כתב נושא: קספרוב מסביר למה פוטין עוזר לאיראן סוריה וחיזבאללה:  (נקרא 3017 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זה ישן, היום זה קצת שונה אם לא ידעת.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אה, סורי, לא ידעתי שיודעים על זה, אני חדש פה. אהבתי את הסיסמה שלך: "קראתי פרק מהקוראן.." מצחיק. מאד.

קצת לירוק לאיסלאם בפנים לא יזיק. חיות נבלות. איזה מן עם זה? אם אתה טוב איתו, הוא רע איתך, ולהיפך... אוקיי... עכשיו ברור איך צריך

להתייחס אליו.

אני חושב שהם כולם חבורת עבדים שם, ואפשר להציל חיים של מליון וחצי איש, אם דווקא נילחם באיסלאם, וכשאני אומר נילחם באיסלאם, אני

מתכוון קודם כל, לפרק לרסיסים את הכעבה מהאוויר, עם משהו לא גדול מבחינת פיצוץ (המטרה כאן איננה לרצוח אותם, אלא להשפיל אותם,

לשבור את רוחם, ואם הם כ"כ כנועים לאללה, אז עכשיו, כשהוכחנו שאנחנו זה בעצם אללה - כי פיצצנו את האבן, ואללה לא נוקם בנו... (כי הוא

לא קיים) אז כנראה שאנחנו זה אללה. לא בניו של אללה, אלא אללה עצמו - ברגע שמטוס יהודי יפוצץ לחתיכות את הכ'עבה, אז היהודים הם

אללה (או הטייס).) להפציץ מהאוויר את 100 המסגדים הכי מפוארים בעולם, ואז הג'וקים האלה יבינו שהם כלום, והאיסלאם ימות. מוסלמים גם

לא רגילים שמתקיפים אותם - הם חושבים שהם מלכי העולם. כך שגורם ההפתעה משחק תפקיד. אני רוצה לראות אם חבורת מוסלמים יפגינו

שוב, אם פעם אחת, רק פעם אחת, יזרקו פצצה על חבורת מפגינים כזאת, אבל חזקה - בלי פצועים, רק הרוגים. העפנו מפה את התאילנדים..

א גרויסה גיבר.. בטלויזיה הישראלית מעסיק מספר שערבים זרקו אבנים מעבר לגדר, בצד השני היו תאילנדים, התאילנדים זרקו אבנים פי 10,

שבועיים היה שקט מהערבים. ערבים - חרטה! ומה היה הטיעון להעיף את התאילנדים? שהם מתחילים להשתלט פה ולעשות מה שהם רוצים.

איזו צביעות צריך בשביל לומר דבר כזה (זה נקרא 'מוסר כפול' - את הערבים לא להעיף, ואת התאילנדים כן כי התאילנדים משתלטים על

המדינה). התאילנדים לא שונאים יהודים. לא נראה לי שיש להם אפילו דת. ולכן הם שונאים את מי שרע אליהם ואוהבים את מי שטוב אליהם -

כמו שאלוהים רצה. ועוד נקודה (קטנה ולא חשובה בכלל) לגבי האיסלם: אנחנו קוראים לאלוהים שלנו "אלוהים", והם קוראים לו "אללה", לפחות

את הנוצרים אני יכול להעריך, כי הם לא העתיקו אחד לאחד אלא היו קצת יותר יצירתיים.

"תורידו את הראש של אלה שאומרים שהאיסלאם אלים", איך ייתכן, שמישהו רשם דבר כזה, ולא צבט לו בלב, כי זה שגוי? זה הרי לא כאילו

שהוא מאמין ברעיון מסוים שהצליח לבלבל אותו. המשפט לבד, "Behead those who say Islam is violent", גם בלי קשר לאמונה בדת

פנאטית, אלא סתם מבחינה תחבירית, מהווה אבסורד. זה כמעט כאילו שהאידיוט שמחזיק את זה צוחק על האיסלם. אבל השאר לא הורגים

אותו, אז אני מניח שגם הם לא רואים את האבסורד המילולי שבמשפט שעל השלט שהוא מחזיק... הוא כן יודע לכתוב, בלי שגיאות. אבל הוא לא יודע מה זה היגיון...

זה יכול לנבוע מכמה אופציות:
1. הוא כ"כ בטוח שהאיסלאם ינצח, עד כדי כך שאין לו אפילו צורך בצדקת הדרך, או בדברים טיפשיים כמו אמת מוסר או הגיון.
2. הוא עד כדי כך אידיוט/מושפע שהוא באמת לא רואה את זה.
3. עריפת ראש לא נחשבת לאלימות בעיניו. (רק כאב פיזי מתמשך, כנראה נחשב אלימות. או שגם זה לא. תלוי אם זה מופנה לכאפירים או למוסלמים.. לא יודע..)

בקיצור, אלה אנשים נורא טיפשים בעיקרון. המפגינים לפחות. מהמשכילים אני פוחד יותר. זה טיפשי להיות בטוח 100% שהאיסלם ינצח, זה טיפשי לא לראות את האבסורד במשפט, וזה טיפשי לא לחשוב שעריפת ראש היא לא אלימות, או לחשוב שמעשה מסוים הוא כן אלימות לצד אחד, ולא אלימות לצד אחר. מוכרחים לנצל את הטיפשות שלהם כנגדם. אלה 1.5 מיליארד קופים. (או קופי-חולות). הפתרון ברור: לרסק להם את כל ההשכלה. - לרסס את כל המהנדסים, הדוקטורים והפרופסורים שלהם (למקצועות טכנולוגיים ומדעיים בלבד). היום הכוח הוא המוח. מה מגן עלינו? רפא"ל. צה"ל, אבל גם רפא"ל. הם יהיה מוכרחים לעבוד בחקלאות כדי להתקיים (רעיון של ביבי, לא שלי). סכינים ורובים? כל טכנולוגיה שיש להם, אני לא יודע אם הם יכולים לבנות אותה בעשר אצבעות. קח אותה מהם והיא איננה. כולל הכל - לא טפטפות, לא כלום. כלום מכלום. לבזוז להם את כל הטכנולוגיה, להשאיר להם רק את המזון שיש להם.
אני חושב שאפשר לדאוג להפציץ את הבניינים הנכונים, ככה שהם יצטרכו לחזור לתקופת האבן. - הם בכלל לא ידעו קרוא וכתוב.. ואז אין איסלאם... או שעוד כמה שנים לא יהיה... בסדר... להעיף מהטכניון כל ערבי וערביה. אין דבר יותר מסוכן מאוניברסיטה ערבית, זה מסוכן כמו כור גרעיני. להשמיד כל השכלה גבוהה וכל אדם משכיל שלהם. (בעל השכלה הנדסית / מתמטית ברמה אקדמית).
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)