כתב נושא: לחיים בן פסח, israelipatriot וכל אלה שחושבים שאני מכחיש שואה  (נקרא 25585 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ברוח משפט החתימה שלו ("אל תתווכח עם ילדים קטנים כי אחרת אנשים לא יידעו להבדיל ביניכם"), אני מכוון את המשפט הבא שלי לכל חברי הפורום:
                             אל תתווכחו עם מטומטם כי אחרת אנשים לא יידעו להבדיל ביניכם

חייב להסכים, יצאתי מטומטם שעניתי לו עכשיו

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ההבדל הפשוט בין אמת ושקר, אתה טוען שיהודים הם שחצנים מעצם היותם יהודים, אתה מדביק תכונה על עם שלם שלא קשורה לא לתרבות ולא למהות שלו > כלומר משמיץ > כלומר יש מטען רגשי שגורם לך להשמיץ. אם אתה טוען שזה בגלל שאנחנו עם נבחר ועניו > אז אתה משמיץ את הבסיס של הרעיון היהודי > שונא את הרעיון היהודי > שונא את היהדות > אנטישמי.

יכול להיות שחבר שלך שחצן אבל אולי אתה חבר שלו בגלל שאין לך חברים אחרים. אני בטוח שעמוק בפנים אתה לא סובל אותו אם שחצנות היא תכונה שכל כך מפריעה לך.

ניתוח כל כך מעורר גיחוך שאין בכוונתי אפילו להגיב עליו. אבל נו טוב, לא הייתי מצפה למשהו אחר מאיזה תלמיד תיכון עם חלב על השפתיים.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ניתוח כל כך מעורר גיחוך שאין בכוונתי אפילו להגיב עליו. אבל נו טוב, לא הייתי מצפה למשהו אחר מאיזה תלמיד תיכון עם חלב על השפתיים.

החלב של השמנה שאתה קורא לה אמא שגרה ביפתח 18 עדיין לא ירד לי מהשפתיים אתה צודק

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זה שאוניברסיטת בר אילן (לפי מה שהבנתי אתה סטודנט שם) מייצאת ימנים פאנאטים בשפע זה ידוע לי. אני זוכר את דבריו של פרופ' הלל "זה עם השפיץ" וייס. אבל בוא בבקשה תגיד לי מה הן אותן סיבות אחרות שבגללן אני נחשב לבוגד?
נכון, אני סטודנט בבר אילן, בר אילן לא מייצאת שום דבר, ומה זה בדיוק "ימין פנאטי" לדידך?
כל מילה ומילה שאתה מוציא מהפה רק מקדמת את האימג' שלך כבוגד, אני לא צריך לפרט, אתה עושה את זה לבד יפה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
החלב של השמנה שאתה קורא לה אמא שגרה ביפתח 18 עדיין לא ירד לי מהשפתיים אתה צודק

כבר דיברנו על זה אני מציע שתשמור על הפה שלך כי אתה משתין על כללי הפורום בקשת. וזה שאתה יודע שאני גר ברחוב יפתח 18 ברמת השרון זה לא מפחיד אותי, על אחת כמה וכמה כי בעוד חודשיים אני עובר דירה (עכשיו בטח תגיד שאני עובר דירה לעזה).

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נכון, אני סטודנט בבר אילן, בר אילן לא מייצאת שום דבר, ומה זה בדיוק "ימין פנאטי" לדידך?
כל מילה ומילה שאתה מוציא מהפה רק מקדמת את האימג' שלך כבוגד, אני לא צריך לפרט, אתה עושה את זה לבד יפה

אפילו דוגמה אחת לא תתן לי?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כבר דיברנו על זה אני מציע שתשמור על הפה שלך כי אתה משתין על כללי הפורום בקשת. וזה שאתה יודע שאני גר ברחוב יפתח 18 ברמת השרון זה לא מפחיד אותי, על אחת כמה וכמה כי בעוד חודשיים אני עובר דירה (עכשיו בטח תגיד שאני עובר דירה לעזה).
לא, רק לברלין.
אפילו דוגמה אחת לא תתן לי?
אין צורך, כל משפט שאתה מוציא מהפה שלך הוא דוגמא בפני עצמה- אתה פנתאון בוגנדות מהלך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

הומו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אינני מבין למה אתה- הונלוהוהו מתעקש, משום מה, באורח אובססיבי משהו- לשתפנו בהרגלך האורולוגיים והאנאליים.
נראה לי שאתה פשוט צריך חיתול.....
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אינני מבין למה אתה- הונלוהוהו מתעקש, משום מה, באורח אובססיבי משהו- לשתפנו בהרגלך האורולוגיים והאנאליים.
נראה לי שאתה פשוט צריך חיתול.....

מה פתאם נזכרת בזה אתה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה פתאם נזכרת בזה אתה?
סתם דאגה כנה לחבר בשעת צרה בנקביו, עכשיו ברך אחריי- ברוך...אשר יצר את האדם בחכמה וברא בו נקבים נקבים חלולים חלולים גלוי וידוע לפני כסא כבודך שאם יפתח אחד מהם או יסתם אחד מהם, אי אפשר להתקיים ולעמוד לפניך אפילו שעה אחת, ברוך...רופא כל בשר ומפליא לעשות
אלוף מיל. בני פלד ז"ל