כתב נושא: לחיים בן פסח, israelipatriot וכל אלה שחושבים שאני מכחיש שואה  (נקרא 25224 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ודאי אתם זוכרים את הקליפ שבו דיברתי ואמרתי בהקשר של השואה שלדעתי 6 מיליון זו הערכה. ישר כולם הוקיעו אותי כ"מכחיש שואה" והיו אף שרמזו שמקומי בכלא על האמירה הזאת. עליי להודיעכם עכשיו, שמקודם שאלתי איזו שוטרת במשטרת ישראל, מבוגרת מספיק בשביל להיות אמא שלי, האם אמירת כזה דבר זה הכחשת שואה, והיא אמרה לי שלא. אז יש לי את הזכות המוסרית והחוקית להגיד ש-6 מיליון זו הערכה, ולהגיד עליי שאני מכחיש שואה זו הוצאת דיבה לכל דבר ועניין. וזאת שוטרת מנוסה במשטרת ישראל שאמרה לי את זה, לא איזה אזרח שבניגוד אליכם חושב בהיגיון. ובאשר לחיים בן פסח ול-israelipatriot, אני מציע להם שינסו להבין על מה הם מדברים לפני שהם בכלל מדברים. ובאשר לנץ ולרון בן מיכאל, אם אין לכם משהו חכם או חריף להגיד, בבקשה אל תגיבו לאשכול הזה, כי לפעמים שתיקה שווה זהב. תודה. 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ודאי אתם זוכרים את הקליפ שבו דיברתי ואמרתי בהקשר של השואה שלדעתי 6 מיליון זו הערכה. ישר כולם הוקיעו אותי כ"מכחיש שואה" והיו אף שרמזו שמקומי בכלא על האמירה הזאת. עליי להודיעכם עכשיו, שמקודם שאלתי איזו שוטרת במשטרת ישראל, מבוגרת מספיק בשביל להיות אמא שלי, האם אמירת כזה דבר זה הכחשת שואה, והיא אמרה לי שלא. אז יש לי את הזכות המוסרית והחוקית להגיד ש-6 מיליון זו הערכה, ולהגיד עליי שאני מכחיש שואה זו הוצאת דיבה לכל דבר ועניין. וזאת שוטרת מנוסה במשטרת ישראל שאמרה לי את זה, לא איזה אזרח שבניגוד אליכם חושב בהיגיון. ובאשר לחיים בן פסח ול-israelipatriot, אני מציע להם שינסו להבין על מה הם מדברים לפני שהם בכלל מדברים. ובאשר לנץ ולרון בן מיכאל, אם אין לכם משהו חכם או חריף להגיד, בבקשה אל תגיבו לאשכול הזה, כי לפעמים שתיקה שווה זהב. תודה. 

זה באמת משנה אם זה 5 6 או 7 מליון?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *

זה באמת משנה אם זה 5 6 או 7 מליון?

מה אתה רוצה ממני את זה תשאל את אלו שהוקיעו אותי כ"מכחיש שואה"

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה אתה רוצה ממני את זה תשאל את אלו שהוקיעו אותי כ"מכחיש שואה"

אני שואל אותך בתור זה שפתח את האשכול, בתור זה שהכין את הסרטון.

6 מליון, 60 מילון, 100 אלף, זה לא משנה. אם היו מתים 60 מליון היה לנו יותר זכות והצדקה למשהו? ואם היו מתים 60 אלף, היה לנו פחות זכות או הצדקה על משהו?

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני שואל אותך בתור זה שפתח את האשכול, בתור זה שהכין את הסרטון.

6 מליון, 60 מילון, 100 אלף, זה לא משנה. אם היו מתים 60 מליון היה לנו יותר זכות והצדקה למשהו? ואם היו מתים 60 אלף, היה לנו פחות זכות או הצדקה על משהו?

אני התייחסתי לטענות שלכם שאבו מאזן הוא מכחיש שואה. בסך הכל ניסתי להגיד שאם אבו מאזן היה מכחיש שואה, ישראל לא הייתה מנהלת איתו משא ומתן.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני התייחסתי לטענות שלכם שאבו מאזן הוא מכחיש שואה. בסך הכל ניסתי להגיד שאם אבו מאזן היה מכחיש שואה, ישראל לא הייתה מנהלת איתו משא ומתן.

אבו מאזן יכול היה לחסל בעצמו 6 מליון יהודים, ועדיין ישראל הייתה מנהלת איתו משא ומתן.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אבו-מאזן הוא טרוריסט נתעב שאחראי לרצח הספורטאים היהודים באולימפיאדת מינכן 1972 ודינו הוא מוות! הוא אויב מר של העם היהודי יימח שמו וזכרו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
למה נראה לך שאבו מאזן הוא פחות גרוע מכל אויב ישראל כלשהו במהלך 2000 שנה האחרונות?
ההבדל היחיד בינו לבין גרמניה הנאצית, האינקוויזיציה, רוסיה הצארית, הרומאים, מוחמד יש"ו, ושאר החולירות למניהם הוא שהם יכלו לפעול לפי רצונותיהם (מכיוון שבמשך כל התקופה שהזכרתי לעם היהודי לא היו עצמאות וצבא), ואילו אבו מאזן לא יכול לפעול לפי רצונו (ולא קשה לנחש מהו רצונו ורצונם של כל המוסלמים) מהסיבה הפשוטה שהפעם הוא החלש בסכסוך הזה (שדרך אגב, השמאל מטעה שהוא מייחס לו רק 100 שנה. הסכסוך של האיסלאם עם היהדות הוא סכסוך בן למעלה מ-1500 שנה) ולא יכול לעשות מה שהוא רוצה כמו אבותיו (מכיוון שאז היהודים היו חסרי הגנה והיו תלויים בחסדיהם של אחרים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אבו מאזן אכן מכחיש שואה.
עכשיו ברור ש-6 מליון אינוהמספר האמיתי של המתים בשואה כניראה שהוא היה קצת יותר גבוהה....
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
באמת למה להגיב לו ככה ולקרוא לו מכחיש שואה? זה באמת הגזמה לדעתי...סך הכל באמת יכול להיות שהמספר לא מדויק ויכול להיות גבוהה יותר או נמוך יותר זה לא מוריד מזוועות השואה ולא כל כך משנה גם ככה.
אל תצביע תשפיע

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הבלים, מחמוד עבאס (אבו מאזן) לא אומר את מה שאתה אמרת בסרטון שלך, אלא הוא טען (ועל כך הוא קיבל את הדוקטורט שלו) שהציונים רצחו מיליון יהודים כדי להצדיק עלייה לארץ ישראל, ושהשואה זו פרופוגנדה יהודית ציונית. אפילו הניאו נאצים לא אומרים דבר כזה למיטב ידיעתי, אז הוא גרוע מניאו נאצי..
תתעורר, שאול מופז אמר שגם אין לו בעיה לדבר עם חמאס, זה שמחמוד עבאס הוא גרוע מניאו נאצי בכלל לא מפריע לממשלה ולמרבית הפוליטיקאים (משום מה).

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הצחתקתני.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
הונלוהוהו, בד"כ אני לא מגיב לדבריו, כיוון שיש לך נטייה לסלף דברים וליצור פרובוקציות, אבל כיוון שיש כאן חברים רבים שהצלחת להטעות אותם אז אגיב על הדברים בכדי שכולם יבינו מה הלך כאן -
אתה קצת מתבלבל או משקר במכוון.

בסרט שלך, טענת שמחמוד עבאס, אינו מכחיש שואה וכי הוא מעולם לא כתב דבר שקשור להכשת שואה.
אזי קיימות כאן שתי אפשרויות:
1.  אין לך מושג מה עבאס כתב ואתה מניח שהוא אמר "אולי נרצחו קצת פחות מ 6 מיליון".  ואז, אתה קשקשן.
2.  יש לך מושג מה הוא כתב:  שבשואה נרצחו כמה מאות אלפים (זו הכחשת שואה שכן זה גימוד במימדי השואה, תבדוק את ההגדרה) וכן שהיהודים עודדו את הגידול במספרים והמציאו את כל המימדים לטובת הקמת מדינת ישראל וקידום אינטרסים פוליטיים (שזו אנטישמיות ושכתוב ההיסטוריה).

השוטרת צודקת, אכן אם אמרת ש-6 מיליון זו הערכה אז זו לא הכחשת שואה.  אבל אין בין זה ובין הסרטון שלך דבר וחצי דבר!
דנו בנושא הזה בעבר ואתה מוזמן לפתוח את ההתכתבויות איתי, הזכרון שלך קצר מאוד ואתה לא תצליח לעבוד עלי ועל כל מי שזוכר את הדיונים באותה עת שהן ממש פגיעה בזכרון השואה, בקורבנות והיא לכשעצמה כפי שציינתי - הכשת שואה.

יותר מכובד, שתתנצל על השטויות שאמרת ונפתח דף חדש.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הונלוהוהו, בד"כ אני לא מגיב לדבריו, כיוון שיש לך נטייה לסלף דברים וליצור פרובוקציות, אבל כיוון שיש כאן חברים רבים שהצלחת להטעות אותם אז אגיב על הדברים בכדי שכולם יבינו מה הלך כאן -
אתה קצת מתבלבל או משקר במכוון.

בסרט שלך, טענת שמחמוד עבאס, אינו מכחיש שואה וכי הוא מעולם לא כתב דבר שקשור להכשת שואה.
אזי קיימות כאן שתי אפשרויות:
1.  אין לך מושג מה עבאס כתב ואתה מניח שהוא אמר "אולי נרצחו קצת פחות מ 6 מיליון".  ואז, אתה קשקשן.
2.  יש לך מושג מה הוא כתב:  שבשואה נרצחו כמה מאות אלפים (זו הכחשת שואה שכן זה גימוד במימדי השואה, תבדוק את ההגדרה) וכן שהיהודים עודדו את הגידול במספרים והמציאו את כל המימדים לטובת הקמת מדינת ישראל וקידום אינטרסים פוליטיים (שזו אנטישמיות ושכתוב ההיסטוריה).

השוטרת צודקת, אכן אם אמרת ש-6 מיליון זו הערכה אז זו לא הכחשת שואה.  אבל אין בין זה ובין הסרטון שלך דבר וחצי דבר!
דנו בנושא הזה בעבר ואתה מוזמן לפתוח את ההתכתבויות איתי, הזכרון שלך קצר מאוד ואתה לא תצליח לעבוד עלי ועל כל מי שזוכר את הדיונים באותה עת שהן ממש פגיעה בזכרון השואה, בקורבנות והיא לכשעצמה כפי שציינתי - הכשת שואה.

יותר מכובד, שתתנצל על השטויות שאמרת ונפתח דף חדש.

ידידי, אין לי על מה להתנצל כי לא עשיתי שום דבר שהוא מבחינה חוקית או מוסרית לא בסדר.

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
 זה המזל שלך שזו מדינה דמוקרטית, כי אם לסוריה הייתה שואה והיית אומר את זה שם, היו תולים אותך מזמן.

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה המזל שלך שזו מדינה דמוקרטית, כי אם לסוריה הייתה שואה והיית אומר את זה שם, היו תולים אותך מזמן.

בס''ד

ברוך הבא לפורום!

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
תודה רבה,

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
ידידי, אין לי על מה להתנצל כי לא עשיתי שום דבר שהוא מבחינה חוקית או מוסרית לא בסדר.

לשקר או לומר אמירות סרק (הצגתי בפניך את שתי האפשרות) זה מוסרי?

מעניין.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לשקר או לומר אמירות סרק (הצגתי בפניך את שתי האפשרות) זה מוסרי?

מעניין.

היום כשכל האחראים לשואה כבר מתו, הכחשת השואה לא עונה להגדרה של "שקר".
אם אני רצחתי את היהודים בשואה, ואז אומר שלא רצחתי אותם, זה שקר.
אבל אני עוד לא נולדתי כשהיה את השואה, מכאן שאני לא אחראי לה, ומכאן שזה אולי אמירת דברים לא נכונים אבל זה לא עונה להגדרה של "שקר".
כשאמרתי את מה שאמרתי על השואה, לא היו לי אינטרסים או מניעים זדוניים. לא באתי ואמרתי איטבח אליהוד.
לכן, אם מה שאתה אמרת זה השקל לחוק איסור הכחשת השואה, אז החוק הזה מתאים לימי הביניים ולא למאה ה-21.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
כרגיל, דבריי נופלים על אוזניים ערלות.
לא הבנת\קראת שום דבר ממה שכתבתי.

המשך שבוע נעים.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כרגיל, דבריי נופלים על אוזניים ערלות.
לא הבנת\קראת שום דבר ממה שכתבתי.

המשך שבוע נעים.

אתה עוד יהודי שלא יודע להתמודד עם האמת. וזה לא אנטישמי להגיד כזה דבר כי לא אמרתי משהו לא נכון.
המשך שבוע נעים גם לך.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אתה עוד יהודי שלא יודע להתמודד עם האמת. וזה לא אנטישמי להגיד כזה דבר כי לא אמרתי משהו לא נכון.
המשך שבוע נעים גם לך.

אני יודע היטב להתמודד עם האמת ולכן אינני מתדיין עמך.
התגובות הן בכדי שחברי הפורום לא יוטעו מהשקרים\הבדלים שלך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני יודע היטב להתמודד עם האמת ולכן אינני מתדיין עמך.
התגובות הן בכדי שחברי הפורום לא יוטעו מהשקרים\הבדלים שלך.

עצם העובדה שאתה בא ואומר על הדעות שלי בעניין השואה שהן "שקר" הדבר מוכיח שאתה לא יודע להתמודד עם עובדות כשאומרים לך אותן בפרצוף.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
עצם העובדה שאתה בא ואומר על הדעות שלי בעניין השואה שהן "שקר" הדבר מוכיח שאתה לא יודע להתמודד עם עובדות כשאומרים לך אותן בפרצוף.

לא אמרתי שדעותייך הן שקר (איך דעה יכולה להיות שקר?).
אמרתי שמה שאמרת הוא שקר - שמחמוד עבאס אינו מכחיש שואה.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לא אמרתי שדעותייך הן שקר (איך דעה יכולה להיות שקר?).
אמרתי שמה שאמרת הוא שקר - שמחמוד עבאס אינו מכחיש שואה.

אבו מאזן אינו מכחיש שואה כמו שערפאת לא היה טרוריסט. אם אבו מאזן היה מכחיש שואה, ואם קודמו ערפאת היה טרוריסט, ישראל לא הייתה מוכנה לשבת איתם על שולחן המו"מ.