כתב נושא: ניפוץ מיתוסים מצד השמאל על אריק שרון ואח"כ עוד קצת על רבין  (נקרא 14195 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
או.קיי שוב פעם אני משחק את תפקיד מנפץ המיתוסים-
נתחיל עם שרון, שרון מעולם ואני מדגיש מעולם לא היה ימני!
אריק שרון היא מפא"יניק ונותר מפא"יניק עד יום מותו (הפוליטי/מוחי/תפקודי- הוא חשוב כמת), הוא היה מושתל של מפא"י במה שמכונה "ימין", הוא היה אופורטוניסט פוליטי ואיש כח מפא"יניקי טהור שחיפש דבר אחד ודבר אחד בלבד- כח, כח ועוד פעם כח.
אריק שרון היה אחוז בכוחו האבסולוטי, הוא היה דקטטור בכל מקום אשר דרך, עשה מה שהוא רצה ומתי שהוא רצה בכל מערכת אותה ניהל ולא משנה באיזה דרג, אריק שרון עוצב בראי יחידה 101 (יחידה אשר כל מי שהיה קשור אליה במישרין ובעקיפין, דיבר עליה במושגים של- אין דין ואין דיין, גם ימנים לכאורה מצאו במקום זה בית, אבל כאלה שלא היו מוכנים לעול הצבאיות ולפורמליזציה הקשורה למהות הצבאיות, זה יחידה של פריקת כל עול, ממאיר הר ציון ועד "כושי" רימון ומה שבניהם), כבר אז אריק שרון לא רק התבטא כמפקד צבאי שעשה מה שהוא רצה ומתי שהוא רצה (והביקורת שהוטחה על היחידה בחלק מפעולותיה ה-"נונקונפורמיות" וגם זה בלשון המעטה, הייתה קשה ורק הדגישה את הרוח והתפיסה הזו, שיכול להיות שהייתה טובה בשעתה להוויה מסויימת, לפעולות מסויימות, אבל ברגע שאתה לוקח רוח כזו לרמות הגבוהות ביותר של הצבא ואח"כ של הפוליטיקה הכלל ארצית, אז זה כבר סכנה גדולה, בהערת אגב, נונקונפורמיות זו לא הייתה נחלת ה-101 בלבד, אלא גם של עוד כמה יחידות בצבא, בדגש על כאלה עם זיקה חזקה לפלמ"ח וליוצאי שורותיה, בדגש על "היחידה"/סיירת מטכ"ל שהקים איש מפ"ם והקיבוץ- אברהם ארנן), אריק שרון מעבר  לעשיית דין לעצמו כבר אז עם פקודיו, הוא גם היה שקרן פתולוגי {(עיין ערך עדותה של פולה בן גוריון אשתו של, כששאלה את בעלה דוד בן גוריון ואני מצטט- "למה אריק (שרון) אומר כל הזמן לא אמת? (קרי שקרן)"}
בהמשך דרכו של אריק שרון כבר במלחמת ששת הימים בתור אלוף בקבע, ובהמשך הדרך בתור אלוף במיל. במלחמת יום כיפור, עשה גם שם מה שהוא רצה והלך גם נגד הפקודות כולל סירוב פקודה תקיף והבניה של חוסר רצון בסיסי ביותר להשמע להוראות שרשרת הפיקוד [ייאמר לזכותו של שרון מאידך שדווקא מחסור זה של ציות לפקודות, בדגש על של אלוף שמואל גונן (גורודיש) הביא לפריצת הדרך האדירה ושינוי מהותי בחזית מול מצרים במלחמת יוה"כ, דבר אגב שהיה במזל גדול/נס אלוקי גדול, שכן המהלך של שרון היה גם באותו מידה קרוב כחוט השערה למהלך מאוד מאוד מטופש שיכל גם להיות בעוכרינו וזה יגיד לך כל הסטוריון צבאי של התקופה שמכבד את עצמו].
אני ממשיך הלאה, אותו אריק שרון כשהיה עוד במדים אמרה עליו גולדה מאיר שאם יש מישהו שמסוגל לעלות עם טנקים על הכנסת (קרי לבצע הפיכה צבאית במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית, לפחות בתיאוריה) הוא אריק שרון! שוב, תגיד לי אתה מה זה אומר על האיש?!
אני ממשיך, אריק שרון פושט את המדים לאחר שלא הופך להיות רמטכ"ל (שמועות עקשניות טוענות שדווקא בגלל היכולת הזו שלו שלא לציית לפקודות, לעשות מה שהוא רוצה, וכן להיות איום אופציונאלי על השלטון בישראל, גרם לכך שהיו אי אלה שטרפדו את הגעתו להיות רמטכ"ל), אריק שרון ללא כל הפסקה או תקופת הפשרה בין צבא לפוליטיקה (ויש עדויות וראיות כבדות משקל נגדו כשעוד היה במדים, כבר אז התעסק בעתידו הפוליטי), שרון פונה לפוליטיקה כשהוא מקים את מפלגת שלומציון (מיותר לציין שבכך הוא עשה "גנבת דעת" שכן הוא לקח את הרעיון של עו"ד שמואל תמיר שגם מעיד על כך, ואריק שרון פשוט קרא לזה על שמו לאחר שכבר נפגש עם תמיר ופתח בגישושים להקים עימו את המפלגה, הלך מאוחר יותר שרון ותקע לתמיר סכין בגב כשהוא מקים את המפלגה לבד בלי תמיר ולוקח את הרעיונות של תמיר והמצע של המפלגה של תמיר).
מאוחר יותר חובר אריק שרון לליכוד והופך לבורג מרכזי בתוכו (בחתרנות וכוחנות "כדרכו בקודש"), אני קופץ קדימה לאריק שרון כשר הבטחון תחת בגין בקדנציה הראשונה והשנייה בתחילתה שם הוא אחד מהקבוצה שקדמה את  הסכם הכניעה של ישראל לאנטישמי ג'ימי קרטר ולנאצי סאדאת, וקביעת התקדים ההסטורי שהמותקף נותן לתוקפן תא שטח "עד האינץ' האחרון" ושדות הנפט של אבו רודס תמורת..."פיסת נייר" (כדבריו האלמותיים של הנאצי סאדאת לניו יורק טיימס 5 חודשים לאחר חתימת ההסכם), אותו אריק שרון הוא גם מוביל הרס ימית עד הסוף וקובע גם בכך תקדים הסטורי שהצד הנסוג לא רק "מסיג את כוחותיו והאזרחים שלו מתא השטח האמור" אלא גם הורס עד רמת בדל הסיגריה, את כל השטח הבנוי שהוא עמל כל כך לבנות באותו תא השטח הזה עד זמן הנסיגה.
אני קופץ הלאה למבצע "אורנים גדול" (ידוע יותר בכינוי מבצע שלום הגליל/מלחמת לבנון הראשונה) שבו זה דווקא שרון מתחת לאף של מי שמעליו (במקרה זה- רוה"מ מנחם בגין), שרון עושה מה שהוא רוצה, כמה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה, והולך על קשר הנפל הידוע עם באשיר ג'מייל בלבנון, אח"כ הוא גם יוצא למתקפה רחבה שנכשלת כשלון חרוץ (היעד של הגעה תוך שבועיים לכביש ביירות דמשק וניתוקו, וכן המצור של ביירות ותוצאותיו המדיניות), אני גם מזכיר שבלבנון יאסר עראפת היה על הכוונת של צלף ישראלי, והיה זה אריק שרון בכבודו ובעצמו שהוריד פקודה ישירה שלא לפגוע בעראפת עצמו (דבר שהוא הקפיד גם בהמשך לעשות בהיותו ראש ממשלה משנת 2000, דבר שמעלה את השאלה הגדולה-למה? שכן אריק שרון מאוחר יותר היה קשור עסקית עם עראפת דרך הקזינו ביריחו-יוסי גינוסר-מרטין שלאף-עמרי שרון-עו"ד דובי וייסגלס-אמנון ליפקין שחק- שמעון פרס-שמעון שבס-טריה רוד לארסן- יאסר עראפת- ואיש הכספים הראשי שלו-מחמד ראשיד וכן ג'יבריל רג'וב ומחמד דחלאן).
אני קופץ הלאה הסאגה ממשיכה- אריק שרון עושה צחוק מרוה"מ יצחק שמיר כשגנב את המיקרופון בועידת הליכוד המפורסמת וצעק בקולי קולות- "מי בעד חיסול הטרור שירים את ידו?" {אחרי כל זה נראה לך שאריק שרון באמת היה מעוניין בחיסול הטרור של הפת"ח אחרי שהעשה כל כך הרבה למענו? ואל תביא לי את "מבצע חומת מגן" בתור דוגמא, כי שרון יצא לזה רק הרבה אחרי כל כך הרבה הרוגים ופצועים מצדנו ורק אחרי שארגון חמא"ס (יצירה של יצחק רבין דרך אגב ועוד ידובר בו בהמשך) השתלט על הקזינו ביריחו (דרך אגב) כך שהייתה גם סיבה כלכלית אישית ליציאה למבצע, ואם אתה לא מאמין, קח דוגמא אחרת לגזירת קופון כלכלי אישי על רקע בטחוני של אישיות בכירה והוא הרמטכ"ל דן חלוץ ופרשת מכירת תיק המניות שלו, יום לפני תחילת מלחמת לבנון השנייה, כך שאין כל חדש תחת השמש).
פרשת הדקטטורה, אי כיבוד הסכמים, אי כיבוד הבטחות וכדו', ליוו את אריק שרון עד לגירוש הוא תצוגת העוועים של "ההתנתקות" המהוללה (וגם כאן אני נאלץ להזכיר את הפנטזיות של שמעון פרס על תיירות לעזה לכל אותם איזורים שגורשו ונהרסו, על קזינו, על המהלכים של ידידנו משכבר הימים מרטין שלאף!! לגבי האיזור יחד עם מחמד דחלאן וכן עוד "ידיד גדול" בשם דובי וייסגלס שאץ רץ לו לגזור קופון בשם משרד עורכי הדין שהוא עומד בראשו, המייצג יותר מדי גורמים המצויים עמוק בנושא עד ארכובותיהם) מאוחר יותר, השקרים של שרון ותצוגת השקר הגדולה שלו בניצן (שם הוא "רכן על המפות" וצעק על הקבלנים- "ללכת לעשות, לקום ולעשות ולזוז כבר") "כשיש פתרון לכל מתיישב" כפי שמכונת הפרופגנדה הזולה שלו פמפמה לציבור המטומטם.
עכשיו נעבור לרבין, אבל נעשה את זה בראשי פרקים עם לינקים למידע נרחב בנדון-
אני מזכיר שוב, את  המאמר שלי לגבי רבין וחבורתו
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html
ואני אוסיף את דבריו של ד"ר אורי מילשטיין לגביו-
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5321&forum=gil
http://www.faz.co.il/story_575
ועתה בקצרה- רבין בנה של "רוזה האדומה" (קומוניסטית) איש פלמ"ח ואז התחיל דרכו דרך מפ"ם בשורות הצבא במחתרת הקצינים הידועה לשמצה, רבין מפקד טבח אלטלנה, רבין שנטש את חייליו בלטרון והלך לפוש בקריית ענבים שעה שחייליו נטבחו, רבין שלא נחל כמעט שום הצלחה משמעותית במלחמת הקוממיות, רבין של מפ"ם כאמור, רבין שהתמוטט (התמוטטות עצבים והרעלת ניקוטין) לפני מלחמת ששת הימים ובמהלכו לא היה מעורב בדבר, אלא משה דיין והאלופים ניהלו את כל המלחמה, רבין של 1975 כראש ממשלה בנסיגה המבישה לעבר קו המעברים (מיתלה וגידי) בסיני ונסיגה מחבל קונייטרה ברמת הגולן.
ואח"כ רבין של (עראפת בלי בג"ץ ובלי "בצלם") ורבין שבמקביל מקים את חמאס כארגון רציני שיעמוד כקונטרה לעראפת ואז מביא את ערפאת לפה באוסלו, ולבסוף רבין שהופך מרטיר של האליטה בחיסול שהוזמן על ידה ועל ידי אנשים שלה מתוך המערכת לדיכוי ושימור כוחה של האליטה תחת הכינוי "השב"כ".
« עריכה אחרונה: יולי 14, 2010, 12:57:34 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הרבה דברים שאני שומע לראשונה על שרון, תוכל להרחיב קצת על העסקים המשותפים שהיו לו עם עראפת?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נץ מה עם מאמר על ניפוץ הטענות של השמאל? זה יהיה אחד החזקים!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ מה עם מאמר על ניפוץ הטענות של השמאל? זה יהיה אחד החזקים!
לזה כבר יש פורום, ואני אענה בעז"ה לאחרונים שהעלת
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

מרתק! יישר כח!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כבוד נץ!