כתב נושא: הציונות  (נקרא 3764 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
הציונות
« ב- : מרץ 12, 2007, 18:00:49 »
לפי מה שהבנתי יש פה כמה אנשים שהם נגד הציונות. גם בהילולה ל- ד"ר ברוך גולדשטיין הי"ד היה נוכח אדם עם כיפה ועליה נכתב "לא ציוני".
אני לא מבין! מה זאת הציונות בסך הכל? הציונות היא ישיבה בארץ ציון. אז למה להתנגד לציונות? כשאנשים כמו אחמדינג'אד או שמאלנים כמו יוסי ביילין נגד הציונות את זה אני יכול להבין, אבל למה אנשים שתומכים ברב כהנא זצ"ל הי"ד הם לא ציוניים?
« עריכה אחרונה: מרץ 12, 2007, 22:55:05 על ידי Aaron »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הציונות
« להגיב #1 ב- : מרץ 12, 2007, 18:22:08 »
לא הבנת..ראשי הציונות היו נגד הדתיים והחרידים..מבין?

ביאליק,אוסישקין וכו'..היום המוסג ציוני זה כאילו מישהו שאוהב תמדינה..פטריות..פעם זה היה משהו אחר..
« עריכה אחרונה: מרץ 12, 2007, 18:25:12 על ידי underground »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הציונות
« להגיב #2 ב- : מרץ 12, 2007, 18:48:11 »
בס"ד
או שיותר נכון מי שכינה את עצמו כ-"ציוני" התנהג לא יפה כלפי הציבור הדתי והחרדי שזה מה שקרה באמת.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
הציונות
« להגיב #3 ב- : מרץ 12, 2007, 20:36:33 »
אהרון אני חושב  שהכוונה  של אותו  אדם עם הכיפה
והאלקשי אמר שהוא היה פעיל בתנועה הכהניסטית בקנדה
אז אין מצב  שהוא נגד  הציונות האמיתית
הציונות שהממשלה  מייצגת זה  ציונות שקרית
אין לנו מנהיגים ציוניים בארץ חוץ מברוך מרזל
זה  מה  שעלה לי  בראש כרגע

ציונות זה  לא  לגרש  יהודים מארץ מולדתם

ציונות זה  לא להיות נגד  יהדות

« עריכה אחרונה: מרץ 12, 2007, 20:38:15 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
הציונות
« להגיב #4 ב- : מרץ 12, 2007, 22:04:03 »
טוב תודה, פחות או יותר הבנתי את העיניין.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הציונות
« להגיב #5 ב- : מרץ 12, 2007, 22:20:09 »
לפי מה שהבנתי יש פה כמה אנשים שהם נגד הציונות. גם בהילולה של ד"ר ברוך גולדשטיין הי"ד היה נוכח אדם עם כיפה ועליה נכתב "לא ציוני".
אני לא מבין! מה זאת הציונות בסך הכל? הציונות היא ישיבה בארץ ציון. אז למה להתנגד לציונות? כשאנשים כמו אחמדינג'אד או שמאלנים כמו יוסי ביילין נגד הציונות את זה אני יכול להבין, אבל למה אנשים שתומכים ברב כהנא זצ"ל הי"ד הם לא ציוניים?
ברוך גולדשטיין הי"ד?
האויב הראשון שלי זה אנטי ציוניים ולא מעניין אותי אם הם דתיים או חילוניים הם פשוט פגע לעם היהודי
לא הייתי אומר וימ"ש אבל גם לא הייתי אומר הי"ד
כי זה פשוט לא מגיע לו
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

Aaron

• אורח
הציונות
« להגיב #6 ב- : מרץ 12, 2007, 22:32:45 »
לפי מה שהבנתי יש פה כמה אנשים שהם נגד הציונות. גם בהילולה של ד"ר ברוך גולדשטיין הי"ד היה נוכח אדם עם כיפה ועליה נכתב "לא ציוני".
ברוך גולדשטיין הי"ד?
האויב הראשון שלי זה אנטי ציוניים ולא מעניין אותי אם הם דתיים או חילוניים הם פשוט פגע לעם היהודי
כי זה פשוט לא מגיע לו
אתה צוחק? רצחו אותו עם סכינים וגרזנים, אפשר להגיד ששחטו אותו חיי, זה היה מוות אכזרי ביותר. ד"ר ברוך גולדשטיין הוא גיבור הי"ד!!! זכר צדיק לברכה.

בייקר

• אורח
הציונות
« להגיב #7 ב- : מרץ 12, 2007, 22:36:29 »
החרדים אינם ציונים ויש בניהם אנטיציונים.(נטורי קרתא,סאטמר,חלק מאגודת ישראל וש"ס).
הרב אמנון יצחק מחזיר אנשים בתשובה.בכדי להחזיר אדם בתשובה עליו לשבור את עולם הערכים הקיים שלו.כי אדם ששומר על התנהגותו הקודמת לא יקבל עליו עול תורה ומצוות.ולכן הוא תוקף את הציונות.
אין בעיה להשמיץ או לעשות סרטים על רבנים.
למשל: הרב אמנון יצחק שלא קיבל פסק הלכה של פוסק רב אשכנזי חשוב הוחרם בידי תלמידיו,הוכה והקלטות שלו נשרפו בידי חרדים תומכי אותו הרב.
ברוך מרזל גורש מתנועת כ"ך בידי הרב כהנא זצ"ל(אדמין הפורום שלנו סיפר לי זאת:רק כ"ך).
המחנה הדתי לאומי תלמידי הרב קוק הם ציונים.המזרחי ציונים.
הרב אמנון יצחק היה מקורב לאדיר זיק זצ"ל ולדתיים לאומים וגם לש"ס.
מי שרוצה לחזור בתשובה אפשר להחזירו בתשובה גם שלא יהיה חרדי או אנטיציוני.
אפשר לחזור בתשובה ולהיות דתי-לאומי ולא חרדי.
גם אותי כשניסו להחזיר בתשובה רצו להפוך לחרדי!התוצאה אני חילוני.
נניח שאני רוצה להפריך חלק מדבריו של הרב אמנון יצחק אני פשוט אביא מולו רבנים חרדים אשכנזים,פוסקים ורבנים מהזרם הדתי לאומי.
הרב אמנון יצחק איננו אלוקים ואפשר להתנגד לדבריו.
לגבי הרצל הוא צודק והסרט לא שלו.
למשל אני שאלתי בזמנו שאלות את הרב צבי ענבל ואת הרב נויגרשל והם אמרו לי ששיטותיו של הרב אמנון יצחק ודבריו על גיהנום וכף הקלע לכל חילוני אינם מדויקים.
כלומר מישהו כאן לא מדייק!
אם הרב אמנון יצחק צודק אז הרב נויגרשל טועה ושניהם מחזירים בתשובה.
יש כיום דעה שהציונות החילונית פשטה את הרגל אבל עדיין נותרנו עם ציונות דתית,כיפות סרוגות,הסדר,המזרחי,המתנחלים.
אז מה תטענו שהמתנחלים ביהודה ושומרון כמו נניח נדיה מטר היא נוצרית כי היא ציונית או דתיה לאומית?
האם תטענו שאור לי הכותבת כאן נוצרית כי היא דתיה לאומית?
האם חיים בן פסח חלילה נוצרי כי הוא דתי לאומי?
לכן תזהרו בהסקת מסקנות!
גם דתיים לאומים הם דתים ויהודים ולא רק חרדים מזרחים!

בייקר

• אורח
הציונות
« להגיב #8 ב- : מרץ 12, 2007, 22:40:44 »
לכן צודק אהרון וגם בפירוש המושג:ציונות אהבת ציון והתיישבות בציון.אין ציונות בלי ציון.
חרדי יהודי שיושב בברוקלין ניו יורק ושומר על כל המצוות הוא נחות בעיני ממתנחל חילוני ציוני שיושב באריאל ומקיים את מצוות ישוב ארץ ישראל!
לכן קרא הרב כהנא זצ"ל לכל יהודי לעלות לציון!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הציונות
« להגיב #9 ב- : מרץ 12, 2007, 22:45:03 »
ברוך גולדשטיין הי"ד?
כי זה פשוט לא מגיע לו
אתה צוחק? רצחו אותו עם סכינים וגרזנים, אפשר להגיד ששחטו אותו חיי, זה היה מוות אכזרי ביותר. ד"ר ברוך גולדשטיין הוא גיבור הי"ד!!! זכר צדיק לברכה.
בסדר איך זה מכפה על העובדה שהוא אנטיציוני נמאס לשבת בגלות ולסבול אנטישמיות בגלל זה אני לא מסכים כלל וכלל עם אנטי ציוניים
לאסט אף אם:
יוטיוב:

Aaron

• אורח
הציונות
« להגיב #10 ב- : מרץ 12, 2007, 22:48:45 »
ברוך גולדשטיין הי"ד?
כי זה פשוט לא מגיע לו
בסדר איך זה מכפה על העובדה שהוא אנטיציוני נמאס לשבת בגלות ולסבול אנטישמיות בגלל זה אני לא מסכים כלל וכלל עם אנטי ציוניים
ד"רברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד לא היה אנטי ציוני!! מאיפה לקחת את השטות הזאת? אמרתי שבהילולה לברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד לפני שבוע בערך, היה נוכח אדם שלבש כיפה ועליה נכתב "לא ציוני".
ברוך גולדשטיין היה ועוד איך ציוני, הוא היה דתי לאומי אין יותר ציוני ממנו.
« עריכה אחרונה: מרץ 12, 2007, 22:55:56 על ידי Aaron »

בייקר

• אורח
הציונות
« להגיב #11 ב- : מרץ 12, 2007, 22:52:50 »
מקור הבלבול כי הרב אמנון יצחק יהפוך את החוזרים בתשובה שלו לחרדים שילמדו בישיבות כמו של ש"ס ואז אפילו אם הם ימנים בסוף הרב עובדיה יוסף יפסוק שבעד שלום מחזירים שטחים ונקבל שמאלנים.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
הציונות
« להגיב #12 ב- : מרץ 12, 2007, 22:53:34 »
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.......................................................... :-[ :-[ :-[
סליחה תכתוב ברור וגם אני לא זוכר מישהו אמר לי שהוא אנטי ציוני ודברים כאלה אחד מפגר לא משנה עכשיו
לאסט אף אם:
יוטיוב:

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
הציונות
« להגיב #13 ב- : מרץ 13, 2007, 15:10:27 »
מקור הבלבול כי הרב אמנון יצחק יהפוך את החוזרים בתשובה שלו לחרדים שילמדו בישיבות כמו של ש"ס ואז אפילו אם הם ימנים בסוף הרב עובדיה יוסף יפסוק שבעד שלום מחזירים שטחים ונקבל שמאלנים.
בס"ד
אל תמהר לקפוץ למסקנות.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i