סקר

סקר: האם צריך לזרוק נאצים לתאי גזים, לאנוס ולתת לכלבים לאכול אותם?

כן
7 (30.4%)
רון, למה אתה מתון מדי?
13 (56.5%)
לא, זה לא אנושי
3 (13%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: האם צריך לזרוק נאצים לתאי גזים, לאנוס ולתת לכלבים להאכיל אותם?  (נקרא 31634 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הרב ענה כפי ידיעתו וכפי סמכותו קשה לך לקבל את האמת כפי שהיא ובניגוד לאג'נדה שלך כבר הצגתי שני רבנים נטולי תפיסות קדומות נטו וללא כיוון בשאלה לתשובה.

אני אמרתי שצריך לשאול רבנים ללא אג'נדה בעליל וללא כוונה ישירה לתשובה המתבקשת אותה אתה כמעט יודע מראש, ותוך כדי ניווט לתשובת הרב- ממש משחק עלוב.

לא, פשוט יש דעות שונות, שאלת 2 רבנים מהר הרבנים בארץ, כשלי יש שאלה אני פונה לרב קרויזר (כמו שאמרתי מלכתחילה), שאלת אחרים, אני מעוניין לשאול את הרב שלי, אילא ליקא.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
לא, פשוט יש דעות שונות, שאלת 2 רבנים מהר הרבנים בארץ, כשלי יש שאלה אני פונה לרב קרויזר (כמו שאמרתי מלכתחילה), שאלת אחרים, אני מעוניין לשאול את הרב שלי, אילא ליקא.
מעניין מאוד  :old_huh: :old_undecided:
בכל אופן אל תשכח לכוון בשאלתך את התשובה כבר ולא לשאול את השאלה למעשה כפי שהוצגה בתחילת האשכול, ועוד דבר הרבנים ששאלתי הם באקראיות הרב שלי לא קיים וירטואלית, ואגב שאלתי עוד רב מאתר ישיבה ויתכן מחר תתקבל תשובה.
כמה קל ללכת לרב שכנראה את התשובה אתה כבר יודע מראש (לא כמוני).
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מעניין מאוד  :old_huh: :old_undecided:
בכל אופן אל תשכח לכוון בשאלתך את התשובה כבר ולא לשאול את השאלה למעשה כפי שהוצגה בתחילת האשכול, ועוד דבר הרבנים ששאלתי הם באקראיות הרב שלי לא קיים וירטואלית, ואגב שאלתי עוד רב מאתר ישיבה ויתכן מחר תתקבל תשובה.
כמה קל ללכת לרב שכנראה את התשובה אתה כבר יודע מראש (לא כמוני).

מאיפה לך מה אני יודע ומה אני לא יודע?
אולי הוא בכלל יגיד שמותר לענות רק את החלק התחתון?
או אולי בכלל את החלק העליון?
או אולי בכלל רק את האוזניים שלא ישמע אותנו צוחקים?

כשיש לי שאלה (כל שאלה) אני הולך לרב שלי, ומקבל את מה שהוא אומר לי גם אם זה לא "נוח" לי, מכיר את הפרוצדורה?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

כשהוציאו את אייכמן יש''ו להורג, שרפו את גופתו ופיזרו את האפר בים. זה לא כבוד המת. זה זילזול בגופתו והשמדת גופתו. אף רב לא התנגד או אמר "למה לא מכבדים את המת?"

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מאיפה לך מה אני יודע ומה אני לא יודע?
מעניין מאוד הרב העל דעות פוליטיות וככל הנראה אתה מקושר חזק לדעותיו,אין ספק שתשובתו תיהיה ברורה ותואמת לאג'נדה שלך.

ציטוט
אולי הוא בכלל יגיד שמותר לענות רק את החלק התחתון?
:::D

ציטוט
או אולי בכלל את החלק העליון?
זה היה חזק כבר הגענו לקטע של הבדיחות?! 8)

ציטוט
או אולי בכלל רק את האוזניים שלא ישמע אותנו צוחקים?
אשכול מה שבראש זה כאן http://hayamin.org/forum/index.php/board,29.0.html

ציטוט
כשיש לי שאלה (כל שאלה) אני הולך לרב שלי, ומקבל את מה שהוא אומר לי גם אם זה לא "נוח" לי, מכיר את הפרוצדורה?

משחק מכור

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא צריך לאבד עשתונות,
נאצים צריך לתלות, חבל התליה, שלא ימותו מוות טבעי משיבה טובה.
לא צריך להשתמש בהשד יודע איזה מעשים, לא צריך להגזים, תליה משודרת, פומבית כמו זה שעשו לצדאם חסיין, יעביר את המסר, תליית אייכמן העבירה את המסר היטב.
אם רוצים לעשות דוגמא מיוחדת מנאצי אחד, זה בסדר, רצוי כמה שיותר בכיר ואותו פשוט להעביר מסכת ייסורים של הדבקה בוירוס כלשהו או כל נשק לוחמה ביולוגית כלשהו, ולזרוק אותו בתנאי בידוד מעופשים באיזה תא של מטר על מטר עד שיתפגר ולהעלות את זה לאינטרנט עם מצלמות מסביב לשעון כמו כל אותם תוכניות ריאלטי.
זה מסר!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

כשהוציאו את אייכמן יש''ו להורג, שרפו את גופתו ופיזרו את האפר בים. זה לא כבוד המת. זה זילזול בגופתו והשמדת גופתו. אף רב לא התנגד או אמר "למה לא מכבדים את המת?"
זה היה בשיא של מדינת ישראל ועוד כשהמכה יחסית הייתה טריה וברדיפה אחר הנאצים בהשמדתם זה היה בתמונת מצב אחרת בעליל,וכנראה שזה אומר משהו.
אני מבטיח לך שלג'ון דימניוק במקרה שהיה נגזר עליו דין מוות לא היה מתחולל כך.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא צריך לאבד עשתונות,
נאצים צריך לתלות, חבל התליה, שלא ימותו מוות טבעי משיבה טובה.
לא צריך להשתמש בהשד יודע איזה מעשים, לא צריך להגזים, תליה משודרת, פומבית כמו זה שעשו לצדאם חסיין, יעביר את המסר, תליית אייכמן העבירה את המסר היטב.
אם רוצים לעשות דוגמא מיוחדת מנאצי אחד, זה בסדר, רצוי כמה שיותר בכיר ואותו פשוט להעביר מסכת ייסורים של הדבקה בוירוס כלשהו או כל נשק לוחמה ביולוגית כלשהו, ולזרוק אותו בתנאי בידוד מעופשים באיזה תא של מטר על מטר עד שיתפגר ולהעלות את זה לאינטרנט עם מצלמות מסביב לשעון כמו כל אותם תוכניות ריאלטי.
זה מסר!
אני חייב לציין שזה כבר נשמע בהרבה יותר טוב ופחות סדיסטי מאשר לאנוס לבתר להאכיל- לגבי הגופה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני חייב לציין שזה כבר נשמע בהרבה יותר טוב ופחות סדיסטי מאשר לאנוס לבתר להאכיל- לגבי הגופה.

לגבי הגופות, מה שעשו עם אייכמן זה גם דוגמא טובה, שורפים את הגופה ומפזרים את האפר במים בינ"ל, זה מה שעשתה מדינת ישראל עם גופת אייכמן ואין שום סיבה שלא לאמץ את זה לגבי אחרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה היה בשיא של מדינת ישראל ועוד כשהמכה יחסית הייתה טריה וברדיפה אחר הנאצים בהשמדתם זה היה בתמונת מצב אחרת בעליל,וכנראה שזה אומר משהו.
אני מבטיח לך שלג'ון דימניוק במקרה שהיה נגזר עליו דין מוות לא היה מתחולל כך.

בס''ד

אם זה היה מותר לעשות אז, ז''א שזה מותר הילכתית.

אני מאמין שהרב דב ליאור שליט''א אמר מה שהוא אמר כי הוא רצה לתרץ את הצורך לכבד את גופתו של "מחבל" יהודי. אז הוא אמר שאפילו מכבדים את חללי אוייבינו. אני מסופק שהרב היה אומר שעלינו לכבד את גופות נאצים שרצחו שישה מיליון יהודים הי''ד.

אלמ, אני לא מבין משהו. אתה באמת מודאג על כבוד נאצים שמתו? אתה מזכיר את דימניוק שרצח אלפי יהודים. היית מכבד אותו אחרי מותו? אני מקווה שלא! כי בעיניי זה זילזול כלפי הקורבנות היהודים שלו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

אם זה היה מותר לעשות אז, ז''א שזה מותר הילכתית.

אני מאמין שהרב דב ליאור שליט''א אמר מה שהוא אמר כי הוא רצה לתרץ את הצורך לכבד את גופתו של "מחבל" יהודי. אז הוא אמר שאפילו מכבדים את חללי אוייבינו. אני מסופק שהרב היה אומר שעלינו לכבד את גופות נאצים שרצחו שישה מיליון יהודים הי''ד.

אלמ, אני לא מבין משהו. אתה באמת מודאג על כבוד נאצים שמתו? אתה מזכיר את דימניוק שרצח אלפי יהודים. אתה הייתי מכבד אותו אחרי שהוא מת? אני מקווה שלא! כי בעיניי זה זילזול כלפי הקורבנות היהודים שלו.
זה לא העניין כלל קודם כל הדיון לאורכו עסק בכלל אוייבי ישראל ואני בסכ"הרציתי לנדף את הסדיסטיות הנוראית שעלתה מפתיחת האשכול ולא כעניין התרעתי בלבד אלא כבוד יהודי,השפלה,רמיסת האוייב עד כדי אונס האכלה ע"י כלבים ביתור וכו' שזה דבר בלתי אנושי בעליל ראוי לציין שאין לי טיפה חמלה על הנאצים יש"ו ומצידי שמותם יהיה לאט בסבל ויסורים כבדים אך מה יועיל מהתעללות בגופה חוץ מעניין התרעתי בלבד שלא נהוג לביצוע באופן שגרתי,וכבר הדגשתי שאת מלא היסורים הוא יקבל בעולם הבא.

והרב דב ליאור וכן הרב מוצפי אכן התכוונו למה שהם אמרו כי לא היה צורך להוסיף זאת כדי להבין את העניין חד וחלק ולא במקרה הדגיש זאת הרב ליאור.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה לא העניין כלל קודם כל הדיון לאורכו עסק בכלל אוייבי ישראל ואני בסכ"הרציתי לנדף את הסדיסטיות הנוראית שעלתה מפתיחת האשכול ולא כעניין התרעתי בלבד אלא כבוד יהודי,השפלה,רמיסת האוייב עד כדי אונס האכלה ע"י כלבים ביתור וכו' שזה דבר בלתי אנושי בעליל ראוי לציין שאין לי טיפה חמלה על הנאצים יש"ו ומצידי שמותם יהיה לאט בסבל ויסורים כבדים אך מה יועיל מהתעללות בגופה חוץ מעניין התרעתי בלבד שלא נהוג לביצוע באופן שגרתי,וכבר הדגשתי שאת מלא היסורים הוא יקבל בעולם הבא.

והרב דב ליאור וכן הרב מוצפי אכן התכוונו למה שהם אמרו כי לא היה צורך להוסיף זאת כדי להבין את העניין חד וחלק ולא במקרה הדגיש זאת הרב ליאור.

בס''ד

אלמ, רון לא הציע ברצינות לאנוס נאצים - ברור שיהודים לא אונסים. לא כי איכפת לנו על הנאצים אלא כי זה רע לנשמות של היהודים. האשכול הזה היה בדיחה בעיקר אבל גם היה ביטוי לשנאה בריאה לנאצים.

בכל מקרה, זה הפך לדיון מעניין.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

אלמ, רון לא הציע ברצינות לאנוס נאצים - ברור שיהודים לא אונסים. לא כי איכפת לנו על הנאצים אלא כי זה רע לנשמות של היהודים. האשכול הזה היה בדיחה בעיקר אבל גם היה ביטוי לשנאה בריאה לנאצים.

אני דיברתי על כך שמצידו צריך להתעלל בגופה(כמו האיסלאם) וזה כולל המון דברים מאונס ע"י חיות ביתור האכלה של הגופה וכו'
בכל אופן אני לא חושב שזה אנושי לעשות דברים כאלה ואני לא רואה טעם לעשות זאת.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יש לי טיעון "אמפירי" עוד יותר: יש קורלציה חזקה בין הנטייה של תרבויות שמרחמות על גופות וחיי האויב לבין נטייתן לזלזל בחיי בני עמן.
יש רק תרבות אחת ויחידה כזאת לכן אי אפשר להסיק מסקנות ממקרה בודד.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מעניין מאוד הרב העל דעות פוליטיות וככל הנראה אתה מקושר חזק לדעותיו,אין ספק שתשובתו תיהיה ברורה ותואמת לאג'נדה שלך.
 :::D
זה היה חזק כבר הגענו לקטע של הבדיחות?! 8)
אשכול מה שבראש זה כאן http://hayamin.org/forum/index.php/board,29.0.html

משחק מכור

ספקולציה ולא יותר מזה, אבל אני לא חייב לך הוכחות

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לאנוס זה היינו הך בכלל הדברים בהתעללות בגופה ואף פחות גרוע מביתור.
אגב שאלתי עוד רבנים מאתר ישיבה ונחכה לתשובה.
הרבנים שאני שואל הם רבנים נייטרלים ללא עמדות ואג'נדה בעליל, אני מחפש את האמת כפי שהיא מובאת ללא טיוח.

טוב קרא לזה איך שבא לך..רבים נייטרלים..מאתר ישיבה באמת מומלץ השות!.אגב אם הכנסתה לשאלה את המילה לאנוס אני לא מצפה שתהיה תשובה של בעד..

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לגבי הגופות, מה שעשו עם אייכמן זה גם דוגמא טובה, שורפים את הגופה ומפזרים את האפר במים בינ"ל, זה מה שעשתה מדינת ישראל עם גופת אייכמן ואין שום סיבה שלא לאמץ את זה לגבי אחרים.
ומה עם כבוד המת?!..אלמ תפסיק להתפס על הפרט של האונס ולהשתמש בו כנגד..ברור שלא היה נעשה כזה דבר אנחנו לא בעד כאלה דברים לא אנושיים..אבל שריפת הגופה של אוייבי ישראל שפגעו שדדו עינו ביזו רצחו ואנסו וכו'

הדיון יותר אם מותר להתעלל בגופה (למשל של נאצי) ..לאנוס היה יותר בשביל להראות את החומרה אבל לא באמת קיימת מציאות של לאנוס ואני מאמין שהרוב יתנגדו בניגוד לשריפת הגופה (כמו לאייכמן ימח שמו) וכדומה שזה שכרם של אותם המפלצות!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טוב קרא לזה איך שבא לך..רבים נייטרלים..מאתר ישיבה באמת מומלץ השות!.אגב אם הכנסתה לשאלה את המילה לאנוס אני לא מצפה שתהיה תשובה של בעד..
זה נכון האינטרפרטציה הראשונית העולה מן השאלה הזאת(ואין בהכרח חשיבות ל"לאנוס") היא שלילית,אני לא יודע אם הבנת את המסר על אף ששהצגתי לך תשובות של שני רבנים לבינתיים?!
אך לא חשוב אם תקבל או לא האמת היא אובייקטיבית ואולי כשתצפה פחות ב'סנאף' אתה תבין.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

O0

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה נכון האינטרפרטציה הראשונית העולה מן השאלה הזאת(ואין בהכרח חשיבות ל"לאנוס") היא שלילית,אני לא יודע אם הבנת את המסר על אף ששהצגתי לך תשובות של שני רבנים לבינתיים?!
אך לא חשוב אם תקבל או לא האמת היא אובייקטיבית ואולי כשתצפה פחות ב'סנאף' אתה תבין.

לא שמתי לב שהעלתה את ההועות של תשובת הרבנים..
סנאף???.אני בטוח שגם שריפת אייכמן זה מה שזה!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ומה עם כבוד המת?!..אלמ תפסיק להתפס על הפרט של האונס ולהשתמש בו כנגד..ברור שלא היה נעשה כזה דבר אנחנו לא בעד כאלה דברים לא אנושיים..אבל שריפת הגופה של אוייבי ישראל שפגעו שדדו עינו ביזו רצחו ואנסו וכו'

הדיון יותר אם מותר להתעלל בגופה (למשל של נאצי) ..לאנוס היה יותר בשביל להראות את החומרה אבל לא באמת קיימת מציאות של לאנוס ואני מאמין שהרוב יתנגדו בניגוד לשריפת הגופה (כמו לאייכמן ימח שמו) וכדומה שזה שכרם של אותם המפלצות!
כנראה שפיספסת כמה חלקים\הודעות (שלי) בדיון.
אני טענתי מתי שזה בא להתריע בלבד יש לך חשיבות וגם לא באופן שגרתי.
ולאנוס לבתר לשרוף זה הכל היינו הך אל תקטין בזאת.
הרבנים שענו לי ענו מידיעתם בדבר ואם היה צורך להוסיף או להעיר משהו הם היו אומרים.
כנראה שבשבילך צריך מחלקה של רבנים כדי שתבין.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא שמתי לב שהעלתה את ההועות של תשובת הרבנים..
סנאף???.אני בטוח שגם שריפת אייכמן זה מה שזה!
אבל אין ספק שצפית יתר על המידה בסרטים לבנים וזה השפיע על התת מודע שלך או על מערכת הקרדיולוגיה שלך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אבל אין ספק שצפית יתר על המידה בסרטים לבנים וזה השפיע על התת מודע שלך או על מערכת הקרדיולוגיה שלך.

אם אתה מתעצבן סימן שהטיעונים שלך גרועים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם אתה מתעצבן סימן שהטיעונים שלך גרועים.
חחח אני מתעצבן :::D בינתיים אני רק משתעשע  8)
תשובות הרבנים הם לא בהכרח 'טיעון' שלי.
ותשאיר את התגובה למתן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חחח אני מתעצבן :::D בינתיים אני רק משתעשע  8)
תשובות הרבנים הם לא בהכרח 'טיעון' שלי.
ותשאיר את התגובה למתן.

זה שהגבת באותו טון רק מוכיח את זה.
כרגע לא עשית מה שמתן ביקש ממך כבדרך אגב, המשחק הולך בשני הצדדים.