כתב נושא: מה אתם חושבים?  (נקרא 1072 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה אתם חושבים?
« ב- : נובמבר 30, 2010, 18:03:35 »
בס"ד

האם לדעתכם החשיפה שמדינות ערב רוצות תקיפה באיראן יעודד את פיפי לתקוף?

אני מקווה.הוא בכל זאת פחדן אבל. מה דעתכם?
« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2010, 18:35:23 על ידי יובל הכהניסט »

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
מה אתם חושבים?
« להגיב #1 ב- : נובמבר 30, 2010, 18:48:21 »
אני אומר שהממשלה הזאת מדברת ומדברת אבל שזה מגיע למעשים היא מתקפלת
כל הזמן מעבירים תחמושת מרוסיה לאיראן,מאיראן לסוריה, מסוריה ללבנון וכמובן הנשק מגיע גם לגדה ולעזה ומה שהממשלה עושה זה לומר לעולם האנטישמי מה הם עושים
אני אומר קודם כל מעשים ורק אחרי זה דיבורים במקום להגיד "סוריה מעבירה בלי סוף נשק לחיזבאללה" צריך לומר "סוריה העבירה הרבה נשק לחיזבאללה" צריך לתקוף את סוריה ולבנון ולחסום את נתיבי האספקה שלהם לחלוטין!
צה"ל היה מסוגל וגם עכשיו מסוגל לכבוש את ארץ ישראל השלמה אבל יש לנו ראש ממשלה שמחליש את הצבא ומחזק את הערבים הנאצים שקוראים להשמיד אותנו

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה אתם חושבים?
« להגיב #2 ב- : נובמבר 30, 2010, 18:54:58 »
כל עוד ממשל אובמה לא יתן לו לתקוף - הוא לא יתקוף. אני לא חושב שביבי וברק מתרגשים כל כך מהעובדה שארצות ערב לא רוצות שלאיראן יהיו פצצות גרעיניות, רק בגלל האינטרסים והפחדים שלהם. בנוסף לכך, יכול להיות שמשרד הביטחון ידע על זה עוד לפני שזה הודלף.
בכל אופן, אני לא חושב שתהיה לזה השפעה רבה על המדיניות של ביבי, למרות שאני בכל זאת מקווה שכן.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה אתם חושבים?
« להגיב #3 ב- : נובמבר 30, 2010, 21:14:52 »
יתן מין דחיפה מסויימת בכלל בעולם עקב הפרסום..

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
מה אתם חושבים?
« להגיב #4 ב- : נובמבר 30, 2010, 21:41:09 »
בס"ד

זה רק ישכנע את פרעה-פיפי האליטיסט (ביחד עם ממשלת-שלטון העוולה, השחיתות, הזדון, והכישלון) יש"ו שר"י לוותר עוד יותר לערבים בני-המוות יש"ו שר"י, כי עכשיו הוא יטען שברצונו להיות "מאוחד" עם הערבים יש"ו שר"י "נגד אירן" (ע"י קידום סנקציות חסרות-תועלת לחלוטין שדווקא מועילות לאירן כי הן נותנות לגרעין-האירני לגיטימציה-רשמית, ומעודדות את האירנים יש"ו שר"י לפתח את המסחר והתעשייה במדינתם המחורבנת), ובכך יביא לכניעתה המוחלטת של ישראל הן בפני העולם-הערבי הנאצי והן בפני האירנים הנאצים יש"ו שר"י. כל עוד היהודונים הגלותיים הבולשביקיים יש"ו שר"י יחשבו "מה העולם יגיד", אוייבינו ימשיכו לטבוח בעמנו ללא רסן, כי היהודונים מסרבים להתגוננן, ונכנעים לעמלקים-האפוקליפטיים יש"ו שר"י לחלוטין, בניגוד למצוות התורה, אותן היהודונים לא מכירים כלל (הרי הם שונאים את-היהדות בכל מועדם). הפתרון המוחלט והסופי ב-100% הוא פיצוץ-אטומי של אירן (ושל כל אוייבינו), ושליחתם של המוסלמים יש"ו שר"י ושל שאר החלאות הנאציות יש"ו שר"י בחזרה לעידן-האבן.      
« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2010, 22:04:16 על ידי Alex37 »
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.