כתב נושא: חברה מישהו רואה פה מונדיאל?  (נקרא 14305 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חברה מישהו רואה פה מונדיאל?
« להגיב #75 ב- : יוני 22, 2010, 10:54:46 »
בנצי מספיק, אני יודע שאתה אוהב ראפ וסתם אוהב להשמע "יצור תרבותי", למרות שאתה לא ממש (אלא אם כן פאשיזם זו תפיסה שהמחזיקים בה נחשבים ליצורים תרבותיים...), בכל אופן, ראפ זו מוזיקה מעולה וראפ מוסלמי-פלסטיני זה תחום מתפתח ועד עכשיו הולך להם לא רע...

לא דיברתי על ראפ מוסלמי-פלסטיני, דיברתי על ראפ אנדרגראונד בארה"ב שברובו מובל ע"י מוסלמים אמריקאים.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #76 ב- : יוני 22, 2010, 23:01:46 »
בס''ד
מעולם לא אמרתי שיש להפלות את הערבים לרעה. אדרבה, אני בעד שיוויון לכל אדם, כל עוד הוא מכבד את זכותם של היהודים על אדמתם. אך אם הוא תומך בטרוריסטים ומשתתף בכל מיני ''משטי שלום'' למיניהם, אז בעיניי הוא אוייב, ויש לגרשו מאדמת ישראל לאלתר.
האידאולוגיה הכהניסטית מבוססת על דברי התורה בלבד! והתורה מלמדת שגזענות היא חטא שהרי כל בני האדם נוצרו שווים ולכן, אין מקום לאפלייה.
עדן איסקוביץ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #77 ב- : יוני 23, 2010, 11:54:08 »
בס''ד
מעולם לא אמרתי שיש להפלות את הערבים לרעה. אדרבה, אני בעד שיוויון לכל אדם, כל עוד הוא מכבד את זכותם של היהודים על אדמתם. אך אם הוא תומך בטרוריסטים ומשתתף בכל מיני ''משטי שלום'' למיניהם, אז בעיניי הוא אוייב, ויש לגרשו מאדמת ישראל לאלתר.
האידאולוגיה הכהניסטית מבוססת על דברי התורה בלבד! והתורה מלמדת שגזענות היא חטא שהרי כל בני האדם נוצרו שווים ולכן, אין מקום לאפלייה.
עדן.שים לב שדיברתה שכל בני האדם נוצרו שווים.לא הערבים נוצרו שווים אלא בני האדם.אולי בעתיד נצליח לשדרג אותם לדרגת קופים.