כתב נושא: יש תחושת יאוש באוויר  (נקרא 1951 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יש תחושת יאוש באוויר
« ב- : אוגוסט 02, 2010, 19:18:30 »
בס''ד
רקטות נשלחות לעיר אילת. ממצרים...
מה לדעתכם הפתרון, האם יש בכלל פתרון?
אני חש שבסופו של דבר, לא יהיה כל שינוי. אני נשמע פסימי, וזה לא אופייני לי, אבל הארועים האחרונים הללו הורסים כל חלקה טובה של אופטימיות אצלי בראש.
הכל גרוע כל כך, השלטונות בזויים, בתי הדין מושחתים, העם עיניו עצומות, פולשים סודאנים ממלאים את ערינו, ערבים בונים ללא רשיונות ולא עושים להם דבר, בעוד שיהודים מגורשים וחיים תחת ''הקפאה'', אפילו ארה''ב היא אוייב. בקיצור, רק חושך אני רואה מול עיניי......
עדן איסקוביץ

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 02, 2010, 20:03:40 »
הצבא שלנו מתחזק, אנחנו מגלים תגליות מדעיות חדשות מדי יום, יש חזרה בתשובה, בקרוב הבנייה ביהודה ושומרון תתחדש, רוב העם כולל החילונים רוצים בית מקדש, אירופה הנאצית בקרוב תשלם על מעשיה, אסונות טבע פוגעים באוייבים שלנו, עם ישראל נהיה יותר ימני, אנחנו כבר פחות תלויים בארה"ב, העולם מתחיל להבין שהאיסלם הוא אוייב, האוכלוסיה שלנו גדלה, ובקיצור, לא הכל רע. בע"ה, נבנה את בית המקדש, והמשיח והגאולה יבואו בדור שלנו.   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2010, 20:24:43 »
בס''ד
אני חש שבסופו של דבר, לא יהיה כל שינוי. אני נשמע פסימי, וזה לא אופייני לי, אבל הארועים האחרונים הללו הורסים כל חלקה טובה של אופטימיות אצלי בראש.
הכל גרוע כל כך, השלטונות בזויים, בתי הדין מושחתים, העם עיניו עצומות, פולשים סודאנים ממלאים את ערינו, ערבים בונים ללא רשיונות ולא עושים להם דבר, בעוד שיהודים מגורשים וחיים תחת ''הקפאה'', אפילו ארה''ב היא אוייב. בקיצור, רק חושך אני רואה מול עיניי......
יש פתרון-
טרנספר לכל החדשים ולמסלמים פה באופן כללי-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18746.0.html
וכן-
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2010, 20:42:59 »
יש פתרון-
טרנספר לכל החדשים ולמסלמים פה באופן כללי-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,18746.0.html
וכן-

מי אלו "החדשים"?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 02, 2010, 21:31:50 »
מי אלו "החדשים"?
אלו שהסתננו לפה דרך גבול ישראל-מצרים וכאלו שפשוט החליטו להשאר לאחר שפג תוקף אשרת התייר שלהם וכדו'.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 02, 2010, 22:37:15 »
בס''ד
אלכס, הצלחת לעודד את רוחי במקצת :-)
עדן איסקוביץ

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:04:11 »
בס''ד
אני מסכים איתך.
מאתמול (כשהוחלט על השארת הזרים בארץ) יש לי תחושת ייאוש ממש עמוקה.
אם לא תהיה כאן מהפכה רצינית, אני חושב שתוך עשור כבר לא תהיה פה מדינה יהודית (אלא מדינת כל אזרחיה): יוקמו יותר ויותר כנסיות ומסגדים ברחבי הארץ, חגים נוצריים יוכרו כחגים רשמיים, ועוד שאר רעות יקרו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 02, 2010, 23:17:29 »
בס''ד
בהחלט. השארת הזרים הארורים האלה היא טעות פטאלית. זו תהייה בכיה לדורות.
ממדינה יהודית-ציונית, אנו הופכים אט אט למדינת כל אזרחיה. ושים לב, אלה לא סתם גויים. אלה גויים ממדינות עולם שלישי. כך שהמדינה הזאת, לא רק פושטת מעלייה את ציביונה היהודי, אלא גם את הקידמה והחזון לעתיד טוב יותר.
מי היה מאמין, שישראל תכניס לשטחה כל כך הרבה זרים, ובינהם כאלה המגיעים ממדינת אויב כמו סודאן! איזה ביזיון... איזו אכזבה.. איזה יאוש.
עדן איסקוביץ

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 03, 2010, 01:02:04 »
בס''ד
בהחלט. השארת הזרים הארורים האלה היא טעות פטאלית. זו תהייה בכיה לדורות.
ממדינה יהודית-ציונית, אנו הופכים אט אט למדינת כל אזרחיה. ושים לב, אלה לא סתם גויים. אלה גויים ממדינות עולם שלישי. כך שהמדינה הזאת, לא רק פושטת מעלייה את ציביונה היהודי, אלא גם את הקידמה והחזון לעתיד טוב יותר.
מי היה מאמין, שישראל תכניס לשטחה כל כך הרבה זרים, ובינהם כאלה המגיעים ממדינת אויב כמו סודאן! איזה ביזיון... איזו אכזבה.. איזה יאוש.

אני מציע לנסוע לאשדוד לעלות אותם על מוניות ולשלם מכספנו לנהג שיקח אותם לשכונות של העשירים!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 03, 2010, 13:02:06 »
צריך לעקר את כל הגויים בארץ. אסור שהם יתרבו. ובכלל צריך לנקות את הארץ מהגועל הזה, גויים מסריחים. אני חי בסדום ועמורה (כפי שאתם מבינים, אני לא גאה בזה בכלל), ויש כאן מלא כושים, ערבים, סינים, מה שאתם רוצים, במיוחד ליד התחנה המרכזית. זה מעצבן אותי ברמות שאתם לא מבינים, בא לי פשוט לשרוף את כל החארות עם רגליים האלה. זה תמיד ניחם אותי לחשוב שהאנשים האלה עומדים לעזוב את הארץ, אבל עכשיו כשמשאירים אותם פה... מישהו חייב לסלק אותם מכאן!  >:(
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש תחושת יאוש באוויר
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 03, 2010, 16:02:12 »
צריך לעקר את כל הגויים בארץ. אסור שהם יתרבו. ובכלל צריך לנקות את הארץ מהגועל הזה, גויים מסריחים. אני חי בסדום ועמורה (כפי שאתם מבינים, אני לא גאה בזה בכלל), ויש כאן מלא כושים, ערבים, סינים, מה שאתם רוצים, במיוחד ליד התחנה המרכזית. זה מעצבן אותי ברמות שאתם לא מבינים, בא לי פשוט לשרוף את כל החארות עם רגליים האלה. זה תמיד ניחם אותי לחשוב שהאנשים האלה עומדים לעזוב את הארץ, אבל עכשיו כשמשאירים אותם פה... מישהו חייב לסלק אותם מכאן!  >:(

אתה סתם גזען אם כך, יש גויים ויש גויים.