כתב נושא: הטרוריסטים בפקיסטן לצידנו או משהו כזה?..  (נקרא 3882 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
http://news.walla.co.il/?w=//1729385
כבר שמענו על התפוצצויות במסגדים וההסבר שקיבלתי זה שזה לרוב נגד מסגדים"מתונים" וכד' אבל
מה הקטע פה? זה לא ניראה כל כך מקרי ובכלל מעלה סימני שאלה..בכל מיקרה מגיע להם(:
אל תצביע תשפיע

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הטרוריסטים בפקיסטן לצידנו או משהו כזה?..
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 03, 2010, 14:17:13 »
חבל שזה עוד לא קרה בהפגנת שמאל פה בישראל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 03, 2010, 16:06:16 »

הסלפים עוד לא הגיעו לכאן. הג'יהדיסטים בארץ יודעים לשכוח את ההבדלים בין הסונים, השיעים,
השמאלנים הנאו-ליברלים והשמאלנים הפמיניסטים - ולפעול נגד האויב היהודי המשותף.

הדבר הכי קרוב למה שאתה מתאר, היה הפיגוע הפת"ח בקיבוץ מצר. המחבלים התעשתו מהרה
ושלחו מזכר התנצלות בו נכתב שהפיגוע היה בשל טעות גיאוגרפית, הם חשבו שמדובר במתנחלים.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 04, 2010, 01:05:00 »
בס"ד

כל הכבוד לטליבאן! O0

הם הרגו אותם בגלל שהם שיעים.אז לא יעזור להם שהם מפגינים נגד ישראל.כל עוד אתה שיעי דינך מוות.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 04, 2010, 01:05:48 »

אפשר לסדר משהו,חח.נביא את הטליבאן לפה ונשלם להם כדי שיהרגו שמאלנים.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 04, 2010, 01:23:10 »
אתה צוחק? השמאל בארץ עושה את זה שנים. - יוצר קשר עם מחבלים כדי להרוג יהודים שמסכנים את השמאל. (זה ניחוש). השנאה היהודית ליהודים...מטורפת. טירוף! איך? למה? לא ברור. עם מושלם, אין בו בוגדים גם כאשר יש בו החופש לבגוד. כנראה יש לנו עוד מה ללמוד. כנראה שהמושג 'עם נבחר' מילא אותנו גאווה וקצת נחנו על זרי הדפנה בגלל זה ושכחנו שלהיות עם נבחר זו *גם* אחריות. אחריות על העולם.

יש שמאל שהוא סתם אנשים תמימים ועיוורים מסיבות שלא אציין כאן. ויש שמאל בארץ שהוא אשכרה נגד מדינת ישראל ורוצה בהשמדתה. שזה כבר... מה אומרים בעינגליש - Beyond Redemption. - אנשים שנכון לעשות להם אחד מהבאים:
1. להרוג אותם. למען יראו וייראו.
2. לכלוא אותם. - לא הרגנו (בעיקרון זה אסור בתורה, עד כמה שידוע לי), ויחד עם זאת, השתקנו את כוחם. כשאני אומר לכלוא אני מתכוון שלא אפשרי שיהיה להם קשר עם העולם שמחוץ לכלא. לא תמונות, לא כלום. כלא כלא. גם לא לכתוב ספר.. כלום. ברגע שיש קשר בין הכלוא לעולם החיצון, אין משמעות לכליאה. וגם כליאה עד הסוף. - חיי כלא לכל החיים. הוא הרוויח זאת ביושר. ואם כבר מצלמות, אז כדי שהציבור ייראה את החיים שלו בכלא, שלא יצא שהוא חי כמו מלך בכלא, כשאנחנו חושבים שהוא מרצה עונש. לאדם כזה לא מגיעים זכויות אזרח. מה איכפת לי איך הוא הגיע לזה? רחמנות של טיפשים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 04, 2010, 18:43:06 »
הסלפים עוד לא הגיעו לכאן. הג'יהדיסטים בארץ יודעים לשכוח את ההבדלים בין הסונים, השיעים,
השמאלנים הנאו-ליברלים והשמאלנים הפמיניסטים - ולפעול נגד האויב היהודי המשותף.
הדבר הכי קרוב למה שאתה מתאר, היה הפיגוע הפת"ח בקיבוץ מצר. המחבלים התעשתו מהרה
ושלחו מזכר התנצלות בו נכתב שהפיגוע היה בשל טעות גיאוגרפית, הם חשבו שמדובר במתנחלים.
תארו לכם סצנריו כזה-
חגיגת יום העצמאות האלטרנטיבית הזאת הזאת, עם הדלקת משואות וכו'
כמו זה למשל:
ואז אל מול כל שונאי ישראל באשר הם שם באותו מפגן, פתאום זעקת- "אללה אכבר" ו...בום! ואז השקט.......
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 04, 2010, 19:13:54 »
תארו לכם סצנריו כזה-
חגיגת יום העצמאות האלטרנטיבית הזאת הזאת, עם הדלקת משואות וכו'
כמו זה למשל:
ואז אל מול כל שונאי ישראל באשר הם שם באותו מפגן, פתאום זעקת- "אללה אכבר" ו...בום! ואז השקט.......

אני גם אנטי שמאלנים ולפעמים אני גם כועס בגללם, אבל לדעתי עכשיו אתם מגזימים . . .
מדובר ביהודים, אז אל תשכח שאתה מייחל למותם של יהודים . . .
אפשר גם להקל איתם עוד יותר ולומר שהם נחשבים כתינוקות שנשבו - הם נולדו לתוך חשיבה מעוותת
ופתחו אותה בצורה מעוותת.
ותן לי לנחש, סביר להניח שגם אם אני ואתה היינו נולדים במשפחה שמאלנית, היינו גם אני ואתה שמאלנים.

ולסיום מספר ציטוטים :

"והוי דן את כל האדם לכף זכות"

"ומודה ועוזב ירוחם"

"ושוב יום אחד לפני מיתתך"

"דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 04, 2010, 19:25:13 »
אני גם אנטי שמאלנים ולפעמים אני גם כועס בגללם, אבל לדעתי עכשיו אתם מגזימים . . .
מדובר ביהודים, אז אל תשכח שאתה מייחל למותם של יהודים . . .
אפשר גם להקל איתם עוד יותר ולומר שהם נחשבים כתינוקות שנשבו - הם נולדו לתוך חשיבה מעוותת
ופתחו אותה בצורה מעוותת.
ותן לי לנחש, סביר להניח שגם אם אני ואתה היינו נולדים במשפחה שמאלנית, היינו גם אני ואתה שמאלנים.
ולסיום מספר ציטוטים :
"והוי דן את כל האדם לכף זכות"
"ומודה ועוזב ירוחם"
"ושוב יום אחד לפני מיתתך"
"דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום"
"שלום שלום ואין שלום, אמר ה' לרשעים".
על ערב רב שמעת? נכון, יש מאסה של שמאלנים שהם תינוקות שנשבו, אבל הגרעין הקשה הוא לא תינוקות שנשבו אלא השאור שבעיסה, האליטה, ואותה יש להרוס והם הערב רב ולתוקעי סכין בגב העם היהודי אינני מוחל ואינני סולח ואינני מצטער על הפוסט הזה, זה לא שאני רוצה שמחר ילך יהודי ויזרוק לשם רימון או יניח מטען, ממש לא!! אני נגד פעולות בדד שאינם יעילות במישור המאקרו, בין אם זה נגד מסלמים ובין אם זה נגד "הערב רב", רק אמרתי שזה מאוד אירוני שדווקא יגיל מחבל מסלמי ויתפוצץ במפגן מסוג זה כמו שקרה בפקיסטן, ואני האחרון שאזיל עליהם דמעה.......
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 04, 2010, 20:28:15 »
אני תומך בשני הצדדים במלחמה של הסונים נגד השיעים!
אבל הבדיחה היא השיעים עורכים הפגנה בעד הערבים שיושבים כאן (סונים) ובאותו זמן אל-קידע (סונים) הורגים את המפגינים (השיעים) בגלל המלחמה והשנאה (סונים נגד שיעים) יש לנו מזל שהם לא מאחדים כוחות נגדינו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!