כתב נושא: שנאת יהודי אירופה = שנאת כל היהודים  (נקרא 3480 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
שנאת יהודי אירופה = שנאת כל היהודים
« ב- : נובמבר 27, 2010, 19:52:31 »
איברהים ביטר:

הוכחה מכרעת לכך שהטיעון שיהודים יוצאי אירופה קיפחו את היהודים יוצאי ארצות האיסלם הוא בגדר קישקוש מוחלט והוא לא יותר מאשר שקר ערבי. ואם היו יהודים שהאמינו לשקר הזה, אז האמינו. אני חושב שבית שני נחרב על שנאת חינם.

איך זה שיהודי אירופה - היהודים המקופחים ביותר בכל הדורות, היהודים אשר להם קרה האסון הנורא ביותר בעולם שאי פעם קרה ליהודים, לא בוכים וממשיכים הלאה כמו גדולים.

אין "אשכנזים", יש רק יהודים:

בראשית פרק י פסוקים ב-ג:
בְּנֵי יֶפֶת גֹּמֶר וּמָגוֹג וּמָדַי וְיָוָן וְתֻבָל וּמֶשֶׁךְ וְתִירָס : וּבְנֵי גֹּמֶר אַשְׁכֲּנַז וְרִיפַת וְתֹגַרְמָה

'אשכנז' זה 'גרמניה' - מדינה שעוד מעט לא תהיה.

אבי ביטר לכלך על קבוצה שלמה של יהודים בעם הזה, רק על סמך הארץ שממנה הם יצאו. אני רוצה הוכחה שהוא יהודי. ואני מתכוון הוכחה, עם מסמכים והכל. יש מספיק ערבים שיודעים עברית, וכבר ראיתי אחד בלי מבטא. פגיעה ב- "אשכנזים" היא פגיעה ביהודים. אין שום הבדל. די לגועל נפש הזה כבר. כל אחד פה יודע על מה אני מדבר. אני בעצמי כמעט נהרגתי כי איזה מטומטם כזה חנק אותי מאחורה. אבל לא... אני אמור לבלוע את זה בשקט כדי "לשמור על שלום בית בין העדות"... אחרי שכמעט נהרגתי. פעמיים. בגלל השנאה הזאת ל- "אשכנזים". ככה זה כשלא אומרים אמת - השקר פורח. מתקיפים אותך? תדווח! היום קוראים לזה "להלשין" אבל זה שטויות. מה הלשנה בזה? אדם רוצה לחיות בשלום. אם מישהי נאנסה, האם גם אז זו הלשנה מצידה?

נמאס מהצביעות והפחדנות של אנשים במדינה הזאת! גיבורים איפה שזה קל, אבל איפה שצריך אף אחד לא פוצה פה, כי זה קשה ודורש אומץ לב ללכת נגד הנורמה. יש לי כמה וכמה דוגמאות לסיפורים כאלה.

רוצים לדעת מה הסיבה האמיתית שיש שמאלנים בארץ? דמיינו בחור, שעוד לא פיתח דיעות פוליטיות, מותקף ע"י בן עמו, ולו רק על סמך מוצאו האתני. אותו בחור פוגש ערבי, והערבי נחמד אליו יותר מאשר בן עמו שתקף אותו.
איך אתם מצפים מבחור כזה להיות ימני? איך? ערסים גורמים לאנשים טובים להפוך לשמאלנים.
כבר הוכחתי שארגון "הפנתרים השחורים" הוא תעמולת שמאל מרושעות, שאגב מבעבעת היום יותר מאי פעם, ותמשיך לבעבע כי החלק של השמאל שהוא ארגוני נשים כבר מתחיל להיות בדעיכה ולכן הקלף החזק הבא של המרקסיזם הוא 'קיפוח קיפוח'.

הנה עוד משהו. אחד שמתחזה לכהניסט, ומוסר פרטים אישיים על אחד מחברי הפורום:

ותגובות שהוא כתב בסרטון הזה:

1.
"
תיצטרפו לאנשי ישראל האמיתיים

ברוך מרזל איתמר בן גביר במקום להיות נעולים בפורום של חיים הקוקסינל
"
2.
"
!מומלץ מאוד להיצטרף למפלגת החזית
"

וגם מנסה לקשקש שזוהר ארגוב נרצח ע"י 'רס"ר דוד פרוש' (הדיעה הרווחת היא שהוא התאבד). אני מניח שהוא מנסה לומר שזוהר "נרצח ע"י יהודים יוצאי אירופה", זה מזכיר לי את הטיעון שפעם היה, שיהודים הם כביכול אלו שהפגיזו את התאומים. הנה משהו שקשור לזה וצוחק על הטענות המגוחכות האלה:

אזהרה! התוכנית סאות' פארק היא גסה מאד, ולא מתאימה לדתיים.
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s10e09-mystery-of-the-urinal-deuce

הוא כותב שהוא מ-סרביה ובן 78. סרביה - המדינה היחידה שלא נגד ישראל. אני בטוח שזה ניסיון לדפוק גם את הסרבים. הוא בטח ערבי, אמריקאי, גרמני, אנגלי, או ספרדי; שפשוט למד טוב עברית.

תראו מה הוא כותב בהסבר על הסרטון הבא:

"מי קבע שלהיות נאצי זה דבר רע? נאצי הוא לוחם, משמיד בוגדים, זה נאצי!
אנחנו נאצים מהצד היהודי שתומכים בטרנספר לאוייב המוסלמי ימ"ש."
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : נובמבר 27, 2010, 19:59:21 »
חיים בן פסח פעם אמר על זה משהו:

אני מסכים עם כל מילה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : נובמבר 27, 2010, 20:45:42 »

הנה עוד משהו. אחד שמתחזה לכהניסט, ומוסר פרטים אישיים על אחד מחברי הפורום:

מי זה שלמה (שהסרטון עוסק בו)?
מישהו יכול להביא קישור לדיון בפורום שהוא משתתף בו?

ומי זה האיש שהעלה את הסרטון הזה (הוא שייך לפורום)?
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 27, 2010, 20:47:15 »
מחוסר זמן יוסו, אגיב רק על חלק מדבריך.

הוכחה מכרעת לכך שהטיעון שיהודים יוצאי אירופה קיפחו את היהודים יוצאי ארצות האיסלם הוא בגדר קישקוש מוחלט והוא לא יותר מאשר שקר ערבי. ואם היו יהודים שהאמינו לשקר הזה, אז האמינו. אני חושב שבית שני נחרב על שנאת חינם.

יהודי המזרח אכן קופחו בארץ ישראל ונרדפו בשל יהדותם, אך לא על ידי יהודים אשכנזים אלא על ידי הקומוניסטים של המשטר הישראלי ובראשותו מפא"י.

ציטוט
איך זה שיהודי אירופה - היהודים המקופחים ביותר בכל הדורות, היהודים אשר להם קרה האסון הנורא ביותר בעולם שאי פעם קרה ליהודים, לא בוכים וממשיכים הלאה כמו גדולים.

יוסו, מה זאת תחרות? זה לא משנה מי נרדף (קיפוח זאת לא מילה נכונה; היהודים בגלות לא היו צריכים להיות אזרחים של מדינות הגלות מלכתחילה, ולכן מדינות הגלות לא היו חייבות להן דבר מלבד לא לפגוע בהם) יותר, מי גרועים יותר הרוצחים הערבים או הרוצחים הגרמנים? ליהודי המזרח לא חסרו שואות משלהם (בין היתר, שואה רוחנית אדירה וקטלנית שהצליחה להפוך את הנוער המזרחי לנוער מקולקל של עבריינים וזונות, כפי שהמוסלמים מעולם לא הצליחו לעשות).

והאסון הנורא ביותר שקרה אי פעם ליהודים (בעת המודרנית) קרה גם ליהודים מארצות המזרח - הגרמנים והמוסלמים טבחו ביהודים המזרחים (ובמיוחד ביהודים בארץ ישראל ובמגרב) ללא רחם וגירשו אותם למחנות הריכוז וההשמדה באירופה.  

אחרי החורבן והשעבוד לאסלאם והשואה שעברו תחתיו, והחיים הבלתי אפשריים תחת מעמד הד'ימי, אחרי החורבן של השואה הנאצית (שבמהלכה, אגב, תיקנו תפילות למען אחיהם באירופה שכבר נרצחו בהמוניהם עוד לפני תחילת השואה במגרב), היהודים המזרחים לא בוכים וממשיכים הלאה כמו גדולים.

ציטוט
אין "אשכנזים", יש רק יהודים:

אז למה אתה ממשיך עם ה"חלוקה"? מצד אחד אתה אומר שהאשכנזים הם יהודים ותו לא, ומצד שני אתה מתייחס אליהם כקבוצה נפרדת של יהודים. ה"אשכנזיות" איננה אלא שיטה של יהדות ולא קבוצה אתנית מסוג כלשהו (בדיוק כמו ה"ספרדיות"), ובתור דוגמא לכך אפשר לראות רבים מיהודי מרוקו שלהם יש שורשים אשכנזיים מרבנים אשכנזים שהיגרו למרוקו מצרפת, ואת קיומם של יהודים ספרדים בהולנד, צרפת, בלגיה ובריטניה). אני אנוכי לדוגמה, נולדתי אשכנזי וקיבלתי על עצמי מנהגי ספרד - היינו, הפכתי לספרדי.

לסיכום, זוהי מצווה לזכור ולהפיק לקחים מכל הרדיפות שעברנו, אך אין שום סיבה פילושמית אחת "להתחרות" איזה יהודי נרצח יותר. כולנו אחים בית ישראל.
« עריכה אחרונה: נובמבר 27, 2010, 21:09:53 על ידי רק_כך »

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 28, 2010, 12:38:32 »
.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 28, 2010, 12:43:01 »
מחוסר זמן יוסו, אגיב רק על חלק מדבריך.

יהודי המזרח אכן קופחו בארץ ישראל ונרדפו בשל יהדותם, אך לא על ידי יהודים אשכנזים אלא על ידי הקומוניסטים של המשטר הישראלי ובראשותו מפא"י.

יוסו, מה זאת תחרות? זה לא משנה מי נרדף (קיפוח זאת לא מילה נכונה; היהודים בגלות לא היו צריכים להיות אזרחים של מדינות הגלות מלכתחילה, ולכן מדינות הגלות לא היו חייבות להן דבר מלבד לא לפגוע בהם) יותר, מי גרועים יותר הרוצחים הערבים או הרוצחים הגרמנים? ליהודי המזרח לא חסרו שואות משלהם (בין היתר, שואה רוחנית אדירה וקטלנית שהצליחה להפוך את הנוער המזרחי לנוער מקולקל של עבריינים וזונות, כפי שהמוסלמים מעולם לא הצליחו לעשות).

והאסון הנורא ביותר שקרה אי פעם ליהודים (בעת המודרנית) קרה גם ליהודים מארצות המזרח - הגרמנים והמוסלמים טבחו ביהודים המזרחים (ובמיוחד ביהודים בארץ ישראל ובמגרב) ללא רחם וגירשו אותם למחנות הריכוז וההשמדה באירופה.  

אחרי החורבן והשעבוד לאסלאם והשואה שעברו תחתיו, והחיים הבלתי אפשריים תחת מעמד הד'ימי, אחרי החורבן של השואה הנאצית (שבמהלכה, אגב, תיקנו תפילות למען אחיהם באירופה שכבר נרצחו בהמוניהם עוד לפני תחילת השואה במגרב), היהודים המזרחים לא בוכים וממשיכים הלאה כמו גדולים.

אז למה אתה ממשיך עם ה"חלוקה"? מצד אחד אתה אומר שהאשכנזים הם יהודים ותו לא, ומצד שני אתה מתייחס אליהם כקבוצה נפרדת של יהודים. ה"אשכנזיות" איננה אלא שיטה של יהדות ולא קבוצה אתנית מסוג כלשהו (בדיוק כמו ה"ספרדיות"), ובתור דוגמא לכך אפשר לראות רבים מיהודי מרוקו שלהם יש שורשים אשכנזיים מרבנים אשכנזים שהיגרו למרוקו מצרפת, ואת קיומם של יהודים ספרדים בהולנד, צרפת, בלגיה ובריטניה). אני אנוכי לדוגמה, נולדתי אשכנזי וקיבלתי על עצמי מנהגי ספרד - היינו, הפכתי לספרדי.

לסיכום, זוהי מצווה לזכור ולהפיק לקחים מכל הרדיפות שעברנו, אך אין שום סיבה פילושמית אחת "להתחרות" איזה יהודי נרצח יותר. כולנו אחים בית ישראל.

טוב לשמוע את האמת ללא פילוג גלוי או נסתר,כמו במקרה של ההודעה הזאת
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #6 ב- : נובמבר 28, 2010, 20:08:16 »

אני מניח שזה הוא:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,29213.new.html#new

האיש שהעלה את הסרטון? הוא יכול בכלל להיות ערבי מהשטחים או גרמני שחי בארץ, שמחפש לסכסך בין היהודים על סמך "התודעה העדתית" שלהם (שהשמאל כל כך מנסה לחזק דרך הטלויזיה, אבל היא חסרת טעם כי חלק מההורים שלנו כבר כמעט ונולדו פה - אימי ה- "פולניה" היא ילידת הארץ ואבי ה- "כורדי" הגיע לפה בגיל שנתיים, הוא היום בן 62... אם סבא שלי היה רואה שהציונות מסתכמת ב- "אשכנזים ומזרחיים" הוא היה צוחק, ואח"כ מתהפך בקברו, ואח"כ שוב צוחק.).

החמור הזה קורא לעצמו משה188. המספר 88 זה הסמל של הנאצים - הסבסטיקה. גם חיים אמר את זה, באחד הסרטונים השבועיים בהם הוא עונה לשלושה שונאי יהודים. אם תשים לב, הם לא מתוחכמים - משה זה אחד השמות הכי נפוצים בארץ, אז הוא קרה לעצמו ככה. כנ"ל לגבי אותו "מוריס" שניסה להתחפש ל- "מרוקאי", כאילו שאנחנו בתקופת העלייה כשבאמת היו שמות כאלה - "ז'וז'ו, אלבר'[ט]" (לקוח מסרט ישראלי על העליות לארץ), הרי לכל יהודי היום יש שם ישראלי או שם תנכ"י, איזה טיפשים הם.  :old_laugh: אנחנו יהודים, נעלה על כל התרמיות של המנוולים האלה. כל כך אהבתי שחיים אמר: "היהודים הם השכל של אמריקה". (אני נסחף פה למקומות אחרים, אבל רק שתדע שרוב אלופי העולם בשחמט היו יהודים. וזה כולל את בוריס גלפנד שלנו. לצערי הם לא היו דתיים גדולים. גרי קספרוב: גרי קימוביץ' וויינשטיין. תאמין!)

מנותק אמריקאן פאי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • מצא את הרמז המתחבא
« להגיב #7 ב- : נובמבר 28, 2010, 20:21:40 »
אני מניח שזה הוא:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,29213.new.html#new

האיש שהעלה את הסרטון? הוא יכול בכלל להיות ערבי מהשטחים או גרמני שחי בארץ, שמחפש לסכסך בין היהודים על סמך "התודעה העדתית" שלהם (שהשמאל כל כך מנסה לחזק דרך הטלויזיה, אבל היא חסרת טעם כי חלק מההורים שלנו כבר כמעט ונולדו פה - אימי ה- "פולניה" היא ילידת הארץ ואבי ה- "כורדי" הגיע לפה בגיל שנתיים, הוא היום בן 62... אם סבא שלי היה רואה שהציונות מסתכמת ב- "אשכנזים ומזרחיים" הוא היה צוחק, ואח"כ מתהפך בקברו, ואח"כ שוב צוחק.).

החמור הזה קורא לעצמו משה188. המספר 88 זה הסמל של הנאצים - הסבסטיקה. גם חיים אמר את זה, באחד הסרטונים השבועיים בהם הוא עונה לשלושה שונאי יהודים. אם תשים לב, הם לא מתוחכמים - משה זה אחד השמות הכי נפוצים בארץ, אז הוא קרה לעצמו ככה. כנ"ל לגבי אותו "מוריס" שניסה להתחפש ל- "מרוקאי", כאילו שאנחנו בתקופת העלייה כשבאמת היו שמות כאלה - "ז'וז'ו, אלבר'[ט]" (לקוח מסרט ישראלי על העליות לארץ), הרי לכל יהודי היום יש שם ישראלי או שם תנכ"י, איזה טיפשים הם.  :old_laugh: אנחנו יהודים, נעלה על כל התרמיות של המנוולים האלה. כל כך אהבתי שחיים אמר: "היהודים הם השכל של אמריקה". (אני נסחף פה למקומות אחרים, אבל רק שתדע שרוב אלופי העולם בשחמט היו יהודים. וזה כולל את בוריס גלפנד שלנו. לצערי הם לא היו דתיים גדולים. גרי קספרוב: גרי קימוביץ' וויינשטיין. תאמין!)
אמממממממ אני די מעריך את התגובה שלך אבל יש לי רק כמה הערות קטנות.88 זה לא הסבטיקה (צלב הקרס) אלא שם קוד להייל היטלר  (88=HH).זה לרוב מגיע עם הצירוף 14 שמציין את 14 המילים של הישרדות הגזע הלבן (משהו שאני דווקא מסכים עימו,לכל גזע יש את הזכות לשימור עצמי מה גם שהחבר'ה שמתמשים ב14 לרוב לא שונאי יהודים אלא עם זה בא בצורה : 14/88).מה גם שגם האשכנזים קופחו על ידי מפא''י.מפא''י ייצגה את הקיבוצים בלבד.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #8 ב- : נובמבר 28, 2010, 20:52:31 »

נעים מאוד אני שלמה.
מי שהעלה את הסרטון הוא עוזי זליכא הידוע בכינוי רוני הנאצי.
הסרטון שלו מבוסס על מידע נכון אני באמת לא שמח ביום רצח רבין
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #9 ב- : נובמבר 28, 2010, 22:01:33 »
אמממממממ אני די מעריך את התגובה שלך אבל יש לי רק כמה הערות קטנות.88 זה לא הסבטיקה (צלב הקרס) אלא שם קוד להייל היטלר  (88=HH).זה לרוב מגיע עם הצירוף 14 שמציין את 14 המילים של הישרדות הגזע הלבן (משהו שאני דווקא מסכים עימו,לכל גזע יש את הזכות לשימור עצמי מה גם שהחבר'ה שמתמשים ב14 לרוב לא שונאי יהודים אלא עם זה בא בצורה : 14/88).מה גם שגם האשכנזים קופחו על ידי מפא''י.מפא''י ייצגה את הקיבוצים בלבד.

הקיפוח נגד אשכנזים היום בא מצד מזרחיים. כל אחד ברחוב יכול לראות את זה. סיפור "הילדות האשכנזיות" משקף את זה מאד בבירור. תכתוב "אשכנזי מניאק" בגוגל, ותכתוב "מזרחי מניאק" בגוגל, בואו נראה כמה כניסות כל אחד מהם ייתן. אין מושג כזה 'מזרחי מניאק'. למה יש מושג כזה "אשכנאצי" אבל אין מושג כזה "מזרחי-מחבל" או "רוסי-קומוניסט"? אף אחד לא תוהה על זה. מעניין.
אף אחד לא מדבר על זה. ככה לא פותרים בעיות. לגבי היסטוריה, אני לומד את ההיסטוריה שגורמת לבעיות החברתיות שמציקות לחברה שלי היום, ולא את ההיסטוריה שנוח ללמד היום עקב רוח התקופה. יש היום מלגות למזרחיים בלבד - האם זה לא קיפוח של יוצאי אירופה ורוסיה? רון מדבר יפה על "כולנו שווים פה" ולא טורח לנקוף אצבע בשביל לעזור ליהודים. אבל להטיף לי מוסר ולהציג אותי בתור הרשע, לזה פתאום יש לו כוחות אדירים. אבל הוא טועה, וכל טיעוניו יציגו אותו בתור מה שהוא באמת: זיוף. הוא התעלם מהעובדה שכמעט נהרגתי פעמיים, כי התוקפים היו מזרחיים וכי הוא ממש שונא אותי כי אני כותב מה שבא לי ולא מציית לחוקים שאליהם הוא מציית. הוא לא דאג לשלומי חס וחלילה כשהוא ראה שכמעט נהרגתי - זה לא הזיז לו. מה שבער לו זה למצוא איפה אני לא פוליטיקלי קורקט כדי שהוא יוכל להטיף לי על זה מאמר שלם, שרק מחוסר זמן הוא לא הטיף לי אפילו עוד יותר. לא חשוב לו שהייתי בסכנת חיים - חשוב לו להטיף לי מוסר כדי שאני אהיה כמוהו. לא תודה רון, לא יש אישיות משל עצמי. אני כן התפללתי עבור בן גוסטה כשהוא ביקש. הוא מדבר איתי על אהבת ישראל, הוא התעלם מהעובדה שמישהו ביוטיוב מלכלך על יוצאי אירופה, הוא גם התעלם מזה שקראו לחיים "קוקסינל", כל מה שבער לו בנשמה, היה לבחון בפרטי פרטים מה כתבתי, במטרה להוציא אותי אשם במשהו. - אין הוכחה יותר גדולה לצדקתם של הטענות שלי יותר מאשר ההתנהגות הבזויה של רון. ומה שהכי מוזר הוא, שאחרי שהוא יקרא את מה שכתבתי, במקום להתבייש בעצמו וללמוד ולנסות לשנות את עצמו ולהבין איפה הוא היה לא בסדר, אולי, רק אולי, להתחרט על מעשיו ולהביע חרטה ולהתנצל בפניי, במקום זה הוא שוב יתקיף אותי וינסה להביא "מסר של שלום בין העדות" במטרה להציג את עצמו כצדיק (בדיוק כמו הארגונים היהודיים בחו"ל שקוראים לשלום בזמן שהערבים רוצחים אותנו - אני בטוח שהם מרגישים מאד נאורים. אני לא משווה כאן ערבים למזרחיים, אבל הגישה היהודית התבוסתנית הזאת היא אותה גישה: לומר "כולנו שווים" בזמן שצד אחד סובל מהאחר, דבר שהיה קיים בהיסטוריה היהודית שנים, ובדיוק בגלל אותה גישה נרצחו 6 מיליון יהודים בשואה, בצורה איומה ונוראה. מעניין רק שרון "שכח" להזכיר את זה כי הוא רואה בעצמו מזרחי - האם זאת לא אפליה עדתית מצידו?, העיקר ה"שואה" הרוחנית, שכל מה שמזרחי צריך בשביל להתגבר עליה הוא לפתוח ספר תורה ולהתחיל לקרוא בו פסוק אחרי פסוק. שואה רוחנית? הם יודעים עברית עכשיו בתור שפת אם ויכולים לקרוא את התורה בשפת המקור. אתה מבין? זאת האובייקטיביות שלו... ואחרי זה הוא אומר "כולנו אותו דבר". בגלל "אנשי שלום ושוויון" כמוהו שלא במקרה הם בעמדת כוח, נחרבת המדינה. בסה"כ כתבתי שיוצאי אירופה מתקדמים הלאה ועושים את זה כמו גדולים. שזאת האמת שאני רואה במציאות היומיום, ואם זה כואב לרון, שמחת זקנתי. זה מה שהפריע לו. לא העובדה שמישהו ביוטיוב עושה צחוק מיהודים על סמך מוצאם. לא... זה לא חשוב לרון. רון הוא אדם נאור. לחפש בנרות על כל פסיק שלי, כדי לראות איפה הוא יכול "להפיל" אותי, זה מה שבוער בדם של הנאור הזה. כמה עלוב נפש אפשר להיות? הוא גם לא יגיב פה כמו גבר, הוא ילך לבכות לחיים, כמו בפעם ההיא עם התמונה. למה חיים צריך להתערב בזה? אם רון גבר, אם הוא מאמין בצדקת דרכו באופן מוחלט, אז שיבוא ויתעמת איתי כאן ועכשיו. אני לגמרי יכול להבין את האדמין שאמר "רון הוא נאצי" בדיון על "גלן בק הוא נאצי - לא מוכן לגנות נאצים". מה דעתכם על "רון בן מיכאל הוא נאצי - לא מוכן לגנות נאצים ששונאים את יהודי אירופה אבל כן מוכן לגנות אותי כי כתבתי "הם עושים את זה כמו גדולים" בזמן שהוא מתעלם לחלוטין מהעובדה שכמעט נהרגתי ע"י בני עמי."? אני לא יכול לעשות את זה, כי אין לי שום כוחות - אני לא אדמין. אבל אחד האדמינים שהוא שווה-כוח לרון, אכן אמר את זה. אם הפורום הוא דמורקטי, אז בואו נעשה דבר פשוט: סקר: להוריד את הסמכות של רון להיות אדמין. שיהיה VIP. תשובות אפשריות: כן. לא. בלי צורך לנמק. אם הרוב בוחרים להשאיר אותו, אני בעצמי אלך מפה ולא אחזור לעולם. הוגן? נשמע הוגן לחלוטין בעיניי.) במקום להילחם בסטריאוטיפים המגעילים האלה על יוצאי אירופה, ורק בגלל שהם יוצאי אירופה ולא בגלל שום סיבה אחרת (אולי בגלל שהם מצליחים יותר כי הם מתאמצים יותר, במקום כל הבכיינים שמשתמטים מהצבא, צוחקים על היהודים האחרים, קוראים להם "אשכנזים", ומחפשים איפה לגנוב.), במקום זה אנשים בוחרים פה לדבר על כמה השחורים בארה"ב שונאים את הלבנים. למה? כי זה שם - מעבר לים, אז זה קל ונוח. אבל לדבר על הבעיות פה בארץ? חס ושלום! כי זה קשה ודורש אומץ. למה לדעתכם כל כך הרבה ישראלים עזבו את הארץ? המצב הכלכלי היום בארץ הוא יותר טוב, אז למה הם לא חוזרים? כי יש פה יותר מדי פוליטיקלי קורקט: חלק מהנשים פה מרושעות כלפיי גברים, חלק מהמזרחיים פה מרושעים כלפיי יוצאי אירופה. אף אחד חלילה לא יאמר מילה על הרישעות הזאת כי כולנו "כבר יודעים יותר טוב". המזרחיים קופחו בעבר, ה"אשכנזים" קופחו עוד יותר - השואה, ניסויים של דוקטור מנגלה, אני לא רוצה לתת דוגמאות, אבל הבעיה בארץ היא הקיפוח של המזרחיים... התחלקתם על השכל?! מה לא בסדר איתכם? זה שכמה מפונקים בוכים שהם מקופחים, כי הם יודעים שהם בחיים לא יהיו כמו אלברט איינשטיין (יוצא אירופה) או כמו משה בן מיימון (יוצא ספרד, לא עדות המזרח - ספרד, יש הבדל עצום בין השניים, אל תספחו אותו אליכם, כמו שאני לא מספח אותו לצד של יוצאי אירופה). למה הם בחיים לא יהיו כאלה? כי הם מפונקים. הם רגילים לראות טלויזיה שבה מספרים להם כמה קיפחו אותם ומי אשם בזה. ואם הם לא יודו בכך שהם לא מתקדמים כי הם לא עושים שום דבר בשביל לקדם את עצמם (למרות כל העזרה שהם מקבלים על חשבון ה"אשכנזים". אני קורא לכל מזרחי להפסיק לראות טלויזיה, ולהתחיל לבנות את חייו, כמו שאדם מבוגר עושה. זה הכל. לא לבכות כל היום על מר גורלם וליצור סרטי שנאה של זאב רווח ולסגוד להם כאילו הם שווים משהו. "הפכנו אותם לעבריינים ולזונות" - כהנא. מי הפך? מי זה אנחנו? העניין הוא, שלתת להם עוד ועוד זכויות עודפות יהפוך אותם לעוד יותר מפונקים ורעים, תנו להם תורה, תנו להם דרך ארץ ומוסר יהודי. די עם השטויות האלה כבר. זה גועל נפש. המזרחיים מקופחים היום?! על מי אתם עובדים?! תפקחו את העיניים שלכם ותראו איפה אתם חיים ריבונו של עולם.)

אני מקווה שחברי הפורום ישתפו פעולה נגד משה188 בדיוק כמו נגד עוזי זלכה שדיבר רעות על "אשכנזים" ועל יוצאי תימן. זה לא קרה, שתי סיבות עולות במוחי:

א. שהפורום הזה הוא לא מה שהוא היה בעבר.
ב. הם תקפו את עוזי זלכה רק כי הוא תקף את יוצאי תימן. כלומר אם מישהו תוקף את יוצאי אירופה, אז פתאום זה לא מזיז להם. לא בדיוק שוויון וצדק לכל אם תשאלו אותי.

אבל.. נחיה ונראה.

העניין הוא, שאין באמת גזעים. זה שקר שנועד לחלק את העולם. כמו שהוא חולק ל- 3 גזעים: שחור לבן וצהוב. כך הוא גם מחולק ל"גזעים" אחרים, כמו ה"גזע" הארי.
גזע זה החלק העבה של העץ. ו- Race זה מירוץ. לאיזה גזע שייכים הערבים? השחור או הלבן? אתה מבין... זה שקר כל הסיפור הזה. נגיד "הגזע הצהוב":

בראשית פרק י:
פסוק ו:
וּבְנֵי חָם כּוּשׁ וּמִצְרַיִם וּפוּט וּכְנָעַן

פסוקים טו-יז:
וּכְנַעַן יָלַד אֶת צִידֹן בְּכֹרוֹ וְאֶת חֵת
וְאֶת הַיְבוּסִי וְאֶת הָאֱמֹרִי וְאֵת הַגִּרְגָּשִׁי
וְאֶת הַחִוִּי וְאֶת הַעַרְקִי וְאֶת הַסִּינִי

הכושים הם בני חם.
הסינים הם בני כנען, וכנען הוא בן של חם.

אתה רואה? גזעים זה משהו של עצים. למרות שאני מודה שאני יכול לזהות סיני על פי מראהו. אבל הודי הוא משהו בין סיני לערבי, אם לשפוט לפי המראה, אז זה לא בדיוק מחולק חד משמעית ל"גזעים" כי יש את כל מה שבאמצע. הם גם לא צהובים - הם בהירים כמו האירופאים, אבל הם שחורי שיער ועיניים ויש להם צורה מסוימת בעיניים שמאד מאפיינת אותם.