כתב נושא: קבוצה אנטישמית בפייסבוק, כל הרשומים לדווח!  (נקרא 1393 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
 קבוצה גזענית שקוראת לגנוב את ירושלים מהיהודים ומפיצה מיסיון איסלאמי. אם אתם רשומים בפייסבוק, כנסו ללינק למטה, תרדו למטה ל-Report Group ובחרו בקריאה לאלימות (כתוב אצלם שצריך לשחרר בכוח)  http://www.facebook.com/group.php?gid=364282481982

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קבוצה אנטישמית בפייסבוק, כל הרשומים לדווח!
« להגיב #1 ב- : יולי 19, 2010, 00:50:18 »
דווחתי למנהלי פייס
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 19, 2010, 01:00:05 »
אתם חייבים לעשות אתה מה שאני עשיתי.......

תצטרפו לקבוצה תעלו תמונות של דגל ישראל או כהנא ותעשו לעזוב קבוצה,אתם תעזבו את הקבוצה אבל התמונה תישאר.

חייבים להציף להם את הדף לפוצצץ בתמונות שלנו שזה ירגיז ארת האמא הכלבה שלהם....................

אני העלתי תמונה שמישהו העלה כאן בפורום של דגל ישראל עם נשר וכתוב באנגלית בני ישראל.

קדימה לעבודה תכניסו להם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 19, 2010, 10:55:41 »

תצטרפו לקבוצה תעלו תמונות של דגל ישראל או כהנא ותעשו לעזוב קבוצה,אתם תעזבו את הקבוצה אבל התמונה תישאר.

חייבים להציף להם את הדף לפוצצץ בתמונות שלנו שזה ירגיז ארת האמא הכלבה שלהם....................

אני העלתי תמונה שמישהו העלה כאן בפורום של דגל ישראל עם נשר וכתוב באנגלית בני ישראל.

קדימה לעבודה תכניסו להם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חח תותח אחי! =]

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 19, 2010, 19:09:42 »

בס"ד

טוב מאוד  ככה צריך ראית מה הם רשמו לך??כלבים מסריחים.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 20, 2010, 06:36:02 »
ירין ראיתי מה הוא כתב לי,אבל תראה מה כתבתי להם בפרופיל חחחחחח אמא של מוחמד הייתה חזירה קטנה אז באופן טבעי מוחמד היה......ובנוסף כתבתי לו שאני משתין עליו מהשמים עם f-15 ושמתי לו תמונה של המטוס עם סמל ישראל... :::D