כתב נושא: פוסט ברוטר על מדיניות 'תג מחיר'. גורף עשרות תגובות.  (נקרא 4631 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בקרוב מאוד השוטר האנטישמי "קפה" (מאיר יחיאל רוטר) יחשף קבל עם ועדה. עם התחתונים למטה, ובכל בית אב במדינה.

זה לא איום - זו הבטחה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בקרוב מאוד השוטר האנטישמי "קפה" (מאיר יחיאל רוטר) יחשף קבל עם ועדה. עם התחתונים למטה, ובכל בית אב במדינה.

זה לא איום - זו הבטחה.

1. זכותו המלאה להביע את דעתו הלגיטימית.

2. אני די מסכים איתו.

3. אני פה בפורום כי אני מרגיש שאני עוזר לאנשים, אני מרגיש שאני ממתן אותם.
למה אתה כועס עלי, מה שעשיתי?
לפני שאתה מנסה לפגוע בי כדאי שתסביר לי איפה טעיתי הפעם.
אני מסכים שלפעמים עשיתי דברים לא במקום, כמו הפרויקט של האיסלאם, התחרטתי על זה.
אני לא חושב שזה לא בסדר להציג את המאמר של 'קפה'.
אפשר לחשוב שלא היו דעות יותר שמאלניות בפורום הזה . . .

4. תחשוב על החשבונות שלך עם הקב"ה.

5. גם אם אתה יודע מי אני (ואני ממש לא שולל את זה), אני יכול לומר לך שזה יהיה צעד מאד מיותר מבחינתך לחשוף
אותי. מה יצא לך מזה?
אני לא רוצה להיחשף. . . אז לחשוף אותי זה סתם הטרדה של יהודי יקר.
אני מפריע לך פה? בקשה - תחסום אותי, תבקש מחיים. . . אני באמת לא מבין למה חיים לא רוצה לחסום אותי.

לסיכום, אני ממשיך בקו שלי בפורום הזה :
יש ערבים חפים מפשע.
הרב אבינר הוא צדיק אפילו אם הוא שגה וחטא פה ושם.
'דרך המלך' זה החיבור האיכותי ביותר של השנה.
לעתים 'תג מחיר' זו מדיניות מיותרת.

האם אני עד כדי כך גרוע?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שתן בן שתן

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמאלני אתה צודק שיש ערבים חפים מפשע, אבל הם חלק מהעם הערבי ובמלחמה כל העם שנלחם בך הוא האויב כולל הרעים כולל הטובים כולל הכל. למה אתה כל כך ממהר לחוס על האויב?
נגיד שנצחנו את המלחמה, אז אפשר לדבר (וגם עם זה אני לא מסכים ובטח שלא תומך בזה) על מידת הרחמים, על מה עושים למי, אבל בזמן המלחמה, וכשמצבנו לא נהדר, אתה יוצא בהצהרות כאלה? על סמך מה, ולאיזו מטרה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
1. זכותו המלאה להביע את דעתו הלגיטימית.
2. אני די מסכים איתו.
3. אני פה בפורום כי אני מרגיש שאני עוזר לאנשים, אני מרגיש שאני ממתן אותם.
למה אתה כועס עלי, מה שעשיתי?
לפני שאתה מנסה לפגוע בי כדאי שתסביר לי איפה טעיתי הפעם.
אני מסכים שלפעמים עשיתי דברים לא במקום, כמו הפרויקט של האיסלאם, התחרטתי על זה.
אני לא חושב שזה לא בסדר להציג את המאמר של 'קפה'.
אפשר לחשוב שלא היו דעות יותר שמאלניות בפורום הזה . . .
4. תחשוב על החשבונות שלך עם הקב"ה.
5. גם אם אתה יודע מי אני (ואני ממש לא שולל את זה), אני יכול לומר לך שזה יהיה צעד מאד מיותר מבחינתך לחשוף
אותי. מה יצא לך מזה?
אני לא רוצה להיחשף. . . אז לחשוף אותי זה סתם הטרדה של יהודי יקר.
אני מפריע לך פה? בקשה - תחסום אותי, תבקש מחיים. . . אני באמת לא מבין למה חיים לא רוצה לחסום אותי.
לסיכום, אני ממשיך בקו שלי בפורום הזה :
יש ערבים חפים מפשע.
הרב אבינר הוא צדיק אפילו אם הוא שגה וחטא פה ושם.
'דרך המלך' זה החיבור האיכותי ביותר של השנה.
לעתים 'תג מחיר' זו מדיניות מיותרת.
האם אני עד כדי כך גרוע?
1. אכן כן.
2. מה עושים כשהרגשה ומציאות מתנגשים- השמאלני?
ולגבי פרוייקט האסלאם שלך, למה לעשות דבר כזה מלכתחילה? הרי היומרה שלך לדעת על האסלאם היא פתטית, במיוחד לנוכח העובדה שהוכיחו לך באותות ובמופתים שהבנתך בתחום היא די עלובה ויש כאן אנשים ואני בתוכם, עם ידע רב בנושא ואתה ממשיך כאילו העובדות שהוצגו לך שחור על גבי לבן, אינם רלוונטיות.
3. כשאתה מדבר על "ערבים" נא עשה הפרדה בין מסלמים לנוצרים-
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האם אני עד כדי כך גרוע?

גרוע? מה פתאום. אתה טרול מעולה, מהשורה הראשונה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני רוצה שאחרי שקראתי את מה ש'קפה' כתב (בהתחלה הסתכלתי רק על הכותרת), הבנתי שהוא מקצין.
אני מסכים איתו מבחינה עקרונית, אני נגד 'תג מחיר' שנעשה סתם כך.
אבל צורת הכתיבה שלו היא מתלהמת, מיותרת ועושה עוול ליהודים שמבצעים את 'תג מחיר', כולל השוואות מטופשות במיוחד לפורעי חוק אחרים.

אין לי כוונה לפגוע באף יהודי יקר שמתנהל בפורום הזה. כולכם יהודים יקרים.
אבל אני חושב שזה לגיטימי להציג דעה אחרת. אני חושב שאפשר להיאבק על א"י בלי לעשות 'תג מחיר'.

אני לא חושב שאתם 'רפי שכל', 'לא קשובים לרבנים', 'בעלי יצרים אפלים'. להפך, לא אחת אמרתי שהרמה פה בפורום היא פי כמה מהפורום הממוצע ברשת האינטרנט.
אני חושב שאתם יהודים יקרים שקצת הולכים רחוק עם האהבה שלכם לעם היהודי ולא"י.
זה הכל.

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
    • http://hayamin.org
בס"ד

השמאלני אני ממש לא מסכים עם המאמר שהבאת,אותו דבר אתה יכולת לומר על הליגה להגנה יהודית(למרות שזו הייתה תקופה שונה זה לא אומר שלא צריכים ארגונים כאלו שיגרמו לאויב לפחד במיוחד שיש לנו ממשלה כזאת)
להזכירך הערבים פולשים לשטחים של היהודים ביו"ש שוחטים חיות וגונבים בכמויות עצומות וכמובן שאף אחד לא מרתיע אותם,מי ירתיע אותם? הממשלה הפחדנית והעלובה שלנו? המשטרה והשב"כ שעסוקים ברדיפת יהודים?
מה שתג מחיר בעצם עושה זה לשרוף מסגדים ולגרום פחד ונזק רב לרכוש של האויב,לא יודע מה איתך אבל כל דבר שגורם פחד ונזק לאויב מעולה בשבילנו ולא מעניין אותי מה הממשלה חושבת על זה,לפי דעתי רוב העם משבח אותם על כך.
אסור בשום פנים ואופן ליפול לתעמולה הכושלת הזאת,תג מחיר עושה את העבודה המלוכלכת ומתעמת באומץ מול האויב הערבי הנאצי בזמן שהרבה אחרים יושבים מחוץ ומתלוננים.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

השמאלני אני ממש לא מסכים עם המאמר שהבאת,אותו דבר אתה יכולת לומר על הליגה להגנה יהודית(למרות שזו הייתה תקופה שונה זה לא אומר שלא צריכים ארגונים כאלו שיגרמו לאויב לפחד במיוחד שיש לנו ממשלה כזאת)
להזכירך הערבים פולשים לשטחים של היהודים ביו"ש שוחטים חיות וגונבים בכמויות עצומות וכמובן שאף אחד לא מרתיע אותם,מי ירתיע אותם? הממשלה הפחדנית והעלובה שלנו? המשטרה והשב"כ שעסוקים ברדיפת יהודים?
מה שתג מחיר בעצם עושה זה לשרוף מסגדים ולגרום פחד ונזק רב לרכוש של האויב,לא יודע מה איתך אבל כל דבר שגורם פחד ונזק לאויב מעולה בשבילנו ולא מעניין אותי מה הממשלה חושבת על זה,לפי דעתי רוב העם משבח אותם על כך.
אסור בשום פנים ואופן ליפול לתעמולה הכושלת הזאת,תג מחיר עושה את העבודה המלוכלכת ומתעמת באומץ מול האויב הערבי הנאצי בזמן שהרבה אחרים יושבים מחוץ ומתלוננים.

אין לי בעיה עם העמדה שלך.

הלוואי שכל הפורום הזה היה כמוך. אתה ההוכחה לכך שאפשר לנהל דיון בלי לנגח ולאיים.

אם אתה חושב שזה באמת מה שגורם לערבים לפחד מאיתנו, אז סבבה.
אני חושב הנזק גדול על התועלת (במקרים מסוימים), וגם יש עם זה בעיה הלכתית.

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אין לי בעיה עם העמדה שלך.

הלוואי שכל הפורום הזה היה כמוך. אתה ההוכחה לכך שאפשר לנהל דיון בלי לנגח ולאיים.

אם אתה חושב שזה באמת מה שגורם לערבים לפחד מאיתנו, אז סבבה.
אני חושב הנזק גדול על התועלת (במקרים מסוימים), וגם יש עם זה בעיה הלכתית.
מעניין מתי סוף סוף מישהו בפורום הזה יתפכח... בדרך כלל כשלאנשים יש מה להסתיר (כנראה ששטיפת המוח של חיים על ילדים בני 14 שצופים בסרטונים שלו עובדת היטב...) הם נוהגים להתנגח ולהסגר בצורה שלא מאפשרת לנהל דיון ענייני ולהסיק מסקנות מתוכו, מה שאגב לא קורה בדרך כלל בשמאל (כמובן שיש ויש, אבל מרבית האנשים שאני מכיר ממש לא כאלה).
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק Yaniv044

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
    • http://hayamin.org
מעניין מתי סוף סוף מישהו בפורום הזה יתפכח... בדרך כלל כשלאנשים יש מה להסתיר (כנראה ששטיפת המוח של חיים על ילדים בני 14 שצופים בסרטונים שלו עובדת היטב...) הם נוהגים להתנגח ולהסגר בצורה שלא מאפשרת לנהל דיון ענייני ולהסיק מסקנות מתוכו, מה שאגב לא קורה בדרך כלל בשמאל (כמובן שיש ויש, אבל מרבית האנשים שאני מכיר ממש לא כאלה).
בס"ד

גם אתה באת לפורום על מנת להרוס אותו?
אני אישית באתי לפורום כי אני מסכים עם כל מילה שהוא אומר ואני חושב שגם השאר שבאו מרצונם החופשי חושבים כמוני
אז בבקשה אל תנסה להסית אנשים אחרים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לא קורה בשמאל?
אל תצחיק אותי  :::D :::D

השמאל שולט כמעט בכל דבר במדינה הזאת. שטיפת המח של השמאל היא ממוסדת: החל מגיל קטן (בבתי הספר), בצבא ("רוח צה"ל" הוא שטיפת מח שמאלנית), במוסדות ההשכלה הגבוהה (אין צורך להרחיב), וכמובן בתקשורת החד צדדית (אתה יכול להגיב כאן באופן קבוע ולכתוב מה שאתה רוצה, אבל מישהו כמוני לעולם לא יקבל את אותה במה בתקשורת השמאלנית).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

זה לא איום - זו הבטחה.

:laugh:

אתה מנסה להישמע כמו מישהו במאפיה ("זה לא איום- זו הבטחה") אך ניכר שלא ממש הולך לך. מה כבר תחשוף? שיש לו שכל, בינה והיגיון בניגוד לך?

כל עוד אתה לא "חושף" אותו (כן, בטח) אין טעם להתרברב.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
:laugh:

אתה מנסה להישמע כמו מישהו במאפיה ("זה לא איום- זו הבטחה") אך ניכר שלא ממש הולך לך. מה כבר תחשוף? שיש לו שכל, בינה והיגיון בניגוד לך?

כל עוד אתה לא "חושף" אותו (כן, בטח) אין טעם להתרברב.
אמר מי שמאיים בלי כיסוי ומקשקש בזנבו...
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,29608.0.html
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אמר מי שמאיים בלי כיסוי ומקשקש בזנבו...
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,29608.0.html

בתכלס מספיק שאני מביא סרטון אחד של חיים בן פסח ובג"ץ פוסל אתכם. פשוט לא נעים לך להודות שגם אם תעלימו ראיות עדיין ישארו עדויות.

אגב, יש לי מלא פוסטים מעניינים שלך ששמרתי בוורד וצילמתי אותם. תודה על האג'נדה הקיצונית!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בתכלס מספיק שאני מביא סרטון אחד של חיים בן פסח ובג"ץ פוסל אתכם. פשוט לא נעים לך להודות שגם אם תעלימו ראיות עדיין ישארו עדויות.

אגב, יש לי מלא פוסטים מעניינים שלך ששמרתי בוורד וצילמתי אותם. תודה על האג'נדה הקיצונית!
אתה ממש סטלן.
 מי רוצה להעלים "ראיות" כלשהן? (להיפך - המטרה היא להפיץ את הסירטונים של חיים בקרב כמה שיותר יהודים).
למעשה - אם תפרסם פוסטים או סרטונים של חיים בקרב אנשים אתה תעשה את השירות הטוב ביותר לתנועה הזאת.

אז קדימה - יש הרבה פוסטים וסרטונים להפיץ (הזמן קצר והמלאכה מרובה).

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה ממש סטלן.
 מי רוצה להעלים "ראיות" כלשהן? (להיפך - המטרה היא להפיץ את הסירטונים של חיים בקרב כמה שיותר יהודים).
למעשה - אם תפרסם פוסטים או סרטונים של חיים בקרב אנשים אתה תעשה את השירות הטוב ביותר לתנועה הזאת.

אז קדימה - יש הרבה פוסטים וסרטונים להפיץ (הזמן קצר והמלאכה מרובה).

העניין הוא שאתם כבר חמש שנים מנסים לגדול וזה לא ממש עובד. חוץ מזה, המטרה שלי היא שגם אם יהיו לכם מאה אלף תומכים לא תוכלו לרוץ לכנסת. מי רוצה להעלים ראיות? תתפלא אבל כשתקבלו דחייה על רקע הרבה דברים שנאמרו בעבר אתם ממש תרצו להעלים ראיות אבל לשמחתי אתם לא תוכלו. כבר אמרתי שאני לא מתכוון להפיל אתכם בתור תנועה אלא פשוט לוודא שלא יהיה שום סיכוי שתוכלו לממש את זממכם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor

ברגע שמישהו בעל מצע רעיוני הקרוב לזה שמובע בפורום הזה- יגיע ויתפוס בשלטון (ולא רק בממשלה), אזי הקריטריונים כבר יהיו שונים לחלוטין במישור הפוליטי ובג"ץ כבר לא כל כך יהיה........
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ברגע שמישהו בעל מצע רעיוני הקרוב לזה שמובע בפורום הזה- יגיע ויתפוס בשלטון (ולא רק בממשלה), אזי הקריטריונים כבר יהיו שונים לחלוטין במישור הפוליטי ובג"ץ כבר לא כל כך יהיה........

לא עומד לקרות. התגובה שלך רק מוכיחה לי למה פצחתי בפרויקט התיעוד שלי! אני מאמין שהנוכלים מהימין הקיצוני ינסו להסתנן לכנסת בעור של כבש אז אני כבר מכין כל מה שצריך בצריך להשיב מלחמה ולגרש אותם מבית הנבחרים.

אגב, אסרו על איתמר בן גביר לצעוד עם דגלי כ"ך והמפלגה של ברוך מרזל שהיא כעיקרון כהניסטית לא עוברת את אחוז החסימה. אתם רחוקים שנות אור מלהשיג שליטה כלשהי...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא עומד לקרות. התגובה שלך רק מוכיחה לי למה פצחתי בפרויקט התיעוד שלי! אני מאמין שהנוכלים מהימין הקיצוני ינסו להסתנן לכנסת בעור של כבש אז אני כבר מכין כל מה שצריך בצריך להשיב מלחמה ולגרש אותם מבית הנבחרים.
אגב, אסרו על איתמר בן גביר לצעוד עם דגלי כ"ך והמפלגה של ברוך מרזל שהיא כעיקרון כהניסטית לא עוברת את אחוז החסימה. אתם רחוקים שנות אור מלהשיג שליטה כלשהי...
על הרץ הקנייתי כבר שמעת?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתם רחוקים שנות אור מלהשיג שליטה כלשהי...

אם היו שואלים אותך ,בתור איש שפוי, בשנת 1935   "מהו המרחק(מבחינת זמן) בין היהודים הפזורים בעולם לבין מדינה יהודית אשר תאחד את יהודי העולם על שטח ארץ ישראל וגם שמדינה זו תוכר ע"י האומות המאוחדות ?"

תשובתך היית לבטח 1000 שנות אור . . .
החיים מלאים הפתעות ,
מקווה אני שלא נצטרך לעבור טרגדיה כואבת על מנת שהעם הרדום יפקח את עיניו ושנעלה לשילטון ליפני הטרגדיה ,העתידה לבוא, כדי שננסה למנוע אותה ולא חלילה אחרי . . .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא קורה בשמאל?
אל תצחיק אותי  :::D :::D

השמאל שולט כמעט בכל דבר במדינה הזאת. שטיפת המח של השמאל היא ממוסדת: החל מגיל קטן (בבתי הספר), בצבא ("רוח צה"ל" הוא שטיפת מח שמאלנית), במוסדות ההשכלה הגבוהה (אין צורך להרחיב), וכמובן בתקשורת החד צדדית (אתה יכול להגיב כאן באופן קבוע ולכתוב מה שאתה רוצה, אבל מישהו כמוני לעולם לא יקבל את אותה במה בתקשורת השמאלנית).
ביבי שולט בכמעט כל דבר, השמאל אין לו יד ורגל כמעט בשום דבר שקשור במדינה הזאת. רוח צה"ל, הוא מסמך שמנסה להוות גושפנקא להיותו של צה"ל צבא מוסרי, אף על פי שאין לו ולזכויות אדם ואזרח כמעט שום דבר! בבתי ספר, אין לי מושג מה קורה בבתי ספר רגילים כי למדתי מגיל צעיר במערכת החינוך הדמוקרטי, אבל לפי מה שמספרים לי יש לא מעט מורות ומורים לאזרחות והסטוריה ימניים קיצוניים בצורה בלתי רגילה. אגב, אתם טוענים לאפלייה בקבלת מורים ימניים לבתי ספר, אז רק לסבר את האוזן, מורה שמצהיר על פעילות בחד"ש או שמאלה מכך (אנרכיסטים נגד הגדר וכו'), לא יתקבל לעבודה במקרים רבים.
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ביבי שולט בכמעט כל דבר, השמאל אין לו יד ורגל כמעט בשום דבר שקשור במדינה הזאת. רוח צה"ל, הוא מסמך שמנסה להוות גושפנקא להיותו של צה"ל צבא מוסרי, אף על פי שאין לו ולזכויות אדם ואזרח כמעט שום דבר! בבתי ספר, אין לי מושג מה קורה בבתי ספר רגילים כי למדתי מגיל צעיר במערכת החינוך הדמוקרטי, אבל לפי מה שמספרים לי יש לא מעט מורות ומורים לאזרחות והסטוריה ימניים קיצוניים בצורה בלתי רגילה. אגב, אתם טוענים לאפלייה בקבלת מורים ימניים לבתי ספר, אז רק לסבר את האוזן, מורה שמצהיר על פעילות בחד"ש או שמאלה מכך (אנרכיסטים נגד הגדר וכו'), לא יתקבל לעבודה במקרים רבים.
תודה לך שהארת את עינינו בנוגע ל-NBO
New Bibi Order

רוח צה"ל הוא מופת למוסר נוצרי מעוות שהוא הרחק מעבר למה שצבא הגיוני צריך לעשות בשעת קרב.
ואינני יודע מאיפה הקרצת את ההבלים האלו בנוגע למערכת ה"חינוך" של ישראל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

"שנות אור"?
לא נראה לי (אולי שנות דור).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4015263,00.html  -  ותחשוב על זה: זה מה שהתקשורת האנטי יהודית הרשתה לעצמה לפרסם (כלומר: התופעה הרבה יותר רחבה).
למעשה - הפירסום הזה נועד כדי ליצור אווירה של אנטי נגד הימין, אבל בעצם האפקט הוא הפוך (כך יותר יהודים יידעו שיש עוד שחושבים כמותם ולא יפחדו ממשטרת המחשבות של השמאל).