כתב נושא: במקרה שהמתן ומתן יצלח חלילה, המפתח הוא אצל החרדים  (נקרא 4862 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
במקרה שהמתן ומתן יצלח חלילה, המפתח הוא אצל החרדים
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 03, 2010, 10:51:22 »
מאוד פשוט ידידי, משפחת הפשע של שרון הביאה מפקד ארגזים עם אנשי יוזמת זנבה ועוד נבלות כמתפקדים של הליכוד, וכך דחפו גם אנשים מושחתים וחסרי אידיאולוגיה לתוך מרכז הליכוד.
והסיבה שביבי רצה לדחות את הבחירות לראשי המוסדות, זה היה על מנת להשאיר את אותם ראשי מוסדות מתקופת שרון או ראשי מוסדות אחרים שכבר מזמן עברו לקדימה, וכך למנוע את ההתחזקות של מנהיגות יהודית (או כל ליכודניק אחר) בתוך הליכוד כדי שלפחות לא יהיה לו אופוזיציה לוחמת מתוך המפלגה.. הבנת?

זו דעתך ואני לא מסכים איתך.

אני כן מסכים איתך ששרון היה מושחת ואולי כך הוא נבחר, אבל בגלל זה להשיג שרוב אנשי הליכוד הם
נגד גירוש ?
ערכתי סקר, אני משוכנע שרוב חבריי הפורום יסכימו איתי. הליכוד ומצביעיו ברובו המוחלט הוא ימין מזויף.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
במקרה שהמתן ומתן יצלח חלילה, המפתח הוא אצל ה&
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 03, 2010, 11:10:30 »
זו דעתך ואני לא מסכים איתך.

אני כן מסכים איתך ששרון היה מושחת ואולי כך הוא נבחר, אבל בגלל זה להשיג שרוב אנשי הליכוד הם
נגד גירוש ?
ערכתי סקר, אני משוכנע שרוב חבריי הפורום יסכימו איתי. הליכוד ומצביעיו ברובו המוחלט הוא ימין מזויף.

זה לא עניין של הסכמה, מה שאמרתי זו עובדה.

השאלה היא איך אתה מגדיר "ימין מזוייף"? כמישהו שתומך ב"משא ומתן" ובגירוש המוני של יהודים? אם זה מה שאתה חושב על מצביעי הליכוד אז אני לא מסכים איתך, אפילו אני (מטיפשותי) הצבעתי ליכוד אבל הסיבה העיקרית הייתה כדי שפייגלין יצליח להיכנס לכנסת (עוד סיבה שכדאי שתיקח בחשבון) וגם כי היה לי בחילה רק מהמחשבה שציפורה שפיצר תהיה ראש ממשלה. בתקופת הבחירות אני הייתי בצבא, חלק ניכר מהפלוגה שלי הצביעה עבור נתניהו כי הם התנגדו לגירוש, היו עוד כמה שהצביעו לליברמן, והמיעוט בפלוגה שתמכו בגירוש הצביעו 'קדימה' ושמאלה מהם (זה הרושם שאני קיבלתי, ואני מניח שזה ככה ברוב המקרים)..