כתב נושא: דיון: איך לענות להומואים/לסביות/טרנסג'נדרים  (נקרא 25622 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
דיון: איך לענות להומואים/לסביות/טרנסג'נדרים
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 22, 2010, 11:33:41 »
רוב העולם מוסלמים שלא "אסרו" את זה.. למה ה"מוסר" שלך טוב מה"מוסר" שלהם?

למה המוסר של לאסור קיום יחסים בין גבר לילדה בת 12 שעברה בת מצווה זה לא מוסרי(שלזה הציטוט שלי שציטטת היה?)?
באמת?

ציטוט
"עולם ללא יהודים" של מרקס אתה מתכוון?

בינתיים מי שרוצה לפעול נמרצות לצמצום האוכלוסייה היהודית, זה אתה לא אני(ואת זה אפשר לראות גם באשכול הקודם על הקצבאות).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 22, 2010, 11:35:00 »
מה? רוב החברות המוסלמיות מוציאים הומוסקסואלים להורג, זה עובדה. זה שמצאת איזה חצי שייח שאומר אחרת אומר מה בדיוק?
שוב אתה לוקח מקרה ספציפי ומחליט כי נוח לך שזה משהוא גורף.
לך לכל מדינה מוסלמית, תצהיר שאתה הומוסקסואל, ויחסלו אותך במקום.

נו השיטה הרגילה של אוהדי להתעלם מהקור'אן והסונה ולהתמקד בהוצאות להורג סיטונאיות, הבורות חוגגת... מה לא הבנת ביחס סותר, חתיכת מפגר?

ציטוט
נו, רק מוכיח את הטענה. היטלר לחיסל הומוסקסואלים(ואף הפנה עצבה מאשימה לעידוד הומוסקסואליות כלפי היהודים) כי הם היו הומוסקסואלים.
נקודה. זה לא יחס של אהדה מופרזת להומוסקסואליות.

מעניין שאת קציני ה-SS ההומואים הוא לא חיסל... לאוהדי אין מושג בעברית.

ציטוט
ככה שהקשר בין "קבלת הומוסקסואליות"(שזו אמירה בעייתי בשל עצמה) למשטרים אנטישמים זה פשוט בדיחה עלובה.

מה בעייתי באמירה?
זה לא בדיחה עלובה, זה היסטוריה, עכשיו במקום לנסות להתווכח כי אתה פשוט רוצה להתווכח בכל מחיר אפילו שאתה יודע שתקבל מכות, תחשוב טוב טוב למה בחברות האלה (יוון, רומא, בריה"מ, אסלאם, גרמניה הנאצית) ההומסקסואליות השפיעה היטב על היחס ליהדות ולמה הרוב המוחלט של ההומואים כיום הם אנטישמים פרו-ערבים (מעניין, אם היחס להומואים תמיד כל כך עוין אצל המוסלמים, אצלנו לא יהרגו אותך על כך).

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 22, 2010, 11:36:45 »
למה המוסר של לאסור קיום יחסים בין גבר לילדה בת 12 שעברה בת מצווה זה לא מוסרי(שלזה הציטוט שלי שציטטת היה?)?
באמת?

כן, למה? (ברור שזה לא מוסרי והכל, אבל אני רוצה שתביא לי הסבר רציונלי ואבסולוטי שיכול להצדיק שכל בני האדם יוכלו לקבל את זה, למה הרעיון הזה טוב מהרעיון המוסלמי).
חתיכת גזען לא פלורליסטי - "בלי אלוקים, הכל מותר" - פיודור דוסטוייבסקי

ציטוט
בינתיים מי שרוצה לפעול נמרצות לצמצום האוכלוסייה היהודית, זה אתה לא אני(ואת זה אפשר לראות גם באשכול הקודם על הקצבאות).]

"המוח הפרנואידי של הערבים" אמר רוברט ספנסר..

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 22, 2010, 11:55:26 »
ציטוט
נו השיטה הרגילה של אוהדי להתעלם מהקור'אן והסונה ולהתמקד בהוצאות להורג סיטונאיות, הבורות חוגגת... מה לא הבנת ביחס סותר, חתיכת מפגר?

אני? אתה זה שלוקח בכוח אמירה מהקוראן(בערך, יותר פרשנות של שייח) ומחליט שמכאן האסלאם מותיר באופן בהול הומוסקסואליות. ואתה קובע שזה רוב.
למה רוצחים את ההומוסקסואלים ברחבי העולם המוסלמי? רק המתנגדים לפסוק לקבלת ההומוסקסואליות נותנים שם את הטון?

לא שזה רלוונטי, כי גם הם לא בדיוק אוהדי היהדות...

ציטוט
מעניין שאת קציני ה-SS ההומואים הוא לא חיסל... לאוהדי אין מושג בעברית.

בדיוק כמו העניין האסלאם, הומוסקסואל היה מושמד נקודה. היה נחשב לאיום(אגב תן מקור לקציני SS הומוסקסואלים, פעם ראשונה שאני שומע את זה).
היה לך כמה קצינים שהוא לא חיסל(היה לו ברית גם עם אחרים בעלי גזע השמי-שנוח נוח)? זה אומר מה בדיוק?
שהוא עודד או קיבל את ההומוסקסואליות? אם הוא היה מקבל, הוא לא היה מחסל עשרות אלפי אם לא מאות אלפי הומוסקסואלים מהגזע הארי.

ציטוט
מה בעייתי באמירה?
זה לא בדיחה עלובה, זה היסטוריה, עכשיו במקום לנסות להתווכח כי אתה פשוט רוצה להתווכח בכל מחיר אפילו שאתה יודע שתקבל מכות, תחשוב טוב טוב למה בחברות האלה (יוון, רומא, בריה"מ, אסלאם, גרמניה הנאצית) ההומסקסואליות השפיעה היטב על היחס ליהדות ולמה הרוב המוחלט של ההומואים כיום הם אנטישמים פרו-ערבים (מעניין, אם היחס להומואים תמיד כל כך עוין אצל המוסלמים, אצלנו לא יהרגו אותך על כך).

הסקת המסקנות שלך היא מאוד הזויה, החלטת שכל אדם שהוא "פרו ערבי"(שזו אמירה כללית מאוד) הוא בכמובן חייב להיות אנטישמי. והנה המוח שלך הצליח שוב לקשר בין 2 דברים לא קשורים.
עכשיו הומואים רוצים להשמיד אותנו?
גם כל החברות שציינת, אוהבות לאכול בשר, אולי אכילת בשר גורמת לאנטישמיות? הנה קשר לוגי מבריק מבית היוצר רון בן מיכאל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 22, 2010, 11:58:05 »
כן, למה? (ברור שזה לא מוסרי והכל, אבל אני רוצה שתביא לי הסבר רציונלי ואבסולוטי שיכול להצדיק שכל בני האדם יוכלו לקבל את זה, למה הרעיון הזה טוב מהרעיון המוסלמי).
חתיכת גזען לא פלורליסטי - "בלי אלוקים, הכל מותר" - פיודור דוסטוייבסקי

כי ילדה בת 12, שעם אותו אלוקים מסתבר שמותר, שמקיימת יחסי מין עם גבר בן 30, מושפעת רגשית ופיזית מהביצוע.
מדובר בניצול מיני מצד אותו גבר, עקב חוסר הבנת הרגשי של אותה ילדה, וכמובן הסכנה הפיזיולוגית לביצוע האקט עצמו.
דבר שאין לו שחר עם הומוסקסואליות. קטע אה?

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 22, 2010, 16:07:47 »
הומו/לסבית/טרנסג'נדרית/קוקסינלים זו בעיה פסיכוטית מולדת או לא מולדת דעתי שמקומם של אותם אנשים הם בבית מושגעים בדיוק כמו כל בעיה פסיכוטית אחרת ...!
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 22, 2010, 17:04:39 »
אגיב בלי נדר יותר מאוחר , רק דבר אחד שאני חייב להגיב עליו .... מותר לאב לארש את ביתו בגיל 12 , אבל לא עושים את זה , אתה מוזמן לבדוק בשו"ע ברמב"ם ואיפה שאתה רוצה שכתוב שצריך לתת לה לגדול ולהחליט מי היא רוצה בעצמה  ,וגם כתוב (למשל ברמב"ם) להאיש לא ראוי לו לקדש קטנה (לכתחילה,נקודה) וגם לא בלי שיראנה ויחליט שהיא כשרה בעיניו .  אם מישהו מארש,הוא צריך לארש בשטר או בכסף(או בשווי כסף) , לא מארשים בביאה , ומי שעושה כן , מכים אותו מכת מרדות (ראה רמב"ם )

דבר שני , יש דבר שנקרא "ירידת הדורות" ... בדורנו בני שלוש עשרה ובנות שתים עשרה הם לא בוגרים (בטח לא רוחנית) כמו נערים בגיל זה לפני שלושת אלפים שנה . וכך או כך ,לכתחילה הגיל שעל הגבר להתחיל לחפש את הזיווג שלו בו הוא רק מגיל 18 למשל , לא מגיל 13 ... אז ,תפסיק לבלבל במח. זה שבן אדם הופך לבן מצווה או בת אדם לבת מצווה , לא אומר שמיידית היא\הוא יכולים להתחתן ולהביא ילדים , צריך בגרות נפשית ורוחנית ,צריך הרבה אלמנטים
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 22, 2010, 18:17:01 »
למה בכלל לענות להומואים? אם משוגע אומר לך שעצים מדברים, אתה תנסה להוכיח לו שזה לא נכון? לא, כי אין טעם לדבר עם משוגעים. ההומואים הם משוגעים. אין מה לדבר איתם.
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 22, 2010, 18:51:51 »
אגיב בלי נדר יותר מאוחר , רק דבר אחד שאני חייב להגיב עליו .... מותר לאב לארש את ביתו בגיל 12 , אבל לא עושים את זה , אתה מוזמן לבדוק בשו"ע ברמב"ם ואיפה שאתה רוצה שכתוב שצריך לתת לה לגדול ולהחליט מי היא רוצה בעצמה  ,וגם כתוב (למשל ברמב"ם) להאיש לא ראוי לו לקדש קטנה (לכתחילה,נקודה) וגם לא בלי שיראנה ויחליט שהיא כשרה בעיניו .  אם מישהו מארש,הוא צריך לארש בשטר או בכסף(או בשווי כסף) , לא מארשים בביאה , ומי שעושה כן , מכים אותו מכת מרדות (ראה רמב"ם )

דבר שני , יש דבר שנקרא "ירידת הדורות" ... בדורנו בני שלוש עשרה ובנות שתים עשרה הם לא בוגרים (בטח לא רוחנית) כמו נערים בגיל זה לפני שלושת אלפים שנה . וכך או כך ,לכתחילה הגיל שעל הגבר להתחיל לחפש את הזיווג שלו בו הוא רק מגיל 18 למשל , לא מגיל 13 ... אז ,תפסיק לבלבל במח. זה שבן אדם הופך לבן מצווה או בת אדם לבת מצווה , לא אומר שמיידית היא\הוא יכולים להתחתן ולהביא ילדים , צריך בגרות נפשית ורוחנית ,צריך הרבה אלמנטים

זה כל הקטע, אתה לא יכול לתת לה להחליט מה היא רוצה בעצמה. בנוגע "לבגרות" הרוחנית/נפשית שכביכול היה לבנות בנות 12 לפני 3000 שנה, למה אתה הולך כל כך רחוק? לך אחורה ל-70-80 שנה, היו לא מעט קהילות יהודיות שחיתנו בנות 12 עם גברים מבוגרים.
כל זה התאפשר בפועל, ככה שהאיסור על פעולה כזאת כיום, היא בראשית כל חוק של אדם ולא של אל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 22, 2010, 20:01:22 »
למה בכלל לענות להומואים? אם משוגע אומר לך שעצים מדברים, אתה תנסה להוכיח לו שזה לא נכון? לא, כי אין טעם לדבר עם משוגעים. ההומואים הם משוגעים. אין מה לדבר איתם.
:clap:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 22, 2010, 21:14:03 »
אני אישית נגד התופעה הזאת,אבל לדעתי יש שני סוגים של הומאים ולסביות הראשון זה כאלו שנולדו עם זה והשני זה כאלו שמושפעים מהחברה.
בגלל הסוג השני אני חושב שלא צריך להפוך את זה לנורמה כי זה יכול להרוס את הקיום של החברה האנושית במידה וזה יהפוך לנורמה.
לגביי אלה שנולדו ככה כאדם מאמין אני מאמין שאלוהים נתן להם יצר להתגבר עליו אם הם יצליחו או לא זה כבר בחירתם.

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 23, 2010, 09:11:35 »
לכל יפי הנפש ,כדוגמאת אוהד הגועל ,היית מעדיף או לכל הפחות האם לא היה משנה לך לו בניך היו הומואים ?
אם זה נורמאלי ולא סטייה , אז אין בעיה ..  נכון ?
נ.ב. לעתיד לבוא ,בין האופציות של , א :בני יתגרה מינית ,כאשר הוא בן 18 ,מנערה בת 14 או 13 .
ב : בני יתגרה מינית ,כאשר הוא בן 18 ,מנער או גבר בוגר .
הייתי בוחר א ,בלי ספק ! , מה אתה היית בוחר ?
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 23, 2010, 12:32:53 »
לכל יפי הנפש ,כדוגמאת אוהד הגועל ,היית מעדיף או לכל הפחות האם לא היה משנה לך לו בניך היו הומואים ?
אם זה נורמאלי ולא סטייה , אז אין בעיה ..  נכון ?
נ.ב. לעתיד לבוא ,בין האופציות של , א :בני יתגרה מינית ,כאשר הוא בן 18 ,מנערה בת 14 או 13 .
ב : בני יתגרה מינית ,כאשר הוא בן 18 ,מנער או גבר בוגר .
הייתי בוחר א ,בלי ספק ! , מה אתה היית בוחר ?

כמו שעניתי בעבר על השאלה המפגרת הזאת, כמו שאני לא רוצה בן מפגר, בן שמן או בן אוהד מכבי, אני לא רוצה בן הומו.
אבל אם יצא שהבן שלי יהיה הומו, אני יקבל אותו כמו שהוא.

לשאלה השנייה שלך, אתה באמת מעדיף בן פדופיל מבן הומו?

אני אשאל אותך עוד שאלה, מחר נולד לך בשעה טובה בן(חס ושלום), והגיע לגיל ההתבגרות, ואומר לך שהוא הומו(אל דאגה הוא עדיין אוהד מכבי), מה אתה עושה? זורק אותו לשער 5?

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 23, 2010, 14:52:06 »
כמו שעניתי בעבר על השאלה המפגרת הזאת, כמו שאני לא רוצה בן מפגר, בן שמן או בן אוהד מכבי, אני לא רוצה בן הומו.
אבל אם יצא שהבן שלי יהיה הומו, אני יקבל אותו כמו שהוא.

לשאלה השנייה שלך, אתה באמת מעדיף בן פדופיל מבן הומו?

אני אשאל אותך עוד שאלה, מחר נולד לך בשעה טובה בן(חס ושלום), והגיע לגיל ההתבגרות, ואומר לך שהוא הומו(אל דאגה הוא עדיין אוהד מכבי), מה אתה עושה? זורק אותו לשער 5?

1- ענית לעצמך ,אתה לא רוצה בן מפגר/שמן/מכביסט כי כל התכונות האלו לדעתך שליליות ולא רצויות ממש כמו הומו !
2 - כמו שהוא לא יגדל להיות אוהד הפועל (חינוך ..) כך הוא לא יגדל להיות הומו ואם במקרה משהו מישתבש שם בדרך ,אנסה לדאוג לרפא אותו ולא אכיר בשום פשרה עם העיניין !
נ.ב. ,אני לא אזרוק אותו לשער 5 ,אם הוא הומו(חס וחלילה ) הוא ימשך לשם כמו פרפר לאש ..  :old_grin:
וכן אני מעדיף את אופציה א ,כפי שתיארתי , מה אתה ,שכחת לענות ?

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 23, 2010, 14:57:05 »
ועוד שאלה אחת פיקנטית עבורך ..
אם היו נותנים לך לבחור מבין 2 האופציות ,עם יד על הלב ,באיזו היית בוחר ?
א : יוצא לך ילד הומו ,אבל שרוף הפועל.
ב: יוצא לך ילד סטרייט ,אבל מכביסט גדול .

מחכה לתשובה ..

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 23, 2010, 17:28:26 »
ציטוט
אי פעם תהית למה טיפלו בברברים ההומואים כך?

אי פעם תהית למה טיפלו ביהודים כך בכל מקום שבו הם היו?

ציטוט
כן כולנו יודעים שחופש הביטוי בעייתי כשזה מגיע לאנשים שחולקים על השמאל,

מה הקשר לחופש הביטוי? אם פוליטיקאי קורא קריאה גזענית אני אחרים אותו, זו פגיעה בחופש הביטוי? אני דוגל בזכותו החוקית לומר כל דבר שלא מהווה הסתה, עדיין אם דעותיו מתועבות בעיניי אני אחרים אותו ואפעל כך שאחרים יחרימו אותו.

ציטוט
הומוסקסואליות היא מחלה נפשית. כל הפסיכיאטרים והפסיכולוגים הגדירו את הומוסקסואליות כמחלה נפשית עד לפני 40 שנה כששינו את ההגדרה אך ורק בגלל לחץ פוליטי מההומואים. אבל אפילו אתאיסטים אנטידתיים כמו זיגמונד פרויד הגדירו את הומוסקסואליות כסטייה חולנית.

היו גם הרבה מדענים שביססו מחקרים שלמים על למה יהודים הם נחותים מבחינה גנטית. גם זה נחשב לענף מדעי לכל דבר וכיום זה לא לגיטימי.

ציטוט
הקב''ה מזהיר אותנו בתורתנו הקדושה שהומוסקסואליות היא תועבה חמורה ביותר. אין להומואים פעילים מקום בעולם הבא, עולם הנצח. ז''א המסכנים האלה יאבדו את חיי הנצח ר''ל אם הם לא יפסיקו להתנהג כמו הרשעים של סדום ועמורה.

לא רלוונטי כלפי מי שאינו מאמין באלוהים.

ציטוט
כל אדם נורמלי יכול לראות איך הומוסקסואליות מנוגדת לטבע. רואים בגוף האדם שכשיש שני זכרים, חלקי הגוף שלהם לא מתאימים אחד לשני. חלקי הפאזל לא מתאימים כשיש שני זכרים או שתי נקבות. רק כשיש זכר ונקבה, חלקי הפאזל מתאימים.

גם מטוסים, בניינים וכל הציוויליזציה מנוגדת לטבע. ממתי הטבע הוא ערך? תומכי תורת הגזע השתמשו הרבה בטיעון של "ככה זה בטבע, החזק הורג את החלש לכן מותר לנו לפגוע ביהודים החלשים". חיים, זה כל ההבדל בין אדם לחיה. אנחנו כבני אדם לא מוגבלים למה ש"טבעי" (אלוהים יודע מה זה אצלך, שפינוזה טען שהטבע הוא מכלול הקיום). בטבע גם רואים אריות טורפים את הגורים של האריה השולט בלהקה, אתה רוצה שנאמץ גם את זה בגלל שככה זה בטבע?

ציטוט
ישנם כאלה שאומרים שזה דבר "מולד" ולא מבחירה אלא זה "גנטי"  ... זה שקר , מחקר בתאומים זהים הוכיח שיכולה להיות נטייה מינית שונה לאח השני ,אפילו אם אחיו התאום חלילה הומו(והסבירות שהאח התאום הזהה יהיה בעל אותו הנטייה המינית היא 32% לעומת תאומים לא זהים שהסיכוי שם הוא 13% , למרות שהמטען הגנטי זהה[/b]בין תאומים זהים ,לכן אם זה היה "גנטי" , הנטייה המינית הייתה אמורה להיות זהה גם כן)

ואללה. אני מכיר מחקר זהה שתוצאותיו הפוכות: המחקר שאני מכיר מצא התאמה מובהקת בנטיות המיניות של תאומים זהים שהופרדו בלידתם, אם אחד מהם היה הומו כך גם השני באחוזים גבוהים מאד. אפשר לראות לינק למחקר שלך?

ציטוט
הבעייה בהומוסקסואליות היא שהקב"ה אסר את זה , אין כאן שום השוואה לסטיות אחרות, זה סטייה בפני עצמה , אך לעצם הטענה אפשר לענות כך

על כך מגיבים שאלוהים הוא הזיה חביבה שקיימת במוחם של המאמינים בו.

ציטוט
הקידמה והליברליזם , גרמו לשלל נפלאות כמו אבולוציה גזענית(שבזכותה חיות הכיס(בעלי חיים שנפוצים בעיקר באוסטרליה) נחשבו לבעלי חיים נחותים ,ומינים שלמים "הותר דמם" מכיוון שסברו שהם "נחותים" , אפילו כשאחרון הזאבים הטסמנים מת בשבי , הוא נזרק לפח הזבל ,במקום להשמר לדורות העתיד , בגלל הזלזול הלא אנושי הזה בבעלי חיים שכביכול התפתחו להיות "פחות טובים" מהחיות באפריקה)  , שהיא הייתה ענף של ה"גזענות המדעית"  שלקחה את התאוריה הנורדית והפכה אותה ל"מדע" שבזכותו "הנאורה שבאומות" הלא היא פרוסיה , התחילה לקטלג בני אדם לפי מבנה גולגולת , ולהרוג עם שלם בתאי גזים , ולרצוח נכים בצורה המונית וכו' וכו' ,ובין השאר , לשרוף הומואים , בדיוק כמו הנוצרים שקדמו ל"ליברליזם" ...

זו ערימת שטויות, תורת הגזע סותרת את הליברליזם, הליברליזם מקדש את החופש, את זכויות האדם באשר הוא. הליברליזם הוא אנטי גזעני. אחד מעקרונות המפתח של הנאצים הוא שלילת הליברליזם. מצחיק שאתה מדבר על שריפת הומואים, החלום הרטוב של חלק ניכר מאוכלוסיית הפורום הזה כעל דבר רע.

ציטוט
ההוכחה היחידה לכך שזה "לא סטייה" ,זה מ"סקרי העדפה מינית" של פסיכולוגים כגון אלפרד קינזי , שפשוט סקרו את ההעדפות המיניות של סטודנטים, וקראו יומני סטודנטים, ומכיוון שראו שההעדפה הזאת היא כמה אחוזים מהאוכלוסיה , הם החליטו לקבוע שזה לא "סטייה" כי יש "הרבה כאלה"

- הגדר בבקשה מהי "סטיה". אני חושב למשל שלהיות יהודי דתי וללכת עם שטריימל באמצע הקיץ זו סטיה חמורה. מיהו סוטה? זה שלא נוהג כמו הרוב?

ציטוט
לא נכון . קודם כל . הומוסקסואליות בטבע היא מקרים חריגים , כגון בבעלי חיים מבויתים , למשל כלבים  ,שהסיבה שהם עושים את זה , היא מכיוון שהם לא חונכו על ידי "הורה מבוגר" והם עדיין "גורים" מנטלית (אתה יודע שכלבים זה זאב מבוית ,נכון?  הסיבה שלכלבים ככלל האוזניים "נפולות" זה כי עצם הביות שלהם ,גורם להם להשאר "גורים" מנטאלית ... אל תתבלבל ממיני כלבים שאוזניהם עומדות ,כי זה תוצר של רבייה סלקטיבית של השבחת גזע רצוי שנעשה על ידי בני אדם ,הכלבים האלה עדיין גורים מנטאלית)  ואז כשההורמונים מתחילים להכנס לפעולה, הם פשוט מזהים את הדבר הכי "ראוי" להזדווגות כבן זוגם, ולפעמים הם מתבלבלים עם זכרים

שטויות ברוטב, הומוסקסואליות קיימת אצל חלק גדול מהיונקים דוגמת מינים מסויימים של קופים וממש לא רק אצל בעליי חיים מבוייתים.

רון:

אני מדגיש שוב ושוב שזה ממש לא מעניין אף אחד מה כתוב בקוראן, זה לא רלוונטי לשום דבר. דת היא דבר גדול ומורכב ובכתבי הקודש המוסלמיים ניתן להוכיח כל דבר וגם את היפוכו, ממש כמו ביהדות. זוהי מהותה של דת שהומצאה על ידי בני אדם. מה שרלוונטי זה איך המוסלמים מפרשים את הקוראן. אז תעיף מבט סביב ותראה את אחמדינג'אד מצהיר שאין באיראן הומוסקסואלים, תראה הומוסקסואלים מוצאים להורג בשלל מדינות איסלמיות, ותסיק בעצמך, שיחס האסלאם בימינו להומואים הוא ממש לא מורכב אלא מאד חד משמעי מבחינה מעשית (מבחינה תאורתית זה לא חשוב ולא מעניין). מה אכפת לי שיש פסוק המתיר משכב זכר באסלאם כל עוד המוסלמים לא מתייחסים לפסוק זה?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 23, 2010, 17:36:39 »
ציטוט
1- ענית לעצמך ,אתה לא רוצה בן מפגר/שמן/מכביסט כי כל התכונות האלו לדעתך שליליות ולא רצויות ממש כמו הומו !
2 - כמו שהוא לא יגדל להיות אוהד הפועל (חינוך ..) כך הוא לא יגדל להיות הומו ואם במקרה משהו מישתבש שם בדרך ,אנסה לדאוג לרפא אותו ולא אכיר בשום פשרה עם העיניין !
נ.ב. ,אני לא אזרוק אותו לשער 5 ,אם הוא הומו(חס וחלילה ) הוא ימשך לשם כמו פרפר לאש ..  
וכן אני מעדיף את אופציה א ,כפי שתיארתי , מה אתה ,שכחת לענות ?

1. זה שהומו זה "תכונה שלילית" במיוחד בחברה שאנחנו חיים בא זה עובדה, זה לא סותר את הרצון לקבל בן אדם כמו שהוא. שזה כל הפואנטה של הצד השני.
תקבל אותו איך שהוא.
2. אתה מבין שיש ילדים הומוסקסואלים מבתים הסטרייטים, ההומופובים והדתיים ביותר במדינת ישראל, ככה שזה לא "חינוך".
ויש אפילו אוהדי מכבי הומוסקסואלים.
ובנוגע לשאלה, זה לא היה ברור? כן אני יעדיף בן הומו על בן פדופיל. בן פדופיל פוגע בחברה, בן הומו לא, רק יהיה לו יותר קשה להתקבל אליה.
אבל טוב לדעת שאתה מעדיף שבנות הטיפשרה ינוצלו מינית על פני שני אנשים בוגרים, פדופיל בתחפושת שכמוך(נו טוב אוהד מכבי).

ציטוט
ועוד שאלה אחת פיקנטית עבורך ..
אם היו נותנים לך לבחור מבין 2 האופציות ,עם יד על הלב ,באיזו היית בוחר ?
א : יוצא לך ילד הומו ,אבל שרוף הפועל.
ב: יוצא לך ילד סטרייט ,אבל מכביסט גדול .

מחכה לתשובה ..

בשיא הרצינות? בן הומו.
האמת? בן הומו שאוהד בית''ר עדיף על בן סטרייט אוהד מכבי, אפילו אבטיח.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 23, 2010, 17:43:10 »
ציטוט
רון:

אני מדגיש שוב ושוב שזה ממש לא מעניין אף אחד מה כתוב בקוראן, זה לא רלוונטי לשום דבר. דת היא דבר גדול ומורכב ובכתבי הקודש המוסלמיים ניתן להוכיח כל דבר וגם את היפוכו, ממש כמו ביהדות. זוהי מהותה של דת שהומצאה על ידי בני אדם. מה שרלוונטי זה איך המוסלמים מפרשים את הקוראן. אז תעיף מבט סביב ותראה את אחמדינג'אד מצהיר שאין באיראן הומוסקסואלים, תראה הומוסקסואלים מוצאים להורג בשלל מדינות איסלמיות, ותסיק בעצמך, שיחס האסלאם בימינו להומואים הוא ממש לא מורכב אלא מאד חד משמעי מבחינה מעשית (מבחינה תאורתית זה לא חשוב ולא מעניין). מה אכפת לי שיש פסוק המתיר משכב זכר באסלאם כל עוד המוסלמים לא מתייחסים לפסוק זה?

נדבר באמת, כתוב באיזה חצי פסוק שאיזה שייח אישר שהאסלאם מתיר הומוסקסואליות. אתה לא מבין שזו הוכחה בלתי ניתנת לערעור שקבלת ההומוסקסואליות מובילה לאנטישמיות?
מצד שני הם גם לא אוכלים חזיר, אולי אי אכילת חזיר מובילה לאנטישמיות, מה שהופך את "אוכל חזיר וגאה בזה" ליהודי הכי צדיק כאן...

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 24, 2010, 09:41:03 »
תגובה מרוכזת :

אוהד הפועל :

"הגורם המולד הוא לא הגורם הבלעדי להומוסקסואליות"

אם שני תאומים זהים יכולים לפתח נטיות שונות לחלוטין, אז הגורם הוא לא פיזי\מולד ,בכלל .

"אין ספור חוקרים אומרים זאת"

חוקרי נפש האדם, לא גוף האדם.וגם לא כולם בהסכמה בעניין. אין לך שום ראייה פיזית שזה תכונה מולדת גנטית\פיזית אחרת. מה לעשות...

"זה לא סותר את זה שישנם גורמים מולדים שכאלו."

אתה מוזמן להראות לי גורמים מולדים לסטיה הזאת.

אתה גם מוזמן לעיין בסיכום הסקר (המחקרי) שדיברתי עליו ,כאן http://www.midus.wisc.edu/findings/pdfs/47.pdf ,שבלי קשר לכוונות החוקרים בו ,הוכיחו מעל לכל ספק, שזה לא גורם מולד גנטי\פיזי

שוב , אם זה היה גנטי ..לתאומים זהים יש בדיוק אותו מטען גנטי , חד וחלק . אם זה היה גנטי , אם אחד הומו, גם השני היה צריך להיות, אך זה ממש לא המצב. לכן ,זה פשוט מאד, לא גנטי. אז תפסיק להתווכח על שטויות

"הסבר לדוגמה מה הוא הגורם להומוסקסואליות בחברות הדתיות לדוגמה, שכמותם לא נופלת מהחברה החילונית ביחס לגודלן."

בוא נתחיל מזה שאין הומואים דתיים, כמו שאין מחללי שבת דתיים ואוכלי חזיר דתיים . או בקיצור, או שאתה דתי או שאתה לא.
 דבר שני ,אתה מוזמן להביא לי מדגם מבוסס שמוכיח את הטענה שלך שביחס לגודלם ,יש אותו אחוז ,כדי להראות שלא בדית את זה מליבך.
 דבר שלישי , סטיות מין זה דבר שיש לגביו מחקר ,אם אתה מעוניין לדעת איך זה קורה ,חפש מקורות , אני כבן אדם דתי לא מוכן לדון בנושא כזה כי זה לא נאה ולא יאה , דבר שני אנחנו בפורום דתי .
דבר רביעי , לא מעט מאותם כביכול "הומואים דתיים"  החליטו שהם רוצים להיות דתיים ,לאחר שהם כבר גיבשו את ראיית עולמם . זה שאתה משתמש בהם כדי להגיד שזה קורה "בחברות דתיות", זה בדיחה , הם בדרך כלל אפילו לא מרקע אורתודוכסי..

"
זה בדיוק הבעיה היחידה, הקב''ה לא אסר מעולם לשכב עם ילדה בת 12 אם היא עברה בת מצווה, האנושות אסרה על זה.
בנוגע למשפט השני, אל תעלה את הנושא, לא ידברו על זה..."

על הקשקוש שלך על הילדות בנות 12 כבר עניתי לעיל.  ואין שום קשר לנושא המדובר , הסברתי ,הסיבה שאנחנו נגד התועבה הזאת, זה אך ורק בגלל שהקב"ה אסר את זה ,ולא שום סיבה אחרת, לכן אין שום טעם להשוות את זה לסטיות אחרות כדי להצדיק את זה,למרות שזה כן סטייה, הסיבה שזה אסור ,זה בגלל שהשם יתברך אסר את זה
בקשר למשפט השני , לא אני העלתי את הנושא, זה היה חלק מהטיעון שעניתי עליו, רק הסברתי למה אני לא מביא דוגמאות ,למרות שלא חסר

"
כן, כל הדבר הזה קצת סותר את "הליברליזם" שאני + העולם המודרני המתון מעוניינים בו, אבל אחלה לנסות לקשר דברים לא קשורים ולשלב נאצים בכל הסיפור."

למה לא קשורים ?  זה המצע התרבותי עליו הליברליזם שלך גדל , גזענים כמו יום, קאנט ,ואדיוטים אחרים של עידן האורות שגרמו לגזענות המדעית להיות ענף "מקובל" עד אחרי מלחמת העולם השנייה .
משטרים טוטליטריים לא מעטים התפתחו מהראיית עולם שאתה תומך בה, זה שזה לא נח לך,זה לא בעייה שלי. ליברליזם ונשיונליזם הלכו יד ביד עד מלחמת העולם השנייה

"קנסי הוא אכן הראשון שטען ש-10 אחוז מהאוכלוסייה היא הומוסקסואליות, אבל הוא לא היחיד ונמצאו אחוזים דומים(כולל בישראל) בתרבויות שונות ובעמים שונים.
וזה ממש לא "ההוכחה היחידה"."

אתה מוזמן להביא מקור ש10 אחוז מהאוכלוסיה בישראל היא הומוסקסואלית, GO AHEAD .

זה ממש לא "הוכחה בכלל" , הדבר היחיד שהוא עשה, זה שהוא אמר " חבר'ה ,יש הרבה כאלה , כנראה שזה נורמלי" על בסיס סקרים (של שיחות וקריאת יומנים)

אז שוב , על אותו קנה מידה אני יכול להגיד "חבר'ה, יש המון אנשים בכתות, כנראה שזה נורמלי" "חבר'ה, יש המון אנשים שלוקחים סמים, כנראה שזה נורמלי" וכו'

"ארגון הפסיכולוגיה האמריקאי הכריז שאין מדובר בהפרעה, ארגונים ומחקרים דומים בארצות הברית, אירופה, וישראל בפרט הכריזו שאין זה הפרעה.
אבל, הי כמו שחיים אמר, זה הכל כי ההומוסקסואלים אמרו להם, אז הם עמדו דום וקיבלו את העמדה הזאת. הכל שקר וזה."

חיים צודק בזה שחלק עיקרי בגורמים של מה שהובילו פסיכולוגים לומר את זה, זה לחץ חברתי\פוליטי , לא רק מצד הומואים, אלא גם מצד תומכי ההומואים ופוליטיקאים שרוצים שתומכיהם והם יצביעו עבורם לכן הם מציגים עמדת תמיכה פומבית , וזה דבר שהתנהל לו במשך עשרות שנים

אם מישהו מציג עמדה שהיא לא תומכת, הוא מיידית נסקל , לכן ,אנשים מפחדים, גם במחקר, גם בפולטיקה, וכו'

זה בדיוק מה שעשו השחורים ותומכיהם כדי להשיג שוויון זכויות (רק שלהבדיל, שם הם הופלו לרעה על רקע גזעי ,ובהחלט יש מה להצדיק את ההתרעמות שלהם , אבל להבדיל כאן אתה מבקש לשנות אפיון של סטייה כ"נורמטיבית" למרות שהיא לא באמת נורמטיבית)
אתה קראת את ההצהרה שלהם ? (הארגון האמריקאי) איי פעם?

בקשר לגורמים שאתה מציין, האגודות האמריקאיות לא אמרו שזה לא הפרעה , הם הציעו (והעבירו החלטה) באתיקה של הפסיכולוגיה וכו'  שלא יוצע "טיפול" לשינוי הנטייה על ידי המטפל ... זה משהו אחר לגמרי ממה שאתה מציג .

"אני לא הולך להתייחס לאסלאם, לא רלוונטי לדיון"

תעשה מה שאתה רוצה
מה לא רלוונטי לדיון ?  לא אתה פתחת את הדיון , מי שפתח העלה את זה כטענה ,ולו עניתי , לא לך.

"על פי הפתרון של חיים, מה שהם צריכים לעשות זה לקחת את זה יום יום מחייהם ולא לעשות את זה.
איזה כיף, אם הם רק ילכו לפי היהדות לא יהיה יותר הומוסקסואלים(למרות שגם שם ישנם הומוסקסואלים)."

יש לא מעט זוגות שמכילים הומואים\לסביות לשעבר ,שמנהלים חיים נורמטיביים, מביאים ילדים לעולם, וכן, גם אוהבים אחד את השני. אם הם יכולים, גם השאר יכולים, אם התורה חשובה להם, שזה הנקודה כאן , אנחנו מנסים להחזירם ליהדות.

"אז אני חוזר, איך אתה מסביר את זה, שבין ספור משפחות שלמות, דתיות, הומופוביות, יש בן משפחה הומוסקסואל או בת לסבית?
וזה בכל התרבויות בכל העמים בכל הלאומים ובכל הדתות. "

אנשים שיוצאים מהדת, ונכנסים לעולם הערכים המטונף המערבי שלך , מושפעים בקלות לאחר שהסירו את כל המוסר התורני מנגד עיניהם ,משלל ההשפעות הרעות שהעולם המערבי מציע...

"זה כל הקטע, אתה לא יכול לתת לה להחליט מה היא רוצה בעצמה. "
אולי תלמד הלכה במקום לנחש מה ההלכה אומרת?

רמב"ם
" ואף על פי שיש רשות לאב לקדש בתו כשהיא קטנה וכשהיא נערה(מהתורה), לכל מי שירצה--אין ראוי לעשות כן; אלא מצות חכמים שלא יקדש אדם את בתו כשהיא קטנה, עד שתגדיל ותאמר בפלוני אני רוצה"

"וכן האיש(מבוגר), אין ראוי לו שיקדש קטנה"

שולחן ערוך "מצוה שלא יקדש בתו כשהיא קטנה, עד שתגדל ותאמר: בפלוני אני רוצה".

"בנוגע "לבגרות" הרוחנית/נפשית שכביכול היה לבנות בנות 12 לפני 3000 שנה, למה אתה הולך כל כך רחוק? לך אחורה ל-70-80 שנה, היו לא מעט קהילות יהודיות שחיתנו בנות 12 עם גברים מבוגרים."

קודם כל : לפני 80-70 שנה ,אם היו מחתנים בגילאים צעירים,  זה היה רק נישואי רישום, אם זה היה בגיל מאד צעיר , הם חיכו כמה שנים טובות לפני שממש התחילו להיות זוג נשוי לכל דבר
הסיבה שהיו עושים את זה , זה כדי לבסס זיווג הגון לילד\ילדה שלהם בעתיד  ,זאת אומרת, אם הכירו משפחה טובה עם ילדים חרוצים ומשקיעים וכו' משפחה "טובה" , אז פשוט היו "עושים הסכם" שבעתים הילדה שלהם תתחתן עם הילד שלהם או VICE VERSA

"כל זה התאפשר בפועל, ככה שהאיסור על פעולה כזאת כיום, היא בראשית כל חוק של אדם ולא של אל."

אם יש מקום כלשהו שבו "ילדים" עושים דברים שילדים לא צריכים לעשות ... זה בתרבות המערבית שאתה מעריץ, אמריקה למשל.... לא בחברה הדתית היהודית. אז תכנס לפרופורציות

« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2010, 10:27:54 על ידי hebraic »

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 24, 2010, 10:25:00 »
נדב:
"ואללה. אני מכיר מחקר זהה שתוצאותיו הפוכות: המחקר שאני מכיר מצא התאמה מובהקת בנטיות המיניות של תאומים זהים שהופרדו בלידתם, אם אחד מהם היה הומו כך גם השני באחוזים גבוהים מאד. אפשר לראות לינק למחקר שלך?"

http://www.midus.wisc.edu/findings/pdfs/47.pdf
בבקשה

אתה יותר ממוזמן להביא מקור לשטויות שאתה כתבת
(שטויות כי אם זה לא "מאה אחוז" אז זה שזה "אחוזים גבוהים" מאד, לא רלוונטי ..יש לתאומים זהים מטען גנטי זהה  , רק אם זה מאה אחוז ,זה הוכחה שזה גנטי .. )

אלוקים הוא לא הזיה .
הנסיון שלך להגדיר סטייה כדבר נורמטיבי, זה הזוי בהחלט .

הליברליזם הוא תוצר של אותו משטח שעליו צמח הנאציזם ,הליברליזם מושפע מאותם הוגי דעות שהיוו צידוק (בסופו של דבר) לתורות גזע ולגזענות מדעית (ולמשטרים טוטליטריים ,הכפייה לטובת הרצון הכללי של רוסו ,למשל)
זה הכל ענפים של אותו עץ רקוב.

"- הגדר בבקשה מהי "סטיה". אני חושב למשל שלהיות יהודי דתי וללכת עם שטריימל באמצע הקיץ זו סטיה חמורה. מיהו סוטה? זה שלא נוהג כמו הרוב?"

סטייה ממה ? מקוד הלבוש שלך ?  לא אמרת לפני רגע שאתה "מקדש את החופש" ואת "זכויות האדם באשר הוא."
מה אכפת לך איך אחרים מתלבשים?

מה הבעייה ללבוש כובע באמצע הקיץ ? ניסית פעם ללבוש שטריימל?

מה שדיברתי עליו :

זה סטייה מינית . יש נורמה, ויש סטייה מהנורמה... זה לא חלק מהנורמה. 
כבר הסברתי שהבעייה היחידה שלי עם אלו שמבצעים את התועבה הזאת זה זה שהקב"ה אסר את זה.
אני קורא לזה סטייה, כי זה באמת סטייה.

"שטויות ברוטב, הומוסקסואליות קיימת אצל חלק גדול מהיונקים דוגמת מינים מסויימים של קופים וממש לא רק אצל בעליי חיים מבוייתים."

כמו שאמרתי ,ישנם דוגמאות של בעלי חיים לא מבויתים, אך חסרי חינוך (של ההורים). כמו בפילים.
בלבול בגלל הורמונים לא קיים רק אצל בעלי חיים מבויתים, אתה צודק.
אבל אל תבלבל בין זה ובין הומוסקסואליות , הרצון הבסיסי(להוציא את בני האדם מהמשוואה)  היא אך ורק להתרבות, וזה קורה בגלל טריגר כימי ,הורמונלי וכו' לא בגלל "חשק" , ככה שעצם זה שאתה טוען שיש להם "בחירת" נטייה היא מגוכחת.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 24, 2010, 10:58:20 »
ל - hebraic

תגובתך ראויה ומרשימה ואני מסכים ומחזק אותך ,הסכמתי עם כל דבריך למעט דבר אחר ,
לפי דעתי זו בהחלט סטייה להסתובב ביום חם עם שריימל ,מי קבע ואיפה זה כתוב ?
כשחם צריך לעזור לגוף לצנן את עצמו ולא להכביד עליו ..
לפי הבנתי ,אין כל צורך אפילו בחבישת כיפה (אלה כאשר עוסקים בקדושה כגון : תפילה,הלוויה וכו..)..
סיבות לאי-חבישת כיפה

ר' יוסף קארו פעל במאה ה-16, ובדורו חי המהרש"ל, שלפי דבריו אין כל בסיס הלכתי לחבישת כיסוי ראש לגבר; בתשובה לשאלה על המנהג לכסות את הראש בשעת עשיית דבר קדושה, ענה מהרש"ל: "אין אני יודע איסור לברך בלא כיסוי". הוא סבור כי רב הונא פעל מתוך מידת חסידות, שאינה מחייבת את כלל הציבור. הוא אף מצר על מנהגי הציבור בימיו שמחמירים בזוטות ומקילים בחמורות: "משמע דווקא בקומה זקופה הוא איסור, אבל בגילוי הראש אין בו איסור, אלא שרב הונא החמיר על עצמו מכוח מידת חסידות; ועכשיו הוא להפך - בקומה זקופה אינם נזהרים, ואדרבה הגאים והעשירים הולכים נטויי גרון, ובגילוי הראש נזהרים לא מחמת חסידות, אלא סוברים דת יהודית הוא" (שו"ת מהרש"ל סימן עב). מסקנתו היא, שרק כאשר אדם עוסק בדבר קדושה (כמו תפילה), עליו לכסות ראשו (ואף זאת ממידת חסידות), אך אין חובה לכסות הראש במצבים אחרים. פוסק ההלכה הרב יוסף קאפח אמר בתשובה לשאלה, שאין כל בסיס הלכתי לחבישת כיסוי ראש, אלא שחבישת כיסוי ראש ראויה ומכבדת את האדם.
יחד עם זאת, פוסקים שונים פסקו כי מאחר שאין חיוב הלכתי חד-משמעי בנושא, מותר ליהודי ללכת בגילוי ראש כאשר כיסויו עלול להביא אותו לסכנה. בנוסף, נקבע כי בעיסוקים בהם חבישת כיפה עלולה לסכן את האדם (למשל בהיותו קוטף על עץ) יהא האדם פטור מחבישתהּ.

,פרשנות של התורה הינה סוביקטיבית ברובה ואיש הישר בעינו יעשה , 70 פנים לתורה וכולם אמת !

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 24, 2010, 14:18:03 »
ציטוט
אם שני תאומים זהים יכולים לפתח נטיות שונות לחלוטין, אז הגורם הוא לא פיזי\מולד ,בכלל .

במקרה הזה
http://he.wikipedia.org/wiki/מחקרי_תאומים

ראה כאן משהוא לא מוסבר, 81 אחוז מהתאומים הזהים שאחיהם הוא סכיזופרן הם סכיזופרנים בעצמם. האם זה מוכיח שסכיזופרניה היא מחלה גנטית(ויש לא מעט הטוענים כך)? וה-21 אחוז הנוטרים?
כנ''ל אינטליגנציה.

ציטוט
חוקרי נפש האדם, לא גוף האדם.וגם לא כולם בהסכמה בעניין. אין לך שום ראייה פיזית שזה תכונה מולדת גנטית\פיזית אחרת. מה לעשות...

יש לא מעט מחקרים הטוענים שילובים בין גורם מולד(בין אם הורמוני ובין אם גנטי):

ציטוט
אתה מוזמן להראות לי גורמים מולדים לסטיה הזאת.

בבקשה שני גישות שונות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2989643,00.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3122533,00.html

אבל רק שלך צודקת...

ציטוט
בוא נתחיל מזה שאין הומואים דתיים, כמו שאין מחללי שבת דתיים ואוכלי חזיר דתיים . או בקיצור, או שאתה דתי או שאתה לא.

מסתבר שכן, אבל זה לא הפואנטה

ציטוט
דבר שני ,אתה מוזמן להביא לי מדגם מבוסס שמוכיח את הטענה שלך שביחס לגודלם ,יש אותו אחוז ,כדי להראות שלא בדית את זה מליבך.

כאן אגב סבור כותב המאמר שמדובר ב-2-4 אחוז בכלל האוכלוסייה, אך, שיעור דומה קיים בין בחתכים שונים כולל אתניים ודתיים.
http://www.ynet.co.il/yaan/0,7340,L-11804-MTE4MDRfODAyMDU0ODZfMTQ4Njg3MjAw-FreeYaan,00.html
אחת הסיבות לכך היא שלא ברור ההגדרה הבלעדית של הומו, ואין כאן הוספה של דו מיניים ואלו שמנסים את זה או יותר נכון הודו שניסו לקיים יחסים חד מיניים.

http://glbt.org.il/he/aguda/articles.php?articleID=966
וזה רק מעצלנות, אם יהיה לי כוח אני יביא לך עוד נתונים(רוב הכתבות, רוב החוקרים מסכימים על 10 אחוז, ורואים מגמה זאת בכל העולם, בפרט גם בציבור החרדי, מצטער שניפצתי לך את הבועה).

ציטוט
לכבוד הרב שליט"א הריני כותב לכבוד תורתו כדי להעיר את תשומת ליבו לבעיה כואבת... תופעת ההומוסקסואלים הדתיים. מדובר בתופעה רחבה. לפי הסטטיסטיקה ייתכן וההומוסקסואלים מהווים כ-10% מן האוכלוסייה, חילונית ודתית כאחד, ובכל מקרה, יש מקרים רבים מאוד גם בציבור הדתי.

ציטוט
דבר שלישי , סטיות מין זה דבר שיש לגביו מחקר ,אם אתה מעוניין לדעת איך זה קורה ,חפש מקורות , אני כבן אדם דתי לא מוכן לדון בנושא כזה כי זה לא נאה ולא יאה , דבר שני אנחנו בפורום דתי .

כן רק המגמה שלך היא לא המגמה של הפורום, ואת זה ניתן לקרוא בלא מעת דיונים כאן.
בכל אופן הנושא נפתח על ידי חבר פורום כהניסט ואתה בחרת להגיב בו, שכל הנושא הוא "סטייה מינית".

ציטוט
דבר רביעי , לא מעט מאותם כביכול "הומואים דתיים"  החליטו שהם רוצים להיות דתיים ,לאחר שהם כבר גיבשו את ראיית עולמם . זה שאתה משתמש בהם כדי להגיד שזה קורה "בחברות דתיות", זה בדיחה , הם בדרך כלל אפילו לא מרקע אורתודוכסי..

כן אה, איזה נוח לכם לקחת חצי נתון ולהפוך אותו לבלעדי.
ראה סרט:Trembling Before G-D(לצערי לא מצאתי את הלינק לאתר שממנו אני ראיתי את הסרט)-סרט המתאר עדויות של יהודים אורתודוקסים מארצות הברית, שנולדו למשפחות אורתודוקסיות שלהם נטייה מינית שונה.

אבל בו, תן נתון סטטיסטי בעצמך, כמה מתוך הקהילה ההומוסקסואלית הדתית נהפכו להיות דתיים לאחר שגיבשו את נטייתם המינית, וכמה מהם אינם אורתודוקסים.

ציטוט
על הקשקוש שלך על הילדות בנות 12 כבר עניתי לעיל.  ואין שום קשר לנושא המדובר , הסברתי ,הסיבה שאנחנו נגד התועבה הזאת, זה אך ורק בגלל שהקב"ה אסר את זה ,ולא שום סיבה אחרת, לכן אין שום טעם להשוות את זה לסטיות אחרות כדי להצדיק את זה,למרות שזה כן סטייה, הסיבה שזה אסור ,זה בגלל שהשם יתברך אסר את זה
בקשר למשפט השני , לא אני העלתי את הנושא, זה היה חלק מהטיעון שעניתי עליו, רק הסברתי למה אני לא מביא דוגמאות ,למרות שלא חסר

אתה כתבת:

ציטוט

ציטוט
רמב"ם
" ואף על פי שיש רשות לאב לקדש בתו כשהיא קטנה וכשהיא נערה(מהתורה), לכל מי שירצה--אין ראוי לעשות כן; אלא מצות חכמים שלא יקדש אדם את בתו כשהיא קטנה, עד שתגדיל ותאמר בפלוני אני רוצה"

"וכן האיש(מבוגר), אין ראוי לו שיקדש קטנה"

שולחן ערוך "מצוה שלא יקדש בתו כשהיא קטנה, עד שתגדל ותאמר: בפלוני אני רוצה".

נתחיל מזה, שאין כאן שווי באין האיסור המוחלט בחוק האדם לפרשנותו של הרמב''ם, מותר לאב לארש את ביתו נקודה. הקב''א לא אסר על זה.
רק אין זה הראוי-נשמע יותר מגדר של המלצה.
וזה לא סותר את העובדה שסבתא רבה שלי התחתנה כדת משה וישראל, על ידי רב מוסמך שהייתה בת 12.
כל זה מוכיח שלא כל מה שכתוב בדת הוא מוסרי. הדת התאימה את עצמה לחוק האנושות, לדוגמה שהיום אין כמעט רב שיתיר נישואים בן ילד לילדה(למרות שהיה מקרה בתכנית עובדה אם אני לא טועה של החברה החרדית אורתודוקסית שהמשיכה עם המנהג הזה).

אגב שאלה, עד לרמב''ם אתה רוצה לומר לי שכל זה היה מותר? אה כן בגרות רוחנית וכל זה...
וזה שוב, קביעת אדם לא קביעת אל, אלא קביעת אדם בספר הנכתב על ידי אדם.
אתה מוזמן להמשיך ולסלף את זה, שזה יראה קצת פחות ממה שזה באמת..

ציטוט
קודם כל : לפני 80-70 שנה ,אם היו מחתנים בגילאים צעירים,  זה היה רק נישואי רישום, אם זה היה בגיל מאד צעיר , הם חיכו כמה שנים טובות לפני שממש התחילו להיות זוג נשוי לכל דבר
הסיבה שהיו עושים את זה , זה כדי לבסס זיווג הגון לילד\ילדה שלהם בעתיד  ,זאת אומרת, אם הכירו משפחה טובה עם ילדים חרוצים ומשקיעים וכו' משפחה "טובה" , אז פשוט היו "עושים הסכם" שבעתים הילדה שלהם תתחתן עם הילד שלהם או VICE VERSA

פשוט לא נכון, בקהילה במרוקו היה מקובל להינשא כזוג לכל דבר ועניין. אמו של סבי גדולה ממנו רק ב-13-15 שנים(לא יודעים בדיוק).

ציטוט
אם יש מקום כלשהו שבו "ילדים" עושים דברים שילדים לא צריכים לעשות ... זה בתרבות המערבית שאתה מעריץ, אמריקה למשל.... לא בחברה הדתית היהודית. אז תכנס לפרופורציות

1. לא מעריץ את אמריקה
2. זה כולל ללמוד חשבון, היסטוריה(לא תנכית) אנגלית ושאר מקבצועות הליב''ה?
3. זה כולל פעילות

ציטוט
למה לא קשורים ?  זה המצע התרבותי עליו הליברליזם שלך גדל , גזענים כמו יום, קאנט ,ואדיוטים אחרים של עידן האורות שגרמו לגזענות המדעית להיות ענף "מקובל" עד אחרי מלחמת העולם השנייה .
משטרים טוטליטריים לא מעטים התפתחו מהראיית עולם שאתה תומך בה, זה שזה לא נח לך,זה לא בעייה שלי. ליברליזם ונשיונליזם הלכו יד ביד עד מלחמת העולם השנייה

הגישה הליברלית היום אומרת משהוא מאוד פשוט, כל עוד אתה לא פוגע באף אחד, תעשה מה שבא לך, אני(החברה הגדולה) לא מתערב.
אתה פוגע במשהוא? זה משהוא אחר.
אתה מתעקש לבלבל את המוח ולראות שעם עיקרון הזה, שלכאן "הליברליזם" התפתח, יש כאילו בעיה גזענית. זה פשוט רפש.
אבל ניסיון יפה

ציטוט
חיים צודק בזה שחלק עיקרי בגורמים של מה שהובילו פסיכולוגים לומר את זה, זה לחץ חברתי\פוליטי , לא רק מצד הומואים, אלא גם מצד תומכי ההומואים ופוליטיקאים שרוצים שתומכיהם והם יצביעו עבורם לכן הם מציגים עמדת תמיכה פומבית , וזה דבר שהתנהל לו במשך עשרות שנים

אם מישהו מציג עמדה שהיא לא תומכת, הוא מיידית נסקל , לכן ,אנשים מפחדים, גם במחקר, גם בפולטיקה, וכו'

זה בדיוק מה שעשו השחורים ותומכיהם כדי להשיג שוויון זכויות (רק שלהבדיל, שם הם הופלו לרעה על רקע גזעי ,ובהחלט יש מה להצדיק את ההתרעמות שלהם , אבל להבדיל כאן אתה מבקש לשנות אפיון של סטייה כ"נורמטיבית" למרות שהיא לא באמת נורמטיבית)
אתה קראת את ההצהרה שלהם ? (הארגון האמריקאי) איי פעם?

בקשר לגורמים שאתה מציין, האגודות האמריקאיות לא אמרו שזה לא הפרעה , הם הציעו (והעבירו החלטה) באתיקה של הפסיכולוגיה וכו'  שלא יוצע "טיפול" לשינוי הנטייה על ידי המטפל ... זה משהו אחר לגמרי ממה שאתה מציג .

איזה כיף, שמשהוא לא מתאים זה לחץ פוליטי:

מתוך ההצהרה:
ציטוט
Firstly, they are at odds with the scientific position
of the American Psychiatric Association which has maintained, since
1973, that homosexuality per se, is not a mental disorder

הם חזרו על זה לפחות פעמיים, אכן הם לא רואים בהומוסקסואליות כמחלת נפש או כסטייה(והם לא הארגון היחיד).
אבל עזוב, זה בטח רק לחץ פוליטי, אין מצב שזה יהיה האמת, כי אז זה לא יתאים לתאוריה שלך...

אגב אם משהוא יטען, שהשואה מעולם לא קרתה, גם אותו יחרימו, וגם אותו יסקלו(לא פיזית) וגם הוא יבכה שהכל עניין פוליטי, וירמוז אותם רמיזות למה שאתה רומז, וכך ישלול כל ביקורת.
אז?

ציטוט
יש לא מעט זוגות שמכילים הומואים\לסביות לשעבר ,שמנהלים חיים נורמטיביים, מביאים ילדים לעולם, וכן, גם אוהבים אחד את השני. אם הם יכולים, גם השאר יכולים, אם התורה חשובה להם, שזה הנקודה כאן , אנחנו מנסים להחזירם ליהדות.

אני חוזר לסרט של Trembling Before G-D, ששם מסופר על עדויות של אנשים שסובלים בדיוק מהבעיה הזאת.
סלח לי, אבל זה פתרון עלוב.

ציטוט
אנשים שיוצאים מהדת, ונכנסים לעולם הערכים המטונף המערבי שלך , מושפעים בקלות לאחר שהסירו את כל המוסר התורני מנגד עיניהם ,משלל ההשפעות הרעות שהעולם המערבי מציע...

יש כאלו שיוצאים מין הדת, כנ''ל כאלו שלא, כנ''ל כאלו שחוזרים. זו היא התחמקות.
החינוך שהם היו אמורים לקבל(הרי אין שום דבר מולד...) היה חייב למנוע יותר הומוסקסואלים מהחינוך שחילוני מערבי ליברלי.

ציטוט
אתה מוזמן להביא מקור ש10 אחוז מהאוכלוסיה בישראל היא הומוסקסואלית, GO AHEAD .

זה ממש לא "הוכחה בכלל" , הדבר היחיד שהוא עשה, זה שהוא אמר " חבר'ה ,יש הרבה כאלה , כנראה שזה נורמלי" על בסיס סקרים (של שיחות וקריאת יומנים)

אז שוב , על אותו קנה מידה אני יכול להגיד "חבר'ה, יש המון אנשים בכתות, כנראה שזה נורמלי" "חבר'ה, יש המון אנשים שלוקחים סמים, כנראה שזה נורמלי" וכו'

הפאונטה היא שזה קיים בכל התרבויות ובכל העמים, בצורה גורסת.
בכל אופן, אתה בעצמך אומר שסיבה היחידה שזה מפריע לך זה האיסור הדתי, לו האיסור הזה, לא היה מעניין אותך(בתקווה).
וזה בדיוק הפואנטה שלי בכל הדבר הזה.
אגב ישנם לא מעת רבנים אורתודוקסים שמנסים לקבל את ההומוסקסואליות לחברה, או יותר נכון לשנות כלפיה את היחס:
http://havruta.org.il/archives/7326

וזה לא הקישור היחיד, תחפש לבד באינטרנט...

בנוגע לשאלתך: לאוכלוסייה הכללית בישראל: הראתי, חפש בגוגל, יש מספיק כתבות ומאמרים שמראים שיעור של 5-10 אחוז.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 25, 2010, 18:28:35 »
רועי - שלום וברכה

1.למיטב ידיעתי ,אלו הנוהגים לנהוג שטריימל לא לובשים אותו תמיד ,אלא לאירועים חגיגיים ,זה בערך כמו שכל בן אדם מוציא בגד יפה מהארון לאיזה אירוע חגיגי או פורמלי כדי להראות SHARP או להתדהר . בשבתות, חתונות וכו' . ממש לא כל הזמן . על אותו עיקרון אני יכול לטעון שזה הרבה יותר מגוחך ללבוש חליפה באמצע הקיץ , אבל אתה יודע שכולנו עושים את זה כשאנחנו צריכים\רוצים (וממש לא רק דתיים) למשל לכבוד איזה אירוע חגיגי

אז זה שמישהו לובש שטריימל במיוחד לשבת, זה כי הוא מתייחס לשבת כמשהו שצריך לחגוג , בערך כמו שמי שעושה אירוע משמח ,לובש חליפה, ליופי ..זה פשוט ככה .

כהערת אגב אוסיף , שהאמצע של השטריימל עשוי בכלל מקטיפה , זה שזה אחלה כובע נגד קור , מאה אחוז , זה שזה בהכרח מעיק כשחם ,לא בהכרח נכון , כאילו ,הפרווה היא מסביב לראש טכנית , היא מונעת מחום להתפזר החוצה ושומרת על הטמפרטורה של הגוף (ממה שאני מבין ) ולכן זה כובע אדיאלי למקומות ממש קרים , אבל זה לא בהכרח "מחמם"  , הרי הגוף "מקרר" את עצמו על ידי זיעה , כך שאין שום הכרח שהכובע (שמה שבאמת "מכסה" בו את הראש הוא קטיפה,ולא פרווה) מחמם את הגוף , וכך עלול להעיק בקיץ

אל תתפוס אותי במילה, אבל לדעתי זה לא חובה שזה מעיק איכשהו בקיץ
2. אין שום חיוב מדאורייתא ללבוש שטריימל, בוודאי שלא , אבל זה כן מנהג אבות , ומנהג אבות זה משהו שרוב קהילות ישראל מקפידות עליו ,בין אם זה לא לאכול קטניות בפסח בגלל שאיי שם באירופה לפני אלף שנה המוכרים היו מערבבים דגנים וקטניות ביחד על אותו בסטה בשוק,  ובין אם זה קוד לבוש מסוים של אבותיהם  .  כדי להפסיק לשמור על מנהג אבות, צריך התרת נדרים. ואלא אם יש במנהג איזה טעות, אני ממש לא רואה סיבה מסוימת להתנתק מהמנהגי אבות שלך רק בגלל שלאנשים מסוימים זה לא נראה אופנתי

3. בקשר לדיון ההלכתי אם צריך או לא צריך כיסוי ראש . כפי שהסברתי לעיל , לעניין שטריימל זה לא נחוץ כלל , השטריימל לא בא להחליף כיפה .
המקור לצורך בכיסוי הראש הוא בגמרא במסכת שבת (דף קיח עמוד ב ) שבה כתוב על תנא אחד שאמר שלא הלך יותר מד' אמות בגילוי ראש , שממנו לומדים על הדבר
רבי יוסף קארו זצוק"ל עצמו כתב בבית יוסף ס' מ"ו כתב שפירוש ברכת "עוטר ישראל בתפארה" היא על שאנו לא הולכים בגילוי ראש . וכן בשו"ע כתוב לא ללכת ד' אמות בגילוי ראש
גם ראוי להזכיר את דברי בעל הטורי זהב זצוק"ל שאמר שגם מי שיושב בביתו צריך ללבוש כיפה והטעם שכתב הוא משום שלא להדמות לגוים , זאת אומרת, זה סממן יהודי . הביא את דבריו גם החפץ חיים זצוק"ל במשנה ברורה
אתה צודק שהיה מחלוקת בעניין בין הפוסקים הספרדיים אם זו מידת חסידות או חיוב מן הדין (שלא בשעת הזכרת דברים שבקדושה) והיו קהילות (במזרח) שסברו שזה בוודאי מידת חסידות אך לא חיוב מן הדין , כך או כך , בארץ ישראל נהגו ללכת עם כיפה גם שלא בשעת הזכרת דברים שבקדושה

4." פרשנות של התורה הינה סוביקטיבית ברובה ואיש הישר בעינו יעשה , 70 פנים לתורה וכולם אמת !"

אני לא מסכים כלל עם המשפט הזה , צריך לברר את ההלכה בצורה אובייקטיבית ,  70 פנים לתורה לדעתי צריך להדרש בצורה כזאת

לכל דבר בתורה יש כמה זוויות לחקור , ובכל זווית שאתה מסתכל אתה מגלה משהו חדש

אין זה אומר שכל הזוויות סותרות אחת את השנייה .  חלילה לומר כך .

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 26, 2010, 02:03:06 »
אוהד -

רק אם זה 100 אחוז ,זה יוכיח שזה גנטי . כי בתאומים זהים, יש מטען גנטי זהה, עצם זה שזה לא מאה אחוז, מראה שזה לא גנטי ... למה זה קורה? כדאי לשאול בר סמכות בעניין .

-
המחקרים שטוענים שזה מולד , מתסמכים על שינוי שרואים בגן מסוים, אין שום חיוב שהגן הזה "ככה" מלידה , הגן הזה מופיע בשלל סוגי סטיות ,לא רק בהומוסקסואליות , אתה מוזמן למשל (כדי שתבין את הנקודה בתמצות) לחפש תוכנית שהייתה בנושא בשם "ציידי הגנים"(בנשיונל ג'אוגרפיק) שהסבירו את זה די בצורה מתומצת באחת מהתוכניות שלהם (עיין בפרקים באיזשהו מקור , וויקיפדיה אולי , אם תרצה אחפש לך את שם הפרק)

המחקרים האלה לא הצליחו (למיטב ידיעתי ,והבאתי מחקר שמוכיח עד כמה זה בלתי אפשרי) להוכיח שזה מולד כתוצאה ממקור גנטי כלשהו (למרות שהצליחו למצוא תורשה גנטית מסוימת בנטייה לסבית ,אבל גם היא , לא בצורה ודאית , כי הרי ,בא הסקר המדעי שהוכיח שזה לא קורה בתאומים זהים, והפיל את כל הגישה כמגדל קלפים , מהסיבה הפשוטה , לתאומים זהים, יש מטען גנטי זהה , לכן ,חייב להיות התאמה מלאה בנטייה, כדי להוכיח שהיא גנטית, ואם אין, אז היא לא גנטית ... אי אפשר להגיד "קצת גנטי" חח , כאילו,זה לא עובד ככה, אם זה היה "קצת גנטי" זה היה גם "קצת גנטי" באח התאום השני ...הרי יש להם בדיוק אותו מטען גנטי ...זה עיקרון די פשוט ,ואני מניח שהבנת אותו ,אז חלאס להתחכם)

-
בקשר ללינק הראשון , קודם כל שאף אחד לא יכנס אליו ,כי מופיע שם תמונה מאד מאד מטונפת. ותתבייש לך שאתה שם את זה בפורום כזה , אם הייתי מנהל,הייתי חוסם אותך

עכשיו לעיקר הטענה שם :
וואי נט זה לא מקור מדעי .

מדע עובד בצורה הבאה :  מחקר מסוים מתבצע , החוקרים מסכמים את הממצאים , ומפרטים אותם , זה עומד לביקורת עמיתים , וגם כל מהלך המחקר מפורט כדי שיהיה אפשר לשחזר את הניסוי\סקר\מחקר ולבדוק אם ניתן להפריך את הממצאים .
אני מצטט מהכתבה "עם זאת במחקרים עוקבים לא נמצאו ראיות זהות לכך. "
ככה זה עובד ... המחקרים העוקבים, למרות שזה לא צוין בכתבה , פשוט לקחו את מהלך המחקר ובדקו אותו בעצמם כדי לראות אם הוא שומר על עקביות
ובשאר המחקרים שנערכו, הוכח שהתוצאות לא עמדו במבחן ... לכן , לציין את זה זה דמגוגיה להציג את זה כראיה , התוצאה שלהם הופרכה

ובקשר למחקר החדש ,מה בדיוק הם "מצאו" ?
הנה הסיכום
"לדברי החוקרים, גנטיקה הומוסקסואלית מגדילה את מידת הפריון, ככל הנראה בזכות רצפים כלשהם על גבי כרומוזום X."

איזה רצפים ? מה הראייה שזה קשור להומוסקסואליות? האם אין את הרצפים האלה בכרומוזום X של כל אחד?  האם זה רצף מיוחד ?  איזה מן "הצגת" נתונים היא זאת?

" עם זאת הבהירו החוקרים כי דרושים עדיין מחקרים רבים נוספים כדי לאמת סופית את ההשערה כי ההומוסקסואליות היא אכן גנטית."

THANK U .

בקיצור , כל מה שהם עשו, זה "להסתמך" על מחקר ישן, במחקר החדש שלהם , מחקר שתוצאותיו הופרכו כבר .

בקשר ללינק השני ,מכיוון שזה לא באמת קשור לשום מחקר, פשוט אעביר קצת ביקורת על כמה משפטים ששיעשעו אותי :
"יחד עם מידע גנטי המראה כמה קרובים אנחנו לקופי האדם וליצורים חיים אחרים, הפכו את הפריזמה הביולוגית, ובפרט זו המנסה לייחס הסברים אבולוציוניים לתופעות חברתיות, לפופולאריים מתמיד.  "

אנחנו גם קרובים גנטית לספוג ים ... מה הקשר .
טוב לפחות שהם מודים שזה תחום שקשור לפרשנות פופולרית על רקע חברתי ,ולא למדע . הגיע הזמן  :::D

". אם תתבוננו בכפות הידיים שלכם, תבחינו במשטח לא חלק, שבו חריצים, קימורים ועוד. טביעות האצבעות האלה (אותן תמצאו, אגב, גם על כפות הרגליים), הן עדות נוספת להיותנו חלק ממשפחת הקופים."

או חלק ממשפחת השממיות... http://damyantiwrites.files.wordpress.com/2008/04/writing-about-gecko-tape.jpg

"למעשה, בחינת החומר הגנטי של בני האדם והקופים מראה כי ישנה זהות של עד 98% ואף יותר"

רק לשימפנזות יש גנטיקה דומה ברמה המדוברת , ואתה מוזמן לראות את ההסבר שלי לחלק מה"חורים" בנסיון לקשר בין האבולוציה של השימפנזים ובני האדם בתגובה שלי לנדב (העדכנית) בדיון על על הסרט של חיים על אמונה בהשם יתברך וזה שהוא ברא את עולמנו
ושוב ... גם לספוג ים ...
"בחינת מחקרים העוסקים בגייז, ב-5 השנים האחרונות, מראה כי הנטייה הטבעית של מדענים להימשך לכותרות סנסציוניות מקטינה את הסיכוי למחקר מהימן ושווה ערך."

יקראו עיניך מה שאצבעות מקורותיך תיקתקו ...

המקור שלי , קובע קביעה מדעית נכונה. המקורות שלך, זה במקרה הטוב כתבת מדע פופלארי מגמתית אחת, והשנייה היא סתם הגות לא רלוונטית כלל לדיונננו.

-

אין דבר כזה, כמו שאין דתי שאוכל חזיר . וכשאני אומר כאן דתי אני מדגיש ומציין שאני מדבר לדתי בן הדת היהודית
או שאתה דתי ,או שאתה לא..

2-4% זה ממש לא 10% כמו שהבאת בשם קינסי.
יש שם תמונות לא לרוחי כלל, אין לך מקורות נורמליים?

היכן מוזכר שם שמתוך החברה הדתית היהודית צומחים אותם נתונים בדיוק?  אגב, מרפרוף קל
"גם על מקור הנטייה ההומוסקסואלית קיימת מחלוקת מחקרית, בעיקר בין שתי תפיסות נפוצות: הראשונה טוענת כי מקור הנטייה הוא ביולוגי, דהיינו נטייה מולדת (גנטית) המופיעה בשיעור מסויים באוכלוסייה. ואילו התפיסה השנייה מסמנת את ההומוסקסואליות כהתנהגות נלמדת וכתוצאה של מצבים פסיכולוגיים מסויימים. גישה מקובלת נוספת מחברת בין שתי תפיסות אלו ומניחה עירוב של תנאים מולדים ונלמדים, היוצרים יחד את הנטייה ההומוסקסואלית. "

קיצר , בקשר לגנטיקה,שוב, עיין במקור שהבאתי, זה סקר מדעי.  אבל המקור הזה מראה לך שזה תכונה נרכשת... שזה בדיוק מה שאני אומר

בקשר למקור השני, זה אפילו לא מקור אובייקטיבי , או שתביא מקור מדעי אובייקטיבי שטוען דבר כזה, או שתפסיק לבלבל לי במח
להגיד ש"הרוב מסתתרים" זה לא מחקרי ..זה קשקוש , מאיפה להם?  אולי באמת רק המעט (שבוגדים בדת ולומדים את זה כהתנהגות נלמדת כלשון המאמר האינצקלופדי שהבאת) האלה זה היחידים?

להגיד "יש עוד הרבה, רק הם מסתררים" זה לא מחקרי . תבסס את הטענות שלך, או שתפסיק לדבר שטויות, פשוט ככה .

אם רוב החוקרים היו מסכימים על 10 אחוז, כותב הערך לא היה מציין " ויש הטוענים כי המספרים גבוהים בהרבה (עשרה אחוז לערך)."   "ויש הטוענים" בא למעט , לא לרבות. הקונסנצוס אם כן היא המספר הראשון שהוא נקב, וגם הוא לא החלטי

לא ניפצת שום בועה, קודם תביא ביסוס לדבריך ההזויים,שאפילו המקור שאתה הבאת חולק עליהם .
בקשר לציטוט שהבאת זה נראה כשאלה לרב,אני מניח שהשגת את זה מאיזה שו"ת , מהיכן המקור , והאם מי שכתב את זה נתן אסמכתא כלשהי למספר הזה?

-
אתה יודע מה המגמה שלי ?  אם אתה מסיק איכשהו באיזה צורה הזויה שאני לא כהניסט , אני רק מודיע לך שאתה טועה בגדול.
הנושא היה אחר,דווקא, איך להגיב לטענותיהם
כך או כך זה לא רלוונטי , רק הזכרתי כבדרך אגב, שגם סטיות אחרות מסוימות נעשות בהסכמה ,בלי לפרט, וציינתי גם למה אני לא מפרט .
-
"כן אה, איזה נוח לכם לקחת חצי נתון ולהפוך אותו לבלעדי."

זה לא חצי נתון, זה האמת.

שמעתי עליו,הסרט המטומטם הזה משקף את המציאות בערך כמו שסרט תעמולה סובייטים שיקפו את המצב של הליכת החלל הראשונה שלהם (במציאות הקוסמונאוט בקושי רב הצליח לחזור לחללית, אחרי דקות מתח רבות שבהם הקוסמונאוט אלכסיי ליאונוב ניסה לחזור לחללית ולא ממש הצליח וכל הצוות למטה בראשות קורלויוב היו בכמעט פאניקה . כמובן שבסרט זה הוצג כטיול בגן

לראיין 10 איש או משהו כזה , מתוך מאות אלפי האורתודוכסים בארה"ב ... לא עוזר לך להוכיח אפילו שיש אחוז

אין דבר כזה "הקהילה ההומוסקסואלית הדתית" כשזה כפוף לדת היהודית ..כי הדת היהודית מתנגדת לסטיה הזאת ,  זה כמו להגיד "הקהילה הלא מתחברת לטבע הבודהיסטית"  בקשר לבודהיסטים שלא מעריצים את הטבע ,דבר שהוא לא אפשרי , עצם הבודהיזם גורס להעריץ לחקות ולהתחבר לטבע .   זה משפט פרדוקסי שכולל סתירה מהותית בין שני החלקים שאתה מיחס אחד לשני , לשם פישוט , זה כמו להגיד "הדורבנים בלי הדורבנות" זה פרדוקסי

אני לא מכיר סקר מדעי שנועד כמה מהיוצאים מהדת היהודית הגיעו לסטיה הזאת ,והאם הם הגיעו לסטיה הזאת לפני שעזבו את הדת או שזה היה הגורם המרכזי שגרם להם לעזוב וכו' . אני לא חושב שנעשה מעולם סקר כזה.

החברה החרדית לא חשופה למיניות ומתירנות כמו בחברה מערבית מודרנית , יש סטטיסטיקה ברורה למשל של חברות הביטוח שמראה שנוער דתי וחרדי הוא נוער יותר בוגר ואחראי ,והרבה מזה קשור לאי היותו חשוף לכל מיני אלמנטים של התרבות המערבית, לכן ,הוא מעורב הכי פחות סטטיסטית באלימות,שתייה,סמים וכו' , זה אמנם לא קשור ישירות לנושא שאנחנו מדברים עליו , אבל זה כן מוכיח שמבחינה טכנית, יש הבדל עצום בין הדברים שאתה יכול למצוא סטטיסטית באוכלוסיה הכללית באמריקה למשל, לבין הסטטיסטיקה לגבי זה בחברה היהודית , פשוט מאד, זה לא אותו חתך ... אם אתה חושב שכן ..לך תתווכח עם המבטח רכב שלך.

-
הרמב"ם לא "פירשן" שם , זה קודקס הלכתי .
גם הרמב"ם וגם השו"ע לא נותנים מקום לפרשנות , זה לא עניין של מה ראוי , ראוי זה עוד נימוק , שים לב ,אני מצטט שוב "מצות חכמים שלא יקדש אדם את בתו כשהיא קטנה, עד שתגדיל ותאמר בפלוני אני רוצה" רמב"ם , ""מצוה שלא יקדש בתו כשהיא קטנה, עד שתגדל ותאמר: בפלוני אני רוצה"" שו"ע

מצות חכמים , זה ממש לא "המלצה" .
זה "מצוה".

כל מה שכתוב בתורה מוסרי, זה שאתה חושב שאתה יותר מוסרי מהקב"ה ,זה סיפור אחר .
תורתנו לא התאימה את עצמה לריצוי שום ילוד אישה מעולם , התורה היא מצות השם , ואין לנו שום צורך לריצוי רצונות העמים הטועים ורעיונותיהם הנפסדים

המצות חכמים הזאת מבוססת כנראה על דברי רב (רבי אבא בר איבו ) מחשובי האמוראים (שהיה לו ספיציפית סמכות לחלוק על תנאים, עקרונית,הוא נולד בסוף תקופת התנאים) "אסור לו לאדם לקדש את בתו שהיא קטנה"

"וזה שוב, קביעת אדם לא קביעת אל, אלא קביעת אדם בספר הנכתב על ידי אדם.
אתה מוזמן להמשיך ולסלף את זה, שזה יראה קצת פחות ממה שזה באמת.."

זה קביעת האל ,והוא נתן סמכות לחכמים להשים סייגים כדי שאנשים לא יכשלו.   אני לא מסלף שום דבר,  למד יהדות, תבין יהדות , כרגע הרמת הבנה שלך ביהדות קרובה לזה של רב רפורמי (תאמין לי שזה לא מחמאה,אבל אתה לא צריך להעלב...פשוט תתחיל ללמוד במקום לנחש לעצמך מה היהדות אומרת)

בימי קדם, בנות העשרה היו יותר מפותחות מהיום . למרות שגם בימינו (לצערי) בעולם המערבי,למשל אמריקה,בחברות המתירניות, בני עשרה עושים הרבה דברים שלא ראויים להעשות בגילאיהם.

"פשוט לא נכון, בקהילה במרוקו היה מקובל להינשא כזוג לכל דבר ועניין. אמו של סבי גדולה ממנו רק ב-13-15 שנים(לא יודעים בדיוק)."

אם היא התחתנה בגיל 15 , זה שונה לחלוטין,מבת 12 .

תראה, אני מכיר את ההיסטוריה של קהילת יהודי מרוקו ... אל תבלבל לי במח , אני יודע שחיכו כמה שנים אם היו מתחתנים בגילאים צעירים(11-12)

-
1זה לא רלוונטי שאתה לא מעריץ את אמריקה , 2-3 מה כולל את מה , נסח את שאלתך באופן ברור יותר.  אין לי שום בעייה עם חשבון, גם היסטוריה אם לא שמת לב אני די חובב , I KNOW ENGLISH PRETTY WELL , ומה עוד?

-
הגישה הליברלית היום התפתחה מהגישה הליברלית של פעם , זה שמסנים בצורה פתטית לנסח אותה מחדש כל פעם שהליברליות גורמת לעוולה אחרת,זה לא בעייה שלי , זכותי ההיסטורית להאשים את הליברליזם בעוולות שהוא גרם, כשחסידיו מעיזים לתקוף את היהדות.
לא , אמרתי שהמדענות הגזענית התפתחה על אותו מצע תרבותי (עידן האורות) ושמשטרים טוטליטריים רבים קיבלו צידוק מהליברליות, כמו כן נשיונליסטים אין ספור .
-

מה בדיוק לא מתאים ?

אין שום ספק שזה נובע מלחצים פוליטיים וחברתיים

זה כן סטייה , איפה הם אמרו שזה לא סטייה ? כשהם אומרים "נטייה מינית" הם אומרים "סטייה" בצורה מעודנת( על פי המודל שהציע קינסי ב48)
המונח סטייה בא לציין סטייה מן הנורמה, הנורמה היא ,ידועה למדי .

אם מישהו יטען שהשואה לא קרתה, יביאו לו ראיות שהיא כן קרתה , ולכן יסקלו אותו .
אבל מי שטוען שהומוסקסואליות היא "נטייה נורמלית" צריך לספק לכך ראיות מדעיות, מה שממש לא הובא עד כה . הכל ספקולציות והשערות
לכן כל "החלטה" על ההגדרה הזאת, היא פרשנות על בסיס הדעה המקובלת על החוקרים, אבל זה דעה שמבוססת על אינטואיציה בלבד, שכן ראיות פיזיות לטענותיהם,אין להם.
-

להחזיר יהודים ליהדות,זה הפתרון היחיד להציל אותם מלהיות חיקוי חיוור ועלוב ופתטי של תרבות גויית כלשהי.

-
ההתחמקות היא מצידך .
אני מסביר לך למה זה קורה... מדובר על אנשים שיצאו מהדת, ואז הושפעו מהעולם המערבי.
מה לא נכון בזה בדיוק?
-
הסיבה שאנחנו נגד זה זה כי הקב"ה אסר את זה

שום נקודה במסמך שהבאת לא רומז אפילו בקריצה לכך שמשכב זכר מותר ,חלילה . 

ההלכה ברורה. זה אסור.
לא הראת כלום, חובת ההוכחה עליך, אתה זה שטוען את המספר המגוחך הזה של מחקר פרימיטיבי משנות הארבעים שהתבסס אך ורק על כמה אלפי סטודנטים בחברה מתרינית כמו ארה"ב

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
דיון: איך לענות להומואים/לסביות/טרנסג'נדרי
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 26, 2010, 18:21:45 »

ראשית, האיסלאם הוא מאוד חד משמעי ואסור למוסלמים בשום פנים ואופן לפרש ולשנות את הקוראן לכך או אחרת על דעת עצמם, בשביל זה יש להם את החדי'ת.
שנית, אני לא יודע על איזה פסוק רון מדבר פה, זאת הפעם הראשונה שאני שומע דבר כזה וזה נכון שבפועל רוב העולם המוסלמי סוקל הומואים באבנים וכד', והמוסלמים שלא פעילים לפחות סולדים מהומוסקסואליות.
אבל יש כאן סוג של פרדוקס, כי אם כבר הזכרת את איראן איך תסביר את העובדה (הבדוקה אגב) שהיא המדינה שנמצאת במקום השני (אחרי תאילנד) בכמות ניתוחי שינוי מין?
כאשר הומוסקסואליות היא מחוץ לחוק באיראן, ניתוח לשינוי מין היננו נורמה ואותם גברים שעברו את הניתוח נחשבים נשים לכל דבר, ורשאים להינשא לגברים  (בהכרה מלאה של הממשלה), יכול להיות שרון הרגע הסביר מדוע זה קורה. או שהאירנים פשוט יצאו מנקודת הנחה ששינוי מין זה מותר מכיוון שלא כתוב בקוראן שאסור, בדיוק שהם המציאו את הרעלות המטופשות שאין להם אח ורעה באיסלאם (למיטב ידיעתי).
ככה או ככה, אם איראן מאשרת את זה אז כנראה שאיסלאם מאשר משכב זכר בסופו של דבר (בדרך זו או אחרת).
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2010, 18:46:21 על ידי חרותניק »