כתב נושא: למה היהודים תמיד נהרגים?  (נקרא 3011 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« ב- : ספטמבר 04, 2010, 00:12:53 »
מה יהודים בכל העולם עושים, שהוא לא תקין? איך ייתכן שלאורך כל ההיסטוריה מכים בנו, לא חשוב כמה אנחנו, ולעומת זאת מוסלמים או נוצרים או בעצם כל עם אחר, זה יותר קשה להרוג אותו. אף אחד לא רוצה למות. אולי יש בכל זאת משהו ללמוד מהנוצרי? בכל זאת... הוא הצליח יותר מאיתנו במה שנוגע להישרדות העם שלו.
אנחנו כנראה מתרחקים מאיזשהו פן מציאותי בחיים, שהנוצרי לא מתרחק ממנו. זה מוכרח להיות - תראו את המציאות. כל עם, אפילו חסר דת, ברגע שהוא בוחר שהוא החליט להיות יהודי (כן, אני מדבר על הכוזרים) בסוף משמידים אותו. אל תאשימו את האויבים. זה ברור שהם אשמים בהשמדה. אבל אנחנו גם כן "אשמים" כי לא היינו מוכנים. יופי שיש לנו צבא חזק. אבל צבא חזק זה כמו.. אפוד מגן ורובה על חייל. נשאלת השאלה, האם החייל עצמו הוא גם חזק? אנחנו נוטים, לפי דעתי, לייחס כוח ואגרסיביות, בתור תכונה לא-יהודית, ולכן זונחים את החלק הזה אצלנו. לגברים יש יצר אגרסיבי בריא. שלדעתי ביהדות הוא מושתק. בנות גם נמשכות ליצר הזה - כי הוא בעצם ההגנה הטבעית של האדם - שהיא שמירה על האשה - היא מרגישה יותר בטוחה לעשות ילדים לאחד שהוא.. שאי אפשר עליו בכזאת קלות. אל תתבלבלו, אני לא מתכוון משוגע שהולך ופוצע אנשים או אחד שנובח על החלשים רק כי הוא מרגיש שהוא יכול. יש.. כוח של טובים. אגרסיביות של טובים (וזאת בפירוש אגרסיביות! לא צבאית! - אגרסיביות של בנאדם):
תראו את הנוצרי הזה נכנס יפה במוסלמי:

יש לנו מה ללמוד מחברינו הלא יהודים. (אני לא אומר שיש צורך להתערבב איתם). אנחנו רוצים להשתפר הרי.

אלה היהודים הרוסים בארץ שנוהגים כך: לא בהכרח חובשי כיפה (אין לי בעיה עם חובשי כיפה, כבודם במקומם מונח), ראש צלול, נאמנות לישראל ולעם היהודים, ואגרסיביות בריאה מול כל מי שמציק להם (שזה *במקרה* הערבים). וכתוצאה מכך, גם בחורות לעניין (לפחות כאשר הם ממש הגיעו, זה היה כך. תודו שפולניה זה ההיפך מרוסיה... לפולניה אין לב. לא לב. לא ראש. לא..)
אם זה היה תלוי בצברים, שהם הפולנים והמרוקאים. מצבנו היום היה יותר רע. כמה פעם שמעתי "הרוסים הרסו את המדינה".. אתה לא יכול להרוס משהו שאיננו תקין. איזה משפט של טמבלים!
הרוסים הם טובים אל הטוב. רעים אל הרע. גם רוסיה גובלת במדינות ערביות, סוג של, כך שהם לא זרים לתחום כמו אירופאי או אמריקאי. (מקסיקנים וכושים לא עושים פיגועי טרור ומפילים בניינים. או לפחות לא בינתיים...)
למה שטוב ילך יד ביד עם חלש? זה שאתה לא פוגע באף אדם, רק כי אתה לא מעיז לפגוע באף אדם. זה לא אומר שאתה אדם טוב. אנשים מהסוג הזה - ש"שיקרו את עצמם" בעצם, כדי שיהיה להם יותר נוח (המוח עושה זאת באופן טבעי, זה אפילו לא שיקרו את עצמם, והוא עושה זאת כדי להגן על הלב של הבנאדם, עד שהשכל ימצא תרופה לבעיה. כתבתי על זה ב- 'פסיכולוגיה בתריי זוזיי'.). אנשים מהסוג הזה, יוצא שהם אלה שהכי פוגעים בילדים שלהם. (כן, אלה שההורים שלהם נראים חיצונית כמו האנשים הכי שפויים. ודווקא לא אלה ש"האמא זונה והאבא שיכור" תתפלאו...) מנסיוני, במשפחות שאלה הם ההורים שלהם, פוגעים בבכור. זה נכון לגבי, זה נכון היה כנראה לגבי אבי, וזה נכון לגבי עוד בחור שהכרתי, ואני מנסה לשקם את נפשו (כשמתחשק לי, לא תמיד בא לי, אבל הנה - אני עושה מעשים טובים - זוהי משמעות החיים בעיניי :-).

אם כבר רוסים. אם נצרת היא ערי נוצרים, וחלק מהרוסים פה באמת נוצרים, אז.. לשים את הנוצרים בנצרת? (או בטבריה - איפה שישו הלך על הכנרת.) נשמע לי בסדר. לא רוצה נוצרים *ערבים* בנצרת. שהערבים ילכו לקיבינימט! שיחיו עם מה שאללה נתן להם: ארץ מדבר ובקתות בוץ. שיהיו דוגרי עם עצמם. לא באמת.. מה. שאללה. נתן. (עזבו את העובדה שמוחמד היה כ"כ לא מקורי שהוא לקחת את המילה "אללה" מהמילה העברית "אלוהה" A'elohah או מהמילה העברית "אל" A'el. זה... זה סתם. לא עקרוני.)

אני רק מחכה שיבנו כבר את בית המקדש, ואז "הסוכנות יהודית" יהיו מובטלים, כי ינהרו לפה מארה"ב, צרפת אנגליה וקנדה, נרסק לחתיכות את הכת החילונית (חילוניים יהיו פה. מה שלא יהיה זה פמיניזם, שנאה לאשכנזים, שניצל טבעול (צמחוני? אז תאכל תירס יא זין מתנשא! לא צמחוני? תאכל שניצל.)). כשיהודים דתיים שולטים, כתות חילוניות קשה להם להיכנס לארץ. גם האיסלאם עצמו (שהוא כת), כאשר כל המערב כרע ברך מול הפמיניזם בשנות ה- 90 (רוב האנשים עד היום לא יודעים למה הצעקה ל- 'שוויון', בדיוק כמו הצעקה לשלום, היא הבל הבלי הבלים. כי זה שקר מאד מורכב, אני מודה.), האיסלם הצליח לעמוד מולו בגאווה (טוב, לא לגמרי... en.wikipedia.org/wiki/Islamic_feminism), אם הייתי יכול להעביר את הבניין של הארגון NOW אל ערב הסעודית או איראן... היה יותר שקט מהם אני אומר.

חששות של חילוניים:
הדתיים עושים דברים איומים. (כי כשחילוני רואה דתי, הוא יוצא מנק' הנחה שהדתי אדם טוב יותר, כי דתיים מקיימים מצוות)
"הם הולכים להקים פה מדינת הלכה" [עם פחד בעיניים תמיד]. הפחד הוא טבעי אם אתה מאמין שהדתיים הם אנשים רעים. וחוץ מזה, הפחד גם טבעי כי מדינת הלכה יהודית היא פשוט מאד... דבר חדש. אבל... דיברתי עם יהודי אנגלי (לא בצ'ט, פנים מול פנים), שאלתי אותו "בקהילה שלכם, יש חילוניים?", אמר "בטח", שאלתי "ואתם עושים להם משהו? פוגעים בהם וזה?" הוא הביט בי במבט מופתע ואמר "מה פתאום". ליהודי אנגלי שרק מבקר בארץ אין מוטיב לשקר. אז הנה... הלוואי שהייתה פה מדינת הלכה. למדתי כ"כ הרבה שטויות בחיים שלי, גם אם אני חושב שהתורה היא שטויות, אחרי כל השטויות שלמדתי בחיים שלי שהם "עובדות", כמו למשל, 'התחממות גלובלית', אני יכול ללמוד עוד שטות, שעליה לפחות מותר לי לערער ולשאול שאלות ולהתעמק בה וכו'. מקסימום... מק סי מום... אני אבחר חיים חילוניים. אבל קודם כל, בתוך מדינה יהודית דתית אני רוצה להיות. החוק העברי יותר חכם מהדמוקרטיה, שעד כה הוכיחה עצמה ככישלון צורב ומלא ביורוקרטיות ושקרים, לפחות במזה"ת.

החילוני לא פוחד שהערבים יקימו פה מדינת איסלם. מזה הוא *לא פוחד*. למה? כי באנציקלופדיה 'תרבות' משנות ה- 60 כתוב במפורש, שהכובש האיסלאמי (עות'מאני, ליתר דיוק) הוא לא אכזרי אלא רחום על העמים הכבושים, ורק אכזרי בזמן הכיבוש עצמו. בניגוד אל הכובש הסקנדינבי (ויקינגים) אשר שוחט את עמיו הכבושים (גם בזמן הכיבוש, וגם אחריו). זה באמת כתוב שם. אני לא ממציא שום דבר. והרי ידוע שהאנצי' לא משקרת. כל חילוני יודע זאת.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 04, 2010, 00:26:16 »
שמאלני משוכנע שאם הוא יהיה נחמד אל הערבים, הם לא יפגעו בו. הוא לא מבין שהמוסר להם מסובב לגמרי.

השמאלני הוא בד"כ אשכנזי (מצטער, אבל יש אמת בזה, כן יש.), אז כשערבי יכבוש את הארץ, את מי הוא יהרוג ראשון? את המזרחי? - אדם שיודע אולי קצת ערבית, וגם נראה כמו הערבי. או את האשכנזי? - אדם עם עיניים כחולות ועוד לבן, שאין לו יכולת מוצלחת לחקות מבטא ערבי, והוא בטוח לא יודע ערבית?

וכנ"ל לגבי כדורגל. לדעתי חצי מהאיצטדיון צריך להיות מלא בבחורות. אישה אוהבת לראות גבר עושה ספורט. לא? חוץ מזה, אם חצי מהאיצטדיון הוא בנות, אז באופן טבעי תהיה פחות אגרסיביות כשיוצאים מהמגרש, ולכן אוהדים לא יידרסו למוות. (עם אגרסיביות בזמן דווקא אין לי בעיה. כוס אמ אמק. כל החיים אנחנו צריכים להבליג. בשביל מה יש כדורגל? קצת פראות גברית בריאה זה טוב לנפש. תאמינו לי שליהודים יש באמת על מה להתפרע. הערבים זה סתם.. מייצרים בעצמם כעס סתמי, עם כל מיני אמונות שקר.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 04, 2010, 01:54:27 »
בקשר למושג גזענות. רציתי לקחת את זה באמת למקום הכי רחוק. גזענות היא חשיבה שגזע מסוים הוא מעל גזע אחר. נגיד... סתם דוגמה... כושי מארה"ב שחושב שהוא עליון על הלבנים. (Whity is afraid of big black penis) כן.. הזין שלך מפחיד אותי... יש נגר עם פטיש 2 קילו שבונה מיטת מלכים. ויש נגר עם פטיש 8 קילו שבונה בקושי כיסא. כי אין לו יכולת להיות עדין עם הפטיש - 8 קילו, כמה עדינות אתה יכול לצור עם זה? חוץ מזה, זה הסינים שהם במקום אחרון, אז הנה. בכל אופן, כשערבי קורא לך גזען... מה הגזע של ערבי? הגזע הערבי. הם מתחתנים עם הבני דודים שלהם, כך שנראה לי שהם באמת "נחותים גנטית" - נולדים חירשים, עיוורים, לא יודע..
בכל אופן, הם נחותים אסתטית. הפרצוף של הערבים והערביות. קודם כל לא סימטרי אפילו. דבר שני, כן, יש כיעור. ואל תגידו לי "יופי זה עניין של דיעה" כי יש מעט מאד אירופאים שנישאים לערביות, ואני לא צריך לומר לכם איך הערביות בישראל הולכות ונהיות יותר ויותר דומות לאירופאיות. כי ראיתם זאת במו עיניכם. כבר כמעט ואין ערביות אורגינל. (אני יודע בדיוק איך הם נראות, אבל קשה לי לתאר. הן לא נראות כמו המזרחיות בארץ, זה שונה. וכמובן.. מכוערות.)

בכלל, המשפט "יופי זה עניין של דיעה" קצת תמוה, כי אם זה רק עניין של דיעה... אז מי קבע שזה יופי? אני יכול לומר לאדם כזה, "אתה יודע.. תמונות של אחרי פיגוע, זה נראה יותר רע מאשר כלנית." הוא יגיד לי בגאווה של מנצח "לא נכון! יש גם אנשים שחושבים דווקא הפוך". ואז אני אבעט לו בלסת. קלות. רק לצורך ההשפלה.

תראו, אני מאד ממליץ על הלינקים הבאים:
http://whyblackssuck.blogspot.com/

http://www.southparkstudios.com/episodes/103586/
זה פרק שבו יפנים מנסים להשתלט על ארה"ב באמצעות פוקימון ועוד שטויות שמשפיעים חזק על ילדים במערב. והם מבלבלים את הגברים בארה"ב עם סיפורי "יש לך זין כ"כ גדול" - שזה בעצם שיא הפרק. יש בדיחות שלא נמאס מהם. כמו הבדיחה עם הפרסי והעירקי, במערכון יוטיוב הראשון (לא השני) של אבנר דן. לצחוק ממשהו 20 פעמים... ואז שוב 20 פעמים... לא נורמלי.

מנסיון אישי, פעם צרבתי לילד של מישהו פרקים של "דרגון בול זי", אז... נאלצתי לצפות בהם כי... שלא נשלח בטעות פורנו לילד. בהתחלה הפרקים היו נראים לי... אידיוטיים! אבל אח"כ התחלתי להתרגל אליהם ולמצוא בהם משהו נחמד. ואחרי שלא צרבתי אותם יותר... הם שוב נראו לי אידיוטיים... אולי חוץ מחלקים מסוימים קטנים. כל פרק מתוך ה- 270 פרקים, הוא בערך בן 30 דקות. יש... נראה לי 10 פרקים, שבהם יש דברים באמת מגניבים, שכל מגניב כזה אורך אולי 5 דקות. ליפנים זה ידוע, יש איזה טריק למשוך אותך לצפות בזבל, אפילו שהוא זבל. לא שזה תמיד היה ככה. האנימציות "ערי הזהב הנסתרות" ו- "מרקו" הן מהטובות שהיו. וגם כל המשחקי טלויזיה הקלאסיים האלה. מאדוקס ממליץ בעיקר על משחק קלאסי אחד: Contra III. אבל אני לא בקטע אז...

תכתבו בגוגל The best page in the universe ושם תמצאו את האתר של מאדוקס. אני קראתי את כולו. מסכים עם רוב דבריו. חלק ממה שהוא כותב זה שטויות, אבל... חלק קטן.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
לעניות דעתי
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 04, 2010, 02:30:59 »
תראו, יהודים נהרגו ע"י המון קבוצות בהיסטוריה, אבל לקבוצות האלה יש משהו משותף: אידאולוגית שקר מסוימת. כזאת שבאופן ישיר את עקיף קוראת להרוג יהודים.

לעניות דעתי, חלק מלימודי יהדות צריכים לכלול את הרעיון הכללי המשותף מאחורי אידאולוגיות כאלה, כדי לדעת לפרק אותן בזמן ע"מ למנוע הרג ל- 2 הצדדים. שהרי הריגה היא חילול השם. זה לא מסובך: לוקחים את הכתות הכי מוצלחות שהיו, וכתות פחות מוצלחות, וחוקרים אותן עד העצם, בתוספת אנשים שברחו מהכתות האלה, כך שהם יכולים ללמד אותנו הלכה למעשה על כת כלשהי - הלימוד הכי טוב הוא הניסיון. אולי כחלק חשוב מלימודי היהדות בתור תוספת. לא רוצה ללכלך את היהדות בשום צורה, אני לא רבי, לא כלום. אבל... אני יודע מה אני רואה. ואדם כמוני, שהיה בסכנה קיומית (כן קיומית, אמא שלי רדפה אחריי עם סכין פעם אחת, אז תסתמו את הפה בבקשה!!!) יום יום בקרב בני משפחתו (במשפחות ממש גרועות, נוטים להיטפל אל אחד הבנים, הבכור בד"כ או הזכר. כי היום החברה היא נגד "בעלי הכוח", והיא גם נגד גברים. והבכור זה כאילו "בעל הכוח" כי הוא פיזית הגדול יותר...), אדם כמוני, תאמינו לי שיש לו אינטואיציות מחודדות ביותר לגבי מצב של סכנה.

אני ממליץ לכולם על הסרט Wuthering Heights ('אנקת גבהים') משנת 1939, עם [שם פרטי] אוליביה. הורדתי מ- demonoid את גרסת ה- 990 מגה. לא הצטערתי. רק הצטערתי שאין לי עוד בת זוג. אני גם ממליץ על הסרט Arabesque עם גרגורי פק. זה פשוט טוב. אני מאד רגיש לפוליטיקלי קורקט, ובסרטים האלה, אין אותם.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 05, 2010, 05:58:41 »
בקשר ללינק של שדרן הרדיו שנכנס במוסלמי:

פשוט שכחתי מקודם לשים אותו.

תראו.. יש לי חלום שגם גברים בארץ יוכלו להיות כאלה קשוחים. קשוח זה לא אומר רע. (גילוי נאות: אני לא יודע האם אני בעצמי יכול להיות

כזה קשוח. גם לי יש את המגבלות ראש שלי שלא מאפשרות לי להיות כזה. אבל... בואו נשבור מגבלות אלה. אחת אחר השניה.)

החוכמה היהודית, כבודה במקומה מונח, אני גם לא יכול לדבר על דברים שאינני מבין בהם. יש וידאו ביוטיוב של אמנון יצחק (אני מעריך את

האיש) שבו שואל אותו מישהו 'איך אתה מסביר את זה שמתו 6 מיליון יהודים בשואה? איפה אלוהים היה? למה הוא לא הציל אותם?' התשובה

של אמנון הייתה שהיהודים לא עשו מה שהתורה מצווה.

ותסלחו לי, אבל זאת תשובה עלובה.

1. מילא שהם נהרגו. אבל איך... פחד, כאב לא נורמלי, לראות איך יורים במשפחה שלך, עושים עליך ניסויים, עלבונות אכזריים, אלימות פיזית

לא נורמלית, מה לא? מילא למות... גם בטבע חיות מתות, אבל האריה לא אוכל חיה לפני שהוא קודם כל שובר לה את עמוד השדרה, והוא גם

אוכל אותה רק כי הוא צריך לשרוד. למה שאלוהים ירשה שיהרגו אותו בכזאת רמה של כאב אכזריות ונוראיות, רק כי בסה"כ לא קיימנו מספיק

באדיקות את התורה? אני מאמין בקיום אלוהים, ואני לא מאמין שאלוהים הוא מטבעו רע. אבל אני מוכרח להודות שלפי כל מה שראיתי בחיים

שלי, אלוהים כנראה לא מתערב, או לפחות לא באופן ישיר, בבריאה. הוא לא מגן עלינו. יש סיבה למה האשכנזים לא דתיים. (ואני מתכוון יהדות

אירופה).

2. האמנם צודק אמנון? האם היהודים באירופה אכן לא ביצעו מספיק טוב את היהדות? בהסתמך על מה? עוד לא ראיתי נשים שמוכנות לספוג

עינויי SS ובכל זאת לא לגלות סודות. כך שהנאמנות של יהודים ליהדותם כאשר היו בשואה, לא מוטלת בספק.

3. בואו נאמר שלא ביצענו נכון את התורה... לא לבצע משהו נכון, זה לא חטא. לפגוע בחפים מפשע זה חטא. כל ילד יודע את זה - זה כתוב

בתוך הלב שלך. לא ייתכן שזה [השואה] העונש שאלוהים נותן על זה שמישהו לא ביצע משהו בצורה תקינה. לדעתי אלוהים רק נותן רמזים

מסוימים, כמו 'איש הפיל' ואותם זוג אנשים שגילו איפשהו, שיש להם שיער על כל הפנים. איך ייתכן שמצאו רק זוג אחד כזה שנשאר בעולם?

למה שדווקא עכשיו נצליח לגלות אותו? הסיכויים לזה נמוכים מדי. (אולי זה גם בלוף תקשורתי, לא רוצה לפסול אופציות).

אני לא אומר 'לא ליהדות' או 'לא לדתיות' אבל... משהו אנחנו בפירוש לא עושים נכון..

ועכשיו אני עובר לדבר הבא:

מעמד הגבר בחברה היהודית.
כל אחד יודע, שבארץ, מעמד הגבר הוא הכי גבוה אצל המרוקאים/רוסים/גרוזינים, והכי נמוך אצל הפולנים.
מסיבה לא ברורה... היהודים שאצלם מעמד הגבר הוא הכי נמוך... דווקא אצלם נהרגו הכי הרבה אנשים. ויהודי אירופה שאצלם מעמד הגבר

היה הכי גבוה (ככל שידוע לי, יהדות בולגריה) דווקא אצלם קרה 'נס יהדות בולגריה'.

אני לא אומר שאין ניסים, אבל לדעתי ליהדות בולגריה לא קרה נס.

(אני משער פה, הייתי עושה השוואה אובייקטיבית בין מעמד הגבר בכל עדה ביהדות אירופה, לבין מספר הנספים מהם בשואה. אבל אני 1.

עצלן. 2. לא מכיר הרבה מהעדות של יהדות אירופה. רק פולנים אני מכיר.)

אני יודע שיהודים פוחדים שלגבר יהיה כוח רב מדי, כי אז "נהיה כמו המוסלמים" אבל אני לא חושב שיש לנו מה לפחד מזה, כי בספר הקדוש

*שלנו* לא כתוב שאישה היא רכוש הגבר, או שהיא מטומטמת. וגם אם כן רשום בתנ"ך או איפה שזה לא יהיה, שהיא 'רכוש של הגבר', זה לא

בקטע רע. זה כמו להגיד ש- 'הילד הוא רכוש של האמא', או שאמא תגיד 'חמוד שלי' ואז מישהו יחשוב שהיא אמרה לילד שלה "א-הא! היא

חושבת שהוא רכושה הפרטי! שהוא רק חפץ, ולא בנאדם!".
ושוב.. אין לי שום מושג גם מה כתוב בתורה, כי אני לא יודע, פשוט מאד. אבל אני משוכנע מעל לכל ספק שהיא איננה שובייניסטית-גברית. אז

יש תפקידים שנועדו עבור גברים. (עלייה לתורה) אז מה? יש גם דברים שרק אישה עושה - להדליק נרות ולברך עליהם. - התעסקות עם אש.

ואני מניח.. שהאש מייצג רוח אלוהים או משהו דומה. אז.. זלזול בנשים אני לא רואה פה. (חוץ מזה, אש זה מסוכן.)

הרבה חושבים שהרעיון שאישה תשב בבית ותגדל ילדים בזמן שהאב יוצא לעבוד, הוא שגוי, כי הוא שובייניסטי ולא שוויוני. 'שוויון' זאת מילה

טריקית, מאד, אסביר אותה בהזדמנות אחרת. בכל אופן, אני לא רואה מה היה כ"כ רע בשיטה הישנה. קודם כל, לאמא יש איזשהו צד אימהי

טבעי - גם בטבע אלה הנקבות שמגדלות את הילדים. אני חושב שאצל בני אדם, האבא יותר גאה בילד שלו, והאמא יותר אוהבת את הילד שלו.

(האבא גם אוהב, והאמא גם גאה, אל תתחכמו, וחוץ מזה זאת השערה.)
אז האמא היא ההורה שמגדל את הילד בבית, והאבא יוצא לפרנס את הבית - האבא מספק קורת גג, מזון, ואהבה.
אז האבא הוא זה שעושה דברים בחוץ - מפועל ועד ראש ממשלה. אפשר היה לחשוב שהתפקיד של האישה הוא לא חשוב. - היא "לא עושה

כלום".

אז זהו... אותו ראש ממשלה מוצלח, ואותו איש שזורק את האשפה בבוקר, לשניהם הייתה אמא... וזאת בעיקר האמא שגידלה אותו והרימה

אותו להיות מה שהוא היום.
נשים בצורה כזאת אחראיות לגידולו של כל דור. אז אל תספרו לי את השקר הפמיניסטי הזה ש- "נשים רוצות יותר אחריות", לעקרת בית יש

אחריות על מה יצא מהילד שלה, על איך הילד שלה ירגיש, על איך האבא מרגיש כשהוא חוזר הביתה, ועוד הרבה דברים. - יש לעקרת בית

מספיק אחריות. חוץ מזה, סיבה אחרת לכך שהאישה הייתה בבית היא, שלפני 60 שנה לא נראה לי שהיו עבודות משרדיות בכמויות גדולות.

רוב העבודות היו או מסוכנות, או קשות מדי פיזית. ותודו שאנחנו לא רוצים שאישה תאבד אצבע...
בלי אמא שתגדל את הילד להיות ראש ממשלה או עובד ניקיון, שניהם היו מסוממים או משהו, ולא אנשים שתורמים את חלקם.

נשים רוצות אתגר היום, אז הן הולכות ללמוד. אוקיי, אני לא נגד השכלה לאישה. אבל... האם לא היה לנשים אתגר בעבר?

אתגר לנשים שהם עקרות בית: הבן של מי מגיע יותר רחוק. מי מכינה כופתאות הכי טוב.

קנאת סופרות תרבה חוכמה? הנה אתגר.. אל תזלזלו! אוכל זה חשוב. הצורה בה אמא מגדלת ילד זה חשוב. אמא מטומטמת תגדל ילד

מטומטם, או מבואס.. אמא חכמה, תגדל ילד חכם. מה לעשות שהבן של 2 יקים (יהודים גרמנים) לא יוצא ערס... תבכו על קיפוח ואפלייה כמה

שאתם רוצים, זה בא מהבית. (רק שהיום בזכות הפמיניסטיות, אין כ"כ בית. בהרבה משפחות.). חוץ מזה, השכלה זה גם לא הכל בחיים. נהפוך

הוא (au contraire).

אוכל זה חשוב? כן! אמא שמבשלת כמו שצריך, המשפחה שלה רזה יותר - ולכן נראית טוב יותר וגם נראית צעירה יותר (אנשים רזים יותר

נראים צעירים יותר. ראיתי בחור בן 36 שחשבתי שהוא בן 25.). המשפחה לא שמנה. ולכן, גם הילדים ימצאו בני/בנות זוג בקלות רבה יותר, כי

עם כל הכבוד לצורה של הפנים אצל בחורה (או גבר), קיימים בנו גם אלמנטים חייתיים. אנחנו לא קדוש נוצרי. חוץ מזה, גם הצורה של הפנים

היא יפה יותר כשהאדם רזה יותר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 05, 2010, 06:09:58 על ידי yossso »

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 05, 2010, 06:39:10 »
ויש גם טיעון אחר של בחורות למה לא לשבת בבית ולגדל ילדים כשהבעל עובד: זוהי תלות בבעל.

נכון, זאת תלות בבעל.

זה אומר שאת נדרשת לסמוך עליו.

יש מן המצאה כזאת שהקב"ה המציא, אצל ילדים היום יש אותה אבל אצל מבוגרים כבר לא, כי הם "כבר התבגרו" (כלומר כי הם מושפעים מהזבל של החברה שסביבם.), זה נקרא 'אהבה'. מערכת יחסים.

ואולי בשביל צורת חיים כמו 'אשה בבית ילדים, גבר בחוץ עבודה' נדרשת אהבה. אולי לא אהבת נצח. אז מה? מערכת יחסים כלשהי - לא 'אחד הוא הבוס' ו- 'השני הוא העבד', לדבר על דברים, להחליט ביחד. (אלא אם כן יש נגיד משהו שהאמא מבינה בו יותר, ואז הגבר אומר "טוב יאללה שיהיה." כי אין לו כוח להיכנס לזה. זה מה שקרוי 'הוא סומך עליה'/'הוא עצלן'. וזה דבר טוב.)

כן, זה טוב להיות עצלן. למה לדבר בטלפון כשאפשר ללכת 10 קילומטר עד למישהו ולדבר איתו מול הפנים? זה סיפור אחר אמנם.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 05, 2010, 07:06:41 »
יודעים לאיזו רמה של אהבה עם אשה אני שואף בחיים שלי?

הנה: אני אגיד לאישתי "תשמעי.. ההיא נראית לי מושכת. אני רוצה לבלות איתה לילה." אישתי תבין אותי. תבין את היצרים שלי. ותגיד לי "אוקיי. בסדר. תהנה. אני יודעת שאותי אתה אוהב, ושאיתה זה רק בשביל החיה שבך. תתפרע גבר. אני מקווה שתהנה איתה כמה שיותר. אין דבר שיותר חשוב לי בעולם הזה מאשר האושר שלך. רק אל תשכח לחזור אליי. אהובי היקר." (והיא באמת תתכוון למה שהיא אמרה, ממש מהלב. בלי משחקים וצביעות.)

ואז אני אלך לאותה אשה אחרת. אבל ברגע שאתחיל לדבר איתה.. ארגיש שמשהו חסר.. ואחזור לאישתי. לא כי אני חייב. לא כי אני פוחד מההשלכות. אלא רק מסיבה אחת: כי אני רוצה.

זאת האהבה שעליה אני חולם ושאותה אני מייחל לעצמי. אני יודע "לא אפשרי.. לא אפשרי.." תמשיכו לשאוף נמוך. בעיה שלכם!

עובדה שנכתב ספר כמו Wuthering Heights וגם סרט מצוין עם לורנס אוליביה. 1939.

תראו ותבכו:

http://www.mediafire.com/?0rz1e26zztlllgw

http://www.mediafire.com/?sxznqw9r214l2fx

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למה היהודים תמיד נהרגים?
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 05, 2010, 07:18:27 »
אני מאמין שהבעיה שיש היום בין גברים ונשים. ובכללן פירוק התא המשפחתי. היא אחת הבעיות החמורות שבהן הארץ הזאת נתקלה. זה מחליש משמעותית את כולם. המחלה פמיניזם פגעה בכל העולם, ולכן כל העולם נפגע, אבל אנחנו ארץ קטנה, והבטחון בה לא רב. אי אפשר לשחק עם זה משחקים.

אני אישית כן מאמין באהבת נצח. אני מאמין באהבת ילדות (yaldut) באנגלית זה Puppy Love. אני התאהבתי רק פעם אחת בחיים. בגיל 6. (אני כבן 27). אני מאמין שהקב"ה ברא גבר ואשה עם התאמה מושלמת זה לזה. ושכל צרה ביניהם היא איזשהו בעיה חיצונית שבאה עלינו לכלותינו, או איזשהו קושי שיש בראש של אחד מבני הזוג, וקשיים אפשר לפתור, בלי פסיגולוגים ובלי תרופות, פשוט חושבים עליהן! יש לך היכולת לנתח וכך לנצח. הפתרון לבעיה לא יבוא מחר, זה נכון. אבל יבוא מתישהו. והיה לגמרי שווה את זה.