כתב נושא: התארגנות חשובה .  (נקרא 7801 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עומר ברקוביץ

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
התארגנות חשובה .
« ב- : נובמבר 16, 2006, 00:06:27 »
דרושים כאלפיים יהודים חדורי מוטיבציה
300 טרקטורים
המטרה : חדירה מאסיבית לעיר שמאוכלסת בערבים נאצים מלוכלים למטרה אחת מפורשת .
1500 איש בהערכה יאבטחו את האזור מחשש של פלישת הצבא וכוחות בטחון לצורך המשימה
השמורה נעלה ביותר:
הריסת מבנים של ערבים שונאי ישראל וגרימתם לנסיגה משטחי מדינת ישראל היהודית . רצוי בשעת לילה מאוחרת
יש לקחת בחשבון כי מדינת ישראל עלולה לעצור אותנו ויש אפשרות של מאסר אבל הקדוש ברוך הוא הוא זה שלמענו אנחנו נעשה את המלאכה ולמען ילדנו .
יש לקחת בחשבון כי הזמן יהיה זמן קצוב יותר לכל היותר חצי שעה , ישל תת את ה 400  אחוז .
כל יהודי שירתם למשימה ימצא את מקומו בגן המוסר והצדק שממנו יצר הקדוש ברוך הוא את החיים .
יש  לקחת בחשבון כי מידע עלול לזלוג לגורמי בטחון שמאלנים יש לשמור על עירנות ולהימנע מדיבור מפליל .
כל מי שמוכן ליזום תוכנית בר קיימא ומוכן לקחת חלק מהמבצע המתוכנן פרטים יגיעו במועד המתוכנן .

עומר,[email protected]

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: התארגנות חשובה .
« להגיב #1 ב- : נובמבר 16, 2006, 11:04:04 »
בס"ד
הבעיה עומר יקירי עם הרעיונות שלך היא שכשמתעוררים בבוקר מגלים שלוש טיפות על המיטה, או במילים פשוטות: רעיונותיך האלה לא מציאותיים.
בכל מקרה להט הנעורים שבך הוא דבר יפה. המשך והתמד ואל תירתע!
GY

עז77

• אורח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 16, 2006, 17:22:47 »
בס"ד
הבעיה עומר יקירי עם הרעיונות שלך היא שכשמתעוררים בבוקר מגלים שלוש טיפות על המיטה, או במילים פשוטות: רעיונותיך האלה לא מציאותיים.
GY

אני חושב שאם הנוער של האצ"ל היה חושב כמוך,
לא היתה קמה מדינת ישראל...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : נובמבר 16, 2006, 21:19:24 »
דרושים כאלפיים יהודים חדורי מוטיבציה
300 טרקטורים
המטרה : חדירה מאסיבית לעיר שמאוכלסת בערבים נאצים מלוכלים למטרה אחת מפורשת .
1500 איש בהערכה יאבטחו את האזור מחשש של פלישת הצבא וכוחות בטחון לצורך המשימה
השמורה נעלה ביותר:
הריסת מבנים של ערבים שונאי ישראל וגרימתם לנסיגה משטחי מדינת ישראל היהודית . רצוי בשעת לילה מאוחרת
יש לקחת בחשבון כי מדינת ישראל עלולה לעצור אותנו ויש אפשרות של מאסר אבל הקדוש ברוך הוא הוא זה שלמענו אנחנו נעשה את המלאכה ולמען ילדנו .
יש לקחת בחשבון כי הזמן יהיה זמן קצוב יותר לכל היותר חצי שעה , ישל תת את ה 400  אחוז .
כל יהודי שירתם למשימה ימצא את מקומו בגן המוסר והצדק שממנו יצר הקדוש ברוך הוא את החיים .
יש  לקחת בחשבון כי מידע עלול לזלוג לגורמי בטחון שמאלנים יש לשמור על עירנות ולהימנע מדיבור מפליל .
כל מי שמוכן ליזום תוכנית בר קיימא ומוכן לקחת חלק מהמבצע המתוכנן פרטים יגיעו במועד המתוכנן .

עומר,[email protected]

אין באפשרותה של הנהלת הפורום לברר את אמיתותן של הודעות כגון זו שלמעלה.  לפני שאי אלו מכם מחליטים לפעול, כדאי לוודא שאכן זו הודעה אמיתית, ולא מלכודת שטמן לכם סוכן שב"כ, או שזו סתם בדיחה של איזה ליצן שמאלני.  עצם העובדה שהפורום הזה הינו פורום פתוח, הופכת את הבקשה

ציטוט

לחסרת משמעות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : נובמבר 16, 2006, 22:55:00 »
צריכים הוכחות שאתה לא סוכן שב"כ  :-\

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 16, 2006, 23:09:55 »
בס"ד
GY

בס"ד
עז77 ידידי,
ממש התביישתי לקרא את התגובה שלך. האצ"ל היה אירגון עירוני שהתרכז בעיקר בתל אביב. והמקום היחיד שהאצ"ל שיחרר אותו היה...יפו. הסיבה היתה שכל הערבים כמעט ברחו מהעיר. את ישובי הספר וערי השדה שחלשו על רוב אדמת ארץ ישראל איישה ההגנה והשתמשה בהם לשחרר את רוב שטח המדינה. שמעת על גשר עד הלום? קראת את ספרו של משה דיין "אבני דרך", שמעת על הכנופיות של קאוקג'י, על שחרור צפת, על ארגון השומר? על הנוטרים? על הקרבות במקווה ישראל? על שחרור הגליל? על שחרור הנגב? על פריצת הדרך לירושלים? על הקרב בסן-סימון בוליבר ושחרור הקטמונים? על דרך בורמה? שמעת על רפול? על צבי צור?  הקרב על ואדי ניסנאס? . הגיע הזמן ידידי שחוץ מחיים תשמע עוד מישהו ותקרא עוד משהו.

חיים לא קורא עברית טוב, ואני לא מאשים אותו כי הוא לא נולד בישראל ולא זוכה לחיות כאן. הרבה חומר חשוב שלא נמצא באינטרנט הוא מפספס. לצערו, התוצאה היא שהידע שלו וההבנה שלו לגבי ההיסטוריה של מדינת ישראל חסרים. צריך להשלים את המידע החסר לבד כדי לא להגיע לבזיון.  צריך לקרא וללמוד הרבה.

אני למדתי הסטוריה אחרי בחינות הבגרות כשבלי לחץ יכלתי לקרא את כל הספרים שמערכת החינוך הישראלית שטופת התעמולה לא רצתה שאקרא. גם את ספרו של הנרי בייקר טריסטראם קראתי, שהיה כומר נוצרי.

הלכתי וטיילתי בכל רחבי הארץ. ראיתי כל אנדרטה וכל בית קברות וכל אתר הנצחה של חילות צה"ל וכל אתר קרבות. זו הדרך ללמוד את הארץ. מהרגליים! זו גם מצווה יפה לקום ולהתהלך בארץ. למזלי יכלתי לטייל במקומות שסגורים לישראלים כיום, כמו העוג'ה, ואדי קלט אמת המים והמנזר, העיר יריחו והעתיקות סביבה, ארץ המרדפים (שמעת בכלל על המקום הזה?) נח"ל קליה הראשון שננטש, וגם חוף הים של עזה, קבר יוסף, אל עריש, סבחת ברדוויל, מפרץ נעמה, שארם-א-שייך, בסיס חיל הים "חתול ים" סנטה קטרינה והר משה. גם הייתי על הר הבית וראיתי איזה אבן די גדולה ולבנה שהמוסלמים מתפללים אליה ושופכים עליה טלק ובושם. לפי אמונתם עמד איזה סוס על האבן הזו ולכן הם מנשקים אותה. זה מה שקדוש להם שם. ממש עכו"ם על ההר הקדוש. כל זה היה שלנו. לך יש היום הזדמנות לבקר במקומות שעדיין אפשר לבקר בהם, ושהשמאלנים עדיין לא מסרו לערבים: למשל בירושלים: במוזיאון רוקפלר, ובהר הזיתים וקבר רחל, באוגוסטה ויקטוריה, לטייל בחצר ובחדרים של מלון אינטר-קונטיננטל בירושלים ולשמוע את ההיסטוריה שנקבעה בין חדריו, בגבעת התחמושת. לטייל בשומרון באזורי ההתנחלויות ה"לא חוקיות", לעלות לתפוח מעל שכם, לבקר במקום בו חי בנו הי"ד של הרב כהנא זצ"ל, וגם במשולש מאום-אל-פאחם, ומוסמוס ועד לבקעה אל גרביה וכרמיאל ועוד. לך ותראה את המצפים בגליל, את סביבת העיר טייבה. זוהי ארץ ישראל!

כהניסט צריך להיות מאהבה ולא משנאה. מאהבה לארץ ולעם ולקב"ה. זו הדרך הנכונה!

GY

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 21, 2006, 14:29:47 »
בס"ד
GY

בס"ד
עז77 ידידי,
ממש התביישתי לקרא את התגובה שלך. האצ"ל היה אירגון עירוני שהתרכז בעיקר בתל אביב. והמקום היחיד שהאצ"ל שיחרר אותו היה...יפו. הסיבה היתה שכל הערבים כמעט ברחו מהעיר. את ישובי הספר וערי השדה שחלשו על רוב אדמת ארץ ישראל איישה ההגנה והשתמשה בהם לשחרר את רוב שטח המדינה. שמעת על גשר עד הלום? קראת את ספרו של משה דיין "אבני דרך", שמעת על הכנופיות של קאוקג'י, על שחרור צפת, על ארגון השומר? על הנוטרים? על הקרבות במקווה ישראל? על שחרור הגליל? על שחרור הנגב? על פריצת הדרך לירושלים? על הקרב בסן-סימון בוליבר ושחרור הקטמונים? על דרך בורמה? שמעת על רפול? על צבי צור?  הקרב על ואדי ניסנאס? . הגיע הזמן ידידי שחוץ מחיים תשמע עוד מישהו ותקרא עוד משהו.

חיים לא קורא עברית טוב, ואני לא מאשים אותו כי הוא לא נולד בישראל ולא זוכה לחיות כאן. הרבה חומר חשוב שלא נמצא באינטרנט הוא מפספס. לצערו, התוצאה היא שהידע שלו וההבנה שלו לגבי ההיסטוריה של מדינת ישראל חסרים. צריך להשלים את המידע החסר לבד כדי לא להגיע לבזיון.  צריך לקרא וללמוד הרבה.

אני למדתי הסטוריה אחרי בחינות הבגרות כשבלי לחץ יכלתי לקרא את כל הספרים שמערכת החינוך הישראלית שטופת התעמולה לא רצתה שאקרא. גם את ספרו של הנרי בייקר טריסטראם קראתי, שהיה כומר נוצרי.

הלכתי וטיילתי בכל רחבי הארץ. ראיתי כל אנדרטה וכל בית קברות וכל אתר הנצחה של חילות צה"ל וכל אתר קרבות. זו הדרך ללמוד את הארץ. מהרגליים! זו גם מצווה יפה לקום ולהתהלך בארץ. למזלי יכלתי לטייל במקומות שסגורים לישראלים כיום, כמו העוג'ה, ואדי קלט אמת המים והמנזר, העיר יריחו והעתיקות סביבה, ארץ המרדפים (שמעת בכלל על המקום הזה?) נח"ל קליה הראשון שננטש, וגם חוף הים של עזה, קבר יוסף, אל עריש, סבחת ברדוויל, מפרץ נעמה, שארם-א-שייך, בסיס חיל הים "חתול ים" סנטה קטרינה והר משה. גם הייתי על הר הבית וראיתי איזה אבן די גדולה ולבנה שהמוסלמים מתפללים אליה ושופכים עליה טלק ובושם. לפי אמונתם עמד איזה סוס על האבן הזו ולכן הם מנשקים אותה. זה מה שקדוש להם שם. ממש עכו"ם על ההר הקדוש. כל זה היה שלנו. לך יש היום הזדמנות לבקר במקומות שעדיין אפשר לבקר בהם, ושהשמאלנים עדיין לא מסרו לערבים: למשל בירושלים: במוזיאון רוקפלר, ובהר הזיתים וקבר רחל, באוגוסטה ויקטוריה, לטייל בחצר ובחדרים של מלון אינטר-קונטיננטל בירושלים ולשמוע את ההיסטוריה שנקבעה בין חדריו, בגבעת התחמושת. לטייל בשומרון באזורי ההתנחלויות ה"לא חוקיות", לעלות לתפוח מעל שכם, לבקר במקום בו חי בנו הי"ד של הרב כהנא זצ"ל, וגם במשולש מאום-אל-פאחם, ומוסמוס ועד לבקעה אל גרביה וכרמיאל ועוד. לך ותראה את המצפים בגליל, את סביבת העיר טייבה. זוהי ארץ ישראל!

כהניסט צריך להיות מאהבה ולא משנאה. מאהבה לארץ ולעם ולקב"ה. זו הדרך הנכונה!

GY

אני חושב שבחרת במילה חזקה מדי כדי להגיד שאתה חולק עליי,
אין במה להתבייש ביהודי שחושב שונה ממך - אלא כמובן אם מדובר ביהודי,
שמאמין וחושב שהדרך הכי טובה לקיים את מדינת ישראל היא להחריב אותה.

חוץ מאותם יהודים רשעים, כל יהודי טוב, שחושב שונה ממך
הוא הזדמנות שלך להעשיר את ידיעותיו והבנותיו - וזו אינה בושה כי אם גאווה.

בכל מקרה גרמת לי קצת להתבייש בידע הרב שלך שלי אין לצערי,
ובזמן שאתה ראוי לשבח על הידע הרב שלך - עליך לזכור, שמתוך ההגנה בסופו של דבר,
צמחה מפ"י ואלטלנה - וכו'..., למרות שהמצחיק הוא שהשמאל בראשית דרכו היה יותר ימני מהימין.

בעוד שאני מאמין שאין לעם עתיד בלי עבר,
הסיבה שאולי אין לי הרבה כלים להתווכח איתך מפאת חוסר ההשכלה שלי בנושא הזה דווקא,
זה משום שאולי תמיד העדפתי לדעת את הרגע הקיים ואת העתיד הקרוב, שכן אלה הם הדברים
שיקבעו את גורלנו - ולא מה שאירע בעבר.

בכל מקרה GY,
אני תמיד נהנה לקרוא תגובות שלך
יש לך ידע מרשים מאוד - למרות שלעיתים אני חולק עליך בנימוס כמובן...

:)

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #7 ב- : נובמבר 21, 2006, 15:58:41 »
בס"ד
GY
מסכים איתך
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 03, 2006, 00:21:49 »
בס"ד
GY

לק"י [!!]

קודם כל, העיקר שאתה חושב. זה כבר טוב... :)

וברצינות:

לא. הנוער של האצ"ל והלח"י, ידעו שתיקה מהי. לעומת זאת, גם ידעו - ולא היו פארנואידים שכל מה שהם חושבים עובר ישירות לבריטים [אגב שבהרבה תחומים אין מה להשוות - אמנם כאן במדביקי מודעות לא יורים - אבל המודיעין באמת גדול יותר -ואני אומר זאת מניסיון אישי ושל חבריי בנוער]. בנוסף, היו מנהיגים. - אנחנו צריכים מנהיג! ולא פחות, היתה להם מוכנות להקרבה עצמית. - לא יודע. לא דיברו כל היום מה.. ומה.. ומה... - טוב, אני רק מתחרפן מלכתוב את זה שוב ושוב [עדיין לא כתבתי כאן] אבל אנשים היום לא רציניים - ואני מדבר על אנשים -שהם אמורים להיות ראשי המאבק - תלמידי הרב! כ"כ מפוזרים זה משהו... ואין מה לחכות עד שחיים יעלה-  ואולי יצליח לעשות משהו. כי הוא לבד, עם כל הערכה [ותאמינו לי, שיש הרבה. אע"פ שלא כתבתי את זה] לא יצליח. יש כאן דברים גדולים. ולבד א"א. ז"א, לא לפחד להיות לבד - אבל צריך לדעת להילחם! אין חכמה [ולא עליו - סתם בכללי - קורה מלא פעמים לנוער - בחור] הולך נותן מכות לערבים - מייד נעצר - ולפני כן, אולי הערבים נותנים לו בחזרה - . לא הרווחת כלום! אם באים בקבוצות, זה משהו אחר!

« עריכה אחרונה: דצמבר 03, 2006, 06:58:10 על ידי דוקא_כך »

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 03, 2006, 21:44:34 »
בס"ד
אריה י. ידידי, נהניתי לקרא מה שכתבת. ישר כוח!
רק שאלה קטנה, מה זה לק"י! ??
GY

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 04, 2006, 01:21:25 »
לק"י [!!!]

לישועתך, קוויתי ה'.

-- דווקא כך, למה ערכת לי? ז"א-  מה הצריך את הפעולה הזאת? תודה. :)

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 06, 2006, 15:37:06 »
אנחנו חייבים להשתלט מחדר על מזרח ירושלים,  אנחנו חייבים לאפשר כניסת יהודים להר הבית ולקבר יוסף, ולשפץ אותו ולשחזר את שרידיו.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 08, 2006, 12:52:16 »
לק"י [!!!]

מה אני אגיד לך, אתמול כתבתי תגובה - ומאתמול עד עכשיו - היתה בעי'ה רצינית עם הisp- ב"ה סודר.

קיצור, יש כניסת יהודים להר הבית. כמעט כל יום בשבוע! פעמיים ביום! כן ירבו בעז"ה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #13 ב- : דצמבר 10, 2006, 06:18:16 »
לק"י [!!!]

לישועתך, קוויתי ה'.

-- דווקא כך, למה ערכת לי? ז"א-  מה הצריך את הפעולה הזאת? תודה. :)

האמת, אני כבר לא זוכר.  היה לי בעבר את המנהג המגונה לתקן טעויות כתיב או טעויות בשימוש בקודים מיוחדים, אבל עכשיו אני כבר לא עושה את זה.  בפורום הימין האמיתי אנחנו גודלים בחופש הביטוי (אלא אם כן מדובר בטרולים מוסלמים שבאים לעשות בעיות, אותם אנחנו משתיקים ומעיפים צ'יק צ'ק).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן