כתב נושא: שלמה אבינר שר''י מרביץ ליהודי ועוזר למגרשי גוש קטיף - סרט חדש  (נקרא 11082 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הרב אלבא שלום לך. האם תוכל להבהיראם מקרה ההטרדה של אבינר עדיין נדון בבית הדין הרבני ? וכן האם מתנהל נגדו גם הליך פלילי ?

מנותק עידוא וחוה אלבה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

תודה על התגובה החמה, אשמח לשמוע אם תוכל לעשות סרטון מיוחד על האלימות המינית של אבינר שהממסד מסתיר אותה מעיני הציבור.
בידי חומר נוסף על התבטאויות גסות ואלימות של אבינר כלפי תלמידי חכמים שהעידו נגדו בבית הדין.

יישר כחך
                                                                                                                   עידוא אלבה

מנותק עידוא וחוה אלבה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

תגובה לשואל על ההליך בבית הדין הרבני: בא' אלול תשס"ח אבינר שלח לבית הדין מסמך שבו התבטא בעוקצנות ובגסות חולנית כלפי איברים נשיים של התובעת (רעייתי). הדיינים (הרב יונה מצגר, הרב אברהם שרמן והרב חגי איזירר) התעלמו לחלוטין מהתקיפה המינית המילולית הבוטה ובערב יום כיפור השנה "זיכו" את אבינר מכל אשמה.
הרב אברהם דב לוין, אב"ד רבני 'ירושלים', תקף בחריפות רבה את ה"פסק" ש"מזכה" את אבינר. בעקבות דבריו ביה"ד פתח את התיק לעיון מחדש.
במסגרת העיון מחדש בתיק אבינר התייחס להתבטאות שהזכרתי מא' אלול תשס"ח והודיע לדיינים שהיה מותר לו לעשות "משחק מילים" על גבי איברים מוצנעים של רעייתי. בית הדין לא הגיב עד כה לדבר החמור הזה.

לגבי הליך פלילי, אנחנו מתלבטים אם להגיש תלונה במשטרה. לפי מה שאמר לי חוקר במשטרה בעבר, הם לא נוטים להתערב בעבירות פליליות שנעשו בבית הדין כל עוד הדיינים עצמם לא מתלוננים.
                                                                                        בברכה
                                                                                                          עידוא אלבה               

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תודה על ההבהרה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

תודה על התגובה החמה, אשמח לשמוע אם תוכל לעשות סרטון מיוחד על האלימות המינית של אבינר שהממסד מסתיר אותה מעיני הציבור.
בידי חומר נוסף על התבטאויות גסות ואלימות של אבינר כלפי תלמידי חכמים שהעידו נגדו בבית הדין.

יישר כחך
                                                                                                                   עידוא אלבה

בס''ד

האם לעשות סרטון שמבוסס על הסרטון הזה?

אנו כן מוכנים לעשות סרטונים נוספים.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברוך הבא לפורום כבוד הרב אלבה

שתי שאלות לי אליך :

1. גם אם מה שהרב אבינר עשה/עושה זה פשע, האם אין לנו דברים יותר חשובים להתמקד בהם בימים קשים אלו ?

2. אני באופן אישי לא מסוגל לומר מילה רעה נגד הרב אבינר כי אני לא יכול להתעלם מהצדדים החיוביים שלו. גם אם כל הדברים הרעים שמתפרסמים עליו נכונים,
הקריאו לי פעם קטע מספר שלו על יחס היהדות לנשים והייתי כל כך מוקסם מזה, הוא פועל נגד אוננות, הוא שומר תורה ומצוות, הוא ימני במידה מסוימת וכו' וכו'
 אז האם יש באמת מקום להחמיר עם אדם שגם יש לו כל כך הרבה מעשים חיוביים ?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הרב אלבה, יודע מה זה Concern Trolling? זה השמאלני.

הקריאו לי פעם קטע מספר שלו על יחס היהדות לנשים והייתי כל כך מוקסם מזה, הוא פועל נגד אוננות,

אין לי ספק שסוכני שב"כ מוקסמים ממחבל שמתחפש לרב ומתיר לנשים להתעבר מגויים ולגברים לראות פורנו.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלמה אבינר שר''י מרביץ ליהודי ועוזר למגרשי ג&
« להגיב #32 ב- : דצמבר 05, 2010, 06:39:52 »

הקריאו לי פעם קטע מספר שלו על יחס היהדות לנשים והייתי כל כך מוקסם מזה,

אז אני מניח שבפועל הוא לא נאמן כל כך לספרו ולדברים שהוא מטיף להם, מלבד הפחדנות והבוגנות כמובן.