כתב נושא: לחיים בן פסח, israelipatriot וכל אלה שחושבים שאני מכחיש שואה  (נקרא 25567 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אבו מאזן אינו מכחיש שואה כמו שערפאת לא היה טרוריסט. אם אבו מאזן היה מכחיש שואה, ואם קודמו ערפאת היה טרוריסט, ישראל לא הייתה מוכנה לשבת איתם על שולחן המו"מ.

ערפאת היה טרוריסט,
ואבו מאזן הוא מכחיש שואה.

ההסקות הלוגיות שלך, ממש ילדותיות עם כל הכבוד.
תיכף תאמר שהאפריקנים שמגיעים לישראל הם יהודים, שכן אחרת ישראל לא הייתה מאפשרת להם להכנס לתחומה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ערפאת היה טרוריסט,
ואבו מאזן הוא מכחיש שואה.

ההסקות הלוגיות שלך, ממש ילדותיות עם כל הכבוד.
תיכף תאמר שהאפריקנים שמגיעים לישראל הם יהודים, שכן אחרת ישראל לא הייתה מאפשרת להם להכנס לתחומה.

האמת היא שאני מסכים איתך שהם לא באמת יהודים. גם כל יוצאי אתיופיה בישראל, אני לא חושב שהם באמת יהודים. אין ולא היה יהודי אחד באתיופיה. אין דבר כזה יהודי נגרואיד.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
האמת היא שאני מסכים איתך שהם לא באמת יהודים. גם כל יוצאי אתיופיה בישראל, אני לא חושב שהם באמת יהודים. אין ולא היה יהודי אחד באתיופיה. אין דבר כזה יהודי נגרואיד.
אולי אני צריך להגיד את מה שכתבת עכשיו ליוצאי אתיופיה שמתגוררים בשכונה שבה אני גר ושמתפללים כל יום 3 תפילות בבית הכנסת שלהם קרוב לבית שלי.
מעניין מה תהיה התגובה שלהם.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אולי אני צריך להגיד את מה שכתבת עכשיו ליוצאי אתיופיה שמתגוררים בשכונה שבה אני גר ושמתפללים כל יום 3 תפילות בבית הכנסת שלהם קרוב לבית שלי.
מעניין מה תהיה התגובה שלהם.

האתיופים שמתגוררים בשכונה שבה אתה גר יכולים ל-#$^%$^&^#$. בסך הכל אלה כושים פאגאנים שמתישהו עברו תהליך של גיור. אני לא חושב שהם באמת יהודים, אבל אין לי בעיה שהם באים לפה. לפחות הם בניגוד ליוצאי חבר המדינות לא עושים בעיות.  
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2010, 21:52:27 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.

יסלח לי השם על אמירותיי  אבל אפילו ערבי הוא יותר יהודי ממך!
תומך באבו מאזן ימח שמו וערפת שישרפו שניהם בגיהנום וגם אתה בדרך לשם ביום דינך...!

אני מאחל לך דבר אחד שערבי ביום מן הימים יעשה לך מה שהיטלר ימח שמו עשה ל 6 מיליון יהודים הי"ד ...!
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2010, 21:53:59 על ידי F-C-B-J »
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אבו מאזן אינו מכחיש שואה כמו שערפאת לא היה טרוריסט. אם אבו מאזן היה מכחיש שואה, ואם קודמו ערפאת היה טרוריסט, ישראל לא הייתה מוכנה לשבת איתם על שולחן המו"מ.
תתעורר ידידי, שאול מופז רוצה לשבת גם עם החמאס, תאמין לי שהעובדה שמחמוד עבאס הוא מכחיש שואה ממש לא עומד בראש סדר העדיפויות של הממשלות שלנו, לפחות מאז אוסלו.

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
יסלח לי השם על אמירותיי  אבל אפילו ערבי הוא יותר יהודי ממך!
תומך באבו מאזן ימח שמו וערפת שישרפו שניהם בגיהנום וגם אתה בדרך לשם ביום דינך...!

אני מאחל לך דבר אחד שערבי ביום מן הימים יעשה מה שהיטלר ימח שמו עשה ל 6 מיליון יהודים הי"ד ...!

אני מחזק אותך , ויותר מזה .

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
האתיופים שמתגוררים בשכונה שבה אתה גר יכולים 534Y^%$&#^$2. בסך הכל אלה כושים פאגאנים שמתישהו עברו תהליך של גיור. אני לא חושב שהם באמת יהודים, אבל אין לי בעיה שהם באים לפה. לפחות הם בניגוד ליוצאי חבר המדינות לא עושים בעיות. 
הרגלי סטיות המין שלך אינם מענייני הפורום, מגדולי הרבנים הכריזו שיהדות אתיופיה היא אוטנטית (הכוונה לקהילת "ביתא ישראל") וקהילת הפלאשמורה עוברים הליך גיור מלא לחומרה.
אז כך את הרגלי המין שלך ואת תפיסות הגזענות שלך ועוף מפה לברלין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הרגלי סטיות המין שלך אינם מענייני הפורום, מגדולי הרבנים הכריזו שיהדות אתיופיה היא אוטנטית (הכוונה לקהילת "ביתא ישראל") וקהילת הפלאשמורה עוברים הליך גיור מלא לחומרה.
אז כך את הרגלי המין שלך ואת תפיסות הגזענות שלך ועוף מפה לברלין.

האמת היא שהייתי בברלין לפני כשלוש שנים ומאוד מאוד נהניתי שם, ממליץ בחום גם לכם לנסוע לבקר שם.
אמנם אמרתי על האתיופים האלה משהו בוטה אבל לא אמרתי שום דבר שיש בו סטיות מינית אז בבקשה אל תוציא עליי דיבה כמו שכבר עשית לי יותר מפעם אחת.
להגיד על מישהו שהוא לא יהודי זאת לא גזענות. זאת לא בושה לא להיות יהודי.
למה הפלאשמורה צריכים לעבור גיור? חשבתי שהם נולדו יהודים.
דרך אגב גם גדולי הרבנים האלה שאתה מדבר עליהם גם הם יכולים להיכנס לי אתה-יודע-לאן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האמת היא שהייתי בברלין לפני כשלוש שנים ומאוד מאוד נהניתי שם, ממליץ בחום גם לכם לנסוע לבקר שם.
אמנם אמרתי על האתיופים האלה משהו בוטה אבל לא אמרתי שום דבר שיש בו סטיות מינית אז בבקשה אל תוציא עליי דיבה כמו שכבר עשית לי יותר מפעם אחת.
דרך אגב גם גדולי הרבנים האלה שאתה מדבר עליהם גם הם יכולים להיכנס לי אתה-יודע-לאן.

כה אמר יוזף גבלס.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כה אמר יוזף גבלס.

תגיד רון, למה כשכתבתי על האתיופים שהם כושים פאגאנים, אתה הדגשת את ה"כושים פאגאנים"?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תגיד רון, למה כשכתבתי על האתיופים שהם כושים פאגאנים, אתה הדגשת את ה"כושים פאגאנים"?

מה אתה לוקח? אגב, אפילו לפי מאמיני ההמצאה שנקראת "גזע", היהודים האתיופים אינם נגרואידים (לא שזה משנה, היהדות היא דבר יותר רוחני מאשר גשמי).

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יוצאי אתיופיה הם בטוח יותר יהודים ממך.
עד עכשיו לא הייתי כל כך בטוח, אבל עכשיו אני לא פוסל את האפשרות שאחד מהוריך (אולי שניהם) הוא לא יהודי.
אתה כנראה מאלה שכל שנה ב-25 בדצמבר חוגג את הולדת ה"משיח", מקשט עץ אשוח, מתחפש לסנטה קלאוס, ושר בלהט jingle bells.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יוצאי אתיופיה הם בטוח יותר יהודים ממך.
עד עכשיו לא הייתי כל כך בטוח, אבל עכשיו אני לא פוסל את האפשרות שאחד מהוריך (אולי שניהם) הוא לא יהודי.
אתה כנראה מאלה שכל שנה ב-25 בדצמבר חוגג את הולדת ה"משיח", מקשט עץ אשוח, מתחפש לסנטה קלאוס, ושר בלהט jingle bells.

נכון! איך ניחשת?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה אתה לוקח? אגב, אפילו לפי מאמיני ההמצאה שנקראת "גזע", היהודים האתיופים אינם נגרואידים (לא שזה משנה, היהדות היא דבר יותר רוחני מאשר גשמי).

אתה מבין ברוחניות כמו שאני מבין ברפואת שיניים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אז תחזור לברלין ותשאר שם עם כרטיס בכיוון אחד בלבד, גוד ביי!
ולגבי הכניסות לישבנך, שוב, תשאיר את זה למתרוממי ברלין בבקשה ועד למבצע T4 הבא בחוצות הטיירגארטן...אסטאלביסטה בייבי.
הפלאשמורה צריכים לעבור גיור לחומרא כי חלקם יהודים שהתנצרו במהלך הזמן וחלק התבוללו ולא ניתן לדעת מיהו מי לכן באופן גורף מגיירים אותם לאחר כל התהליך הרלוונטי.
ולידיעתך, אני זה שהדגשתי את ה"כושים פאגאנים" ולא רון, כי להדגיש ולחשוף את גזענותך השפלה מבית היוצר של הוויינר שניצל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אז תחזור לברלין ותשאר שם עם כרטיס בכיוון אחד בלבד, גוד ביי!
ולגבי הכניסות לישבנך, שוב, תשאיר את זה למתרוממי ברלין בבקשה ועד למבצע T4 הבא בחוצות הטיירגארטן...אסטאלביסטה בייבי.
הפלאשמורה צריכים לעבור גיור לחומרא כי חלקם יהודים שהתנצרו במהלך הזמן וחלק התבוללו ולא ניתן לדעת מיהו מי לכן באופן גורף מגיירים אותם לאחר כל התהליך הרלוונטי.
ולידיעתך, אני זה שהדגשתי את ה"כושים פאגאנים" ולא רון, כי להדגיש ולחשוף את גזענותך השפלה מבית היוצר של הוויינר שניצל.

אז אי אפשר להיות סגורים ב-100% שהפלשמורה הם באמת יהודים. וזה לא בושה להיות כושי פאגאני כמו שזה לא בושה להיות יהודי שומר מצוות, נכון?

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
לטובת כולם, סתום ת'פה עשה טובה.

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לטובת כולם, סתום ת'פה עשה טובה.

אני או נץ?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הונלוהוהו תפסיק להסית, אתה שונא את עם ישראל וזה ברור כשמש, לפחות תהיה אמין ואל תהפוך את דעותייך להיסטוריה שבאמת הייתה, 6 מיליון יהודים זה ידוע ובדוק לפי מחקרים, בדיקות ורשימות, היו עוד כ  4 מיליון (אף 5, כי ההערכה הייתה של 11 מיליון יהודים ש"נעדרו" והשם יקום דמם)שממש אין להם זכר וכל המשפחות שהיו ב4 מיליון לא נותר מהם אפילו אדם אחד, אנשים, אלו אנשים שנקברו בערמות, שנטבחו בפוגרומים ברחבי גרמניה הנאצית ובשטחים שהיא כבשה ושגרמניה חופשי העלימה, וגם הפופ הוריד עין מהשואה הזאת ועד עכשו לא שמעתי אף אפיפיור שמצטער בכלל על השואה שעשו לנו היהודים,
גם קהילת "ביתא ישראל"(אגב הבנתי שהם הקימו ממלכה חזקה) עברה במידה מסויימת תהליך התבוללות וניצור בכח, עד היום יש לפחות מיליון אם לא יותר והרבה יותר יהודים, שיודעים שהם יהודים, שבעצם הם מוסלמים או נוצרים, שפשוט השטיפת מוח לא נותנתלחזור לשורשים, יש קהילות בדרום אמריקה למשל, שמגן דוד זה הסמל שלהם! כלומר אבותייהם היו יהודים,

תעשה לי כמה זה ניצור +איסלום+ פוגרומים+שואה +אינקוויזיציות+ מוות על קידוש השם ותקבל שזה = 1900 שנות גלות,
עכשו עוד תרגיל שיהיה לך קצת קשה:
1900 שנות גלות+ זכות אבות + אוייב שרוצה את הקרקע שלנו ועדיין תקבל שזאת הקרקע שלנו לנצח ושיש לנו את זכות אבותינו, ושיש לנו אוייב שרוצה את מותנו,

עכשו, אתם השמאלנים מתיימרים להיות "אינטיליגנטים"  אז.............

למה אתם לא רואים את ההגיון פה?

כי לא הצלחתי להבין אף מילה שלך ואיזה מסר אתה מנסה להעביר.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הונלוהו מעצם התעסקותך במספר הנרצחים/מעונים/נטבחים בשואה עולה ריח של עובש מחשבתי וחבל אתה נשמע אדם מאוד חכם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אז אי אפשר להיות סגורים ב-100% שהפלשמורה הם באמת יהודים. וזה לא בושה להיות כושי פאגאני כמו שזה לא בושה להיות יהודי שומר מצוות, נכון?
נכון ולכן הם עוברים גיור לחומרא והאמירה "כושי" היא מילת גנאי, אז תפסיק עם זה, גזען עלוב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נכון ולכן הם עוברים גיור לחומרא והאמירה "כושי" היא מילת גנאי, אז תפסיק עם זה, גזען עלוב.

"כושי" זאת מילה המופיעה בתנ"ך ("היהפוך כושי עורו"). אתה כיהודי שומר מצוות צריך לדעת את זה יותר טוב ממני. ואני לא גזען הרי אמרתי שאין לי בעיה עם זה שהאתיופים באים לפה. וגם אם הייתי גזען, זאת בושה להיות גזען? כמו שמותר לי לאהוב כושים, מותר לי גם לשנוא אותם. אז בבקשה אל תבוא לחנך אותי כי אתה לא אמא שלי.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
"כושי" זאת מילה המופיעה בתנ"ך ("היהפוך כושי עורו"). אתה כיהודי שומר מצוות צריך לדעת את זה יותר טוב ממני. ואני לא גזען הרי אמרתי שאין לי בעיה עם זה שהאתיופים באים לפה. וגם אם הייתי גזען, זאת בושה להיות גזען? כמו שמותר לי לאהוב כושים, מותר לי גם לשנוא אותם. אז בבקשה אל תבוא לחנך אותי כי אתה לא אמא שלי.
אבל העניין פה זה הצביעות שלך כי אתה אחרי זה ברוב חוצפתך מעז לכנות אותנו "גזענים" בגלל שאנחנו נגד ערבים! מה שכאמור הוא שקר מכיוון שאין לנו בעיה עם ערבי באשר הוא ערבי! יש לנו בעיה עם אויב ולכן אנחנו שונאים את הערבים,ואילו אתה אומר שיש לך בעיה עם אתיופים למרות שאין לך שום סיבה לשנוא אותם בגלל שהם לא עשו לך כלום ולכן זוהי גזענות אם תרצה ואם לא.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ילדים אתם מזהים את הדמיון?