כתב נושא: המצב בחינוך כיום - שטיפת מוח שמאלנית לחטיבות ותיכונים בארץ  (נקרא 6313 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כיום מתבצעת שטיפת מוח קולקטיבית לבני הנוער בישראל בחטיבות והתיכונים.
אני בטוח כ99 אחוזים כי משרד החינוך הורה לבצע פשעים כאלו והוצאה לפועל כאלו שיטות חינוך חדשות.

אני אפילו אתן כמה דוגמאות שקרו לי אישית לאחרונה.

אז בית ספרי ועמיתיהם, יזמו וחלקו את התוכנית שנקראת "הדבר הגדול הבא" "מבית-אקשטיין", התוכנית קיבלה תקציב בסך ה25,000 ש"ח פלוס+, בתוכנית יוכללו טיולים, סיורים, הצגות וכו".
התוכנית הזאת היא חלק ואלמנט חשוב מהשיעור "סוציולוגיה", שאני במקריות רבה לומד עכשיו ועוד מקריות "רנדומלית" עם היוצרות של התוכנית "הדבר הגדול הבא", עימען ושלי(כן הראשונה היא ערבייה ומוסלמית)

השיעור איך שהם אוהבים לקרוא לזה סוציולוגיה דנה בסכסוך הישראלי-ערבי ואני חייב להגיד, אני הייתי עד בעצמי לשטיפה הזאת! כלכך הרבה רמזים שמאלניים/אנטי ימניים וציונים.
"ינסו" ללמד אותנו איך זה ממבט עין של ערביי ישראל ופלסטינה.
על אדיקות ופנטיות יהודית וחסרונותיה(מה שהיום דנו בכמובן).
תחת כיסוי עלוב של המושג "סוציולוגיה" וב"ללמוד התנהגויות של החברה" מסתתרת שטיפת מוח שמאלנית עכשווית, זה מאוד העציב אותי היום כשראיתי את רוב מחברי ועימתי לכיתה והשכבה המנסים לשתף פעולה ו"להבין את הערבים".
הבטיחו לנו כמובן גם לראות את התמונה ממבטו של יהודי ישראלי, אבל כמובן, בסופו של דבר ההבטחה תמוג עם הזמן, וכבר כשיהיה מאוחר מידי אף אחד לא ירצה אפילו לשמוע דבר בנושא ובצד היהודים.

בשיעור הראשון(היום היה השני) התבקשנו להשלים מילים למושגים שקיבלנו, אני אמלא את התשובות כפי שאני זוכר, היו די הרבה, והיום הקראנו אותם(לפחות זה היה באנונימיות).

"שילוב של ילדים ממגזרים שונים בכתה אחת היא ________" - התשובות: נפלא, מגניב, מופרך, בלתי אפשרי, הרבה חברים.
"ערבים הם __________" - אנשים, חברים, מוסלמים(ודווקא פה אנשים העירו), בני דודים, אויבים(גם לא התלהבו), בשר ודם, נפשות. (שימו לב, ואני זוכר את זה טוב מאוד, לא הוזכרה המילה מחבלים או טרוריסטים)
"היהודים מפורסים בעולם בזכות ________" - "האף הגדול שלהם(ברגע ששמעתי רציתי להקיא)", ההתייחסות לערבים, כלכלה, נשק, השואה.
"היחס בין ערבים ויהודים הוא_______" - נהדר אבל תלוי, חרא. (לא זוכר יותר)
היו עוד כ3 משפטים שאינני זוכר וגם לא רוצה כי זה כבר מחליא אותי, זה עצוב, עצוב מאוד.

אין לי הרבה מה להגיד באמת, הלכתי לרכזת שכבה וביקשתי שכמה מאיתנו רוצים שלא יהיה את השיעור הזה, היא ענתה לי בתגובה הזאת:"תכתבו לי מכתב ונעיין בו ביחד". הסיכוי כבר מת, אז לפחות 3 או 4 מאיתנו יבקשו שישבצו אותנו בשיעורים שונים הרחק הרחק בזמן שיעור שטיפת המוח הנוראית הזאת.

הקישור לאתר/פרויקט של בית אקשטיין:
http://www.b-e.org.il/htmls/page_2972.aspx?c0=16665&bsp=13177

בישבילי היום עבר לא קל, כי תהיתי, תהיתי וחשבתי וניתחתי הרבה מאוד אידיאולוגיות וכו", חשבתי על המצב, ועל איך משרד החינוך התדרדר למצב כזה שדחפו את הפרופוגנדה לחינוך של ילדי ישראל בחשאיות.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בתור אחד שיודע את האמת אתה יכול לפתוח עיניים של אחרים.
למשל, אחרי שנגמר שיעור מסוג כזה אתה יכול לדבר עם תלמידים אחרים ולהסביר להם מה היה לדעתך לקוי (בלשון המעטה) ב"שיעור" (רוב הסיכויים שההגיון ינצח).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ואו הצלחתי לגרור אחרי לפחות 4 איש, אולי 5.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
עכשיו הבנתי את החוכמה היהודית של לגדל פיאות, ככה אתה יכול להסתיר את האוזניים שלך, ואז לא רואים את האטמים ששמת בהם.

ואז השיעור הפסיכי הזה עובר, ואתה לא אומר אף מילה, ועד כמה שידוע לי, מי שלא אומר אף מילה, לא יודעים מה הוא חושב, ולא מציקים לו מדי הרבה.

הם לא יתקפו אותך פיזית או מילולית רק על כך שלא השתתפת, נכון? סתם לשבת בשיעור עם האטמים, לעשות כאילו אתה מקשיב. על זה יתקפו?

תקן אותי אם אני טועה.

שמע, הייתי מעט גם בצבא, יש גם אוזניות שהם ממש טובות. זה נועד למטווחים. אפילו ירייה של M16 נשמעת חלש דרכן. צריך למצוא אטמי אוזניים מקצועיים, לא את הספוג הטיפשי הזה שמחלקים בצבא, שפעם אחת נכנס לי לאוזן והייתי צריך שרופא יוציא לי אותו.

:old_sad: בני זונות עלובי נפש! כמובן שהפאשיזם מתחיל מבתי הספר. אם תשאל אותי הוא מתחיל גם מהגנים איפשהו. אני הייתי בגן ילדים (בהיותי בן 22, התנדבות), ודווקא לא ראיתי את זה. אבל הייתי רק בגן אחד.

זה בעצם הכוח הכי רציני של השמאל. אם זה נופל. השמאל נופל. ילדים לא חייבים לראות ערוץ 2. אבל ילדים חייבים להיות בבית הספר. הם *חייבים* את החינוך הזה.

בכיתה ז' ביקשו ממני לעשות עבודה על האיסלם.

בבקשה ממכם, על *האיסלם*. לא פחות. ולא יותר.

לא על הנצרות. לא על היהדות רחמנא ליצלן. על האיסלם. (או שעל ערבים באופן כללי, וזה אני שבחרתי 'איסלם', לא זוכר).

הנה העבודה שלי על האיסלם היום:

"
האיסלם היא כת מיסיונרית דתית. לאיסלם יש 2 פרצופים: פרצוף של מכה, שמדבר על אהבה ושלום. בו הערבים משתמשים כשהם חלשים. ופרצוף של מדינה, שמדבר על רציחות והפצת האיסלם. כל מה שהאיסלם מרוכז בו, הוא להפיץ את האיסלם. האיסלם הוא קטעים מהיהדות שהוצאו מהקשרם, וזה כביכול ה'קשר' שיש לנו איתם. - העובדה שהם העתיקו מאיתנו. בצורה איומה. והוסיפו עוד דברים. שלא היו ולא נבראו.
באיסלם יש 'תאקייה' שפירושה 'תשקר לעולם הלא-מוסלמי ותציג בפניו רק את הפרצוף של מכה'. כן, הם אשכרה כתבו ספר שעוסק באיך לשקר כשאתה עוד לא בכוח. לא ייאמן! האיסלם מפיץ את עצמו בכמה דרכים: ילודה מרובה. רציחה של לא מוסלמים. ואונס של לא מוסלמים להתאסלם. הסמל של ערב הסעודית - ארץ המוצא של איסלם, הוא חרב. חרב היא הנשק הכי מתקדם שהיה אז. כלומר, אם האיסלם היה מומצא היום, מה שצריך היה להופיע על הדגל, הייתה מצלמת עיתונאים.
"

זהו, זאת הייתה העבודה המקורית שלי אז על האיסלם. לא שיקרתי.

כן שיקרתי.

זה היה כשהייתי בן 13 או 14. כלומר... 1996 או 1997. - תקופה חזקה של השמאל. אין ספק. גם הפמיניזם פרח. בשנת 1998 באו להקת 'האנסון'. חבורה של 3 אחים שנולדו ללא איברים חיוניים מסוימים. הנה התקציר:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=hansonblows
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק פרימיטיב

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מוזר שהיתה אופציה של "הערבים הם בשר ודם"
אני אומר שכדאי לבדוק את זה  :::D

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
בתור אחד שיודע את האמת אתה יכול לפתוח עיניים של אחרים.
למשל, אחרי שנגמר שיעור מסוג כזה אתה יכול לדבר עם תלמידים אחרים ולהסביר להם מה היה לדעתך לקוי (בלשון המעטה) ב"שיעור" (רוב הסיכויים שההגיון ינצח).

אתה נשמע אופטימי, חבר. אבל ממה שידוע לי על בתי הספר מהתקופה בה הייתי בהם, ההיגיון הוא הצד החלש שם.

למרות שלפעמים אפשר גם לגרום לבנאדם להגיע להיגיון בדרכים עקלקלות. אם יעמוד מולי קיר, ואני ארצה להגיע לצד השני, במקום ללכת דרך הקיר, אני אעקוף אותו. האנשים הטובים לרוב לא מנסים תחבולות כדי לקדם את האג'נדה שלהם, למרות שהם יודעים מפורשות שהם צודקים. למה? כדי לא להיות כמו אלה שלא צודקים. אבל זה שקר. אתה לא כמו אלה שלא צודקים. יהודי שהרג ערבי זה ממש לא אותו דבר כמו ערבי שהרג יהודי. היהודים תמיד צודקים. זאת האמת.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תשמעו, מה שמנסים ללמד אותנו זה "אנושיות וכבוד האדם" או איך שאני יקרא לזה בול שיט ענק.

אני זוכר לפני שנה ומשהו, בחג המגעיל הזה של המוסלמים הראמאדאן? בכל זאת, הקדישו 3 ימים שלמים! על לימוד האיסלם, מכה, מוחמד הנביא, מדינה, איסלם ערבים ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד! 3 ימים של כלום! כלום חוץ מאיסלם שחוזר על עצמו.
הכריחו שמה שני מורים ברסלבים בבית ספר להתחיל לספר על האיסלם, אני בטוח שהם לא נהנו, מכיוון שיש לי גם לא קצת מורים ערבים בבית ספר, ואי!! וכמה זמן שהם חרשו על אותו הדבר, עם של שלום, שמוסלמים אדוקים מודרנים שינו את הקוראן, הכל שקרים.

עדיין, אין לי בעיה אם מוסלמים שהמירו את דתם ונהיו אטאיסטים, אני להפך מכבד אנשים מסוג זה, רק חבל שאין הרבה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
כידוע, ניסו בהתחלה ללכת בדרך היותר ישירה: לאסלם ילדים בגיל 11:

[פה אמור הייתי לשים לינק לוידאו. אבל לא מצאתי אותו. כנראה דאגו למחוק... Rafoe יש לך מושג איפה הוידאו? הוידאו שבו אמנון יצחק מראה איך מלמדים אותם "ערבית" בבתי הספר. אומרים להם לומר פעמיים את הקישקוש הזה שהופך אנשים למוסלמים.]

חבל.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
תשמעו, מה שמנסים ללמד אותנו זה "אנושיות וכבוד האדם" או איך שאני יקרא לזה בול שיט ענק.

אני זוכר לפני שנה ומשהו, בחג המגעיל הזה של המוסלמים הראמאדאן? בכל זאת, הקדישו 3 ימים שלמים! על לימוד האיסלם, מכה, מוחמד הנביא, מדינה, איסלם ערבים ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד! 3 ימים של כלום! כלום חוץ מאיסלם שחוזר על עצמו.
הכריחו שמה שני מורים ברסלבים בבית ספר להתחיל לספר על האיסלם, אני בטוח שהם לא נהנו, מכיוון שיש לי גם לא קצת מורים ערבים בבית ספר, ואי!! וכמה זמן שהם חרשו על אותו הדבר, עם של שלום, שמוסלמים אדוקים מודרנים שינו את הקוראן, הכל שקרים.

עדיין, אין לי בעיה אם מוסלמים שהמירו את דתם ונהיו אטאיסטים, אני להפך מכבד אנשים מסוג זה, רק חבל שאין הרבה.

עדיף ללכת על בטוח. הם אמני רמייה שחבל לך על הזמן. הם הרבה יותר מתוחכמים ממני בדברים האלה. אני רוצה 2 דברים:
1. שומר ישראל שישמור עלי ממרצחים ערבים ומוסלמים.
2. שומר ישראל שישמור עליי מפני התאסלמות.

חוץ מזה, האיסלם יכול להיות מתוחכם במילים ובהסברה פי מאה ממה שאני מסוגל להבין. לא נדרש ממני להבין את הטריקים שלו. רק נדרש ממני לא להקשיב לו. ולעסוק בשלי. לדעתי זה סימן טוב אם מנסים לאסלם אתכם בבתי הספר. כי זה סימן שהמתקפה הישירה נכשלה. היכנו בהם שוק על ירך!
פשוט אל תקשיבו למטומטמים האלה. אני לא יודע בן כמה אתה, אבל תן לי לומר לך משהו: בית הספר זה 500 ילדים ו- 30 מורים. פיזית, אתם מנצחים אותם. נכון אמנם שיש 250 בנות, אבל גם בנות יכולות להתקיף, וחוץ מזה, 250 גברים צעירים זה מספיק בשביל להפיל 30 מורות, לא מאוחדות, ובנות 40 פלוס.

אז פיזית היכולת קיימת. מכאן קם הצורך בשליטה על המוחות שלכם.

אגב, זה ידוע שבתי הספר הם 12 שנות חימום כיסא. תהנה, תעשה מה שאתה רוצה, ותשתדל ללכת לפי הלב שלך, השכל הישר, ולא להיגרר אחרי זיוני שכל. הלימוד שלך יתחיל כשתיכנס לאוניברסיטה. עכשיו תעשה מה שבא לך. מקסימום תצטרך לעשות מכינה לפני האוניברסיטה, זה לא שווה את כל הסבל של הבית ספר. לשבת שעות על גבי שעות בתוך כיתה ולשמוע זיבולי מוח וצעקות. איזה מזל שהצלחתי לברוח משם בחיים... אני בן 27 היום. תודה לאל. אני כבר לא שם יותר. בית הספר הוא הדבר הנורא ביותר. הנורא. ביותר. אנשים לא יוצאים משם נורמלים. יש גם אנשים שנהרגו בבתי ספר. אבל לא הרבה. זה בעיקר הרג נפשי.

הנה אייקון לזכר כל הנפשות שניספו בבתי הספר החילוניים בישראל:  :'(

אני לא יודע אם זה נכון להגיד את זה, או לא.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כידוע, ניסו בהתחלה ללכת בדרך היותר ישירה: לאסלם ילדים בגיל 11:

[פה אמור הייתי לשים לינק לוידאו. אבל לא מצאתי אותו. כנראה דאגו למחוק... Rafoe יש לך מושג איפה הוידאו? הוידאו שבו אמנון יצחק מראה איך מלמדים אותם "ערבית" בבתי הספר. אומרים להם לומר פעמיים את הקישקוש הזה שהופך אנשים למוסלמים.]

חבל.
הנה הסרטון:

הסרטון אמנם ישן (משנת 1997) אבל רלוונטי מאד להיום משום שלאחרונה החליטו במשרד החינוך שהחל מכיתה ה' בכל מחוז צפון לימודי ערבית יהיו חובה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הנה עוד סרטון שבו מתייחס ח"כ מיכאל בן-ארי לשיטת לימוד התנ"ך בבתי הספר הממלכתיים-חילוניים:

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
הנה הסרטון:

הסרטון אמנם ישן (משנת 1997) אבל רלוונטי מאד להיום משום שלאחרונה החליטו במשרד החינוך שהחל מכיתה ה' בכל מחוז צפון לימודי ערבית יהיו חובה.

אל תדאג, גם אותי ניסו ללמד ערבית, בכיתה ז'. אתה יודע מה אני זוכר מזה? את האות הראשונה - אליף. אליף חמזה.

אבל זה הקטע. הרעיון איננו ללמד אותך ערבית. הפרויקט נכשל אז, כי לימדו אפילו גם 5 יחידות ערבית, אבל זאת הייתה ערבית ספרותית, ולפי מה שאבא שלי אמר, סטודנט שסיים לא היה יכול להחליף מילה עם המוכר בשוק. סטודנט של 5 יחידות ערבית.

סתם ניסיון להסתיר את המציאות. היום זה יותר חריף, כי הם מתים מפחד. כי אם במקום 5 מיליון ישראלים שאין להם קשר ליהדות, יהיו לנו 5 מיליון *יהודים*... המצב יהיה אחרת.

אני לדוגמה. אני גם הייתי מושפע מהתקשורת פעם. היום אני מתרחק מזה כמו מאש. אני רק במחשב. אבל מה.. הם לא מוותרים בקלות. הם שמים פרסומות, למשל, שהם בכלל לא פרסומות לשם מכירת מוצרים. אלא לשם ניסיון לטמטם אותי ולהזכיר לי שעדיין יש טרנסד'נדרים, ועוד שטויות של החברה החילונית שאני לא רוצה לראות. מה הסיפור עם הפרסומת של הרקדנית שמסתובבת? זה מעצבן. עד כדי כך מעצבן שפעם אחת באחמת לחצתי על זה. זה לא מוכר לי מוצר. מה הקטע עם כל הפרסומות למבחני IQ? הכדורים הקופצים? זה מוכר לי מוצר? הם לא מוותרים ומנסים חזק לדאוג שהמוח שלי ימשיך להיות חולה. אבל הם נכשלים. אני חכם מהם. והם יכולים ללכת קיבינימט!

אז זה היה ב- 1997... אותה תקופה בה אני הייתי צריך לעשות עבודה על ערבים/איסלם.
אני לא גר במרכז, ואני לא בבית ספר למחוננים, אז איתי הלכו באיזי. לא ניסו לאסלם אותי. רק אמרו לי לעשות עבודה. וגם ניסו ללמד אותי ערבית (לא זוכר מה היה התוכן של הספר). הביאו פעם מורה ערביה כל כך יפה. בלונדינית גם, ולא צבע. מאיפה הם מביאים כאלה נשים? זה מדהים.
אבל גם לנו יש. הכל סטריאוטיפים ובלבולי מוח. גם לנו יש. וזה שקר שישראליות יותר יפות. וזה שקר שישראליות יותר מכוערות. אבל זאת אמת שישראליות פחות מטופחות. הן לא עושות מספיק מאמצים. לא נורא. יום יבוא. גם אני השתניתי. אנשים תמיד משתנים.

הבחור הטוב פה, תיאר 2 אנשים: ערביה וישראלית, שהגיעו ללמד אותו. אני יכול לנחש בדיוק מאיזה ישוב בארץ הישראלית הגיעה. ואני יכול לחתום לך שיש לה מן חיוך כזה של זחיחות, של 'אצלי הכל דבש, סוכר, ומושלם'. זה מאד מאפיין אותן. (זה בלוף, הן בדיכאון ופשוט לוקחות גראס)

אבל בוא נראה כמה האינטואיציות שלי מחודדות. בוא נראה כמה אני צודק. שהבחור יגיד האם צדקתי או לא.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2010, 06:52:37 על ידי yossso »

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
מוזר שהיתה אופציה של "הערבים הם בשר ודם"
אני אומר שכדאי לבדוק את זה  :::D

צודק. איזה מן דבר מפגר זה?

הערבים הם בשר ודם, וליהודים יש אף גדול.

אוקיי... עכשיו הפוך:

היהודים הם בשר ודם, ולערבים יש אף גדול.

כן. זה נשמע הרבה יותר טוב.

ANTI_ISLAM, רוצה ראש צלול כמו שלי? הטריק הוא פשוט: אל תראה טלויזיה, אל תקרא עיתון, אל תשמע רדיו, וכשאתה באינטרנט תשתדל להימנע מהפרסומות המוזרות שלא מוכרות לך מוצרים, כמו הפרסומות 'לאיזה כיוון מסתובבת הרקדנית', אתה תראה כמה אתה תשתנה אחרי כמה שנים. ואתה גם תראה עוד משהו... התקשורת כאילו מנסה לרדוף אחריך. למה יש טלויזיה גדולה ומרעישה באמצע תחנה ציבורית של אוטובוסים? (בנהריה). למה זה קיים? אני מחכה לאוטובוס, אני לא בבית עכשיו. וברדיו? אתה יושב באוטובוס... זיבולי מוח בלי הפסקה. והרדיו זאת אומנות, אחרי 40 שניות מזה בא לי לעשות דברים שלא ראוי לכתוב פה. ממש טחינת מוח מקצועית ביותר. שירים? איזה שירים? זה לא שירים. זה ניסיון לאנוס אותי.

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
תודה.... אבל אני יסתדר, אתה לא ממש מכיר את הראש שלי, האינטליגנציה שלי היא אינטליגנציה כשל בן 30, ואני עוד צעיר על עשור ועוד קצת, אל תדאג.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
תודה.... אבל אני יסתדר, אתה לא ממש מכיר את הראש שלי, האינטליגנציה שלי היא אינטליגנציה כשל בן 30, ואני עוד צעיר על עשור ועוד קצת, אל תדאג.

אה. נהדר.

אני אוהב את המילה 'בינה' במקום 'אינטליגנציה'. כי היא יותר קצרה, יותר פשוטה להגייה, ובעלת פחות הברות.

אינ טי לי גנצ יה = 5

בי נה = 2

אינטיליגנטי = נבון. בינה = תבונה.

יש מילים עבריות שעולות על הלועזיות!