כתב נושא: חייל גיבור  (נקרא 3474 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
חייל גיבור
« ב- : נובמבר 01, 2010, 21:56:06 »
בן אדם גיבור שלא מפחד להגיד מה שהוא חושב

O0 :dance: O0
בצל"מ הבוגדים האלה רק מנסים להרגיז אותו בני ז...ת
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק לוחמי חירות ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חייל גיבור
« להגיב #1 ב- : נובמבר 01, 2010, 22:38:57 »
זה כל היופי שיש קצינים דתיים לאומיים, ככה לאט לאט להתברג למערכת זה הכי נכון.
 ;D

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
חייל גיבור
« להגיב #2 ב- : נובמבר 02, 2010, 01:03:21 »
זה כל היופי שיש קצינים דתיים לאומיים, ככה לאט לאט להתברג למערכת זה הכי נכון.
 ;D

נכון מאד. גם ירושלים לא נבנתה ביום אחד.

ובעצם אין הרבה מה לפחד. התחלנו לפחד ממילים. בצל"ם לא עמדו שם אפילו עם נשק קר. כמובן שאם הם כן היו שם עם נשק כלשהו לוחמי-ציון היו עולים על זה ויוצרים סרטון שמציג את האלימות שלהם.

לדעתי הצורה שבה הבחורות של בצל"ם אמרו לו "אתה חייב" היא מאד אגרסיבית ואלימה. אני חושב שהן בהחלט צריכות למצות על כך את הדין. זוהי אלימות מילולית - בדיוק כמו הטרדה מינית. הטרדה מינית הוא דיבור אל בחורה שלא לרוחה. גם הן דיברו אליו שלא לרוחו. ומילים, לרבות טון דיבור, לפעמים פוגע יותר אפילו מאשר אלימות פיזית. ולפעמים טון דיבור פוגע יותר מאשר המילים עצמן. מעניין האם יש עורך-דין מבינינו והאם אפשרי לתבוע את המנוולות על הוצאת דיבה. אני לא צוחק. יש חוקים במדינת ישראל. והרבה מהם מעוותים. אבל את החוקים המעוותים אפשר להחיל גם על בצל"ם, נשות מחסום וואטש, ושאר נבלות ומנוולות. יש דין של מעל. אני לא סולח על טון הדיבור בו הן דיברו אליו, וכפי שכתבתי בתגובות, אני משוכנע שאף גבר לא סובל שמדברים אליו כך, ומאחל להן למות רווקות.

טון הדיבור שבו הן דיברו אליו מהווה אלימות מפורשת שהיא עילה לתביעה בבית משפט. אם לזרוק נעל זה 3 שנים. אז לדבר בצורה גועלית שכזאת, זה גם 3 שנים.

הוא זרק את נעלו על פרצופה של האשה המאד לא נעלה. נעל רבאק (ריבוק, בירוק[רטיה]). חוץ מזה, קצת נעל עוד לא הרג אף אחת. רק שבר לה את המשקפיים. והשפיל אותה לעיני כל המדינה. כמה מענג לראות צדק קורה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2010, 01:44:51 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
חייל גיבור
« להגיב #3 ב- : נובמבר 02, 2010, 08:01:45 »
מסכים איתך אחי זה בהחלט היה מצחיק
 :::D :::D
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"