כתב נושא: מפגש חברי פורום בירושלים כולל סיור בשמעון הצדיק שימו לב!!!!  (נקרא 848 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני ועוד אחד מהפורום מעוניינים לארגן מפגש בירושלים,מפגש שכולו יום כיף.

המפגש מתוכנן ליום שלישי הבא 17.8 משעות הבוקר המאוחרות(10 11)

בגדול התכנון הוא כזה מפגש בתחנה המרכזית נסיעה באוטובוס(של אגד בתשלום של 6 שקלים בערך) לשכונת שמעון הצדיק ושם יהיה סיור בשכונה שנקבע מראש אם מי שעושה שם באופן קבוע את הסיורים.

משם נלך רגלי לכיוון הכותל ונראה את ירושלים העתיקה כמובן במקומות שמוגדרים בטוחים על פי המשטרה.

ולבסוף נסעד ביחד באחד מהמסעדות הכשרות.

חשוב לי להדגיש שאנחנו הולכים ליום כיף ולגיבוש חברי הפורום, ולא הולכים להתגרות באף ערבי או להשתתף בכל מיניי הפגנות שם במידה ויהיו, כך שאם אתם מחפשים אתגרים לא ממולץ לכם לבוא.

מי שמעוניין להצטרף שיכתוב כאן מעוניין להגיע ואני איצור איתו קשר בפרטי

אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני רואה שאנשים לא כל כך מעוניינים,חבל זה מוכיח שרוב האנשים כאן הם לוחמי מקלדת.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

בוס, אל תשכח איך עזרנו ליהודים בשכונת שמעון הצדיק. החשיפה בפורום הזה של האנרכיסטים העיקריים הרסה את ההפגנות הגדולות שהיו נגד היהודים במזרח ירושלים. האנרכיסטים ועוד שמאלמנים בוגדניים העיקו את היהודים הגיבורים במזרח ירושלים עד שהיה להם קשה לחיות ולתפקד שם. עכשיו יש רק הפגנות הרבה יותר קטנות כי השמאלנים הפחדנים האלה לא רוצים להחשף עם התמונות שלהם בפורום שלנו.

אתה צודק שמפגשים חשובים. ואתה צודק שכדאי לחרבינו ללכת למפגשים. אבל מה שעשינו ועדיין עושים לאוייבינו הרבה יותר חשוב.

רק חומר למחשבה, יהודי יקר!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם גם שירה בציבור כלולה בתכנית אני מביא את האקורדיאון...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)