כתב נושא: ונגיד ששמאלני בעמדת כוח, רואה את האור ומחליט לשנות עמדה  (נקרא 3816 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
נגיד ששופט בג"צ ראה את הסרטים שלנו, השתכנע מעבר לכל ספק שאנחנו צודקים, ורוצה לפעול לטובתנו. נניח.

איך אנחנו יכולים להבטיח לו, הגנה מפני התנקשות?

לא, ברצינות, תראו באיזו קלות רצחו את גנדי. - חבר בכנסת. צריך ללמוד מטעויות - האם גנדי לא הגן על עצמו מספיק טוב? האם יש פרטים על הרצח?

תחשוב שהיית שופט בג"צ (הם לא אנשים טיפשים, אבל יש להם משפחות, הערבים יודעים בדיוק איפה כל אחד מהם גר, אני משוכנע בזה) ואתה לא יכול לצפות ממנו, עם כל הרצון הטוב, שיפעל לבדו נגד הערבים. אני רוצה לראות איך מתנהג שופט בג"ץ, שמובטחת לו ולמשפחתו הגנה אולטימטיבית מפני התנקשות ערבית, 24 שענות ביממה. "פתאום" הוא יהיה כהניסט, יש לי הרגשה.. (בכל זאת.. הם לא חבורת מטומטמים עיוורים. שמתם לב שתמיד כשהימין מתחזק, אז גם הם נהיים בהדרגה קצת יותר ימניים? אם לא דובקים בשמאל שלהם בכזאת תקיפות. אני מנחש פה, אולי אני טועה.)

אם במקום לבזבז כסף על לימוזינות, הם היו מבזבזים אותו על חיילים שיגינו עליהם (עם רובים, לא עם אקדחים)... אין לי מושג למה הם לא מציעים חוק להגנה על ח"כים מפני טרור ערבי. הרי בלי זה אין להם באמת חופש ביטוי.. ואל תתנו לי את ה- "כל הפוליטיקאים חארות" הזה. אני לא עוד מעריץ של נתן זהבי.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יש משהו במה שאתה אומר.
אבל צריך להבין גם שהפחד הוא לא רק מאלימות פיזית, אלא בעיקר מרצח אופי של התקשורת (רוב מוחץ של העיתונאים הם שמאלנים ובכוחם להכתים של של בן אדם לכל חייו).
כדי שיהיה להם את האומץ באמת לפסוק לפי מצפונם האמיתי (אם אכן ישנם ימניים ביניהם) יש לעשות רפורמה מקיפה בכל משרדי הממשלה (שנשלטים ע"י פקידים ומנהלים שמאלנים קיצוניים).
אותו דבר נכון גם לגבי הפולטיקאים - הם מפחדים מהתקשורת ולכן לא מתבטאים כפי שהם רוצים באמת (אלא מנסים לאזן בין מה שהתקשורת רוצה לשמוע לבין מה שהבוחר מצפה לשמוע).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
יש משהו במה שאתה אומר.
אבל צריך להבין גם שהפחד הוא לא רק מאלימות פיזית, אלא בעיקר מרצח אופי של התקשורת (רוב מוחץ של העיתונאים הם שמאלנים

ובכוחם להכתים של של בן אדם לכל חייו).
כדי שיהיה להם את האומץ באמת לפסוק לפי מצפונם האמיתי (אם אכן ישנם ימניים ביניהם) יש לעשות רפורמה מקיפה בכל משרדי הממשלה

(שנשלטים ע"י פקידים ומנהלים שמאלנים קיצוניים).
אותו דבר נכון גם לגבי הפולטיקאים - הם מפחדים מהתקשורת ולכן לא מתבטאים כפי שהם רוצים באמת (אלא מנסים לאזן בין מה

שהתקשורת רוצה לשמוע לבין מה שהבוחר מצפה לשמוע).

גם שמאלני מדבר לפי מצפונו האמיתי. השמאלני הלא מקובע מדי, יכול לפעמים להשמיע דיעות ימין. (האדם הוא דבר אדיר. הזלזול באדם,

שכ"כ תופס היום באנשים, הוא מקור להרבה רוע. אני מאמין שאדם 'טיפש' ממני מסוגל לחשוב בדיוק כמוני, למשל. ו*לא* בקטע של "כולנו

אותו דבר" כי זה בולשיט, לא כולנו אותו דבר. אתה לא *בדיוק* כמוני - אתה לא אוהב בדיוק אותה מוזיקה כמו שאני אוהב. אבל... ההישגים

שאליהם אדם יכול להגיע בימי חייו... מיכאלאנג'לו היה אדם.)

אני לא חושב שיוסי שריד הוא צבוע. אני אגיד לך גם למה: יוסי שריד הופיע בתוכנית 'ארץ נהדרת' פעם אחת (הרבה אחרי תקופת הזוהר של

התוכנית הזאת), ומה הוא עשה? פשוט הטיף שמאל... כמו איזה טמבל. אתה חושב שהוא טמבל? אני לא חושב ככה. וכל טמבל יודע, שאם

אתה הולך לתוכנית טלויזיה שאמורה להיות בידוריה, ובאמצע התוכנית, בלי קשר לכלום, אתה מתחיל להטיף דקה של שמאל, אז ברור

שהצופים בבית רק ילכו נגד השמאל. זה, מבחינתי הסימן, שהאיש הזה אכן מאמין בצדקת דרכו (אין לי שום ויכוח איתך על זה שהוא לחלוטין!

לחלוטין טועה!!!)

נשאלת השאלה.. "אבל יוסו, אמרת מצד אחד שהוא לא אידיוט. ומצד שני הוא שמאלני. איך זה ייתכן?"

אנסה להשיב: קודם כל. השמאלני שחי בינינו (ופגשתי חלק מהם) הם לא אנשים רעים, אבל הם כן קצת מבולבלים ולא ממש רואים חלקים

מסוימים במציאות. בכל זאת... יש שמאלנים שהלכו ימינה, אז מה.. כשהם היו שמאלנים הם היו רעים?
יש גם שמאל קיצוני. זה נכון. יש גם ממש אנשים שלא סתם רק מבולבלים, הם עד כדי כך התעוותו עד שהם אפילו מעוניינים בהשמדת ישראל.

אבל לא עליהם אני מדבר כרגע.

תראה, אומר לך משהו מחיי האישיים: אני רואה ישראלים, ו.. הרבה מהם דבקו במנטליות ה- 'או שאתה מניאק או שאתה פראייר', אז אף אחד

לא רוצה לצאת 'פראייר': 'ישראלי לא פראייר', ו- 'אל תצא פראייר'. כתוצאה מכך, יש הרבה מניאקים ממוצא ישראלי. הרבה יותר מאשר

מניאקים ממוצא ערבי. מי שפוגש ישראלים, ואז פוגש ערבים, הוא באמת עלול לחשוב שאנחנו הצד הרע... זה טבעי. אבל... יש עוד צדדים

למטבע.
איך ייתכן, שלפני בסה"כ 60 שנה: שנות ה- 50. המנטליות 'אל תצא פראייר' לא הייתה, ובאורח פלא גם לא היו כ"כ הרבה מניאקים בארץ?
הרי מה היה לנו פעם? מדורה, עוף, גונבים, מוטק'ה, מכנסיים למטה:

ברור שהישראלים מושפעים ממנטליות מסוימת. קשות מושפעים. על זה אין טעם לפרט, ספריית הימין האמיתי... מלאה בזה.

השמאלני גם פוגש ערבים. הם נראים לו נחמדים. בוא נניח הנחה הגיונית: חלק סתם עושים את עצמם נחמדים, וחלק באמת נחמדים. פגשתי

מוסלמי (לא נראה לי דתי) שהיה לי בסדר גמור. פגשתי דרוזי, שהיה לי בסדר גמור. ופגשתי ערבי נוצרי, או 2, שניראו לי בסדר גמור.
אז מה אתה מצפה מהשמאלני? שאחרי שהוא *בעיניים שלו* ראה את כל זה, הוא יאמין למילים של ימני? אני באמת מאמין שהאנשים

שפגשתי לא עבדו עליי. אינטואיטיבית בלב אתה מרגיש כשמישהו עובד עליך אם כן או אם לא. הם לא עם הכי מוכשר במשחק, לא צריך

להגזים. וגם אם הם כן היו, אז איפשהו מישהו מהם (מתוך כל הערבים שפגשתי) צריך היה לפספס, להחליק טיפה בצורת המשחק שלו, ואז

החשד שלי כבר היה מתפתח.
אבל מה... גם אם *זה* נכון. זה לא אומר.. שהעובדה שמחבל יוצא מצד שלהם, ומסוגל לפגוע ביהודי אפילו אם אותו יהודי הוא תינוק קטן

וחמוד. העובדה הזאת, היא עובדה.

לדעתי, 2 העובדות נכונות: יש מחבלים, והם ממש חסרי לב. ויש גם אזרחים ערבים שלא קשורים לזה. אני לא אומר שהערבי בתוך הבית שלו

ממש אוהב ישראלים, אולי הוא לא שם קצוץ על ישראלים, ואולי יש איזושהי שנאה ליהודים בתוך משפחה ערבית ממוצעת, אבל מכאן ועד

להיות טרוריסט... ההבדל הוא *גדול*. נראה לי ככה.
הבעיה של השמאלני היא, שהוא @משום מה@ מתעלם מהעובדה על הטרוריסט. זה נכון אמנם שאת העובדה על הטרוריסט, הוא שמע

בטלויזיה, ואת העובדה שהאזרח הערבי לא בהכרח שונא ישראלים הוא לקח מהמציאות. אבל... ההיגיון כמובן גורס, שהטלויזיה, שהיא

שמאלנית מובהקת, לא תשנה *פתאום* את עורה בשביל לדווח על מעשה טרור. ההרמוניות של הטבע היא דבר ידוע אפילו בפיזיקה. - אין

'קפיצות' של ממש. זה כמו שבאיסלם יהיה כתוב, באמצע כל השיטנה, 'אבל היהודי הוא טוב, ואנחנו החארות כי אנחנו הורגים אנשים טובים'.

אז במקום לשנוא שמאלנים, או אפילו להתווכח איתם, אנחנו צריכים להפעיל את הראש יהודי שלנו, ולהבין את ה- @משום מה@ שכתבתי.

כלומר.. מה *הסיבה* שהשמאלני לא רואה את העובדה על הטרוריסט, וכן רואה את העובדה על חלק מהאזרחים הערביים?

תראה, שאלתי שמאלני, בחור מאד נחמד, שאלתי 'תגיד, לא מפריע לך להזמין לדירתך בחור מגרמניה? לא עוקץ לך בלב?' (הוא מזמין

אנשים עם משהו שנקרא Couch Surfing - אתר באינטרנט).
אתה יודע מה הוא ענה לי? 'למה שאני אכעס על משהו שקרה לפני 60 שנה'. ושוב, זה *לא* בחור רע!

הוא לוקח את החיים קליל מדי, נכון? הוא מעורב במוצא, ונראה אשכנזי. - עור לבן, עיניים כחולות. והקול שלו קצת... קצת נשי. לא בדיוק מאצ'ו.

אפילו שהוא עושה זאת עם הרבה בנות שהוא מזמין מ- Couch Surfing. (בנות בחו"ל יותר יפות, ולא כאלה ראש קשה). (מצטער, בנות, זה

נכון, יש לכן מה לשפר.)

גם הייתי עד לעוד דבר: היה יום הזיכרון לשואה ולגבורה. בחור אחד (דווקא אשכנזי, ודווקא אחלה בחור, אני ממש אוהב אותו), הוא לא הגיע

לטקס. "למה? למה לא הגעת?", "כי למה שאני אסבול?" או "למה שאני אהיה עצוב?"
משהו כזה. לאשכנזים, כנראה, יש איזשהו מנגנון הרס עצמי. אמנם אנחנו אמורים ללמוד את ההסטוריה של עצמנו אם אנחנו רוצים להמשיך

לחיות, אבל מיותר לומר למה זה כה קשה לאשכנזי ללמוד את ההיסטוריה של עצמו. - הוא פוחד שהוא כל חייו יבזבז בבכי וצער.

אני מתחיל לחשוב שמנהיג הימין האמיתי צודק: שאלה הם הימין 'המזויף' אשר יותר מסוכנים לנו מאשר השמאל. אבל זה לא בטוח. עוד נראה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
ממה שאני יודע, שמאלנים הם בעיקר אנשים עם בעיה ברגש. לא עם בעיה בשכל. להיפך - הם דווקא פיקחים. אתה יודע בטח, שאם אדם איבד את מאור עיניו, אז הוא שומע טוב יותר, ומריח וטועם וממשש טוב יותר. אני חושב שעם השמאלני זה בערך אותו רעיון. אבל... חכם יהיה השכל ככל שיהיה, הלב חכם ממנו. פעמים רבות לא הלכתי אחרי הלב בנושא מסוים (אני הלכתי בכיוון Y, והלב רצה לכיוון X), ואח"כ חשבתי וחשבתי, ובסוף אחרי חשיבה ועירוב של לב, כן הלכתי בכיוון X. ואז אחרי הרבה מאד זמן, פתאום התברר לי, למה גם מבחינת *השכל* - ההיגיון, זה היה נכון ללכת בכיוון X.

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שמאלנים מעוורים, מנסים לכפות על מצפונם על חשבוננו, הימנים.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
שמאלנים מעוורים, מנסים לכפות על מצפונם על חשבוננו, הימנים.

אין ספק שהשמאלני מוכה סנוורים, אבל יש סיבה. עוד לא ראיתי תינוק שנולד שמאלני.

התעמולה השמאלנית בארץ, גם כהנא אמר, היא יצירת אומנות מושלמת לעומת מה שיש בארה"ב. בארץ עובדים אנשי התעמולה השמאלנית הכי מקצועיים שיש, מכל העולם. אם ישראל באמת תעמוד על הרגליים כמדינה יהודית, העולם יתהפך - מנהיגי מדינות ומיליארדרים בכל העולם יירצחו. כי כל מטומטם בחו"ל יודע שישראל אוחזת בתוכה לא פחות מאשר את האמת ממש. כל ימני פה, כולל סחבק, נגוע באיזושהי צורת חשיבה שמאלנית, בלי שהוא אפילו מודע לה. האם חשבת שפמיניזם ושנאת אשכנזים אינה קשורה לשמאל? אם כן, אתה מזלזל בשמאל. מטרת שנאת האשכנזים: פילוג בעם, והמשך עבודתו של היטלר נגד צאצאי יהדות אירופה. מטרת הפמיניזם: השמדת האהבה וההרמוניה הטבעית בין גברים ונשים. פירוק מוסד המשפחה, שמביא ל- 2 דברים: האטת הילודה היהודית בארץ, והסרת חדוות החיים מאנשים (לכן הם מחפשים הנאות אלטרנטיביות ורגעיות כל הזמן - מועדונים, ים ועוד אנ'לא יודע מה. אני לא יוצא מהבית (לא אוהב לצאת לבלות) ואני מרגיש בסדר. מרגיש בסדר. במצב הרגיל שלי, מרגיש בסדר. פעם היה לי רע. עברתי תהפוכות קשות מנשוא, והיום.. תודה לאל, בסדר לי.) כאשר לבנאדם אין שמחת חיים בלב, הוא מתחיל לחפש אותה, ולא יתעסק בלתרום למדינה ולחברה, הוא לא מבין שהתרומה הכי גדולה שלו לעצמו, היא בעצם התרומה למדינה שלו. אני לא אוהב בעיקר את המצב החברתי בישראל - יש יותר מדי מניאקים, שונאי אשכנזים, ופמיניסטיות. המתנה הכי גדולה שלי, תהיה לראות רחוב ישראלי שנקי מהחרא הזה. אני כותב בלוג... שבו אני מנסה לשבור כל בולשיט שמאלני שאני נתקל בו.. לאחרונה ראיתי ישראלית אומרת לרוסיה (או לישראלית אחרת): "[שם פרטי], את כזאת פולניה.." - רואים? המצב של הבחורות בארץ משתפר. אולי זה בזכות הבלוג שלי?
(אני מקווה שאתם מבינים ש- 'פולניה' פירושו 'כלבה', זה כבר מזמן לא עניין של מוצא. הבנות בכל העדות בארץ בימינו, נגועות בפולניות. polaniut, לפחות אלו שנולדו אחרי 1970)

אני לא צריך לומר לך שבן להורים גרושים הוא לא בדיוק אדם מאושר בחיים. אני בן להורים גרושים. אז אני מרגיש בסדר היום. לא בסדר פלוס. אלא בסדר. לפעמים קצת מרגיש גם משעמם ולא ממש טעים לי בחיים. וכשזה קורה אני בעיקר נכנס לפורום האדיר הזה וקורא מאמר של נץ. או תגובה של היבראיק.

אנחנו מסתכלים על ילדה ערביה בת 3 וחושבים "וואיי.. ממש סובבו לה את הראש", ואין לנו מושג עד כמה אנחנו (כולל סחבק) בעצם מסובבים ברמה בעצם דומה. רק שהיהודי מפנה את חרבו נגד עצמו, או נגד יהודי שהוא אוהב, או נגד יהודי שהוא שונא, אבל יהודי *תמיד* מפנה חרבו נגד יהודי... (אלא אם כן הוא יחליט שלא בא לו יותר).
היהודי גם מאמין שהחרב שלו קטנה. זה שקר. היא רגילה. כי היהודי הוא בבסיס איש רגיל. אז גם החרב שלו רגילה.

מי שלא מסכים איתי, טועה. (את זה העתקתי מ- The best page in the Universe - אתר אינטרנט)