כתב נושא: פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על כל האחרות רק מכיוון שהוא נולד בה  (נקרא 9906 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא,
אבל בגלל שבשאר השמות האחרים של כל הערים בארץ והעולם הוא דיי מדייק, גם מבחינת המיקום, אני מוצא את זה נוח.
אכן, טיפשות וטמטום הם דבר מאוד נוח.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כן אדוני השקרן אני יודע מה זה כיבוש ותאמין  שלא מעט מהם מעדיפים שאנחנו נשלוט בהם מאשר שהממשלה הפיקטיבית שלהם תישלוט בהם !
אנחנו בנינו להם בתי חולים,מערכות ביוב ועוד
והממשלה העכשווית שלהם בין אם זה החמאס או אש"ף לא עושה בגרוש בשבילם!!
וזה החל עוד מההיטלר הערבי עראפאת הגנב יש"ו שלקח לעצמו מיליונים ולעם שלו לא הישאיר אפילו גרוש!!!
אבל כמו שאמרתי לדבר עם אנרכיסט מנוול אוהד חמאס ולהסביר לו זה חסר טעם!!!!!

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אכן, טיפשות וטמטום הם דבר מאוד נוח.
אתה לא משתמש בגוגל?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה לא משתמש בגוגל?
אני לא מסתמך על גוגל במישור הגאוגרפי, לא.
אטלס כרטא הוא עדיין שימושי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כמו כן אדוני השקרן שכחתי להזכיר לך שהמנהיגים השמאלניים שלך הם אלו שגירשו מכאן את הערבים ועוד בלי שום פיצוי אז מי אתה בכלל שתאשים את הימין בגזענות?
והמנהיגים השמאלניים שלך הם גם אלו שנתנו את אישוריי ההתיישבות בשומרון ויהודה אז פתאום היום "הכושי הפך את עורו"!
כמו גם הפוליטיקאים החלקלקים שלכם כולל הנאצית שולמית אלוני יש"ו שפתאום היום הכירו בשקריי "הנכבה" שהם עצמם גרמו!!
אבל מאשימים בכך את הימין!!!!
כמו כן רוב הפוליטיקאים שלכם כולל הבוגדת הנאצית "הנכבדה" שולמית אלוני שכחו שהם שותפים מאוד גדולים "בנכבה" ו ב"כיבוש" כי יש לה כנראה ולא רק לה בעיית זיכרון שהיא וחבריה היו באותה תקופה חבריי ההגנה!!!!!!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
כמו כן אדוני השקרן שכחתי להזכיר לך שהמנהיגים השמאלניים שלך הם אלו שגירשו מכאן את הערבים ועוד בלי שום פיצוי אז מי אתה בכלל שתאשים את הימין בגזענות?
והמנהיגים השמאלניים שלך הם גם אלו שנתנו את אישוריי ההתיישבות בשומרון ויהודה אז פתאום היום "הכושי הפך את עורו"!
כמו גם הפוליטיקאים החלקלקים שלכם כולל הנאצית שולמית אלוני יש"ו שפתאום היום הכירו בשקריי "הנכבה" שהם עצמם גרמו!!
אבל מאשימים בכך את הימין!!!!
כמו כן רוב הפוליטיקאים שלכם כולל הבוגדת הנאצית "הנכבדה" שולמית אלוני שכחו שהם שותפים מאוד גדולים "בנכבה" ו ב"כיבוש" כי יש לה כנראה ולא רק לה בעיית זיכרון שהיא וחבריה היו באותה תקופה חבריי ההגנה!!!!!!

שולמית אלוני זה דבר מכוער מאד, צעקני מאד, ובלתי נסבל בעליל. במלחמת לבנון השנייה, צפיתי קצת בטלויזיה, מי ראיתי מדברות נגד צה"ל? שלי יחימוביץ', אילנה דיין, שולמית אלוני (והמשפט שלה שמשום מה לא יוצא לי מהראש "נו ומה זה נתן?". הם תמיד חושבים שהם יותר חכמים. ככה אתה מזהה אותם. חיפושיות זבל.).
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)