כתב נושא: מסיבת סיום בגן ערבי בעזה  (נקרא 59006 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 05, 2010, 22:25:50 »
אם אותו מחבל לא מסכן אותך זה נחמד, אז אל תתקוף אותו ותחכה שהוא יסכן אותך ואז תגיב, אתה והמזל שלך. בהצלחה.
תראה לי מלחמה אחת בהסטוריה שנוצחה בטקטיקה כזו.

זה הקטע, שאתה לא יכול לנצח את המלחמה הזאתי, על אף הפנטזיות שלכם לטרנספר(מרצון כמובן...)
בדיוק מפני שמדינת ישראל לא רוצה להיות מתויגת כרוצחת ילדים.

ציטוט
מלחמה היא אכן פוליטית, מלחמה היא תמיד כלי להשגת מטרה ואף פעם לא המטרה עצמה.

לא תמיד, גם לא במקרה שלנו בדיוק, אבל נניח

ציטוט
מה שהתכוונתי ואולי לא הייתי מספיק ברור, זה שבזמן המלחמה, במיוחד מלחמת קיום, שמים את הפוליטיקה של מי התחיל ומי אמר מי למה בצד ומתרכזים בנצחון.

אז אתה רואה בחמאס איום קיומי? אתה רציני?

ציטוט
וכל מי שקשור בצורה כזו או אחרת לחמאסניק מבחינתי הוא בן מוות, והילדים שיהיו לי יהיו בני מוות מעצם היותם יהודים. וזה מה שאתה לא מבין.

וזה בדיוק העניין, לכן אתה וחמאס זה בדיוק אותו דבר. רק שהם בפועל עושים פיגועים ואתה לא, זה הכל.

ציטוט
אי אפשר לנהל לחימה, בכל רמה בין אם בקרב רחוב או בין אם מאבק צבאי בין מדינות על פי גישה של, אם אני יעשה לו ככה הוא יחזיר לי יותר חזק, אז אני לא יעשה לו בכלל.

לו האופציה היחידה הייתה מלחמה, הייתה צודק, אך היא לא.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 05, 2010, 22:26:56 »
מה שאתה לא מבין זה שכל ילד יהודי (רק באשר הוא יהודי ולא משום סיבה אחרת) הוא בן מוות מבחינת החמאס.
החמאס מכנים אותנו "הכופרים" (אותנו ואת כל מי שאינו מוסלמי על פני העולם הזה) ולכן ה"כופרים" צריכים למות וכך גם ילדיהם.
הרי כל מטרתם בשיגור הטילים שלהם על יישובי הדרום היא לפגוע בכמה שיותר אזרחים (הרבה טילים נפלו בגני ילדים ובבתי ספר).
החמאס לא מבחין בין יהודי תומך מר"צ לבין יהודי תומך כהנא (אם אתה יהודי, אתה "כופר" ועליך למות).
השבוע ציינו 80 שנה לטבח חברון (טבח שבו רצחו הערבים 66 יהודים) בשנת תרפ"ט (אוגוסט 1929) - אז לא היה כיבוש ולא היה צה"ל ולא הייתה שום עילה מוצדקת מצד הערבים לעשות את מה שעשו, ובכל זאת הם עשו את מה שעשו (ולמה? רק בגלל שזו "מצווה" בדת השטנית שלהם להרוג את ה"כופרים" באללה).
יותר מזה - כשאנשי ההגנה נכנסו לחברון כדי להגן על היהודים שם (הם ידעו מה הולך לקרות), היהודים סילקו אותם משם בטענה שהערבים לא יפגעו בהם לרעה משום שהיו להם יחסי שכנות מצוינים עם הערבים (מזכיר קצת את יהודי גרמניה, לא?).
תקרא קצת עדויות מהטבח הזה ותבין שהאיסלאם (ואין דבר כזה איסלאם מתון) לא מבחין בין שמאלנים לימנים (העיקר הוא שאנחנו יהודים, וזו סיבה מספיק טובה להם):
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/8944

וזה אשכול שנפתח לציון 80 שנה לטבח:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27987.0.html

לגבי אמירתך שבזה שאנחנו מצדיקים הרג של ילדים אנחנו לא יותר טובים מהחמאס יש לי רק דבר אחד להגיד - אני מעדיף להיות אדם בלתי מוסרי חי מאשר אדם הומני מת.

ולכן, כפי שאני טוען, ברגע שהעולם צועק ציונות=נאציזם, וקורא למדינת ישראל טרוריסטים, נאצים ושאר הכינויים, אל תבוא אליהם בטענות, כי לשם אתה שואף.
ואת זה אתה אומר, לא אני.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 06, 2010, 00:21:20 »
ולכן, כפי שאני טוען, ברגע שהעולם צועק ציונות=נאציזם, וקורא למדינת ישראל טרוריסטים, נאצים ושאר הכינויים, אל תבוא אליהם בטענות, כי לשם אתה שואף.
ואת זה אתה אומר, לא אני.
אני לא טוען כלום (חוץ מהמשפט האחרון שאני מעדיף להיות חי מאשר הומני מת).
אני בסה"כ הצגתי לפניך את האיסלאם כמו שהוא (אין איסלאם קיצוני ואין איסלאם מתון. יש איסלאם אחד שהוא הקוראן).
הקוראן אומר בפירוש (אין לזה כפל משמעות) שכל מי שאינו מוסלמי הוא "כופר" (infidelt).
אם אתה חושב שיש הבדל מבחינתם בין יהודים שמאלנים וימנים, או חילוניים ודתיים, אז אתה לא מעודכן.
החמאס בסה"כ אומר בגלוי את מה שכל המוסלמים בכלל (והערבים בפרט) חושבים ורוצים לבצע. העניין פה הוא לא החמאס (גם אם תחסל את הארגון הזה, יקום אחד אחר במקומו).
תקרא היטב את העדויות של הטבח בחברון מ-1929 (בקישור שהעליתי): גם אז היו יהודים שלא האמינו שהשכנים הערבים שלהם (חברים שלהם) ירצחו אותם.
היו ערבים שרצחו את הרופא היהודי שטיפל בהם בחינם (כי לא היה להם כסף) והם גמלו לו ע"י שאנסו את בתו ורצחו אותו (אז לא היה התירוץ של הכיבוש).
זה לא קורה רק מאז הקמת מדינת ישראל. זה קורה מאז שהאיסלאם נוסד (כבר 1400 שנה של רצח וכיבושי ארצות).
אני לא אומר שצריך להרוג כל ילד מוסלמי, אבל ילדים שיש לגביהם סבירות גבוהה מאד עד וודאית (ולא קשה לדעת את זה) להיות מחבלים ורוצחי יהודים אני בעד להקדים תרופה למכה (הבא להרגך השכם להרגו).
אתה מזכיר כל הזמן את תגובת העולם ומה העולם יגיד, אבל אותו עולם לא עזר לאותם 6 מליון יהודים הי"ד שנרצחו ע"י הנאצים יש"ו, ואותו עולם גם לא יעזור לנו פה כשנצטרך עזרה.
אני לא בא אליהם (לעולם) בטענות. מצדי הם יכולים לצעוק ברחובות הערים שלהם מה שהם רוצים (גם הם לא חסינים מהאיסלאם המתפשט אצלם במהירות, ויש הרבה מהם שאפילו תומכים בישראל כי הם התחילו להבין עם מה אנחנו התמודדנו ב-60 שנה האחרונות, וכראיה אתה יכול לשמוע היום התבטאויות נגד האיסלאם מצד אירופאים שלא שמעת עד היום).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 06, 2010, 01:43:29 »
אוהד הפועל, לפני מספר חודשים ניהלתי בדיוק את אותו וויכוח עם אחד המכרים שלי, והוא ענה בדיוק מה שאתה ענית לגבי זה שהלחימה אינה הפתרון היחיד. אז אני יענה לך את אותה תשובה שעניתי לו.

מה שקורה לפני הלחימה ומה שקורה אחרי הלחימה זה 2 דברים שונים.

מה שקורה בזמן הלחימה הוא גם דבר שונה. כשאני רב עם אדם, כל זמן שהריב אינו פיזי זה משהו אחר, אך ברגע שריב מגיע למקום פיזי, הדבר היחיד שמעניין אותי זה לנטרל אותו כמה שיותר מהר ובכמה שפחות נזק שיגרם לי. כל השאר לא מעניין אותי בזמן שהריב הוא פיזי.

האם יש דרכים להמנע מאותו ריב פיזי? אני בטוח שיש, אבל ברגע שהריב הגיע לקטע פיזי שמים הכל בצד.

בדיוק כמו במצב עם הפלסטינאים, האם יש פתרונות שונים? אני מניח שקיימים. אבל כל עוד מתבצעת לחימה יש לשים את שאר הפתרונות בצד ולהתרכז בנצחון האקט של הלחימה. מה שכן נצחון בלחימה יביא ליתרון עצום בכל האינטרקציה עם האויב אחרי הלחימה.

ההבדל הוא שחמאס מתייג יהודים על פי דת כחייבים למות. אני אומר דבר פשוט, כל חמאסניק הוא אויב, וכל אויב הוא בן מוות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 06, 2010, 02:47:40 »
אוהד הפועל, לפני מספר חודשים ניהלתי בדיוק את אותו וויכוח עם אחד המכרים שלי, והוא ענה בדיוק מה שאתה ענית לגבי זה שהלחימה אינה הפתרון היחיד. אז אני יענה לך את אותה תשובה שעניתי לו.

מה שקורה לפני הלחימה ומה שקורה אחרי הלחימה זה 2 דברים שונים.

מה שקורה בזמן הלחימה הוא גם דבר שונה. כשאני רב עם אדם, כל זמן שהריב אינו פיזי זה משהו אחר, אך ברגע שריב מגיע למקום פיזי, הדבר היחיד שמעניין אותי זה לנטרל אותו כמה שיותר מהר ובכמה שפחות נזק שיגרם לי. כל השאר לא מעניין אותי בזמן שהריב הוא פיזי.

האם יש דרכים להמנע מאותו ריב פיזי? אני בטוח שיש, אבל ברגע שהריב הגיע לקטע פיזי שמים הכל בצד.

בדיוק כמו במצב עם הפלסטינאים, האם יש פתרונות שונים? אני מניח שקיימים. אבל כל עוד מתבצעת לחימה יש לשים את שאר הפתרונות בצד ולהתרכז בנצחון האקט של הלחימה. מה שכן נצחון בלחימה יביא ליתרון עצום בכל האינטרקציה עם האויב אחרי הלחימה.

ההבדל הוא שחמאס מתייג יהודים על פי דת כחייבים למות. אני אומר דבר פשוט, כל חמאסניק הוא אויב, וכל אויב הוא בן מוות.

1. שאתה הולך מכות עם משהוא, אתה מנטרל אותו, לא את הילד בן ה-4 שלו, זה קצת מבדיל אתה לא חושב?
2. אני שמח שציינת "כל חמאסניק"(ומסתבר שאתה מחשיב גם את הילדים בני 4 בריב "הפיזי" שלך) שאנחנו שנינו מתכתבים כרגע באתר שקצת מתייג את כל הערבים כתיוג אחד בלעדי.

נו טוב

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 06, 2010, 02:57:34 »
אני לא טוען כלום (חוץ מהמשפט האחרון שאני מעדיף להיות חי מאשר הומני מת).
אני בסה"כ הצגתי לפניך את האיסלאם כמו שהוא (אין איסלאם קיצוני ואין איסלאם מתון. יש איסלאם אחד שהוא הקוראן).
הקוראן אומר בפירוש (אין לזה כפל משמעות) שכל מי שאינו מוסלמי הוא "כופר" (infidelt).
אם אתה חושב שיש הבדל מבחינתם בין יהודים שמאלנים וימנים, או חילוניים ודתיים, אז אתה לא מעודכן.
החמאס בסה"כ אומר בגלוי את מה שכל המוסלמים בכלל (והערבים בפרט) חושבים ורוצים לבצע. העניין פה הוא לא החמאס (גם אם תחסל את הארגון הזה, יקום אחד אחר במקומו).
תקרא היטב את העדויות של הטבח בחברון מ-1929 (בקישור שהעליתי): גם אז היו יהודים שלא האמינו שהשכנים הערבים שלהם (חברים שלהם) ירצחו אותם.
היו ערבים שרצחו את הרופא היהודי שטיפל בהם בחינם (כי לא היה להם כסף) והם גמלו לו ע"י שאנסו את בתו ורצחו אותו (אז לא היה התירוץ של הכיבוש).
זה לא קורה רק מאז הקמת מדינת ישראל. זה קורה מאז שהאיסלאם נוסד (כבר 1400 שנה של רצח וכיבושי ארצות).
אני לא אומר שצריך להרוג כל ילד מוסלמי, אבל ילדים שיש לגביהם סבירות גבוהה מאד עד וודאית (ולא קשה לדעת את זה) להיות מחבלים ורוצחי יהודים אני בעד להקדים תרופה למכה (הבא להרגך השכם להרגו).

אתה זה שטוען שצריך להקדים תרופה למכה, ולרצוח ילדים כי אולי הם יהיו מחבלים.
בדיוק כמו שחמאס טוען שצריך לרצוח ילדים יהודים כי הם יגדלו וישרתו בצה''ל ויהרגו ערבים.
חמאס גם מכניס לזה מאפיינים דתיים או היסטוריים? זה בערך מה שאתם עושים כאן כל יום באתר.
ולכן אני טוען שאין הבדל בינך לבין חמאס, ואתה לא צריך לכעוס שמשווים את ישראל לחמאס.

ציטוט
אתה מזכיר כל הזמן את תגובת העולם ומה העולם יגיד, אבל אותו עולם לא עזר לאותם 6 מליון יהודים הי"ד שנרצחו ע"י הנאצים יש"ו, ואותו עולם גם לא יעזור לנו פה כשנצטרך עזרה.
אני לא בא אליהם (לעולם) בטענות. מצדי הם יכולים לצעוק ברחובות הערים שלהם מה שהם רוצים (גם הם לא חסינים מהאיסלאם המתפשט אצלם במהירות, ויש הרבה מהם שאפילו תומכים בישראל כי הם התחילו להבין עם מה אנחנו התמודדנו ב-60 שנה האחרונות, וכראיה אתה יכול לשמוע היום התבטאויות נגד האיסלאם מצד אירופאים שלא שמעת עד היום). 

ראשית כל, כמדומני שההודעה האחרונה שלי היא הייתה היחידה בדיון שהזכרתי את העולם, וממש לא נכנסתי אם העולם בפועל יעזור לנו או לא, רק ציינתי את ההשוואה שחלק מתושבי העולם עושים ביננו לבין חמאס.
אני רק מציין למה ההשוואה שלהם, במקרה של הסתכלות על הדעות שלך, היא מוצדקת(על דעותיהם מהבחינה הלאומית, ומה שישראל עושה, בפועל זה משהוא אחר).
לכן מה זה קשור?
אם אני יתעמק במה המשמעות של העולם שמגנה את ישראל, הדיון יסטה מנתיבו, אבל אם תרצה אני אעשה זאת.
אבל זה דיון אחר.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 06, 2010, 09:08:57 »
בדיוק כמו שחמאס טוען שצריך לרצוח ילדים יהודים כי הם יגדלו וישרתו בצה''ל ויהרגו ערבים.
חמאס גם מכניס לזה מאפיינים דתיים או היסטוריים? זה בערך מה שאתם עושים כאן כל יום באתר.
ולכן אני טוען שאין הבדל בינך לבין חמאס, ואתה לא צריך לכעוס שמשווים את ישראל לחמאס.

צריך לקחת את מה שאתה אומר בערבון מוגבל, אתה גם השוות את האצ"ל והלח"י לחמאס...

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 06, 2010, 09:10:15 »

ראשית כל, כמדומני שההודעה האחרונה שלי היא הייתה היחידה בדיון שהזכרתי את העולם, וממש לא נכנסתי אם העולם בפועל יעזור לנו או לא, רק ציינתי את ההשוואה שחלק מתושבי העולם עושים ביננו לבין חמאס.
אני רק מציין למה ההשוואה שלהם, במקרה של הסתכלות על הדעות שלך, היא מוצדקת(על דעותיהם מהבחינה הלאומית, ומה שישראל עושה, בפועל זה משהוא אחר).
לכן מה זה קשור?
אם אני יתעמק במה המשמעות של העולם שמגנה את ישראל, הדיון יסטה מנתיבו, אבל אם תרצה אני אעשה זאת.
אבל זה דיון אחר.

יש הבדל ענק בין מחבל לחייל צהל..או שאתה חושב אחרת??..
סיטואציה של חייל צהל שיעמוד מול ערבי ללא נשק שולא מסכן אותו איך חייל צהל ינהג במצב הזה בניגוד למחבל מהחמאס שיעמוד מול יהודי או אפילו מול ילד..איך יסתיים בשני המצבים האלה??

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 06, 2010, 09:58:58 »
1. שאתה הולך מכות עם משהוא, אתה מנטרל אותו, לא את הילד בן ה-4 שלו, זה קצת מבדיל אתה לא חושב?
2. אני שמח שציינת "כל חמאסניק"(ומסתבר שאתה מחשיב גם את הילדים בני 4 בריב "הפיזי" שלך) שאנחנו שנינו מתכתבים כרגע באתר שקצת מתייג את כל הערבים כתיוג אחד בלעדי.

נו טוב

יפה, אבל שאני הולך מכות עם מישהו אני יעשה הכל כדי לנטרל אותו, בין אם זה אגרוף ישר לסנטר, שנחשב נצחון "מכובד", ובין אם זה ברך לסנטר שנחשב יותר פחדני. הנוקדה היא שזה קרב על החיים ועושים הכל כדי לשרוד ולצאת כמה שיותר מהר עם כמה שפחות פציעות.

ואמרתי לך שאין הפרדה בין חמאס לשאר האוכלוסיה. אנחנו לא נלחמים בחמאס לא נלחמים בפת"ח. אנחנו נלחמים ב"פלסטינים" על כל צבעם וגוונם.

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד ב2.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 06, 2010, 12:32:04 »
יש הבדל ענק בין מחבל לחייל צהל..או שאתה חושב אחרת??..
סיטואציה של חייל צהל שיעמוד מול ערבי ללא נשק שולא מסכן אותו איך חייל צהל ינהג במצב הזה בניגוד למחבל מהחמאס שיעמוד מול יהודי או אפילו מול ילד..איך יסתיים בשני המצבים האלה??

אני לא טוען שלצה''ל או ליהודי בפרט יש בעיה של מוסר, אתה כנראה לא מבין את מה שאני כותב.

אני רק טוען שהדעות של חלק מחברי הפורום(יותר נכון רוב) דומות לאלו של חמאס.
גם כתבתי את העובדה שיש הבדל בין מה שצה''ל עושה למה שאתם רוצים שצה''ל יעשה בפועל, זה לא סותר את הטענה המקורית...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 06, 2010, 12:34:40 »
צריך לקחת את מה שאתה אומר בערבון מוגבל, אתה גם השוות את האצ"ל והלח"י לחמאס...

שטויות, אמרתי שבפועל הם היו ארגון טרור, המנטליות שלהם עדיין לא הייתה בגדר של חמאס כמכלול.
זה לא סותר אותם מלהיות ארגון טרור בפועל.
הדגשתי כמובן אז בדיון שלנו, את הפקטור של ההבדל המעמד והסיטואציה, אי אפשר להשוות את הכלים שיש היום לצה''ל, לכלים שהיו ללח''י.
אבל:
אם הלח''י והאצ''ל שמו פצצות כדי לפגוע בכמה שיותר ילדים ונשים פלסטינים, רק כי הם יגדלו ויהפכו למחבלים, ויצדקו את זה בטעונים דתיים והיסטוריים? אז האצ''ל והלח''י הם אכן מבחינתי שווים לחמאס.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:08:46 »

אם הלח''י והאצ''ל שמו פצצות כדי לפגוע בכמה שיותר ילדים ונשים פלסטינים, רק כי הם יגדלו ויהפכו למחבלים, ויצדקו את זה בטעונים דתיים והיסטוריים? אז האצ''ל והלח''י הם אכן מבחינתי שווים לחמאס.

אם האצ"ל ולח"י היו רוצחים ילדים ונשים ללא הבחנה, אם הם היו מסתתרים מאחורי בני עמם בעת הקרב, אם הם היו מקדשים רצח ומחנכים את ילדיהם לגדול להיות גיהאדיסטים כלפי הערבים בשם אלוהים, ואם הם היו כותבים באמנה שלהם "צריך להסגיר את הערבים על מנת להרגם"  (אמנת החמאס שדי נאמנה לקוראן, ולפי דבריך אני מניח שלא קראת אף אחד מהם) וכו' וכו', אז היית יכול להתחיל לעשות השוואות בינם לבין חמאס.
אני לא אומר שאני תומך בזה, אבל גם אם הם היו הורגים ילדים ערבים בתור אמצעי בטיחות מאחר והסיכויים שהם יגדלו להיות גיהאדיסטים שירצחו/ינסו לרצוח יהודים, הם בערך 99% (כי כך הם חונכו מהגיל הרך), גם אז הם בוודאי לא "שווים לחמאס".
די לדמוגוגיה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:10:12 »
יפה, אבל שאני הולך מכות עם מישהו אני יעשה הכל כדי לנטרל אותו, בין אם זה אגרוף ישר לסנטר, שנחשב נצחון "מכובד", ובין אם זה ברך לסנטר שנחשב יותר פחדני. הנוקדה היא שזה קרב על החיים ועושים הכל כדי לשרוד ולצאת כמה שיותר מהר עם כמה שפחות פציעות.

ואמרתי לך שאין הפרדה בין חמאס לשאר האוכלוסיה. אנחנו לא נלחמים בחמאס לא נלחמים בפת"ח. אנחנו נלחמים ב"פלסטינים" על כל צבעם וגוונם.

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד ב2.

1. דבר ראשון כמו שכבר כתבתי, נתת גושפנקה לחמאס לבצע פיגועים. אין שום סיבה לבוא אליהם בטענות. הם רוצים להשמיד את כל הכופרים? זה רק טקטיקה הגנה על עמם/דתם(זה בהנחה שהכל כשר).
גם במלחמה לא הכל כשר, זה למה שנוצרה אמונת ג'נבה(בין אם אתה מסכים עם כלל סעיפיה ובין אם לא), שלא יבצר מצב שצבא שודד, אונס, ורוצח כל מי שנראה לו, בטענה שהם מסכן אותו.

2. אתה כתבת שכל חמאסניק וילדיו הם בני מוות, כאשר אתה לא פעם רומז שכלל הערבים הם בני מוות(הרי אנו נלחמים באוכלוסייה הפלסטינית כולה), זה הכל.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:12:48 »
אם האצ"ל ולח"י היו רוצחים ילדים ונשים ללא הבחנה, אם הם היו מסתתרים מאחורי בני עמם בעת הקרב, אם הם היו מקדשים רצח ומחנכים את ילדיהם לגדול להיות גיהאדיסטים כלפי הערבים בשם אלוהים, ואם הם היו כותבים באמנה שלהם "צריך להסגיר את הערבים על מנת להרגם"  (אמנת החמאס שדי נאמנה לקוראן, ולפי דבריך אני מניח שלא קראת אף אחד מהם) וכו' וכו', אז היית יכול להתחיל לעשות השוואות בינם לבין חמאס.
אני לא אומר שאני תומך בזה, אבל גם אם הם היו הורגים ילדים ערבים בתור אמצעי בטיחות מאחר והסיכויים שהם יגדלו להיות גיהאדיסטים שירצחו/ינסו לרצוח יהודים, הם בערך 99% (כי כך הם חונכו מהגיל הרך), גם אז הם בוודאי לא "שווים לחמאס".
די לדמוגוגיה.

שום דמגוגיה. סיכוי סביר שילד של איש עולם תחתון יגדל להיות פושע, אז? למשטרה יש זכות לחסל את הילד?
ואני לא אומר שחמאס=לאצ''ל, נהפוכו, אבל זה אכן תנאי קבלה מאוד דק. ההבדל הוא בטיפין.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:24:21 »
שום דמגוגיה. סיכוי סביר שילד של איש עולם תחתון יגדל להיות פושע, אז? למשטרה יש זכות לחסל את הילד?
ואני לא אומר שחמאס=לאצ''ל, נהפוכו, אבל זה אכן תנאי קבלה מאוד דק. ההבדל הוא בטיפין.

הרבה דמגוגייה. זה בדיוק ההבדל בין סיכוי סביר לבין מצב שאי אפשר להטיל ספק שמהגן ילדים הפלוני בעזה יגדלו מחבלים חמושים.
השאלה היא לא "האם יצאו משם המחבלים?" (כמו הדוגמא עם ילד מהעולם התחתון שנתת) השאלה היא "כמה מחבלים יצאו מהגן הזה?".
בנוסף לכך, אני גם אמרתי בתגובתי הקודמת שאני לא תומך בזה, כך שלא אמרתי שיש להם "זכות" (כלשונך) לעשות את זה, אני רק ציינתי שעדיין לא ניתן להשוות בינם לבין חמאס בגלל מעשים כאלה. וזה ידידי נקרא דמגוגייה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:33:18 »
הרבה דמגוגייה. זה בדיוק ההבדל בין סיכוי סביר לבין מצב שאי אפשר להטיל ספק שמהגן ילדים הפלוני בעזה יגדלו מחבלים חמושים.
השאלה היא לא "האם יצאו משם המחבלים?" (כמו הדוגמא עם ילד מהעולם התחתון שנתת) השאלה היא "כמה מחבלים יצאו מהגן הזה?".
בנוסף לכך, אני גם אמרתי בתגובתי הקודמת שאני לא תומך בזה, כך שלא אמרתי שיש להם "זכות" (כלשונך) לעשות את זה, אני רק ציינתי שעדיין לא ניתן להשוות בינם לבין חמאס בגלל מעשים כאלה. וזה ידידי נקרא דמגוגייה.

אוקי, כמה פושעים יצאו משכונת עוני בראשון לציון? על אותו משקל...

ואם אתה "לא רואה שיש להם זכות", אז הויכוח הוא לא רלוונטי איתך, להבדיל מחברי פורום אחרים.
בו נניח שיש הבדל מסוים בינם לבין חמאס, מה אתה בא להגיד? הם קצת פחות גרועים? וופטי דו(להל''ן המילה "טיפין").

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:48:05 »
אוהד הפועל, אתה מסכים עם הגישה שאומרת שכל אויב הוא בן מוות?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:49:56 »
אוקי, כמה פושעים יצאו משכונת עוני בראשון לציון? על אותו משקל...

תבדוק את הנתונים בעצמך, תשווה, ואז תגיד לי שזה "על אותו משקל".
ועוד דבר, כל (או כמעט כל) הילדים שיצאו מהגן הזה יהיו לפחות תומכי טרור, ומי שתומך בטרור הוא טרוריסט בעצמו (מילים של גורג בוש, לא שלי).

ציטוט
ואם אתה "לא רואה שיש להם זכות", אז הויכוח הוא לא רלוונטי איתך, להבדיל מחברי פורום אחרים.
בו נניח שיש הבדל מסוים בינם לבין חמאס, מה אתה בא להגיד? הם קצת פחות גרועים? וופטי דו(להל''ן המילה "טיפין").

קצת הרבה פחות גרועים, שוב דמגוגיה.
חוץ מזה, אתה ודומיך תמיד טוענים שאש"ף הם יותר "מתונים" מחמאס, אפילו שבפועל אש"ף וגדודי אל אקצה רצחו יותר יהודים מהחמאס והגיהאד האיסלאמי (וזו כנראה בדיוק הסיבה שאתם מנצלים את ההזדמנות לשבח אותם, ולהפוך אותם לפודלים) וזוהי צביעות ידידי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 06, 2010, 13:56:08 »
אוהד הפועל, אתה מסכים עם הגישה שאומרת שכל אויב הוא בן מוות?

מה שאתה מגדיר אויב ומה שאני מגדיר אויב זה שני דברים שונים.
מתי שאתה מגדיר שכל אויב בן מוות, ומתי שאני מגדיר שכל אויב הוא בן מוות אלו שני זמנים שונים.
איך שאני מגדיר אויב בן מוות ואיך שאתה מגדיר אויב שהוא בן מוות, גם זה 2 דברים שונים.

ולכן, לשאלתך, לא.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:02:40 »
מה שאתה מגדיר אויב ומה שאני מגדיר אויב זה שני דברים שונים.
מתי שאתה מגדיר שכל אויב בן מוות, ומתי שאני מגדיר שכל אויב הוא בן מוות אלו שני זמנים שונים.
איך שאני מגדיר אויב בן מוות ואיך שאתה מגדיר אויב שהוא בן מוות, גם זה 2 דברים שונים.

ולכן, לשאלתך, לא.

אני לא חושב שיש הרבה פירושים לבן מוות. מבחינתי בן מוות = אדם שיש לחסל.

ההבדל בינינו היא מי מוגדר כאויב, אני צודק?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #95 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:03:23 »
תבדוק את הנתונים בעצמך, תשווה, ואז תגיד לי שזה "על אותו משקל".

אין לי סטטיסטיקה של הארץ, אך הוכח שהסיכוי שילד משכונת עוני בעלת פשע רב יהפוך לפושע היא באופן מפתיע גבוה ברבה מילד משכונת יוקרה.
ולכן, זה על אותו משקל.

ציטוט
ועוד דבר, כל (או כמעט כל) הילדים שיצאו מהגן הזה יהיו לפחות תומכי טרור, ומי שתומך בטרור הוא טרוריסט בעצמו (מילים של גורג בוש, לא שלי).

בוש זה לא משהוא שהייתי לוקח את דבריו בתבונה מלאה שכזו.

ציטוט
קצת הרבה פחות גרועים, שוב דמגוגיה.
חוץ מזה, אתה ודומיך תמיד טוענים שאש"ף הם יותר "מתונים" מחמאס, אפילו שבפועל אש"ף וגדודי אל אקצה רצחו יותר יהודים מהחמאס והגיהאד האיסלאמי (וזו כנראה בדיוק הסיבה שאתם מנצלים את ההזדמנות לשבח אותם, ולהפוך אותם לפודלים) וזוהי צביעות ידידי.

זה הקטע, שלא "הרבה פחות גרועים"-הם רוצחים ילדים, שאולי ואולי לא יהיו מחבלים או תומכי טרור(שמסתבר שאם גורג בוש אומר שזה אותו דבר, כולנו צריכים לסגוד לו).

ועל פי כן, האצ''ל והלח''י, ומפלגתו של כהנא, שבפועל היו ארגוני טרור ואף הוכרזו כך, מעידים על חברי הפורום כאנשי טרור, כי הרי הם תומכים בכהנא(וזה כן דמגוגיה).
אז אולי לא כל תמיכה, היא תמיכה אבסולוטית בכל הנעשה בידי חמאס או פתח, ולא הכל שחור ולבן כמו שאתה מציג?
בנוגע לשאלתך, אש''ף היה בפועל מוכן לבצע הסכמים עם ישראל, ולהכיר בישראל, חמאס לא, זה למה שהם נחשבים יותר מתונים.
זה לא צביעות, זה היגיון בריא.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #96 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:04:49 »
אני לא חושב שיש הרבה פירושים לבן מוות. מבחינתי בן מוות = אדם שיש לחסל.

ההבדל בינינו היא מי מוגדר כאויב, אני צודק?

כן

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #97 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:06:13 »
יפה. אז אני מה לא הגיוני בכך שבמלחמה בין עם X לעם Y, עם X יגדיר את עם Y כאויב ולהפך?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #98 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:11:53 »
יפה. אז אני מה לא הגיוני בכך שבמלחמה בין עם X לעם Y, עם X יגדיר את עם Y כאויב ולהפך?

כי עם עצמו הוא לא אויב, עם זה מגוון של אנשים, עם מחנה משותף אחד, כמו זהות לאומית, שנוצרת עם אלף ואחת סיבות.
ילד בן 4 שהוא חלק מעם Y, הוא לא אויב, הוא ילד שנולד לעם Y, שבמקרה במלחמה עם עם X.

ובטח שלא מדובר במלחמת הישרדות כמו שאתה מציין, והסכנה בפועל היא לא גדולה כמו שאתה מציין, לכן אין שום סיבה לחסל אותו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #99 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:19:25 »
כי עם עצמו הוא לא אויב, עם זה מגוון של אנשים, עם מחנה משותף אחד, כמו זהות לאומית, שנוצרת עם אלף ואחת סיבות.
ילד בן 4 שהוא חלק מעם Y, הוא לא אויב, הוא ילד שנולד לעם Y, שבמקרה במלחמה עם עם X.

ובטח שלא מדובר במלחמת הישרדות כמו שאתה מציין, והסכנה בפועל היא לא גדולה כמו שאתה מציין, לכן אין שום סיבה לחסל אותו.

אגב, לא עם כל אויב אתה במלחמה, אבל עם כל מי שאתה במלחמה איתו, הוא אויב. אוטומוטית, ככה זה עובד.

ובכל הקשור לעם Y הוא אויב מעצם היותו במלחמה נגד עם X. הילד בן 4, החייל בן ה20, והמצביא. הם כולם אויבים. נכון שיש עדיפות לחסל חיילים ואת המצביא מעצם הסכנה המיידית שהם מהווים, אבל מכיוון שמדובר במלחמה ארוכה ולא במלחמה של טווח קצר, אני לא רואה משהו פסול בחיסול ילדים כאלה, כצעד אסטרטגי.