כתב נושא: עוד מספר שאלות לנץ  (נקרא 2514 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד מספר שאלות לנץ
« ב- : יוני 18, 2010, 12:50:53 »

1.מה ערבי ממוצא שחי במדינת-ישראל חושב על כל היהודים?

2.מה ערבי ממוצא שחי במדינת-ישראל חושב על ערים כמו תל-אביב וראשון-לציון?

3.מה ערבי ממוצא חושב על השמאלנים?

4.זה נכון שאם למשל יהודים מתנהגים באגרסיביות ובתקיפות עם הערבים כמו למשל אוהדי בית"ר-ירושלים או המתנחלים אז הערבים שונאים אותם יותר מאשר יהודים שמאלנים שמנסים להחניף ולהתיפייף לערבים?

5.מה דינם של הדרוזים על פי דת האיסלאם? גם מוות?

6.מדוע הערבים בונים מסגדים דווקא במקומות הקדושים לנו?  כמו למשל בהר-הבית ,בקבר שמואל-הנביא, ובמערת-המכפלה? מה הם מנסים להשיג בכך?

7.האם ערבי חילוני גם רואה בנו חזירים וקופים? והאם הדעה הזאת משקפת את מה שרוב הערבים חושבים עלינו? ומאיפה לך לדעת שכולם חושבים ככה?

8.איך זה שהערבים והמוסלמים לא פוגעים בשמאלנים שהולכים אליהם? כמו למשל אורי אבנרי וטלי פחימה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד מספר שאלות לנץ
« להגיב #1 ב- : יולי 19, 2010, 00:17:57 »
1. מסלמי או נוצרי? מסלמי קראן וחדית', פשוט, נוצרי תלוי מי שואלים.

2. ערים בדאר אל אסלאם שצריכים לחזור לסטטוס הזה.

3. אדיוטים מועילים וגזענים.

4. אני לא בטוח כל כך, השנאה היא רוחבית.

5. דרוזים הם כופאר על פי כל האסלאם שיעי וסוני, הם פרשו מהאסלאם השיעי האסמעאילי, הם פשוט מסתירים את אמונתם האמיתית בפני המסלמים כדי לא למות (אל תאקיה שמקורה בשיעה).

6. בלוף, לנסות לומר שיש להם קשר דתי למקום, על אף העובדה שזה שקר גס........שמואל הנביא הוא לתפיסתם נביא מסלמי, סתם נסיון לומר שהם מאסלמים את המקום, לדידו של מקורות האסלאם אברהם בכלל קבור במכה ומפנים את האחוריים לקודש הקודשים על הר הבית עם הראש לכיוון מכה........

7. מה זה "ערבי חילוני" מושג חילוני לא קיים באסלאם, ואל תוך התודעה הערבית חלחלו עמוק גם שטיפת מוח אנטישמית נאצית וסובייטית.
תמיכה של 97% מצד הערבים בחיזבאללה במלחמת לבנון ה-2, אומרת לי הכל.

8. שוב, אדיוטים שימושיים שכרגע משרתים את מטרתם, ברגע שהמטרה תושג, הם ימותו......
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.