כתב נושא: מסיבת סיום בגן ערבי בעזה  (נקרא 59070 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #100 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:23:09 »
ואגב, זה לא משנה אם אתה נלחם מול מעצמה כמו ארה"ב או רוסיה או מול ארגון כמו חיזבאללה או חמאס. הגישה צריכה להיות זהה, לא עושים הנחות בגלל שהוא "חלש" מאיתנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 06, 2010, 14:52:47 על ידי m4a1 »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #101 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:24:04 »
אין לי סטטיסטיקה של הארץ, אך הוכח שהסיכוי שילד משכונת עוני בעלת פשע רב יהפוך לפושע היא באופן מפתיע גבוה ברבה מילד משכונת יוקרה.
ולכן, זה על אותו משקל.

מה שניסיתי לומר זה שאתה מערב מין בשאינו מינו, דין פושעים/שודדים/אנסים הם לא כדין אנשי טרור שאנחנו נמצאים איתם במצב מלחמה.

ציטוט
בוש זה לא משהוא שהייתי לוקח את דבריו בתבונה מלאה שכזו.
אני מסכים, אבל לפעמים גם יוצא אמת מפיו..

ציטוט
זה הקטע, שלא "הרבה פחות גרועים"-הם רוצחים ילדים, שאולי ואולי לא יהיו מחבלים או תומכי טרור(שמסתבר שאם גורג בוש אומר שזה אותו דבר, כולנו צריכים לסגוד לו).

זה הרבה פחות גרוע, והם כבר עכשיו תומכי טרור.

ציטוט
ועל פי כן, האצ''ל והלח''י, ומפלגתו של כהנא, שבפועל היו ארגוני טרור ואף הוכרזו כך, מעידים על חברי הפורום כאנשי טרור, כי הרי הם תומכים בכהנא(וזה כן דמגוגיה).
אז אולי לא כל תמיכה, היא תמיכה אבסולוטית בכל הנעשה בידי חמאס או פתח, ולא הכל שחור ולבן כמו שאתה מציג?
בנוגע לשאלתך, אש''ף היה בפועל מוכן לבצע הסכמים עם ישראל, ולהכיר בישראל, חמאס לא, זה למה שהם נחשבים יותר מתונים.
זה לא צביעות, זה היגיון בריא.

מה שאתה אומר זה דמגוגיה, כהנא לא רצח אף אחד, והוא גם לא תמך ברצח (לפחות לא בגלוי), לעומת זאת גם מחמוד עבאס וגם הנייה תומכים ברצח בגלוי (בשפה הערבית לפחות), כך שזה די או שחור או לבן במקרה הזה.
אם תקרא שוב את כל התגובות שלך אתה תראה שזו צביעות ממדרגה ראשונה, וזה בוודאי לא "היגיון בריא" כי אתה יודע היטב שהסכם איתם זה בדיוק מה שיחליש ויגביל את ישראל, וזו בדיוק הסיבה שאתה תומך בזה.  וראינו דוגמא מצויינת לכך השבוע כשלא הייתה שום תגובה כלפי הטיל גראד שנפל על אילת כי יש לנו הסכם "שלום" עם מצרים, לעומת זאת כן הייתה תגובה כלפי לבנון (כי אין לנו הסכם איתה).

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #102 ב- : אוגוסט 06, 2010, 14:59:06 »
אגב, לא עם כל אויב אתה במלחמה, אבל עם כל מי שאתה במלחמה איתו, הוא אויב. אוטומוטית, ככה זה עובד.

אה, אז לכן זה לגיטימי לחסל ילדים יהודים, כל עוד הצד השני הוא במלחמה, אחלה.

ציטוט
ובכל הקשור לעם Y הוא אויב מעצם היותו במלחמה נגד עם X. הילד בן 4, החייל בן ה20, והמצביא. הם כולם אויבים. נכון שיש עדיפות לחסל חיילים ואת המצביא מעצם הסכנה המיידית שהם מהווים, אבל מכיוון שמדובר במלחמה ארוכה ולא במלחמה של טווח קצר, אני לא רואה משהו פסול בחיסול ילדים כאלה, כצעד אסטרטגי.

אם אתה לא רואה את ההבדל בין ילד בן 4, ששר משהוא בגן,  לחייל בן 20 שנלחם בפועל נגדך, הבעיה היא איתך.

ציטוט
אגב, זה לא משנה עם אתה נלחם מול מעצמה כמו ארה"ב או רוסיה או מול ארגון כמו חיזבאללה או חמאס. הגישה צריכה להיות זהה, לא עושים הנחות בגלל שהוא "חלש" מאיתנו.

הכוונה הייתה שאם האיום הוא מיידי או קיומי, אז ניחא, אם האיום הוא כל כך בעייתי להגדרה, כמו איום מילד בן 4, שאולי יגדל, אולי יהיה מחבל ואולי יתמוך בטרור, זה לא רלוונטי ולא מוסרי לפעולה, אלא אם כן אתה איש חמאס...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #103 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:10:50 »
ציטוט
מה שניסיתי לומר זה שאתה מערב מין בשאינו מינו, דין פושעים/שודדים/אנסים הם לא כדין אנשי טרור שאנחנו נמצאים איתם במצב מלחמה.

אתה מבין שבפועל האיום של אותו פושע גבוה מאותו איום של פלסטיני, עקב המצב הנתון? רק איזה קטע, כאן יש צד לאומני, אז יותר קל לעגל פינות.

ציטוט
אני מסכים, אבל לפעמים גם יוצא אמת מפיו..

לפעמים, הפעם לא.

ציטוט
זה הרבה פחות גרוע, והם כבר עכשיו תומכי טרור.

עכשיו הם ילדים בני 4, "שהתמיכה" שלהם בטרור שווה ערך "לתמיכה" של בת דודתי הקטנה במיקי מאוס.

ציטוט
מה שאתה אומר זה דמגוגיה, כהנא לא רצח אף אחד, והוא גם לא תמך ברצח (לפחות לא בגלוי), לעומת זאת גם מחמוד עבאס וגם הנייה תומכים ברצח בגלוי (בשפה הערבית לפחות), כך שזה די או שחור או לבן במקרה הזה.

זה בדיוק העניין שזו אכן דמגוגיה, פלא אה?

וכהנא תמך במחתרת היהודית, וכ''ך סייע לאלו שפעלו נגד ערבים. מתוך ויקי

ציטוט
למרות תמיכתה במדיניות של טרור נגד טרור כנגד הערבים ולמרות הסיוע שנתן הארגון לאנשים שהורשעו בפגיעה בערבים, תנועת כ"ך לא בצעה פעולות טרור בעצמה. עם זאת, החוקר אהוד שפרינצק טען‏[4], שפעילים של תנועת כ"ך שהתארגנו ב"הוועד לביטחון הכבישים" בהנהגת ברוך מרזל, שמואל בן ישי ואחר כך טירן פולק, בצעו תקיפות נקם בשכונות ערביות, ובכללם הצתת בתים וניקוב צמיגי מכוניות.
בנובמבר 1992, ביום השנה לרציחתו של מאיר כהנא, ארבעה קטינים מפעילי התנועה התארגנו במסגרת "סיירת נקמה" והשליכו רימון יד בשוק הקצבים בעיר העתיקה של ירושלים. ערבי אחד נהרג ושבעה נפצעו‏[5]. מבצעי הפיגוע שנתפסו כעבור שמונה חודשים הורשעו ברצח. מנהיג החבורה נדון ל-15 שנות מאסר, שני חבריו נידונו לעשר שנות מאסר, וחבר רביעי שהחליט לא להשתתף בפיגוע נדון לחמש שנות מאסר. לאחר מספר שנים עונשיהם קוצרו על ידי הנשיא עזר ויצמן, במקביל לשחרורו של השיח' אחמד יאסין.
בשנת 1994 ביצע ברוך גולדשטיין את הטבח במערת המכפלה ומדינת ישראל הכריזה על תנועת כ"ך כארגון טרור. בעקבותיה, גם בקנדה, בארצות הברית‏[6] ובאיחוד האירופי נכללת התנועה ברשימת ארגוני הטרור. עתירה שהגישה התנועה בארצות הברית נגד סיווגה כארגון טרור נדחתה על ידי בית המשפט הפדרלי בוושינגטון בפסק דין שניתן בשנת 2006‏‏[7], בו נקבע שהעובדה שארגון כהנא חי פרסם דברי שבח על מבצעי פיגועים כנגד ערבים וניהל הפגנה כנגד איש שב"כ שחקר פיגועים נגד ערבים בצירוף האשמות שאישיות המקורבת לכ"ך היה שותף לפגיעה בערבים, והצהרה של ראש השב"כ אבי דיכטר משנת 2003 שרמת הסיכון לחיי ראש הממשלה שרון עלתה ושיש איומים עליו מצד כמה עשרות כהניסטים מספיקה על מנת להכריז על ארגון כהנא חי כארגון טרור, שכן אין צורך ברמת ודאות גבוהה כדי להכריז על ארגון כארגון טרור.
בשנת 2010 דחה בג"ץ עתירה שהגיש איתמר בן גביר בדרישה לאפשר לפעילי ימין לצעוד בתהלוכה בירושלים עם דגלי הרב כהנא. נפסק שהנפת דגלי כהנא במסגרת תהלוכה, המזוהים עם דגלי תנועת "כך", שהוכרזה "ארגון טרור" על פי הפקודה, מהווה, לכאורה, עבירה על סעיף 4(ז) לפקודת מניעת טרור, בהיותה מעשה שיש בו משום גילוי הזדהות בציבור עם ארגון טרוריסטי [2].

פעיליו בעצמם עשו טרור, והפורום משבח את גולדשטיין ונתן זאדה כאן חופשי.
לכן על פי מה שאתה אומר(לא אני אתה וגורג בוש) רוב חברי הפורום, הם פעילי טרור בעצמם, הלא כך?

ציטוט
אם תקרא שוב את כל התגובות שלך אתה תראה שזו צביעות ממדרגה ראשונה, וזה בוודאי לא "היגיון בריא" כי אתה יודע היטב שהסכם איתם זה בדיוק מה שיחליש ויגביל את ישראל, וזו בדיוק הסיבה שאתה תומך בזה.  וראינו דוגמא מצויינת לכך השבוע כשלא הייתה שום תגובה כלפי הטיל גראד שנפל על אילת כי יש לנו הסכם "שלום" עם מצרים, לעומת זאת כן הייתה תגובה כלפי לבנון (כי אין לנו הסכם איתה).

שאני יבין, אני תומך בהסכם שיחליש את ישראל? נהפוכו.
בכל אופן, אני רק הסברתי לך למה פתח נחשבים יחסית מתונים מאשר חמאס, על אף שבפועל הראשון הרג יותר יהודים מהשני(האמת היא? חמאס רצח יותר, אבל לא חשוב).

ולמשפט השני, היו אין ספור פעילויות של מצריים נגד חמאס ונגד ארגוני טרור שמערערים לה את היציבות. רק לפני כמה זמן הורשעו פעילי חיזבאללה שתכננו פיגועים(בין היתר נגד יהודים) במצריים. חיילים מצריים, לא פעם תפסו ועצרו מסתננים, כולל פעילי חמאס, והחרימו את מה שהם ניסו להבריח לעזה.
אז אפילו זה לא נכון.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #104 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:16:00 »
אוהד הפועל, אני צריך ללכת אז סלח לי שלא קראתי את תגובתך.
במילא אין טעם שאני אמשיך את הדיון איתך כי פרצופך כבר נחשף בשיא כיעורו, כשאמרת את המשפט הבא: "בו נניח שיש הבדל מסוים בינם לבין חמאס, מה אתה בא להגיד? הם קצת פחות גרועים? וופטי דו(להל''ן המילה "טיפין")".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #105 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:16:41 »
את האחיין הדימיוני של הניה, ילד קטן בן 4, זה לגיטימי לחסל?

מה עם הילד הדמיוני בן ה3 של אותו מחבל ששיגר קסאמים?

ומי אתה שתגיד שלהשאיר את אותם ילדים בני ה4 ללא אב(כי הוא חוסל בזמן הלחימה בין אם היה חף מפשע שעמד ליד מחבל בזמן חיסול או שהיה המחבל עצמו) יותר אכזרי מלחסל אותם?

ולא אני באמת לא רואה הבדל בין ילד בן 4 שמתחנך להיות סמיר קונטאר הבא לבין סמיר קונטאר עצמו.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #106 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:31:48 »
את האחיין הדימיוני של הניה, ילד קטן בן 4, זה לגיטימי לחסל?

מה עם הילד הדמיוני בן ה3 של אותו מחבל ששיגר קסאמים?
כמטרה? בטח שלא, מה הקשר בינו למשגר הקאסמים?

ציטוט
ומי אתה שתגיד שלהשאיר את אותם ילדים בני ה4 ללא אב(כי הוא חוסל בזמן הלחימה בין אם היה חף מפשע שעמד ליד מחבל בזמן חיסול או שהיה המחבל עצמו) יותר אכזרי מלחסל אותם?

האב מסכן אותי? אז לגיטימי. האב עומד ליד בן אדם שמסכן אותי? גם לגיטימי, אני לא יכול להיות אחראי על משפחתו של אב שכרגע נלחם בי, או איפה האב עומד(אם הוא חף מפשע).
תהיה רציני קצת.

ציטוט
ולא אני באמת לא רואה הבדל בין ילד בן 4 שמתחנך להיות סמיר קונטאר הבא לבין סמיר קונטאר עצמו.

כן זה קצת מובן מאליו הקטע הזה

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #107 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:34:08 »
אוהד הפועל, אני צריך ללכת אז סלח לי שלא קראתי את תגובתך.
במילא אין טעם שאני אמשיך את הדיון איתך כי פרצופך כבר נחשף בשיא כיעורו, כשאמרת את המשפט הבא: "בו נניח שיש הבדל מסוים בינם לבין חמאס, מה אתה בא להגיד? הם קצת פחות גרועים? וופטי דו(להל''ן המילה "טיפין")".

אני רק אומר לכם את האמת בפרצוף, זה הכל.
זה קצת מצחיק אותי שאתם(לא רק אתה ספציפית) פוסלים דעה כי היא "מראה פרצוף אמיתי" או "זה אנטישמי" ואחר כך בוכים "שהשמאל הקיצוני הבולשביקי יש''ו שר''י" עושה לכם אותו דבר.
הכי מצחיק שאתם דורשים לגיטימציה לדעה שצריך לחסל ילד בן 4 כי הוא ילד של חמאסניק.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #108 ב- : אוגוסט 06, 2010, 15:38:45 »
אוהד הפועל כל הגישה שלך היא הגנה ותגובה, אין ענישה ואין אגרסיביות. ככה לא מנצחים מלחמה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #109 ב- : אוגוסט 06, 2010, 16:16:53 »
יודע מה? אני יזרום, אז למה לא פשוט להפציץ את עזה ולמחוק אותה מהפה? כנ''ל יהודה ושומרון/מזרח ירושלים?
לא יהיה הרבה יותר פשוט מכל עניין של טרנספר, או כל פעולה אחרת?
הריי במלחמה הכל כשר לא?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #110 ב- : אוגוסט 06, 2010, 16:48:01 »
יודע מה? אני יזרום, אז למה לא פשוט להפציץ את עזה ולמחוק אותה מהפה? כנ''ל יהודה ושומרון/מזרח ירושלים?
לא יהיה הרבה יותר פשוט מכל עניין של טרנספר, או כל פעולה אחרת?
הריי במלחמה הכל כשר לא?

את עזה מזמן היה צריך למחוק מהמפה.

ואולי אחרי מחיקת עזה מהמפה האויב יבין מול מי הוא עומד וידבר אחרת, ואפשר יהיה להגיע לשלום. זה התרחיש היותר יפה.

מה שיותר ריאלי זה שהמלחמה תימשך ונאלץ למחוק גם את ג'נין לדוגמא, ואז הם יכנעו. בדיוק כמו עם היפנים במלחמת העולם השניה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #111 ב- : אוגוסט 06, 2010, 16:51:12 »
את עזה מזמן היה צריך למחוק מהמפה.

ואולי אחרי מחיקת עזה מהמפה האויב יבין מול מי הוא עומד וידבר אחרת, ואפשר יהיה להגיע לשלום. זה התרחיש היותר יפה.

מה שיותר ריאלי זה שהמלחמה תימשך ונאלץ למחוק גם את ג'נין לדוגמא, ואז הם יכנעו. בדיוק כמו עם היפנים במלחמת העולם השניה.

כדי להתמקד, אני אפילו לא יתחיל עם הבעיות שיוצר כזה מצב.

אז אני מבין שכל עוד הם לא "נכנעים" ועפים מפה מרצונם, צריך להמשיך להשמיד כמה שיותר ערבים.
ואחר כך אתה מתלונן שאני משווה אותכם לחמאס וגרוע מכך?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #112 ב- : אוגוסט 06, 2010, 16:59:33 »
כדי להתמקד, אני אפילו לא יתחיל עם הבעיות שיוצר כזה מצב.

אז אני מבין שכל עוד הם לא "נכנעים" ועפים מפה מרצונם, צריך להמשיך להשמיד כמה שיותר ערבים.
ואחר כך אתה מתלונן שאני משווה אותכם לחמאס וגרוע מכך?

מלחמה שלא מוכרעת במנצח ברור, גם אם מסתיימת, אינה באמת פתורה ולכן זה עניין של זמן עד שתפרוץ מחדש. בדיוק כמו במלחמת העולם הראשונה כשהעם הגרמני הרגיש שהכניעה לא הייתה מוצדקת, התוצאה ידועה.
דבר ראשון הם צריכים להגיע למצב שברור להם שברגע שהם פותחים באש, הם ישלמו מחיר כבר. להגיע למצב שהם לא ירצו את זה. ומה שהלאה יסגר במשא ומתן זה כבר דיון אחר מה רוצים להשיג ומה לא. הנקודה היא שכל עוד מתנהלת לחימה צריך לעשות כל כדי לנצח.

מה שכן, אני לא "אתם" אני לא כהניסט ואני בטח לא חיים בן פסח. אני מיצג אך ורק את עצמי.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #113 ב- : אוגוסט 06, 2010, 17:19:27 »
ציטוט
מה שכן, אני לא "אתם" אני לא כהניסט ואני בטח לא חיים בן פסח. אני מיצג אך ורק את עצמי.

צודק, הכללה לא נכונה מצידי.

ציטוט
מלחמה שלא מוכרעת במנצח ברור, גם אם מסתיימת, אינה באמת פתורה ולכן זה עניין של זמן עד שתפרוץ מחדש. בדיוק כמו במלחמת העולם הראשונה כשהעם הגרמני הרגיש שהכניעה לא הייתה מוצדקת, התוצאה ידועה.
דבר ראשון הם צריכים להגיע למצב שברור להם שברגע שהם פותחים באש, הם ישלמו מחיר כבר. להגיע למצב שהם לא ירצו את זה. ומה שהלאה יסגר במשא ומתן זה כבר דיון אחר מה רוצים להשיג ומה לא. הנקודה היא שכל עוד מתנהלת לחימה צריך לעשות כל כדי לנצח.

אוקי אני יזרום איתך, נילך לפן התועלתי הקר, ללא שום מוסר בסיסי.

בו ניקח את המקרה שאנחנו פשוט מפציצים את עזה ללא הבחנה. הרי הרצון שלנו הוא כרגע לנצח את הצד השני, להכניע אותו, ובכך שיפסיק להשתמש בטרור מולנו, עד למשא ומתן, יהיה מה שיהיה.
ילה.
במצב בו ישראל פעלה(ובצדק) מול המשט, העולם קפץ. שישראל פעלה בעזה בעופרת יצוקה, העולם בכלל התחרפן.
מה אתה חושב שתהיה תגובת העולם, אם נשים פס על הכל, ופשוט נפציץ בלי הבחנה? אפילו ארצות הברית לא תוכל לעזור לנו באו''ם.
תצפה לסנקציות דיפלומטיות, החזרת שגרירים, וניתוק קשרים עסקיים וכלכליים.
אם זה החרמת מוצרים(בהיקף רחב הרבה יותר) מישראל, ואם זה נזק ליצוא/יבוא.
כמובן שישנו סיכון לא קטן שתפתח חזית נוספת מאחיהם של הפלסטינים סביבנו, להל''ן, סוריה, לבנון, ואפילו מצריים וירדן.
כנ''ל איראן.
כמובן שהיהודים בכלל העולם יהיו נתונים לסכנה(סטטיסטית, שישראל פועלת מול הפלסטינים במבצע כזה או אחר, עולים התקריות האנטישמיות, במיוחד מגורמים מוסלמיים).
ובכך קיימת סכנה גבוה, שאנחנו נהיה בצד שניכנע בלב ברירה, ונהיה נתונים לתנאים של הצד השני.
וכל זאת על מנת "לנצח את המלחמה".

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #114 ב- : אוגוסט 06, 2010, 17:35:28 »
אז ככה,

בכל הקשור למוסר אני רק אוסיף שהדבר המוסרי ביותר שאדם יכול לעשות במלחמה הוא כלפי עמו, וכל הבעת מוסר כלפי האויב תיגרום לנזק עצמי (הכוונה לעם לאו דווקא לאותו אדם).

תראה לי מעצמה אחת בעולם, עזוב מעצמה, מדינה קטנה כגדולה שלא לקחה חלק במלחמה ונאלצה ללכלך את הידיים, רק כמה דוגמאות.

ארה"ב - ירושימה נגסקי, וקצת יותר מודרני, יחסית בתחילת המלחמה ארה"ב הפציצה בית חולים שלם כי חשבה שבן לאדן מסתתר שם.

רוסיה - מה שהלך בגאורגיה, הטיפול שלהם בצ'צ'נים.

ועכשיו לכמה מדינות קצת יותר קטנות בהשפעתן.

תוריכה - שואת הארמנים.

עירק - הכורדים.

ואלו רק כמה דוגאמות.

ועכשיו אני יתן לך גם פתרונות.

הסיבה שארה"ב לא חטפה סנקציות על פעולותיה ברורה לכולנו, היא המעצמה הגדולה בעולם.

רוסיה גם לא חטפה סנקציות כי היא מעצמה.

על איראן ושאר המדינות המפוצצות בנפט אי אפשר לעשות סנקציות רציניות בכלל הנפט.

לישראל אין נפט יש לנו משהו אחר. ידע.

ישראל היא אחת המדינות עם הטכנוולוגיה המפותחת ביותר בהרבה מאוד תחומים החל מחקלאות ועד לכלי נשק. וגם אם ארה"ב לא תרצה לשמור עלינו מסנקציות לא תהיה לה ברירה, ארה"ב תעדיף לראות את עזה בוערת מאשר את הסינים עם טילי חץ ודבריםם ומטוסי קרב משוכללים (היא טרפדה עסקה לפני שנתיים או שלוש עם סין)

בכל הקשור לאנטישמיות בעולם, גם עכשיו נפגעים יהודים וגם עכשיו שורפים בתי כנסת. זוכר מה דיברנו? אסור לנהל מלחמה בתחושה של נחיתות, לפחד שאם נחזיר המכה שתבוא אחרי זה תהיה הרבה יותר גרועה, אי אפשר להלחם בצורה כזו לכן הטיעון של האנטישמיות לא רלוונטי. ומה שכן הם תמיד מוזמנים לעלות לארץ אותם יהודים החיים בחו"ל.

ואם תפתח חזית עם שאר המדינות הערביות , אז תפתח חזית עם שאר המדינות הערביות ואנחנו נלחם כמו אריות ואו שננצח או שנפסיד. כמו בכל מלחמה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #115 ב- : אוגוסט 06, 2010, 17:35:36 »
כמה רפש באשכול אחד, החמאס הינו פועל יוצא של האחים המוסלמים, שהינו פועל יוצא של האסלאם, אותו אסלאם שמעניק לגיטמציה לפגיעה בלא מאמינים בשדה הקרב, עד שהם יכנעו, כניעה תחת הד'אהימה, שכולל בתוכו חיי עבדות והשפלה, או כניעה בקרב, משמע מוות, על כן המלחמה אינה עם החמאס, כי אם עם האסלאם כולו, כל פרט ופרט שמגדיר את עצמו מוסלמי, גם הילדים שבניהם, שלא מין הנמנע יגדלו ויהיו מחבלים כמו הוריהם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 14, 2010, 14:08:28 על ידי Israelipatriot »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #116 ב- : אוגוסט 06, 2010, 17:54:20 »
סלח לי שאני מצטט אותך מכאן, פשוט מכאן זה כלוונטי.

ציטוט
על איראן ושאר המדינות המפוצצות בנפט אי אפשר לעשות סנקציות רציניות בכלל הנפט.

לא נכון, לדוגמה: 
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3929697,00.html

וזה רק עכשיו, וזה לא כולל סנקציות אחרות, ובטח לא התערבויות צבאיות אם יהיו.

ציטוט
לישראל אין נפט יש לנו משהו אחר. ידע.

ישראל היא אחת המדינות עם הטכנוולוגיה המפותחת ביותר בהרבה מאוד תחומים החל מחקלאות ועד לכלי נשק. וגם אם ארה"ב לא תרצה לשמור עלינו מסנקציות לא תהיה לה ברירה, ארה"ב תעדיף לראות את עזה בוערת מאשר את הסינים עם טילי חץ ודבריםם ומטוסי קרב משוכללים (היא טרפדה עסקה לפני שנתיים או שלוש עם סין)

א. היא טרפדה את העסקה של המטוסים עם סין בשנת 2000.
ב. זה לא אומר שלא ניתן יהיה להגביל את ישראל, ולהתעלם מהכל ולתת לעזה לבעור. אתה מבין שזה לא זה או זה.

ציטוט
בכל הקשור לאנטישמיות בעולם, גם עכשיו נפגעים יהודים וגם עכשיו שורפים בתי כנסת. זוכר מה דיברנו? אסור לנהל מלחמה בתחושה של נחיתות, לפחד שאם נחזיר המכה שתבוא אחרי זה תהיה הרבה יותר גרועה, אי אפשר להלחם בצורה כזו לכן הטיעון של האנטישמיות לא רלוונטי. ומה שכן הם תמיד מוזמנים לעלות לארץ אותם יהודים החיים בחו"ל.

לא הבנת, הכמות תקריות תעלה בפועל, ומה זה אסור? אז צריך לתת לצבא ולממשלה להלחם במי שהיא רוצה בלי לקחת אחריות על ההשלכות של הלחימה?

ציטוט
ואם תפתח חזית עם שאר המדינות הערביות , אז תפתח חזית עם שאר המדינות הערביות ואנחנו נלחם כמו אריות ואו שננצח או שנפסיד. כמו בכל מלחמה.

כן רק שאם נפסיד, ויהיה סיכוי סביר יותר שכך יהיה, עקב התעצמות של שאר החזיתות, אז כל המהלך הזה שווה ערך לנאמנותה של טלי פחימה למדינת ישראל.
אז אחלה, אבל אני לא רוצה שמדינת ישראל תובס, שימותו כאן מלא אנשים וכל זה בשביל "לצאת גבר גבר" מול הצד השני.
ובכך המשוואה שלך למה יותר שווה לנו, פשוט לא נכונה. 

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #117 ב- : אוגוסט 06, 2010, 18:05:02 »
בקשר לאיראן, יש סנקציות אבל בפועל היא עדיין סוחרת עם סין ותוריכה, ואני לא יודע כמה זה רלוונטי, לאיראן יש מספיק נפט.
ושורה תחתונה היא שעדיין תוכנית הגרעין בפעילות.

ארה"ב טירפדה עסקה עם סין, זה רק מוכיח שלישראל יש ידע טכנולוגי שהאינטרס של ארה"ב, שלא יעבור לגורמים שונים.

נכון, אתה צודק שלא מדובר במצב של או זה או זה, אבל אי אפשר להעריך כמה כסף יחסך כתוצאה מהשינוי במצב הבטחוני לאחר שאין עוד צורך במחסומים, באבטחת יישובים, בסיוע הומניטרי, באספקת חשמל מים ועוד כל מיני שטויות בחינם.

זה שהאנטישמיות תעלה בפועל זה נורא חבל אבל זה נזק הכרחי. זה שהיום נתקף יהודי 1 לשבוע (אני סתם זורק) וברגע שנצא למבצע יותקף יהודי פעם ביום, זה נורא חבל אבל זה נזק שנאלץ לספוג.

ובכל מלחמה יש מנצח ומפסיד, ואין שום סיבה שנפסיד את המלחמה. לנו יש המון יתרונות טכנולוגיים על צבאות האויב ובעידן המודרני במיוחד לא כמות הצבא תקבע את המנצח אלא בעיקר אסטרטגיה טקטיקה וטכנולוגיה.
הצבא היחידי שכיום מהבא איום על ישראל הוא המצרי. לאיראנים אין איך להגיע אלינו, רק טילים ומטוסים. את ירדן סוריה ולבנון אפשר למחוץ ביום אחד של לחימה ללא כפפות.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #118 ב- : אוגוסט 06, 2010, 19:29:16 »
אתה מבין שבפועל האיום של אותו פושע גבוה מאותו איום של פלסטיני, עקב המצב הנתון? רק איזה קטע, כאן יש צד לאומני, אז יותר קל לעגל פינות.

אתה מבין שפושע ברוב המקרים לא יעלה לנו בחיי אדם? אתה מבין שגם כשהמדינה נמצאת בנוהל מצב חירום, וזה  לא בגלל הפושעים, נכון? או  שאולי אני  פשוט "לאומני"?

ציטוט
לפעמים, הפעם לא.

בדרך כלל לא, הפעם כן.
הסיבה שהבאתי את בוש כדוגמא, הוא לערער את הטענות שלך, על כך שאנו "קיצוניים" ושאר הרפש הזה.

ציטוט
עכשיו הם ילדים בני 4, "שהתמיכה" שלהם בטרור שווה ערך "לתמיכה" של בת דודתי הקטנה במיקי מאוס.
פעיליו בעצמם עשו טרור, והפורום משבח את גולדשטיין ונתן זאדה כאן חופשי.
לכן על פי מה שאתה אומר(לא אני אתה וגורג בוש) רוב חברי הפורום, הם פעילי טרור בעצמם, הלא כך?

אם ככה, אז למה זה כל כך מקומם אותך שחברי התנועה יתמכו בטרור? הרי רובם הם נערים צעירים לא? אז תרד מהנושא, התמיכה שלהם לא שווה כלום.
אז אם ככה, סיכמנו שרוב חברי הפורום הם גם לא טרוריסטים כמדומני, אני שמח שאני לא מוקף פה באנשי טרור.

ציטוט
שאני יבין, אני תומך בהסכם שיחליש את ישראל? נהפוכו.
בכל אופן, אני רק הסברתי לך למה פתח נחשבים יחסית מתונים מאשר חמאס, על אף שבפועל הראשון הרג יותר יהודים מהשני(האמת היא? חמאס רצח יותר, אבל לא חשוב).

ולמשפט השני, היו אין ספור פעילויות של מצריים נגד חמאס ונגד ארגוני טרור שמערערים לה את היציבות. רק לפני כמה זמן הורשעו פעילי חיזבאללה שתכננו פיגועים(בין היתר נגד יהודים) במצריים. חיילים מצריים, לא פעם תפסו ועצרו מסתננים, כולל פעילי חמאס, והחרימו את מה שהם ניסו להבריח לעזה.
אז אפילו זה לא נכון.

בהחלט כן, אני מאמין שהמטרה שלך היא לכבול לישראל את הידיים אל מול הטרור (כמו שאתה מגן עליהם בדיון הזה), ועוד בטענה מגוחכת שאחד האויבים שלנו ילחמו בלי בג"צ ובלי בצלם באויבים האחרים שלנו (מזכיר לך משהו?).
בעיקרון זה לא משנה מי רצח יותר,שניהם כנופיות של רוצחים, זה שאחד מהרוצחים  מוכן גם לדבר איתך על מנת להרוויח, זה צריך להיות תמרור אזהרה.

מה "לא נכון"? זה לא נכון שהשגריר הישראלי במצרים מבודד כמעט לגמרי? זה לא נכון שאין כמעט סחר בין ישראל למצרים? זה לא נכון שמצרים מאפשרת לנשק להגיע לחמאס בעזה? זה לא נכון שאני ואתה מפחדים ליסוע לשם לבקר את הפירמידות (וגם את סיני, חלק גדול מהזמן)? זה לא נכון מצרים הפרו שוב את ההסכם ונפל גראד על אילת השבוע, ושלא הגבנו רק בגלל אותו הסכם אבילי?
מה שיש עם מצרים זה לא יותר (ואולי אף פחות) מהפסקת אש, וזה גם לא הולך להשתנות לשום "שלום".
המנטליות שלך דומה למנטליות של הסטאליניסטים מהשמאל הקיצוני הישראלי, שהעריצו את סטאלין וכינו  אותו  "שמש העמים" והפכו אותו לפודל, בטענה שהוא "נלחם בנאצים" בו בזמן שהוא גם רצח יהודים ועוד נוספים מבני עמו, זה מה שמאפיין אותך ואת כל דומיך.

ציטוט
אני רק אומר לכם את האמת בפרצוף, זה הכל.
זה קצת מצחיק אותי שאתם(לא רק אתה ספציפית) פוסלים דעה כי היא "מראה פרצוף אמיתי" או "זה אנטישמי" ואחר כך בוכים "שהשמאל הקיצוני הבולשביקי יש''ו שר''י" עושה לכם אותו דבר.
הכי מצחיק שאתם דורשים לגיטימציה לדעה שצריך לחסל ילד בן 4 כי הוא ילד של חמאסניק
.

קודם כל, אתה רק מרמה אותי בפרצוף, אבל אתה בראש ובראשונה מרמה את עצמך.
ואתה גם לא הבנת למה התכוונתי בכלל, ממש לא מעניין אותי מה אתה חושב על הדעות שלי, ולא לזה התכוונתי.
המשפט שציטטי, חושף את הצביעות שלך בכך שאין לך שום בעיה, ולא מפריע לך להשוות ארגון טרור יהודי שעושה דברים הרבה פחות גרועים (מהחמאס), לחמאס ולומר שאין הבדל ביניהם, בעוד שאתה לא מוכן לשייך את הפודל מכחיש השואה שלך (מחמוד עבאס) לחמאס, למרות שהוא עושה דברים חמורים הרבה יותר מהארגון היהודי שהמצאנו.
זה הפרצוף האמיתי שלך, ואני שמח שהזדמן לי לחשוף אותו (לא שהיה בזה צורך, אני בטוח שרוב חברי התנועה כבר יודעים עם מי יש לנו עסק).
שיהיה לך סוף שבוע נעים, ותמשיך להגן על הנבלות.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 06, 2010, 19:58:40 על ידי חרותניק »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #119 ב- : אוגוסט 06, 2010, 20:54:20 »
ציטוט
אתה מבין שפושע ברוב המקרים לא יעלה לנו בחיי אדם? אתה מבין שגם כשהמדינה נמצאת בנוהל מצב חירום, וזה  לא בגלל הפושעים, נכון? או  שאולי אני  פשוט "לאומני"?

נהפוכו, פשע תמיד יעלה לנו בחיי אדם, ובשנים האחרונות, תודות לגדר וצה''ל זה עלה לנו ביותר חיי אדם מאשר החמאס.
אבל לא הבנת את הפואנטה, בסופו של יום הפושע מסכן אותי, יש סיכוי גבוה שהילד שלו יהיה פושע שיסכן אותי גם, אני רק מביא את הדוגמה(אליך ספציפית זה פחות רלוונטי) למה פה על פי ההיגיון הזה גם צריך לחסל את הילד...

ציטוט
אם ככה, אז למה זה כל כך מקומם אותך שחברי התנועה יתמכו בטרור? הרי רובם הם נערים צעירים לא? אז תרד מהנושא, התמיכה שלהם לא שווה כלום.
אז אם ככה, סיכמנו שרוב חברי הפורום הם גם לא טרוריסטים כמדומני, אני שמח שאני לא מוקף פה באנשי טרור.

תמיכה בארגון טרור אכן לא תמיד שווה לפעילות טרור(אגב להבדיל מחברי הפורום לצד השני אין בדיוק אלטרנטיבה של צבא).
גינוי התמיכה לא קשור כאן, בדיוק כמו שאני מגנה בן אדם שזורק זבל על הרצפה. רק שזה לא הופך את הבן אדם לטרוריסט, ולוו דווקא מעיד על סכנתו למדינה.

אני שמח שאתה מסכים איתי שוב שגורג טעה(שוב).

ציטוט
בהחלט כן, אני מאמין שהמטרה שלך היא לכבול לישראל את הידיים אל מול הטרור (כמו שאתה מגן עליהם בדיון הזה), ועוד בטענה מגוחכת שאחד האויבים שלנו ילחמו בלי בג"צ ובלי בצלם באויבים האחרים שלנו (מזכיר לך משהו?).
בעיקרון זה לא משנה מי רצח יותר,שניהם כנופיות של רוצחים, זה שאחד מהרוצחים  מוכן גם לדבר איתך על מנת להרוויח, זה צריך להיות תמרור אזהרה.

מי מגן כאן על חמאס או פתח? אני רק מגן על ילד בן 4 שבמקרה נולד ערבי.
אני מנסה לכבול את ידיו של צה''ל? אוי די לשטויות, על פי כן גם אתם, בעת התנגדותכם לפינוי או ווטאבר.
להיות מוסרי זה לא רע אתה יודע.

ציטוט
מה "לא נכון"? זה לא נכון שהשגריר הישראלי במצרים מבודד כמעט לגמרי? זה לא נכון שאין כמעט סחר בין ישראל למצרים?

לא יודע בנוגע לשגריר, אך יש סחר בין ישראל למצריים, והדבר היחידי שפוגע בסחר עם מדינות ערב הנחשבות למתונות יותר הוא המצב בפועל.

ציטוט
זה לא נכון שמצרים מאפשרת לנשק להגיע לחמאס בעזה?

יש פעולות של המצרים שמונעות הגעת נשק לחמאס(האמת, חמאס הבריח לא מעט נשק שצה''ל היה ברפיח, אולי צה''ל משתף עם חמאס פעולה?).
אם אני לא טועה היה לנו כבר דיון על זה, אתה שוב רוצה להכריח אותי להביא לך כתבות ואזכורים?

ציטוט
זה לא נכון שאני ואתה מפחדים ליסוע לשם לבקר את הפירמידות (וגם את סיני, חלק גדול מהזמן)?

אני ממש לא מפחד לנסוע לשם, האמת? רק בפסח האחרון דודי היקר ביקר שם, והוא בריא ושלם.
וזו אחת הסיבות למה מצריים מעוניינת בביטחון לתיירים ישראלים, אינטרס כלכלי נטו.

ציטוט
זה לא נכון מצרים הפרו שוב את ההסכם ונפל גראד על אילת השבוע, ושלא הגבנו רק בגלל אותו הסכם אבילי?

מצריים לא ירתה שום טיל, ארגון טרור שנמצא במצריים ירה את הטיל.
כמו שמדינת ישראל לא ביצעה שום חיסול המוני במערת המכפלה, ברוך גולדשטיין כן.

ציטוט
מה שיש עם מצרים זה לא יותר (ואולי אף פחות) מהפסקת אש, וזה גם לא הולך להשתנות לשום "שלום". 

אם אתה אומר...

ציטוט
המנטליות שלך דומה למנטליות של הסטאליניסטים מהשמאל הקיצוני הישראלי, שהעריצו את סטאלין וכינו  אותו  "שמש העמים" והפכו אותו לפודל, בטענה שהוא "נלחם בנאצים" בו בזמן שהוא גם רצח יהודים ועוד נוספים מבני עמו, זה מה שמאפיין אותך ואת כל דומיך.

האמת היא אני יותר מאנשי טרוצקי ולנין...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #120 ב- : אוגוסט 06, 2010, 20:58:26 »
ציטוט
קודם כל, אתה רק מרמה אותי בפרצוף, אבל אתה בראש ובראשונה מרמה את עצמך.
ואתה גם לא הבנת למה התכוונתי בכלל, ממש לא מעניין אותי מה אתה חושב על הדעות שלי, ולא לזה התכוונתי.
המשפט שציטטי, חושף את הצביעות שלך בכך שאין לך שום בעיה, ולא מפריע לך להשוות ארגון טרור יהודי שעושה דברים הרבה פחות גרועים (מהחמאס), לחמאס ולומר שאין הבדל ביניהם, בעוד שאתה לא מוכן לשייך את הפודל מכחיש השואה שלך (מחמוד עבאס) לחמאס, למרות שהוא עושה דברים חמורים הרבה יותר מהארגון היהודי שהמצאנו.
זה הפרצוף האמיתי שלך, ואני שמח שהזדמן לי לחשוף אותו (לא שהיה בזה צורך, אני בטוח שרוב חברי התנועה כבר יודעים עם מי יש לנו עסק).
שיהיה לך סוף שבוע נעים, ותמשיך להגן על הנבלות.

לא כתבתי שפתח הוא ארגון הומני, הסברתי לך למה פתח נחשב יותר מתון מחמאס, ולמה זה הגיוני.
להבדיל מפתח, בינתיים המחבלים שכאן מהללים אותם לא מכירים בזכות של הצד השני למדינה.
זה לא אומר שפתח יותר מוסריים, הם נבלות, אבל בצד הפוליטי? הם פחות גרועים מחמאס, ועוד אפשר להגיע איתם להסכם(בתקווה, האמת היא שזה דיון ארוך ואחר לגמרי).

לכן פה יש הבדלה ופה אין.
ברמת המוסר? ברור שפתח וחמאס זה אותו דבר, טרוריסטים פחדנים, שהשוני הוא פוליטי.
הקטע הוא שרמת המוסר של חלק מחברי הפורום משתווה לזו של חמאס ופתח יחדיו.

המשך שבוע נעים

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #121 ב- : אוגוסט 06, 2010, 21:13:20 »
בקשר לאיראן, יש סנקציות אבל בפועל היא עדיין סוחרת עם סין ותוריכה, ואני לא יודע כמה זה רלוונטי, לאיראן יש מספיק נפט.
ושורה תחתונה היא שעדיין תוכנית הגרעין בפעילות.

מה זה סוחרת? לא קראת את הכתבה? אני ואתה נץ וחיים ובת ימי סוחרים אחד עם השני. אתה מעצבן את כולנו, אז אנחנו מחרימים אותך.
חיים רוצה רק כסף, אז הוא בכל זאת מוכר לך אספקה, תסכים איתי שגם כוח המיקוח שלך, גם כמות המוצרים וגם כל העסק שלך בבעיה?
וזה שלאיראן יש נפט, לא כל כך עוזר לה(איראן לא מייצרת לעצמה בנזין עקב חוסר בטכנולוגיה מתאימה, לפי הכתבה כמובן)
ויש תכנית גרעין בינתיים.

ציטוט
ארה"ב טירפדה עסקה עם סין, זה רק מוכיח שלישראל יש ידע טכנולוגי שהאינטרס של ארה"ב, שלא יעבור לגורמים שונים.

אתה מבין שזה לא בדיוק הוכחה שיש לארצות הברית תלות קיומית בנו, על אף מה שאתה חושב.

ציטוט
נכון, אתה צודק שלא מדובר במצב של או זה או זה, אבל אי אפשר להעריך כמה כסף יחסך כתוצאה מהשינוי במצב הבטחוני לאחר שאין עוד צורך במחסומים, באבטחת יישובים, בסיוע הומניטרי, באספקת חשמל מים ועוד כל מיני שטויות בחינם.

תגיד לי מה אתה חושב? תתחיל להפציץ את עזה, להרוג נשים וילדים, ואחרי יום הם ירימו דגל לבן? זה לא עובד ככה.
ובינתיים הנזק יכול להיות עצום, זה בדיוק הפואנטה.
זה בלי להתייחס לאפשרות של מלחמה כוללת(זה נגיע בהמשך).
מאיפה הביטחון הזה שרמת החיים הכלכלית שלנו לא תפגע? יש משהוא שאתה יודע שאני לא?

ציטוט
זה שהאנטישמיות תעלה בפועל זה נורא חבל אבל זה נזק הכרחי. זה שהיום נתקף יהודי 1 לשבוע (אני סתם זורק) וברגע שנצא למבצע יותקף יהודי פעם ביום, זה נורא חבל אבל זה נזק שנאלץ לספוג.

אני שמח שלא אכפת לך מאחינו היהודים בחו''ל

ציטוט
ובכל מלחמה יש מנצח ומפסיד, ואין שום סיבה שנפסיד את המלחמה. לנו יש המון יתרונות טכנולוגיים על צבאות האויב ובעידן המודרני במיוחד לא כמות הצבא תקבע את המנצח אלא בעיקר אסטרטגיה טקטיקה וטכנולוגיה.
הצבא היחידי שכיום מהבא איום על ישראל הוא המצרי. לאיראנים אין איך להגיע אלינו, רק טילים ומטוסים. את ירדן סוריה ולבנון אפשר למחוץ ביום אחד של לחימה ללא כפפות.

ומה אם סוריה לדוגמה תחטוף ג'ננה(הרי במלחמה תמיד יש מנצח ומפסיד) ופשוט תתחיל להפציץ אותנו בטילים כימיים? כנ''ל איראן, מצריים וכו'?
חיזבאללה יבעיר בינתיים את הצפון על הדרך(על פי צה''ל הם מסוגלים לירות 600 טילים ביום).
אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה? וכל זה בשביל אולי לנצח את זורקי האבנים ויורי הזיקוקים שנקרא חמאס?

יודע מה, אם אתה יכול להבטיח שרמת החיים של תושבי ישראל תהיה ברמה דומה להיום או יותר טובה, אחרי מלחמת ההישרדות שכזו, ללא שום סיכון כלכלי, ובטח שלא ביטחוני, תיסלאם.
אבל זה משהוא שאתה לא יכול להבטיח, והסיכון הוא גרנדיוזי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #122 ב- : אוגוסט 06, 2010, 21:44:09 »
אני יענה לך תשובה שאתה לא תאהב.

יש דברים יותר חשובים מכסף.

אני מעדיף חיים צנועים עם כבוד, מאשר חיים של מליונרים ללא כבוד.

תשים לב אני מדבר איתך על מלחמה על כבוד לאומי ועל הישרדות ועל איך שנראה כלפי העולם, אתה מדבר איתי על כמה כסף יהיה לך בבנק.

כן סוריה יכולה לחטוף ג'ננה ויכולה לשלוח טילים כימיים. כן היא יכולה לגרום לכמה אלפים/עשרות אלפים של הרוגים עם נשק כימי, אבל זאת מלחמה ומלחמה זה לא דבר נקי, אתה יכול לנסות להלביש כמה חוקים מוסר ואמנות ג'נבה אבל זאת בדיוק הסיבה שזה בולשיט, בגלל ה"ג'ננה".

זה לא שלא איכפת לי מאחינו בחו"ל, אבל להם יש בחירה והם עשו אותה. מצידי שיעלו לארץ או שישבו בקהילות מבודדות או ואט אוור.

בקשר למסחר, אני אולי מעצבן אתכם, אבל יש לי משהו שאתם צריכים. אז אתם תעשו לי פרצופים חודש-חודשיים, אני יתעצבן חודש חודשיים, אבל כאשר מחיר הדלק יעלה ב10% ויכאב לכם בכיס, אתם תמצאו בלבכם לסלוח לי.
וחוץ מזה אני לא יודע כמה "ירידה באיכות החיים" מרתיעה את האיראנים. הם רוצים גרעין.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #123 ב- : אוגוסט 06, 2010, 22:11:50 »
ציטוט
אני יענה לך תשובה שאתה לא תאהב.

יש דברים יותר חשובים מכסף.

אני מעדיף חיים צנועים עם כבוד, מאשר חיים של מליונרים ללא כבוד.

תשים לב אני מדבר איתך על מלחמה על כבוד לאומי ועל הישרדות ועל איך שנראה כלפי העולם, אתה מדבר איתי על כמה כסף יהיה לך בבנק.

"רבים נוהגים בעקשנות במרדף אחר הדרך שבחרו לעצמם, מעטים במרדף אחר המטרה."

ולא זה לא הכסף שיהיה לי בבנק, כלכלה יציבה היא מאפיין חשוב להישרדות.

ציטוט
כן סוריה יכולה לחטוף ג'ננה ויכולה לשלוח טילים כימיים. כן היא יכולה לגרום לכמה אלפים/עשרות אלפים של הרוגים עם נשק כימי, אבל זאת מלחמה ומלחמה זה לא דבר נקי, אתה יכול לנסות להלביש כמה חוקים מוסר ואמנות ג'נבה אבל זאת בדיוק הסיבה שזה בולשיט, בגלל ה"ג'ננה".

אז אם סוריה תחליט שהיא עושה את זה כי אתה כרגע חיסלת את עזה, מה יצא לנו מזה שחיסלנו את עזה?

ציטוט
זה לא שלא איכפת לי מאחינו בחו"ל, אבל להם יש בחירה והם עשו אותה. מצידי שיעלו לארץ או שישבו בקהילות מבודדות או ואט אוור.

ישראל לא יכולה לקבל כל כך הרבה אזרחים בזמן כה קצר, אבל לא חושב.
נניח, זה לא סותר את זה שלא אכפת לך מהם, אבל זה עוד מרכיב שולי יחסית.

ציטוט
בקשר למסחר, אני אולי מעצבן אתכם, אבל יש לי משהו שאתם צריכים. אז אתם תעשו לי פרצופים חודש-חודשיים, אני יתעצבן חודש חודשיים, אבל כאשר מחיר הדלק יעלה ב10% ויכאב לכם בכיס, אתם תמצאו בלבכם לסלוח לי.
וחוץ מזה אני לא יודע כמה "ירידה באיכות החיים" מרתיעה את האיראנים. הם רוצים גרעין.

1. שטויות, והשאלה אם זה חודש חודשיים או שנה שנתיים. או עשור-2
2. גם אם זה לא ירתיע(יש עוד דרכים להרתיע אתה יודע...), הם הבטיחו לעצמם שהאזרח הקטן יסבול עוד יותר מהמדיניות שלהם. אתה רוצה אותו דבר לאזרח הישראלי, וכל זה לכבוד הלאומי שלך?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מסיבת סיום בגן ערבי בעזה
« להגיב #124 ב- : אוגוסט 06, 2010, 22:28:05 »
בלי כבוד אין לנו כלום, נתחיל בזה. אתה לא חייב להסכים עם זה אבל זה המצב.

כלכלה של מדינה במלחמה תמיד פחות יציבה מאשר בעת של שלום, אבל המשק הישראלי הוא משק חזק והוא יכול לעמוד בזה. אגב הרבה יותר יעיל כלכלית לנהל מלחמה בלי מעצורים מאשר מלחמה עם מעצורים, תשווה את העלות של שיגור טיל כל כך מתקדם שיפגע רק במחבל שיושב במחסן ובכל השאר לא יגע לעומת העלות של ריסוק הבית בארטילקיה של תותחנים.

מה זאת אומרת אם סוריה תחליט לעשות את זה, אז אנחנו צריכים לשבת בפחד מהיום שבו אסד יקבל מחזור ויהיה לו שינוי במצב רוח?
אחרי שנחסל את עזה צורת החשיבה של האויב תהיה כמו שאתה חושב עכשיו, "אם נשמיד את עזה הם ישלחו טילים כימיים!!  :o :o :o"

במקום זה ישמע משהו כזה, "היהודים האלה מג'נונים.... אם נשלח עליהם טילים כימיים רק אללה יודע מה יקרה לנו" זה הרבה עניין פסיכולוגי.

היהודים בחו"ל לא חסרי אונים, ואלה שירגישו כך יוכלו לעלות לארץ.

אילו עוד דרכים יש להרתיע?