה ממך. בתגובה לתלונות הללו, השלטונות לא עשו כלום ולא יעשו כלום כי אנו לא מפרים שום חוק.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 17, 2011, 22:50:39 »
בס''ד

חחחחחח

השקעת כל כך הרבה זמן בניסיון להוציא דיבה על תנועת הימין האמיתי? אז ברור שאתה מבין שתנועתנו רצינית.

אבל מי ישמע לקול שלך? מי ישים לב למה שאפס כמוך יאמר? אתה פחות מאפס - אתה מינוס.

אני יודע שזה מתסכל אותך שאנו תנועת שמורי חוק. אז תעשה מה שתרצה - אנו בכלל לא מתרשמים מאיומי השווא שלך. "שלום עכשיו" והאנרכיסטים כבר התלוננו נגדנו הרבה פעמים ויש להם הרבה יותר השפעה ממך. בתגובה לתלונות הללו, השלטונות לא עשו כלום ולא יעשו כלום כי אנו לא מפרים שום חוק.

השרת שלכם בארה"ב ולכן החוקים בישראל לא תקפים. אין לי שום כוונה לפגוע בכם בתור תנועה אידיאולוגית אבל אני עומד לסכל ניסיון לרוץ לכנסת. אתה בעצמך יודע שבג"ץ יפסלו אתכם כמו שכבר פסלו את הרב כהנא על הרבה פחות ממה שאתה וחבריך אומרים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 17, 2011, 23:08:08 »
השרת שלכם בארה"ב ולכן החוקים בישראל לא תקפים. אין לי שום כוונה לפגוע בכם בתור תנועה אידיאולוגית אבל אני עומד לסכל ניסיון לרוץ לכנסת. אתה בעצמך יודע שבג"ץ יפסלו אתכם כמו שכבר פסלו את הרב כהנא על הרבה פחות ממה שאתה וחבריך אומרים.

בס''ד

א. הסיבה שאתה "לא רוצה לפגוע בנו בתור תנועה אידיאולוגית" היא שאתה לא מסוגל לפגוע בנו. אילו היית מסוגל, אין ספק שהיית פוגע בנו בהתלהבות.

ב. המצע שלנו אותו מצע כמו זה של מפגלות שכן נתנו לרוץ לכנסת עם אישור מלא מהבג''ץ. המצע הוא מה שקובע. הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד נפסל כי הוא הציע גירוש בכוח של הערבים הנאצים מארץ ישראל. אנו מציעים עידוד הגירה ערבית המונית שזה חוקי לגמרי אפילו לפי השופטים השמאלניים ביותר בבג''ץ.

ג. לגבי התבטויות, כנראה אתה לא מכיר את ההתבטויות של ברוך מרזל לפני שהוא רץ לכנסת פעמיים עם אישור מלא של הבג''ץ. זה גם ברור שהודעות של חברי הפורום לווא דוקא מייצגות את העמדה של תנועתנו. חוקית לא פוסלים מפלגות כי מישהו כתב משהו בפורום יא מפגר.

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 17, 2011, 23:08:50 »
בס"ד

אתה שקרן,אין לך שום הוכחות ואם כן למה אתה מפחד להעלות אותם?
כבר מזמן לא באו ליצנים לפורום,תעלה שנצחק קצת.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 18, 2011, 00:10:31 »
סטנד אפיסט

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 18, 2011, 18:14:07 »
חיים, בינתיים אתה עדיין תקוע בארה"ב. כשתעלה ארצה תדבר איתי.

חוץ מזה, אתה מפגין בורות עצומה. אם יעתרו לבג"ץ ויציגו את העמדות המטורפות שלכם אתם תיפסלו. כאשר במקרים רבים אתה בעצמך כותב "ישר כוח" על מאמרי שיטנה שחותרים תחת הדמוקרטיה הישראלית או מפגינים גזענות האסורה על פי חוק לא יהיה מנוס מלראות בכם כתנועה לא חוקית. מצע זה קשקוש, במיוחד בתקופה שבה כל הפולטיקאים משקרים על ימין ועל שמאל. השאלה האמיתית היא מה אתם באמת מתכננים...

למה נראה לי שאתה סתם מנסה לשחק אותה צדיק כאשר בפועל אתה פשוט מתכוון לטבוח בערבים או לגרש אותם ולנשל את רכושם בלי להביא להם אגורה? אולי כי זו התוכנית האמיתית של הימין האמיתי! ויקטור, את השקרים שלך אף אדם שפוי לא קונה. אתה מנסה להציג עמדות  מרוככות בשביל לחשוף את פרצופך האמיתי רק כשזה יתאים לך.

מנותק ofirgangster

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
    • קבוצת חיים בן פסח בפייסבוק
« להגיב #11 ב- : ינואר 18, 2011, 18:24:09 »
אני הייתי מאוד שמח הם היתה מתחלף אם חיים בן פסח הוא היה בישראל ואתה תקוע בארצות הברית
פחות שמאלני אחד יותר טוב למדינה שלנו
הניסיון שלך לסכל כל ניסיון ריצה לכנסת הולך לקרות בחלומות הלילה אולי

חבל מאוד שלא נותנים באן לאנשים מתומתמים כמוך... המוח שלך לא במציאות אלה במדע בידיוני
כמו שאחד מהרבים המקובלים אמר ככל שאתה שמח אם מי שאתה סימן ששתפו לך את המוח טוב מאוד

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 18, 2011, 19:01:44 »
חיים, בינתיים אתה עדיין תקוע בארה"ב. כשתעלה ארצה תדבר איתי.

חוץ מזה, אתה מפגין בורות עצומה. אם יעתרו לבג"ץ ויציגו את העמדות המטורפות שלכם אתם תיפסלו. כאשר במקרים רבים אתה בעצמך כותב "ישר כוח" על מאמרי שיטנה שחותרים תחת הדמוקרטיה הישראלית או מפגינים גזענות האסורה על פי חוק לא יהיה מנוס מלראות בכם כתנועה לא חוקית. מצע זה קשקוש, במיוחד בתקופה שבה כל הפולטיקאים משקרים על ימין ועל שמאל. השאלה האמיתית היא מה אתם באמת מתכננים...

למה נראה לי שאתה סתם מנסה לשחק אותה צדיק כאשר בפועל אתה פשוט מתכוון לטבוח בערבים או לגרש אותם ולנשל את רכושם בלי להביא להם אגורה? אולי כי זו התוכנית האמיתית של הימין האמיתי! ויקטור, את השקרים שלך אף אדם שפוי לא קונה. אתה מנסה להציג עמדות  מרוככות בשביל לחשוף את פרצופך האמיתי רק כשזה יתאים לך.
בס"ד

חחחח,כל הזמן חיים בן פסח מדבר על איך הוא יביא להם פיצויים ויעודד הגירה ערבית מרצון בצורה חוקית ואתה אומר שהוא רוצה להעיף אותם בקיצוניות ובלי אגורה?
אני אישית הייתי מעיף אותם בלי שקל,אבל חיים בן פסח רוצה להודד הגירה המונית בתשלום וזה מתוך מחווה טובה למרות שלא מגיע להם אפילו אגורה!
כל מי שמכיר את חיים יודע שהוא מתון ולא קיצוני כמוכם השמאלניים והימנים המזוייפים החולי נפש המלשינים המושחתים שרוצים להחזיר שטחים ולטהר את יו"ש וירושלים מיהודים

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 19, 2011, 17:37:10 »
למה נראה לי שאתה סתם מנסה לשחק אותה צדיק כאשר בפועל אתה פשוט מתכוון לטבוח בערבים או לגרש אותם ולנשל את רכושם בלי להביא להם אגורה? אולי כי זו התוכנית האמיתית של הימין האמיתי! ויקטור, את השקרים שלך אף אדם שפוי לא קונה. אתה מנסה להציג עמדות  מרוככות בשביל לחשוף את פרצופך האמיתי רק כשזה יתאים לך.

סתם מנסה לשחק אותה צדיק ?!! חחח אחרי כל מה שהוא תרם
ליהודי אירופה שהיה יו"ר של הליגה להגנה יהודית ובגלל זה ישב בכלא ואחרי זה שוחרר על תנאי . אתה אומר לו שהוא משחק אותה צדיק ?! , אתה באמת חתיכת מפגר. אם חיים
יעיף את הערבים בכוח בלי פיצויים כמו שאתה אומר אז יפסלו את הימין האמיתי כמו שפסלו את כ"ך אז אין לו טעם לעשות את זה .
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק שונא שמאל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 23, 2011, 13:39:11 »
בס''ד

א. הסיבה שאתה "לא רוצה לפגוע בנו בתור תנועה אידיאולוגית" היא שאתה לא מסוגל לפגוע בנו. אילו היית מסוגל, אין ספק שהיית פוגע בנו בהתלהבות.

ב. המצע שלנו אותו מצע כמו זה של מפגלות שכן נתנו לרוץ לכנסת עם אישור מלא מהבג''ץ. המצע הוא מה שקובע. הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד נפסל כי הוא הציע גירוש בכוח של הערבים הנאצים מארץ ישראל. אנו מציעים עידוד הגירה ערבית המונית שזה חוקי לגמרי אפילו לפי השופטים השמאלניים ביותר בבג''ץ.

ג. לגבי התבטויות, כנראה אתה לא מכיר את ההתבטויות של ברוך מרזל לפני שהוא רץ לכנסת פעמיים עם אישור מלא של הבג''ץ. זה גם ברור שהודעות של חברי הפורום לווא דוקא מייצגות את העמדה של תנועתנו. חוקית לא פוסלים מפלגות כי מישהו כתב משהו בפורום יא מפגר.
שמאלני כלב

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #15 ב- : מרץ 24, 2011, 16:20:31 »
היום, ה-17 בינואר 2011 הוא יום אבל לימין האמיתי ויום שמחה וששון לאנושות הנאורה! אני גאה לבשר שלאחר שבשבועות האחרונים עמלתי שעות רבות הצלחתי סוף-סוף ללקט כמות ראיות מפלילות כה גדולה עד שיש בכמות הקטנה בעשרות מונים ממנה די בכדי למנוע מתנועה להפוך לפוליטית. במילים אחרות: הימין האמיתי לעולם לא יוכלו לרוץ לכנסת.

לאחר שנחשפתי לאידיאולוגיה המזעזעת של התנועה רציתי לוודא שאין סיכוי שאי פעם תיבחרו ולכן הצגתי לשני עורכי דין שאני מכיר את החומרים. התשובה הייתה חד משמעית: את הרב כהנא פסלו על הרבה-הרבה פחות מזה. מה שלי יש זה שעות על גבי שעות של וידיאו, אודיו, קבצי וורד המכילים הודעות של מגוון משתמשים (הכול מגובה בלכידת מסך אותנטית, אין טעם למחוק!) את כל התכנים המפלילים שהעלתם ליו טיוב, פליקס ודומיהם ריכזתי והורדתי באמצעות תוכנה פשוטה אל המחשב האישי שלי.

אז מה אני מתכוון לעשות? פשוט מאוד! בתרחיש הלא מאוד סביר שרשם המפלגות יאפשר לכם לרוץ לבחירות אני שולח דיסק עם החומר המפליל לכל ארגון שמאל וכלי תקשורת בארץ. יש הרבה עורכי דין שמאלנים שישמחו לעתור לבג"ץ שבוודאות מוחלטת יפסול אתכם על רקע גזעני ועל רקע שלילת אופייה הדמוקרטי של ישראל. אני די בטוח שגם ועדת הבחירות המרכזית לא ממש תאהב את מי שהיא תראה...
חיים בן פסח הנוכל מנסה להציג את הימין האמיתי כתנועה חוקית ולגיטימית אבל כמו שאני הוכחתי אתם פושעים ומקומכם הרחק מכנסת ישראל. לא תהיה תיאוקרטיה בישראל, לא תהיה מדינת הלכה, לא תהיה מדינה מיליטנטית ופאשיסטית!

איך מרגיש טעם התבוסה?

התפתחות חדשה:

שמרתי עוד שלושה סרטונים של חיים בן פסח בהם נמצאו התבטאויות לא חוקיות. בנוסף, מצאתי עוד התבטאות מאוד חמורה בסרטון של "הגולה בארצו". תמשיכו להעלות עד סרטונים על מנת לסייע לי. אני מבקש שתהיו כמה שיותר קיצוניים ושתתנו דרור לדעות שלכם!

נ"ב

כל הסרטונים שהעלתם עד כה יכולים להימחק מבחינתי כי הם כבר עברו את תהליך התיעוד.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מרץ 24, 2011, 19:00:50 »
אתה מוקיון.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #17 ב- : מרץ 26, 2011, 20:05:55 »
בס''ד
אדם שפוי - אתה אובססיבי לגבי הפורום הזה, לגבי התנועה הזאת ולגבי חיים בן פסח. אני סבור שאתה בחור מסכן, חסר חיים, כנראה בלי חברה, ובלי חברים אמיתיים... וכל מה שמעסיק אותך זה הימין האמיתי. אני מרחם עליך מאוד.
עדן איסקוביץ

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #18 ב- : אפריל 03, 2011, 01:07:44 »
"אדם שפוי" מאיזה אתר הורדתה תסרט שאתה חי בו   :   D
הנה לך משפט נוסף תוסיף אותו לפרוטוקולים שלך:
אני מודה שאנחנו היהודים זקוקים לדם של ילדים נוצרים כדי להכין מצוות מאז שנת 1000 לספירתם רצחנו בין 35,000 ל-80,000 ילדים נוצרים בשנה.
המספר הכללי הינו 64,976,132.
מעודכן לפסח תש"ע.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!