כתב נושא: איזה ביזבוז כסף ותחמושת - חיל האוויר הורג רק ערבי נאצי אחד על אופנוע  (נקרא 11706 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מתי ניסו כבר ליישם את מה שאמרתי שכדאי?
עד כמה שידוע לי לפחות, לא עברו עוד בכלל 25 שנה מאז גירוש גוש קטיף...

ואם הייתי אומר להפיל את שלטון חמאס כדי שפת"ח ישלוט, אז הייתי מבין את מה שאתם אומרים.
אב בדיוק בגלל שגם פת"ח זה אירגון טרור, אני אומר שישראל היא זאת שצריכה לשלוט בהם במשך 25 שנה(שיתחלף דור, ויהיה שם תשתית כלכלית טובה), עד שיהיו מוכנים לדמוקרטיה והדור הצעיר לא יהיה מוסת נגדנו...וגם אז לאפשר להם שלטון עצמאי דמוקרטי(דמוקרטי באמת) בהדרגה.
כרגע באמת כמו שאתם אומרים..הם היו צריכים לבחור בין פת"ח לחמאס.
אם אני אשאל אתכם אם אתם הייתם מעדיפים את מר"ץ או את רעם-תעל, גם לא נראה לי שהתשובה הייתה משקפת באמת את דעותיכם.

כשאמרתי שיש מתונים לא דיברתי על פת"ח, אלא על כלל הציבור בעזה, שחי תחת שלטון טרוריסטי של חמאס וסובל ממנו.
זה עתה הסברתי לך שהסטייט דפרטמנט הקים תשתיות במדינות מסלמיות בתקווה שזה ישנה משהו וישים קץ לג'יהאד, זה לא הועיל, מה לא מובן?
« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2011, 04:12:13 על ידי Israelipatriot »

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני הרגע הסברתי לך שהסטייט דפרטמנט הקים תשתיות במדינות מסלמיות בתקווה שזה ישנה משהו וישים קץ לג'יהאד, זה לא הועיל, מה לא מובן?
באיזה מדינות מדובר?
מתי זה היה ולמשך כמה זמן?
מה בדיוק עשו?

אני מדבר כאן על הפלת השלטון הנוכחי, שהוא שלטון טרור שרוב האזרחים שונאים, ולשלוט בהם במשך כ25 שנה(לא מתוך ניצול שלהם, אלא על מנת שיהיה סדר לטובת האזרחים) כדי ליצור כלכלה טובה ותשתיות אזרחיות וכלכליות טובות וחזקות, ורק לאחר שיתחלף דור והם יהיו מוכנים לדמוקרטיה אמיתית ולא מונעים מהסתה נגדנו ויהיה להם מה להפסיד לאפשר להם בהדרגה לעבור לשלטון עצמאי.
אמנם הדבר הזה יגרור הרבה ביקורת מהעולם וחרמות כנגד ישראל("כיבוש" של עם אחר), אבל זה משהו זמני שיכול לאחר מכן להביא לפריחת שיתוף פעולה פורה עם ה"פלסטינים" ואפשרות להפחתה בתקציב הביטחון) וסיום בעיית ה"פלסטינים".

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
באיזה מדינות מדובר?
מתי זה היה ולמשך כמה זמן?
מה בדיוק עשו?

אני מדבר כאן על הפלת השלטון הנוכחי, שהוא שלטון טרור שרוב האזרחים שונאים, ולשלוט בהם במשך כ25 שנה(לא מתוך ניצול שלהם, אלא על מנת שיהיה סדר לטובת האזרחים) כדי ליצור כלכלה טובה ותשתיות אזרחיות וכלכליות טובות וחזקות, ורק לאחר שיתחלף דור והם יהיו מוכנים לדמוקרטיה אמיתית ולא מונעים מהסתה נגדנו ויהיה להם מה להפסיד לאפשר להם בהדרגה לעבור לשלטון עצמאי.
אמנם הדבר הזה יגרור הרבה ביקורת מהעולם וחרמות כנגד ישראל("כיבוש" של עם אחר), אבל זה משהו זמני שיכול לאחר מכן להביא לפריחת שיתוף פעולה פורה עם ה"פלסטינים" ואפשרות להפחתה בתקציב הביטחון) וסיום בעיית ה"פלסטינים".
הצבא האמריקאי באפגניסטן הקים בתים, בתי חולים, כבישים, בתי ספר וכו' וכו' וכו' לדידם של האמריקאים זה היה אמור להוות קונטרה לג'יהאד הם שמו דגש על חינוך, שזה הדרך .
רוב הבתי ספר הללו אינם קיימים יותר היום ולא קשה לנחש למה ואלה שעדיין עומדים על תילם משמשים מרכזי חינוך אסלאמים שמהם יוצאים אלפי ילדים חמושים באמונתם. זה לא יעבוד, תפנים.
« עריכה אחרונה: ינואר 18, 2011, 23:49:11 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
ואם הייתי אומר להפיל את שלטון חמאס כדי שפת"ח ישלוט, אז הייתי מבין את מה שאתם אומרים.
אב בדיוק בגלל שגם פת"ח זה אירגון טרור, אני אומר שישראל היא זאת שצריכה לשלוט בהם במשך 25 שנה(שיתחלף דור, ויהיה שם תשתית כלכלית טובה), עד שיהיו מוכנים לדמוקרטיה והדור הצעיר לא יהיה מוסת נגדנו...וגם אז לאפשר להם שלטון עצמאי דמוקרטי(דמוקרטי באמת) בהדרגה.
כרגע באמת כמו שאתם אומרים..הם היו צריכים לבחור בין פת"ח לחמאס.
אם אני אשאל אתכם אם אתם הייתם מעדיפים את מר"ץ או את רעם-תעל, גם לא נראה לי שהתשובה הייתה משקפת באמת את דעותיכם.

כשאמרתי שיש מתונים לא דיברתי על פת"ח, אלא על כלל הציבור בעזה, שחי תחת שלטון טרוריסטי של חמאס וסובל ממנו.
הדבר החשוב שאתה שוכח הוא שלא משנה כמה זמן תשלוט שם (אפילו 50 שנה) - עדיין המוסלמים יילכו עפ"י האסלאם (שזה אומר - אי הכרה במדינת ישראל היהודית).

המושג "מוסלמי חילוני" שאתה מדבר עליו הוא שונה לחלוטין מהחילוניים שיש בציבור היהודי.
המוסלמים החילוניים הם כמו היהודים המסורתיים (הם לא אתאיסטיים כלל, אלא מוסלמים פחות אדוקים מבדרך כלל אבל עדיין מוסלמים שהולכים לפחות פעם ביום למסגד).
ומספיק ש"חילוני" כזה הולך פעם אחד ביום למסגד ושומע שם את האימאם שמטיף לג'יהאד נגד ה"כופרים" (ואז צומח עוד דור של חמאס ופת"ח).

אם יקרה מה שאתה מדבר עליו, המצב עוד יוכל להיות יותר גרוע (בדיוק כמו שארה"ב חשבה שאם תעזור לאפגניים נגד הסובייטים, ולבסוף קיבלה את "אל-קאעידה" שעשו את פיגוע הטרור הגדול בהיסטוריה).

ואל תשכח שלפני קום המדינה לא היו חמאס או פת"ח, והיו פרעות ורציחות מהגרועים שידענו בארץ ישראל (השיא ב"טבח חברון" ב-1929), שהונהגו ע"י אנשי הדת (ובראשם: המופתי הנאצי יש"ו אל חוסייני).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שום דבר ממה שנאמר בסרטונים הנ"ל איננו בולשיט ומדובר בעובדות מוכחות ומוצקות נטו, גם הספר בכלל לא מתייחס לנושא של NWO וכדו'.
זה שיש לכבודו צואה של שוורים בנחיריים, לא אומר שאין אמת במה שנאמר בסרטים, אין לסרטים ולנאמר כל קשר לקונספירציות הזויות או לאילומינטי...
זה שמי שעשה את הסרטונים הללו בחר בכותרת עם NWO, זה לא אומר שזה תוכן המילים של הדובר בסרט.
מעבר לזה, זו השיטה הידועה של שמאלן עלוב ומצוי, When you can't debate, you defame.

שאלה לי אליך באמת ובתמימות, כל הקטע הזה של NEW WORLD ORDER אלו לא היהודים ששולטים בבנקים ותקשורת שמנהלים את כל העסק, שחלקם תורמים לישראל עצמה כספים, הון?
איך זה מסתדר עם זה שהם מעוניינים להרוס את ישראל?
למה ארצות הברית אז יצאה למלחמה ואיך הסרט הזה מוכיח על איגוד סודי של NWO? כי מה? כי יש אנשים עשירים שיש להם כוח?
ובכלל למה אותו ממשל אובמה ובוש מממנים פרויקטים להגנה על ישראל כמו פרויקט החץ:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4013508,00.html
http://news.walla.co.il/?w=//1779280
ולמה ארצות הברית, שבא שולטים אותו ארגון סודי של NWO האנטישמים כן יצאה למלחמה בנאציזם וכן בסוף אחראית על הצלה של מאות אלפי יהודים?
האם לא יכול להיות שלארצות הברית יש אינטרסים אחרים שאינם מתייחסים לאידאולוגיה כזאת אוחרת, בין אם נאציזם ובין אם אנטישמיות, כמו שליטה על מחירי הנפט, רצון להסכמי סחר עם מדינות ערב(שקל יותר לגבש כשיש שקט במיוחד במזרח התיכון)?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה לי אליך באמת ובתמימות, כל הקטע הזה של NEW WORLD ORDER אלו לא היהודים ששולטים בבנקים ותקשורת שמנהלים את כל העסק, שחלקם תורמים לישראל עצמה כספים, הון?
איך זה מסתדר עם זה שהם מעוניינים להרוס את ישראל?
למה ארצות הברית אז יצאה למלחמה ואיך הסרט הזה מוכיח על איגוד סודי של NWO? כי מה? כי יש אנשים עשירים שיש להם כוח?
ובכלל למה אותו ממשל אובמה ובוש מממנים פרויקטים להגנה על ישראל כמו פרויקט החץ:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4013508,00.html
http://news.walla.co.il/?w=//1779280
ולמה ארצות הברית, שבא שולטים אותו ארגון סודי של NWO האנטישמים כן יצאה למלחמה בנאציזם וכן בסוף אחראית על הצלה של מאות אלפי יהודים?
האם לא יכול להיות שלארצות הברית יש אינטרסים אחרים שאינם מתייחסים לאידאולוגיה כזאת אוחרת, בין אם נאציזם ובין אם אנטישמיות, כמו שליטה על מחירי הנפט, רצון להסכמי סחר עם מדינות ערב(שקל יותר לגבש כשיש שקט במיוחד במזרח התיכון)?
1. חלק ממי שמושך בחוטים מאחורי הקלעים בארה"ב, הוא אכן יהודי או לפחות במישור הלאום כבן לאם יהודיה, בפועל יהדותם של אותם אנשים היא לכל היותר פלקט וללא שום משמעות שהיא בפועל שלא לדבר על חיי יומיום ואפילו ברמת נאמנות בסיסית, מעבר לזה, ישנם די והותר גורמים שם שאינם בכלל יהודים אלא גויים גמורים תאבי בצע גדולים ואפילו אנטישמים כפי שגם מאוזכר בסרטים (פורד, רוקפלר, ג'יי.פי מורגן, קרנגי וכו' גויים, ואם בתקשורת עסקינן, הן רופרט מרדוק בניוזקורפ והבעלים של פוקס ניוז והן טד טרנר ב-CNN, שניהם גויים גמורים) אם הם בכלל תורמים לישראל ורובם המוחץ ממש לא תורם, אזי הם תורמים ומקדמים גופים ומטרות שמקדמים את סופה של מדינת ישראל, הקרן לישראל חדשה (לא טעות, זה שמה של הקרן באנגלית) על שלל ארגוניה, תתי ארגוניה ויוזמותיה בתור משל ושנינה.
2. תקשיב טוב לסרטים שהעלתי באשכול הזה ותעיין שוב בסעיף 1 בתשובתי
אני גם מפנה אותך לשלוש ספרים חזקים שמתייחסים לנושא-

תולעת יעקב ודוד ישמעאל- מאת מ.ד. בן עמי

ואחרון-

כל השלשה ספרים המצויים בספריות אקדמיות כספרי עיון ותיעוד לגיטימיים וקבילים כמקור אקדמי לכל דבר ועניין.
3. השאלה היא לאיזה מלחמה אתה מתכוון, אם אתה מתכוון למלחמת העולם ה-2, אזי התשובה מצויה ב-פרל הארבור ומאבקים על מקורות הנפט בעולם בשעתו.
עיין גם בספרו של דניאל ירג'ין- השלל הגדול
http://www.kinbooks.co.il/htmls/page_6204.aspx?c0=17668&bsp=13889
ואם כוונתך למלחמות שארה"ב יצאה אליהם אחרי ה-11 לספטמבר 2001, אזי שוב, עראק היא ההוכחה ששוב מה שעמד בראש העניין היא בעיקר נפט ואלטרנטיבה אזורית לסעודיה וכן תחרות מול רוסיה שאנשי SVR, GRU וספצנאז נצפו על ידי המודיעין הישראלי והאמריקני 3 חודשים לפני הפלישה האמריקנית לעראק כשהם מנצחים על העברת כל תשלובת הנשק הכימי והביולוגי של סדאם חסיין לשכנו מצפון בשאר אלאסד בסוריה- להלן "האקדח המעשן", טורים על גבי טורים של משאיות ענק עם על החומרים ואף מדענים עראקיים וזרים שפשוט חצו את הגבול לידי המדינה עם מפלגת הבעת' האחות לזו העראקית.
4. הסרט שהבאתי פה שוב, לא מתעסק בכלל עם נושא NWO, אלא בגדול עם אותם גורמים שפועלים בארה"ב מאחורי הקלעים נגד יהודים וישראל עוד מלפני שהוקמה, לא מדובר פה על יוזמות של שליטה עולמית, את זה תמצא בדי והותר סרטים אחרים באינטרנט (תרגיש חופשי לחפש לבד, תתחיל מהסרט- "The Obama Deception") חלקם פשוט קונספירטיבים משוגעים והזויים, וחלקם האחר דווקא יש לו בסיס רציני ויותר מיד ורגל ביחס למתרחש מאחורי הקלעים בעולם ובדגש על ארה"ב.
5. אנשי הפיננסים, קונגלומרטים של בנקאות בוול סטריט, יחד עם תעשיית הנשק האמריקנית (השדולה העצמתית ביותר בקונגרס ובסנאט האמריקנים והיצוא מס' 1 של ארה"ב וארה"ב עצמה היא גם יצואנית ויצרנית הנשק הגדולה בעולם הן באופן יחסי והן באופן מוחלט) וכלה בתאגידי הנפט שהם החברות הגדולות ביותר בעולם במישור של מחזורי העסקים שלהם והכספים שהם מגלגלים בעולם, לכל אלו ברגע שחצו את הקו של התעסקות עם ממשלות, כל ממשלה באשר היא, הם הפכו לתאבי בצע וכח גולמי (קרי שליטה על מדינות ועל בני אדם) ומחפשות לתמרן מדיניות של ממשלות כפי רוחן והאינטרסים הכלכליים שלהן, אין פה שום דבר חדש.
אין לי בעיה ללכת איתך אחורה ולפרט לך חלק מהאנשים והחברות (שרובן קיימות בשמן גם היום) שניהלו מערך עסקים ומסחר מסועף עם גרמניה הנאצית עמוק אל תןך מלחמת העולם ה-2, עד תומה! וגם לאחריה הם סייעו לנאצים בכירים להמלט לדרום אמריקה הפאשיסטית ולמדינות ערב (בראשן- סוריה ומצרים) וכן סייעו למלט חלק ניכר מהכספים והזהב שצברה גרמניה הנאצית דרך בנקים בשוויץ ודרך הותיקן.
אתה יכול להתחיל בפרסקוט בוש (האבא של והסבא של) תמשיך בהנרי פורד, תעבור ברוקפלר, תקפוץ לחברת IBM ובנק צ'ייס מנהטן (באחזקת ג'יי. פי. מורגן) ואתה יכול לסיים את הרשימה במשרד עו"ד של האחים דאלס ומה שביניהם (שאגב, אחד מהם נהיה ראש ה-CIA הראשון ומקימו והשני היה מזכיר המדינה האמריקני בממשל אייזנהאואר).
6. ארה"ב מממנת את פרוייקט החץ מצידה בגלל 2 סיבות- 1. זה הטיל המתקדם ביותר בכל מערך "מלחמת הכוכבים" שלהם שהאמריקנים ממשיכים לקדם מאז ימי רייגן ועד ימינו (יחד עם ה-THAAD, AEGIS, HAARP וכו'), 2. להוליך שולל את ישראל שמדובר בקונספט שמשתלם לישראל שעה שזה בכלל פיל לבן עבורה (עיין בספרו של אריה סתיו- http://www.acpr.org.il/books/BMD-H.pdf כל הטקסט במלואו ניתן להורדה ב-PDF).
7. ארה"ב יצאה למלחמה בנאציזם- עיין סעיף 3 בתשובתי ורק אוסיף בהקשר של סעיף 5, שארה"ב אולי תרמה להצלת מאות אלפים, אבל ללא אותם גורמים בארה"ב היה לעם היהודי עוד יותר מ-6 מליון יהודים נוספים בשורותיו.
8. כבר הטעמתי בסעיפים הקודמים שדווקא האינטרסים של אותו משולש טמא של- פיננסים-נשק-נפט הוא זה שמכתיב את המדיניות האמריקנית ואם ישנו בכלל מישור אידאולוגי בסיפור הרי שזה הכלאה בין התפיסות האאוגניות שקידמו אז ומקדמים היום (תחת מילים מכובסות ויוזמות עם שמות אחרים) אותם גורמים שמניתי אותם יחד עם התפיסה הישנה נושנה הנוצרית כפי שזו כבר הובעה בידי אוגוסטינוס במאה ה-4 לספירה ביחסה של הנצרות ליהדות כקו מנחה העובר כחוט השני מאז ועד היום מצד המערב כולו לישראל גם אם הגברת החליפה אדרת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הדבר החשוב שאתה שוכח הוא שלא משנה כמה זמן תשלוט שם (אפילו 50 שנה) - עדיין המוסלמים יילכו עפ"י האסלאם (שזה אומר - אי הכרה במדינת ישראל היהודית).

המושג "מוסלמי חילוני" שאתה מדבר עליו הוא שונה לחלוטין מהחילוניים שיש בציבור היהודי.
המוסלמים החילוניים הם כמו היהודים המסורתיים (הם לא אתאיסטיים כלל, אלא מוסלמים פחות אדוקים מבדרך כלל אבל עדיין מוסלמים שהולכים לפחות פעם ביום למסגד).
ומספיק ש"חילוני" כזה הולך פעם אחד ביום למסגד ושומע שם את האימאם שמטיף לג'יהאד נגד ה"כופרים" (ואז צומח עוד דור של חמאס ופת"ח).

אם יקרה מה שאתה מדבר עליו, המצב עוד יוכל להיות יותר גרוע (בדיוק כמו שארה"ב חשבה שאם תעזור לאפגניים נגד הסובייטים, ולבסוף קיבלה את "אל-קאעידה" שעשו את פיגוע הטרור הגדול בהיסטוריה).

ואל תשכח שלפני קום המדינה לא היו חמאס או פת"ח, והיו פרעות ורציחות מהגרועים שידענו בארץ ישראל (השיא ב"טבח חברון" ב-1929), שהונהגו ע"י אנשי הדת (ובראשם: המופתי הנאצי יש"ו אל חוסייני).
העובדה היא שעכשיו הרבה מהאזרחים בעזה לא תומכים בחמאס או בפת"ח ולא רוצים מלחמה עם ישראל - מבינים שהם יכולים רק לספוג אבידות.
לאירגוני הטרור לא איכפת שיהרגו אזרחים(ההפך - הם מאוד רוצים שיהרגו כמה שיותר אזרחים), אבל האזרחים עצמם לא כל כך שמחים למות....אם הם היו שמחים למות הם היו מצטרפים לחמאס/פתח כבר מזמן.
ובכל זאת...בחמאס יש רק 12-17 אלף איש, ובעזה יותר ממיליון וחצי אנשים....
ולדעתי אתה מגזים בחשיבות הדת בחיי אנשים.
לך אולי כמי שגדל בבית דתי קשה להבין את זה, אבל למי שאינו דתי הדת תופסת חלק מאוד קטן מחייו...
ועם פיקוח הדוק על חינוך טוב בעזה ותיקון ההסתה(והסברה חיובית)...לדעתי אפשר לשנות את המצב.
פה כבר ממילא כולם נגדנו...אין הרבה מה להפסיד, מדובר רק על השמדת אוייב ובמהלך השנים נפתור גם את הבעיה של הפלסטינים. ועוד בקושי הזכתי את זה שנוכל להפוך למעצמת ייצור בעולם באמצעות הרבה מאוד כוח עבודה של הפלסטינים, להעשיר כלכלית גם אותנו וגם את הפלסטינים, וליצור תלות של העולם בנו(כמו בסין) כך שהעולם יהיה הרבה יותר בעדנו....ושותף שלנו למלחמה באיסלאם. אבל זה כבר באמת עניין הרבה יותר רחוק....ובאמת צריך תהליך של עשרות שנים לפחות.

אם רק היה לנו ראש ממשלה עם ביצים, שהיה מוכן להיכנס עד הסוף באירגוני הטרור ולהתחיל בצעד כזה....

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
העובדה היא שעכשיו הרבה מהאזרחים בעזה לא תומכים בחמאס או בפת"ח ולא רוצים מלחמה עם ישראל - מבינים שהם יכולים רק לספוג אבידות.
לאירגוני הטרור לא איכפת שיהרגו אזרחים(ההפך - הם מאוד רוצים שיהרגו כמה שיותר אזרחים), אבל האזרחים עצמם לא כל כך שמחים למות....אם הם היו שמחים למות הם היו מצטרפים לחמאס/פתח כבר מזמן.
ובכל זאת...בחמאס יש רק 12-17 אלף איש, ובעזה יותר ממיליון וחצי אנשים....
לך אולי כמי שגדל בבית דתי קשה להבין את זה, אבל למי שאינו דתי הדת תופסת חלק מאוד קטן מחייו...
ועם פיקוח הדוק על חינוך טוב בעזה ותיקון ההסתה(והסברה חיובית)...לדעתי אפשר לשנות את המצב.
פה כבר ממילא כולם נגדנו...אין הרבה מה להפסיד, מדובר רק על השמדת אוייב ובמהלך השנים נפתור גם את הבעיה של הפלסטינים. ועוד בקושי הזכתי את זה שנוכל להפוך למעצמת ייצור בעולם באמצעות הרבה מאוד כוח עבודה של הפלסטינים, להעשיר כלכלית גם אותנו וגם את הפלסטינים, וליצור תלות של העולם בנו(כמו בסין) כך שהעולם יהיה הרבה יותר בעדנו....ושותף שלנו למלחמה באיסלאם. אבל זה כבר באמת עניין הרבה יותר רחוק....ובאמת צריך תהליך של עשרות שנים לפחות.

אם רק היה לנו ראש ממשלה עם ביצים, שהיה מוכן להיכנס עד הסוף באירגוני הטרור ולהתחיל בצעד כזה....
כל ניסיון לשפר את הכלכלה יעלה בתוהו, זה נוסה כבר הן באפגניסטן (הבאתי לך דוגמא) והן במדינות מסלמיות אחרות בעיקר ע"י האמריקאים וזה לא צלח, הג'יהאד רק התגבר.כל המסלמים בעזה הצביעו לחמאס או לאש"ף, זה עובדה, אזי אין מתונים כשם שאין נאצים מתונים מובן לך ד'ימי חסר כל יכולת מינימלית בהסקת מסקנות כלשהם? כל זרמי האסלאם מצהירים שהג'יהאד הינו חלק אינטגרלי מהדת (חנבלים, מאליכים, חנפים, שאפעים, ג'עפרים וכו'), וכן הם רוצים להחיל על האהל אל כת'אב את תנאי עומאר ובכך להפוך אותם לאהל אל ד'ימה ועל השאר מוות או התאסלמות - "דין מוחמד אל בסיף" ולבסוף לחסל את כל היהודים עלי האדמות. אגב, כל מסלמי אשר מציג את עצמו מתון בדברו שקר כפי שכתוב בסורה 3 פסוק 28 בקוראן. אני עדיין מחכה שתציג נתון קונקרטי שמעיד על כך שישנם ערבים בעזה היום שאינם תומכים בחמאס לוגיסטית/בחירות/מימון/הברחת נשק/ תעמולה וכד'.  

« עריכה אחרונה: מרץ 09, 2011, 04:14:51 על ידי Israelipatriot »

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כל ניסיון לשפר את הכלכלה יעלה בתוהו, זה נוסה כבר הן באפגניסטן (הבאתי לך דוגמא) והן במדינות מסלמיות אחרות בעיקר ע"י האמריקאים וזה לא צלח, הג'יהאד רק התגבר.כל המסלמים בעזה הצביעו לחמאס או לאש"ף, זה עובדה, אזי אין מתונים כשם שאין נאצים מתונים מובן לך ד'ימי חסר כל יכולת מינימלית בהסקת מסקנות כלשהם? אין חילוקי דעות בין הזרמים בנוגע לשאלת הג'יהאד(חנבלים, מאליכים, חנפים, שאפעים, ג'עפרים וכו') וכן כל הזרמים רוצים להחיל על האהל אל כת'אב את תנאי עומאר ובכך להפוך אותם לאהל אל ד'אהימה ועל השאר מוות או התאסלמות - "דין מוחמד בסיף" ולבסוף לחסל באופן מוחלט את כל היהודים עלי האדמות. כל מסלמי אשר מציג את עצמו מתון בדברו שקר כפי שכתוב בסורה 3 פסוק 28 בקוראן. אני עדיין מחכה שתציג נתון קונקרטי שמעיד על כך שישנם ערבים בעזה היום שאינם תומכים בחמאס לוגיסטית/בחירות/מימון/הברחת נשק/ תעמולה וכד'.  

אני עדיין מחכה שתציג הוכחה שהם כולם כן תומכים בטרור...
למרות שדווקא הצגתי נתון כזה: למעלה ממיליון וחצי אזרחים בעזה, ורק כ15 אלף חמאסניקים(למרות שחמאס מגייס בשמחה את כל מי שיכול לעזור לו בצורה כלשהי).
ואתה שוב מתייחס פה כאילו חיים של אנשים סובבים סביב הדת, למרות שהיום זה כבר לא כך.
ויש הבדל בין לפתוח במדינה רגילה עם שלטון דיקטטורי "נורמלי" בית חולים ולדאוג קצת לחינוך לבין עזה, ששם הם כרגע סובלים משלטון של אירגון טרור ואני אומר שאנחנו צריכים לשלוט שם לגמרי במשך לפחות דור.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למרות שדווקא הצגתי נתון כזה: למעלה ממיליון וחצי אזרחים בעזה, ורק כ15 אלף חמאסניקים(למרות שחמאס מגייס בשמחה את כל מי שיכול לעזור לו בצורה כלשהי).
ואתה שוב מתייחס פה כאילו חיים של אנשים סובבים סביב הדת, למרות שהיום זה כבר לא כך.
ויש הבדל בין לפתוח במדינה רגילה עם שלטון דיקטטורי "נורמלי" בית חולים ולדאוג קצת לחינוך לבין עזה, ששם הם כרגע סובלים משלטון של אירגון טרור ואני אומר שאנחנו צריכים לשלוט שם לגמרי במשך לפחות דור.
הם הצביעו לחמאס ולאש"ף בבחירות, אין הוכחה טובה מזו שהם כולם תומכים בשני הארגונים הללו ששוב אינם נבדלים זה מזה בייחס ליהודים וליהדות למעט במישור הטקטי וזה שמדובר ב- 15 אלף איננו רלוונטי כלל, כמו שאמרתי התמיכה אינה צריכה להתגלם בהכרח בחברות פורמלית בחמאס כי אם במימון, תעמולה, בחירות וכו', כך שאין מתונים וגם אם היה מדובר בנוצרים או בהינדים או בכל דבר אחר לא הייתי מוותר ולו על מילימטר מעזה מעצם העובדה שכל השטח היינו יהודי גרידא.
באשר לחינוך, כבר עברתי על זה, זה נכשל, תפנים.
« עריכה אחרונה: פברואר 23, 2011, 14:50:24 על ידי Israelipatriot »

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הם מממנים את אירגוני הטרור??
אתה מסתכל לרגע על מה שאתה כותב?
מדובר באוכלוסיה שלרובם בקושי יש מספיק אוכל, וחיים על מעט סיוע בינלאומי שמגיע אליהם(אמנם נשלח הרבה, אבל חלק ניכר מהסיוע חמאס שודד).
זה שחלק בחרו בחמאס וחלק באש"ף - לגבי זה כבר הסברתי, שאלה פשוט היו האפשרויות היחידות שלהם....ואפילו נתתי דוגמא, שאם אני אשאל פה אם אתם מעדיפים את מר"ץ או את רעם-תעל שיהיו בשלטון, זה כנראה לא ישקף את דעותיכם...
ואגב אל תשכח שמאז שחמאס עלה לשלטון בעזה הם סבלו המון....היום הם עוד יותר שונאים את חמאס מאשר אז.

ועשה טובה, אם אתה שוב עונה לי ב"כולם בחרו או בחמאס או באשף"...אז תענה גם על מה ששאלתי קודם: אתה רוצה שמר"ץ או רעם-תעל יהיו בשלטון של ישראל?
שאני אדע גם מה דעותיך...

ובקשר לחינוך, כבר הסברתי את ההבדלים, תפנים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האסלאם הוא לא רק דת מבחינת החברה הערבית, אלא היא גם תרבות (והיא ממלאת תפקיד מרכזי בחברה הערבית).

אתה (ושאר החילוניים בארץ) לא תבינו את זה, אבל זו עובדה קיימת (אם תשים לב - גם הערבים הנוצרים רואים עצמם כשייכים לתרבות האיסלאמית) - כמעט ולא קיימים אתאיסטים מוסלמים (וזה לא בגלל שמאיימים עליהם, אלא בגלל שהם בוחרים להיות חלק מהאסלאם).

אתה לא יכול לפקח על החינוך (גם משום שזה בלתי ניתן ליישום וגם משום שזה יצייר אותך בעולם כרודף דת אחרת) - ואנחנו (כעם יהודי) ההוכחה הכי טובה לכך (במשך כל הגלות הנוצרים והמוסלמים ניסו את מה שאתה מציע, ולמרות הכל אנחנו כאן).

אין 2 סוגי אסלאם, אלא רק סוג אחד (וככל שאנחנו נבין את זה, כך נוכל גם להגן על עצמנו יותר טוב).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
קודם כל מספרים,
קבוצת המחקר של יורם אטינגר הראתה שכמות הערבים בעזה עומד על מליון ולא על יותר מ- 1.5 מליון כפי שכתבת.
כמות החמאסניקים בעזה בלבד (אנשים פעילים עומד על יותר מ-40 אלף ואני עדיין לא התחלתי לדבר על אנשי מנהל ועובדי ציבור אנשי חמאס ותנועת הנוער שלהם).
ועכשיו להשוואה, כמה מתוך סה"כ אזרחי גרמניה הנאצית, היו חברים ב-SS ובגסטאפו?? התשובה היא שגם כן אחוז קטן מאוד, וכל זה לא מנע להכריז מלחמה על גרמניה כולה ובצדק.
כמה מתוך סה"כ אזרחי ברית המועצות היו חברי מפלגה, אנשי NKVD וGPO??
לגבי האסלאם בשונה מהמערב הנוצרי ולצערנו ולבושתנו, גם ביהדות ברובה כרגע (עד אשר המאזן הדמוגרפי בנדון ישתנה, והוא בדרך...) החיים באסלאם סובבים הרבה יותר סביב הדת ובעת הזו יש יותר ויותר מגמה בקרב האסלאם של חזרה בתשובה ולחיי דת מלאים מקרב אלו שזנחו אותה בעבר, לכן אין בסיס אחיד להשוואה (ואינני יודע מאיפה לעזאזל אתה מביא את הנתונים שלך, כי אין שום בסיס רציני לטיעוניך).
ושוב אני מזכיר, רובם המוחץ של תושבי רצועת עזה הצביע חמאס! ולא לתנועות חילוניות (פת"ח, החזית העממית, החזית הדמוקרטית ומועמדים עצמאיים, כך שלא רק עניין השחיתות אל מול שמספק שירותי רווחה, חינוך ובריאות היה מה שהביא להצבעה הגורפת למען חמאס ואפילו לא בעיקר).
אני גם מזכיר מעבר שבסקר עומק שבוצע בידי חברת סקרים אירופית, העלה שבמלחמת לבנון ה-2, במדגם מייצג של ערביים מחזיקי תעודת זהות כחולה (מה שקרוי בטעות- ערביי ישראל)- 97% מהמשיבים אמרו שהם תומכים במלחמה בחזבאללה!! בעוד שהשאר (3%) התפלגו בין - לא יודע לתמיכה בישראל במלחמה, וכל זאת בשאלה פשוטה מאוד- במי אתה תומך במלחמה??!! אז תחשוב לבד.
היומרה שלך לטעון שאם רק תכבוש את השטח, תפסיק את ההסתה (איך בדיוק??) ותעלה את רמת חייהם וכלכלתם, אז הכל יהיה פה פורח, יפה ומגניב.
הראו לך כאן באותות ומופתים שבכל מקום שבו נוסה העניין, זה פשוט קרס ונפל לידיהם של הגורמים האחרונים שרוצים בטובתך, בין אם זה באלג'יריה, עראק, איראן ואפגניסטן.
צא מהסרט שאתה נמצא בו.
ולא התחחלתי לדבר על עצם העובדה שעזה היא חלק מא"י, ואין שום סיבה שבעולם שאנו צריכים להשאירם שם ועוד לטפח אותם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הם מממנים את אירגוני הטרור??
אתה מסתכל לרגע על מה שאתה כותב?
מדובר באוכלוסיה שלרובם בקושי יש מספיק אוכל, וחיים על מעט סיוע בינלאומי שמגיע אליהם(אמנם נשלח הרבה, אבל חלק ניכר מהסיוע חמאס שודד).
זה שחלק בחרו בחמאס וחלק באש"ף - לגבי זה כבר הסברתי, שאלה פשוט היו האפשרויות היחידות שלהם....ואפילו נתתי דוגמא, שאם אני אשאל פה אם אתם מעדיפים את מר"ץ או את רעם-תעל שיהיו בשלטון, זה כנראה לא ישקף את דעותיכם...
ואגב אל תשכח שמאז שחמאס עלה לשלטון בעזה הם סבלו המון....היום הם עוד יותר שונאים את חמאס מאשר אז.
ועשה טובה, אם אתה שוב עונה לי ב"כולם בחרו או בחמאס או באשף"...אז תענה גם על מה ששאלתי קודם: אתה רוצה שמר"ץ או רעם-תעל יהיו בשלטון של ישראל?
שאני אדע גם מה דעותיך...
ובקשר לחינוך, כבר הסברתי את ההבדלים, תפנים.
קודם כל על קשיי האוכלוסיה שאתה מדבר  עליהם, מדובר בסיפורי אלף לילה ולילה שלא מסתמכות על דבר מלבד פרופאגנדה חמא"סית זולה והבלים של UNRWA לצורכי סחיטת עוד כספים מהמערב הטיפש.
בעזה יש די והותר מצרכים מכל סוג אפשרי, אף אחד שם לא מת ברעב, להפך, כמויות מזון אדירות הם - א. מגדלים ומייצרים מקומית, ב. מבריחים בכמויות עתק במנהרות מתחת לציר פילדלפי, ג. מקבלים מהעולם וישראל דרך המעברים בכמויות חסרות פרופורציה.
דווקא בהקשר של סיוע שנשדד, דווקא מחמד דחלאן והפת"ח היו שודדים הרבה יותר, חמא"ס עושה זאת הרבה פחות, נתונים בשטח ידידי.
בנוגע לבחירות, קודם כל, אין שום בסיס אחיד להשוואה בין חמאס ופת"ח למרץ לרע"ם תע"ל, פשוט בשל העובדה שאם כבר אתה משווה אזי זה היה צריך להיות בחירה בין ש"ס לליכוד כמועמדים יחידים ולא מרץ לרעם תע"ל, הגיון פשוט.
חוץ מזה, הטיעון שלך שאלה היו המועדמים היחידים, זה גם שקר אחד גדול, היו מועמדים אחרים!! היו מועמדים עצמאיים, והיו גם אנשים של החזית העממית, אז תפסיק לבלבל...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל על קשיי האוכלוסיה שאתה מדבר  עליהם, מדובר בסיפורי אלף לילה ולילה שלא מסתמכות על דבר מלבד פרופאגנדה חמא"סית זולה והבלים של UNRWA לצורכי סחיטת עוד כספים מהמערב הטיפש.
בעזה יש די והותר מצרכים מכל סוג אפשרי, אף אחד שם לא מת ברעב, להפך, כמויות מזון אדירות הם - א. מגדלים ומייצרים מקומית, ב. מבריחים בכמויות עתק במנהרות מתחת לציר פילדלפי, ג. מקבלים מהעולם וישראל דרך המעברים בכמויות חסרות פרופורציה.
ובנוסף - נפתח שם קניון לפני מספר חודשים (מה האינטרס להקים מתחם קניות לאוכלוסייה "ענייה"?).
ומישהו כאן גם פתח דיון שבו הוא העלה תמונות מעזה (ששם רואים בבירור את "תנאי העוני" שם).