כתב נושא: קטעי וידאו \ תמונות \ כתבות לסרטונים חדשים של הימין  (נקרא 1161 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מאיפה אני יכול להשיג סרטונים של הפגנות של ערבים נאצים \ תמונות \ כתבות על השנאה \ מוזיקה דרמתית וכ'..

יש איזה מאגר מסויים שאפשר להשתמש בו?

אני עובד על סרטון רציני (אפשר להגיד מיני סרט) שידגיש לכולם חד משמעתית שערבים הם הסרטן של המדינה, כותרת הנושא היא "המלחמה בסרטן האמיתי" וכמו שתא סרטני מתפתח ומתרבה מהר גם הם ככה. וכמו שתמיד מתים אנשים מסרטן כי לא גילו אתזה מוקדם, או במילים אחרות לא התעוררו ככה גם מה שעלול חס וחלילה לקרות.
והתרופה האמיתית והיחידה לסרטן זה הימין האמיתי.

הדימוי עצמו יהיה בהתחלה שמראים במיקרוסקופ תא סרטני מתפתח ואז רואים עוד ועוד כפרים ערבים מופיעים על המפה של ארץ ישראל השלמה.. עוד ישובים מוחזרים וכ'..
הכל בליווי של טקסט מכני כזה וליווי של מוזיקה דרמתית, ואז רואים את ההשפעה בעצם של המחלה שזה אנשים הרוגים , פיגועים , אוטובוסים שרופים וכ' וכ' וכ'
ואז בא החלק של התרופה שזה הימין האמיתי בעצם, ואז מראים בחלקים הפגנות \ פעולות של הימין האמיתי ולאט לאט נעלם מהמפה עוד כפר ועוד כפר ועוד כפר וכתוב "כי יש תרופה לסרטן" ואז מוזיקה קיצבית (נחפש משהוא מתאים) ואז הבום הגדול "הימין האמיתי - התרופה האמיתית" בשילוב של איזה טראק משהוא בן של פילגש.. ואז שוב חיילי צה"ל \ פעולות הימין האמיתי, הרב כהנא דורש + חיים בן פסח ואז רואים בעצם את המחלה שזה הערבים ימח שמם נרפאת וארץ ישראל חוזרת לשטחים האמיתיים שלה כמו שהובטח לאברהם אבינו, ובסיום הולך להפציץ בכתבות על אנשים שגילו תסרטן מאוחר מדי ובסוף ה' ישמור מה קרה..

ואז יגמר הסרטון בדרמה להשאיר תצופים פעורי פה, לאחר מכן "הצטרפו לפורום הימין האמיתי כי המלחמה האמיתית מתחילה מכאן "

אשמח לתגובות, וכל מי שמבין ויכול לתת טיפים \ עצות \ עזרה אני ישמח  O0

אגב, לגבי השיווק עצמו של הסרטון הולכת להיות הפצצה לאומית בכל האתרים ונעלה תסרטון לכל אתרי הוידאו בכמה כותרות שונות \ תגיות פפולאריות וכ' וכ' וכ'..

בעז"ה אני מקווה שזה יצא לפועל יהיה להיטט
« עריכה אחרונה: יולי 30, 2010, 06:12:08 על ידי הציוני האחר!ן »

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח

תמונות:  http://hayamin.org/forum/index.php/topic,22378.0.html

סרטונים של התפרעויות:

1.מהומות בהר-הבית: 

2. ערביי-ישראל תומכים בחיזבאללה: 

3     

4. ערביי ישראל בהפגנה בעד טורקיה:       

5. ערבים מנסים לעשות לינץ' בפקחי עירייה יהודים:  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3073235

6.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
תותח אתה!

ירושלים הקדושה, נמות למענך!