כתב נושא: מי בעד לגרש את הערבים משטח ישראל שירים את ידו !!  (נקרא 8201 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עומר ברקוביץ

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שמעו אני מאמין שקודם כל צריך לגרש את הערבים שנקראים ערבי ארץ ישראל ימח שמם שהם גרעין של פלשתין שנתקע לנו ביפו,חיפה,ב"ש ובכלל בשטח המדינה וגורם להתבוללות בנות ישראל
אחרי שנעיף אותם מפה נטפל בערבים ימח שמם שחונקים את המתנחלים הצדיקים ש ה' יאיר את דרכם .
אבל איך עושים אתזה ?
מה ההבדל בין ערבי לבהמה אין הבדל
לכן ...
אנחנו צריכים להיות יותר חכמים ולנצל  את הצבא כי הערבים מרדימים אותם
אנחנו נצא ונתסיס אותם בכפרים שלהם ,הצבא יבוא להפריד אנחנו נחמם את הגזרה נראה למממשלה שאנחנו לא נחיה פה עם ערבים עד אשר ה 'יקום דמם של כל היהודים שמתו בגללם .
אנחנו נעשה להם את המוות , חוקי נירנברג יהיו עודגן עדן לעומת המוות שנעשה להם אבל מוכרחים לסלק אותם מהאדמות הקדושות מוכרחים !!!!
מי בעד טרנספר לערבים שירים  את ידו
מי בעד מדינה יהודית שירים את ידו
מי בעד ארץ ישראל השלמה שירים את ידו
אל תכנעו לשמאל הכופר
ברית של יהודים יותר חזקה מכל ברית

מי שבעד ורוצה ללכת עם זה עדהסוף שישלח לי מייל ונתארגן ביחד עד אשר המלכות תגיע ומרכבות ה' יצהלו ברחבי ירושלים
[email protected]

המחסל

• אורח
שמעו אני מאמין שקודם כל צריך לגרש את הערבים שנקראים ערבי ארץ ישראל ימח שמם שהם גרעין של פלשתין שנתקע לנו ביפו,חיפה,ב"ש ובכלל בשטח המדינה וגורם להתבוללות בנות ישראל
אחרי שנעיף אותם מפה נטפל בערבים ימח שמם שחונקים את המתנחלים הצדיקים ש ה' יאיר את דרכם .
אבל איך עושים אתזה ?
מה ההבדל בין ערבי לבהמה אין הבדל
לכן ...
אנחנו צריכים להיות יותר חכמים ולנצל  את הצבא כי הערבים מרדימים אותם
אנחנו נצא ונתסיס אותם בכפרים שלהם ,הצבא יבוא להפריד אנחנו נחמם את הגזרה נראה למממשלה שאנחנו לא נחיה פה עם ערבים עד אשר ה 'יקום דמם של כל היהודים שמתו בגללם .
אנחנו נעשה להם את המוות , חוקי נירנברג יהיו עודגן עדן לעומת המוות שנעשה להם אבל מוכרחים לסלק אותם מהאדמות הקדושות מוכרחים !!!!
מי בעד טרנספר לערבים שירים  את ידו
מי בעד מדינה יהודית שירים את ידו
מי בעד ארץ ישראל השלמה שירים את ידו
אל תכנעו לשמאל הכופר
ברית של יהודים יותר חזקה מכל ברית

מי שבעד ורוצה ללכת עם זה עדהסוף שישלח לי מייל ונתארגן ביחד עד אשר המלכות תגיע ומרכבות ה' יצהלו ברחבי ירושלים
[email protected]

וואלה הולך, אני מת להצטרף לנוער הגבעות
החבר'ה האלה תותחים חבל על הזמן - איפה המספר טלפון שלהם אנשים?...

מנותק עומר ברקוביץ

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *

התארגנותחשובהביותר.מתחיליםמהקטןאחריזהנגיעלגדול .
דרושים כאלפיים יהודים חדורי מוטיבציה
300 טרקטורים , חייבים גם לבנות ימ"ח תת קרקעי עם דרכי גישה ואולי מעליות כדי שכוחות הבטחון הנאצים שמאלנים רדיקלים לא יעלו על זה.צריך המון כוח אדם שמוכן להילחם עבור המדינה .
המטרה : חדירה מאסיבית לעיר שמאוכלסת בערבים נאצים מלוכלים למטרה אחת מפורשת .
1500 איש בהערכה יאבטחו את האזור מחשש של פלישת הצבא וכוחות בטחון לצורך המשימה
השמורה נעלה ביותר:
הריסת מבנים של ערבים שונאי ישראל וגרימתם לנסיגה משטחי מדינת ישראל היהודית . רצוי בשעת לילה מאוחרת
יש לקחת בחשבון כי מדינת ישראל עלולה לעצור אותנו ויש אפשרות של מאסר אבל הקדוש ברוך הוא הוא זה שלמענו אנחנו נעשה את המלאכה ולמען ילדנו .
יש לקחת בחשבון כי הזמן יהיה זמן קצוב יותר לכל היותר חצי שעה , ישל תת את ה 400  אחוז .
כל יהודי שירתם למשימה ימצא את מקומו בגן המוסר והצדק שממנו יצר הקדוש ברוך הוא את החיים .
יש  לקחת בחשבון כי מידע עלול לזלוג לגורמי בטחון שמאלנים יש לשמור על עירנות ולהימנע מדיבור מפליל .
כל מי שמוכן ליזום תוכנית בר קיימא ומוכן לקחת חלק מהמבצע המתוכנן פרטים יגיעו במועד המתוכנן .

עומר,[email protected]

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
עומר היקר, יש לי שאלה טכנית אליך: האם למעליות בימ"ח התת קרקעי שלך יהיה תו תקן וביקורת שנתית של מהנדס מומחה שיבחן את תקינותן?  ;)
GY

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לפי דעתי מה שאתה עושה כאן זה פיצול נוסף של התנועה הכהניסטית שגם ככה מאוד מפוצלת!!! וזה חיסרון גדול מאוד שלנו.
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
לפי דעתי מה שאתה עושה כאן זה פיצול נוסף של התנועה הכהניסטית שגם ככה מאוד מפוצלת!!! וזה חיסרון גדול מאוד שלנו.

מחזק את דבריך ליאורסו,
יש תחושה שיש גורם עוין שמסתובב בפורומים...

מנותק tamirbike

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני אתך באש ובמים למען שלמות המדינה וקידוש ה'
צריך להתחיל בקטן כמו להרוס הפגנות של השמאל
ולאט לאט שנאגר כוח ומצטרפים צדיקים לחשוב בגדול

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אי אפשר פשוט לבוא ולהעיף אותם , זה פשוט לא יעבוד , צריכה להיות חקיקה שתחליש אותם ותגרום לאחוז גדול מהם לצאת מהארץ.
כמו שהם מתכוונים לאט לאט לקחת את א"י על ידי הקמת קיולות ערביות במקומות שונים וריבוי טבעי גבוהה צריך גם לקחת משהו שינגוד את כל זה.

הדבר הראשון שאני מציע הוא צה"ל , הערבים אל משרתים בצה"ל וגם השמאלאנים משתמטים , צריכה להיות חקיקה שמי שלא משרת בצה"ל (לא משנה באיזה גיל) מה שנהוג עכשיו , או לא עושה שירות לאומי ( על מנת שהיוזמה תעבור בעצם ) פשוט לא אזרח , משלם מיסי עתק ולא ראשאי להצביע , והערבים שיעשו צה"ל לשלוח אותם להלחם בחזבאללה וכל אלה שילכו לעזאזל בכל מקרה זה ידחוף אותם החוצה מישראל ,
ובאוו זמן לעזור להם להגר , עד אז ישאר רק מיעוט ערבי קטן בארץ.

כמו כן חרם צרכנים כמו שהערבים עשו לפני קום המדינה ועד עכשיו עושים בעצם , פשוט יהפוך את החיים שלהם פה ללא כדאיים , והם כבר ילכו , במקרה השני לפחות הם יתרמו למדינה משירות לאומי (וזה יחיש אותם כלכלית כי הם יהיו בזה דיי הרבה שנים ולא יוכלו לדוגמה ללמוד בהשכלה גבוהה)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

Aaron

• אורח
כן אפשר להעיף אותם בכוח אבל אז אתה תשב בכלא רוב ימי חייך או שתשלם פיצויים ותתרושש, יש כאלה שמוכנים להקריב את חייהם למען זה.
אם חבורה של כמה מאות כהניסטים היו נכנסים לכפר ערבי חמושים ב- M16 וכמה רימונים הערבים היו טסים משם... הם אפילו לא היו מנסים להתנגד.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
ליאו ו AARON היקרים, רוב חיילי צה"ל הם חילוניים.
אסור שערבים יהיו בצה"ל. מה אתה חושב שיקרה אם יהיו גדודים של ערבים חמושים ומאומנים במדינה?
או מה יקרה אם יבקשו מערבי להשגיח על הסבא שלך בבית אבות יהודי במסגרת שירות לאומי?

אין מאות כהניסטים עם רובי M16.
GY

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד
אסור שערבים יהיו בצה"ל. מה אתה חושב שיקרה אם יהיו גדודים של ערבים חמושים ומאומנים במדינה?
או מה יקרה אם יבקשו מערבי להשגיח על הסבא שלך בבית אבות יהודי במסגרת שירות לאומי?

GY
צה"ל אולי סובל מהחפיפניקיות אבל הם לא משוגעים להכניס ערבים לגולני , הערבים משתגעים אפילו אם בטעות נופל לידיהם צו גיוס , אפשר לשים אותם במקום כלשהוא שהא לא יוכלו לעשות נזק והמטרה הראשית היא לא לתת להם אזרחות בישראל וזכות הצבעה ( שלא יביאו אחמדים טיבים לכנסת)
והשירות לאומי אני מתכוון לדברים כמו נטיעת עצים וסלילת כבישים ,

מקרה אחד של ערבי שעושה משהו ומעיפים אותו מהארץ ואת המשפחה ומי שעזר לו , 

אי אפשר פשוט לבוא ולהגלות את הערבים מהארץ גם אם ליברמן על סכיזופרניה יבחר לראשות ממשלה , צריך פתרון שיעבוד ההצעה שלי היא גסה מאוד אבל אפשר לעבוד על רעיון כלשהוא
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אם לא לגרש, משום שזה עלול לעלות בדמם של חיילים רביןם, וכסף רב שאין לנו, אז למגרם, דבר ראשון להעיף את חברי הכנסת הערבים מהכנסת היהודים שלנו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בס"ד

GY
צה"ל אולי סובל מהחפיפניקיות אבל הם לא משוגעים להכניס ערבים לגולני , הערבים משתגעים אפילו אם בטעות נופל לידיהם צו גיוס , אפשר לשים אותם במקום כלשהוא שהא לא יוכלו לעשות נזק והמטרה הראשית היא לא לתת להם אזרחות בישראל וזכות הצבעה ( שלא יביאו אחמדים טיבים לכנסת)
והשירות לאומי אני מתכוון לדברים כמו נטיעת עצים וסלילת כבישים ,

מקרה אחד של ערבי שעושה משהו ומעיפים אותו מהארץ ואת המשפחה ומי שעזר לו , 

אי אפשר פשוט לבוא ולהגלות את הערבים מהארץ גם אם ליברמן על סכיזופרניה יבחר לראשות ממשלה , צריך פתרון שיעבוד ההצעה שלי היא גסה מאוד אבל אפשר לעבוד על רעיון כלשהוא

בשלב מסוים בשירותי שירתתי כחייל מפקדה (ג'ובניק) ביחס"ר (עכשיו נקרא גדס"ר)---גדוד של בדואים שמפטרל על הגדר עם עזה.  זו היתה ממש "חויה".  לילה אחד נשמעו צרורות של יריות בשטח הבסיס.  כולם קפצו, התחילה מהומה.  אני נשארתי במיטה, כי היה לי רעיון טוב במה מדובר.  ואכן, בסוף התברר שהיורה היה בדואי מאחת הפלוגות, שעמד להתחתן בעוד כחודש, ומישהו צחק עליו, הוא נכנס לקריזה, לבש אפוד, ויצא בתחתונים לירות צרורות באויר כאות מחאה...  המג"ד (היהודי), יוסי חדד, קם באופן אישי להרגיע אותו.

זה באמת רעיון לא טוב לכלול לא-יהודים בצבא ההגנה לישראל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עומר, אתה באמת חושב  שזה פשוט לקום ולהגיד "אוקי, עכשיו כולם מתאחדים ומעיפים מפה את הערבים",
להחזיר את החטופים במלחמת לבנון השנייה לא הצלחנו, אז לכבוש את כל השטחים נוכל?
טוב שלא מדינות העולם יקטלו אותנו ביום אחד
צריך להיות יותר ריאליים

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
עומר, אתה באמת חושב  שזה פשוט לקום ולהגיד "אוקי, עכשיו כולם מתאחדים ומעיפים מפה את הערבים",
צריך להיות יותר ריאליים

באמת כבר נמאס לשמוע עם הריאליים הלאה אם שמאלמרט היה ראש ממשלה תסלחו לי על הביטוי עם ביצים אז החטופים היו פה.
היה מעמיד עובדה אם הם לא חוזרים אני מוחק את לבנון אבל במקום זה הוא שולח חיילים עם אוכל שפג תוקף ונשק לא בשימוש להילחם בדרוך לבנון עם מפות ישנות וציוד דפוק.
היינו צריכים למחוק את לבנון נ-ק-ו-ד-ה!
עוד אחרי מה שהם עשו לנו פשוט בושה...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך להיות יותר ריאליים

באמת כבר נמאס לשמוע עם הריאליים הלאה אם שמאלמרט היה ראש ממשלה תסלחו לי על הביטוי עם ביצים אז החטופים היו פה.
היה מעמיד עובדה אם הם לא חוזרים אני מוחק את לבנון אבל במקום זה הוא שולח חיילים עם אוכל שפג תוקף ונשק לא בשימוש להילחם בדרוך לבנון עם מפות ישנות וציוד דפוק.

נכון אני מסכימה.יצאנו פארשים במלחמה הזאת
לא מספיק ש-100 חיילים נהרגו לנו,לא רק שיצאנו מופסדים גם לא החזרנו את החטופים

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
צריך להיות יותר ריאליים

נכון אני מסכימה.יצאנו פארשים במלחמה הזאת
לא מספיק ש-100 חיילים נהרגו לנו,לא רק שיצאנו מופסדים גם לא החזרנו את החטופים

פשוט מאוד יש לנו יכולות טובות וצבא מצוין אבל לא יודעים להפעיל אותו ובטח ובטח לא חבורה של שמלאנים נאצים.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i