עמלק ואויבי ישראל > המאבק על ארץ ישראל

מי בעד לגרש את הערבים משטח ישראל שירים את ידו !!

(1/4) > >>

עומר ברקוביץ:
שמעו אני מאמין שקודם כל צריך לגרש את הערבים שנקראים ערבי ארץ ישראל ימח שמם שהם גרעין של פלשתין שנתקע לנו ביפו,חיפה,ב"ש ובכלל בשטח המדינה וגורם להתבוללות בנות ישראל
אחרי שנעיף אותם מפה נטפל בערבים ימח שמם שחונקים את המתנחלים הצדיקים ש ה' יאיר את דרכם .
אבל איך עושים אתזה ?
מה ההבדל בין ערבי לבהמה אין הבדל
לכן ...
אנחנו צריכים להיות יותר חכמים ולנצל  את הצבא כי הערבים מרדימים אותם
אנחנו נצא ונתסיס אותם בכפרים שלהם ,הצבא יבוא להפריד אנחנו נחמם את הגזרה נראה למממשלה שאנחנו לא נחיה פה עם ערבים עד אשר ה 'יקום דמם של כל היהודים שמתו בגללם .
אנחנו נעשה להם את המוות , חוקי נירנברג יהיו עודגן עדן לעומת המוות שנעשה להם אבל מוכרחים לסלק אותם מהאדמות הקדושות מוכרחים !!!!
מי בעד טרנספר לערבים שירים  את ידו
מי בעד מדינה יהודית שירים את ידו
מי בעד ארץ ישראל השלמה שירים את ידו
אל תכנעו לשמאל הכופר
ברית של יהודים יותר חזקה מכל ברית

מי שבעד ורוצה ללכת עם זה עדהסוף שישלח לי מייל ונתארגן ביחד עד אשר המלכות תגיע ומרכבות ה' יצהלו ברחבי ירושלים
[email protected]

המחסל:

--- ציטוט של: עומר ברקוביץ על נובמבר 15, 2006, 23:37:29 ---שמעו אני מאמין שקודם כל צריך לגרש את הערבים שנקראים ערבי ארץ ישראל ימח שמם שהם גרעין של פלשתין שנתקע לנו ביפו,חיפה,ב"ש ובכלל בשטח המדינה וגורם להתבוללות בנות ישראל
אחרי שנעיף אותם מפה נטפל בערבים ימח שמם שחונקים את המתנחלים הצדיקים ש ה' יאיר את דרכם .
אבל איך עושים אתזה ?
מה ההבדל בין ערבי לבהמה אין הבדל
לכן ...
אנחנו צריכים להיות יותר חכמים ולנצל  את הצבא כי הערבים מרדימים אותם
אנחנו נצא ונתסיס אותם בכפרים שלהם ,הצבא יבוא להפריד אנחנו נחמם את הגזרה נראה למממשלה שאנחנו לא נחיה פה עם ערבים עד אשר ה 'יקום דמם של כל היהודים שמתו בגללם .
אנחנו נעשה להם את המוות , חוקי נירנברג יהיו עודגן עדן לעומת המוות שנעשה להם אבל מוכרחים לסלק אותם מהאדמות הקדושות מוכרחים !!!!
מי בעד טרנספר לערבים שירים  את ידו
מי בעד מדינה יהודית שירים את ידו
מי בעד ארץ ישראל השלמה שירים את ידו
אל תכנעו לשמאל הכופר
ברית של יהודים יותר חזקה מכל ברית

מי שבעד ורוצה ללכת עם זה עדהסוף שישלח לי מייל ונתארגן ביחד עד אשר המלכות תגיע ומרכבות ה' יצהלו ברחבי ירושלים
[email protected]

--- סוף ציטוט ---

וואלה הולך, אני מת להצטרף לנוער הגבעות
החבר'ה האלה תותחים חבל על הזמן - איפה המספר טלפון שלהם אנשים?...

עומר ברקוביץ:

התארגנותחשובהביותר.מתחיליםמהקטןאחריזהנגיעלגדול .
דרושים כאלפיים יהודים חדורי מוטיבציה
300 טרקטורים , חייבים גם לבנות ימ"ח תת קרקעי עם דרכי גישה ואולי מעליות כדי שכוחות הבטחון הנאצים שמאלנים רדיקלים לא יעלו על זה.צריך המון כוח אדם שמוכן להילחם עבור המדינה .
המטרה : חדירה מאסיבית לעיר שמאוכלסת בערבים נאצים מלוכלים למטרה אחת מפורשת .
1500 איש בהערכה יאבטחו את האזור מחשש של פלישת הצבא וכוחות בטחון לצורך המשימה
השמורה נעלה ביותר:
הריסת מבנים של ערבים שונאי ישראל וגרימתם לנסיגה משטחי מדינת ישראל היהודית . רצוי בשעת לילה מאוחרת
יש לקחת בחשבון כי מדינת ישראל עלולה לעצור אותנו ויש אפשרות של מאסר אבל הקדוש ברוך הוא הוא זה שלמענו אנחנו נעשה את המלאכה ולמען ילדנו .
יש לקחת בחשבון כי הזמן יהיה זמן קצוב יותר לכל היותר חצי שעה , ישל תת את ה 400  אחוז .
כל יהודי שירתם למשימה ימצא את מקומו בגן המוסר והצדק שממנו יצר הקדוש ברוך הוא את החיים .
יש  לקחת בחשבון כי מידע עלול לזלוג לגורמי בטחון שמאלנים יש לשמור על עירנות ולהימנע מדיבור מפליל .
כל מי שמוכן ליזום תוכנית בר קיימא ומוכן לקחת חלק מהמבצע המתוכנן פרטים יגיעו במועד המתוכנן .

עומר,[email protected]

GY:
בס"ד
עומר היקר, יש לי שאלה טכנית אליך: האם למעליות בימ"ח התת קרקעי שלך יהיה תו תקן וביקורת שנתית של מהנדס מומחה שיבחן את תקינותן?  ;)
GY

liorso:
לפי דעתי מה שאתה עושה כאן זה פיצול נוסף של התנועה הכהניסטית שגם ככה מאוד מפוצלת!!! וזה חיסרון גדול מאוד שלנו.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה