כתב נושא: טענה מוסלמית חדשה  (נקרא 3753 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
טענה מוסלמית חדשה
« ב- : יוני 11, 2010, 12:23:36 »
באחד הסרטונים ביוטיוב התווכחתי עם ערבי על כך שאין דבר כזה "פלסטין" ושזו המצאה רומית מהמאה הראשונה לספירה הנוצרית (ושכמובן אין עם "פלסטיני").
שהשם ניתן ע"י הרומאים על שם ארץ פלישתים, ושהערבים של היום הם לא פלישתים.
אותו ערבי התווכח איתי ארוכות על כך שיש "פלסטינים" ושהיהודים הם גוזלי אדמות וכו'.
אחרי שגולשים רבים מהעולם (נוצרים מארה"ב ואירופה) אימתו את טענותיי וחלקם אף הביאו פסוקים מהקוראן.
כשאותו ערבי הבין שמהמצב שהוא נקלע אליו הוא לא יוכל לצאת (כשהוא הבין שהוא לי יוכל למכור את סיפור העם ה"פלסטיני"), הוא העלה טענה חדשה שבה הוא טען שהערבים בארץ ישראל הם לא פלישתים אלא כנענים, ופתאום הוא התחיל לקרוא לארץ ישראל ארץ כנען.
בשלב הזה אני הבנתי שאין לי מה להתווכח עם אנשים מהסוג הזה (שמשקרים בלי בושה), ובנוסף גם הצלחתי להעביר את המסר שלי לגולשים מחו"ל (שגם להם יצא לגלות את פרצופו האמיתי של ה"פלסטיני") ופשוט יצאתי מאותו דיון.
מה דעתכם על הטענה החדשה על מוצאם הכנעני של ה"פלסטינים"?
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טענה מוסלמית חדשה
« להגיב #1 ב- : יוני 11, 2010, 12:32:37 »
באחד הסרטונים ביוטיוב התווכחתי עם ערבי על כך שאין דבר כזה "פלסטין" ושזו המצאה רומית מהמאה הראשונה לספירה הנוצרית (ושכמובן אין עם "פלסטיני").
שהשם ניתן ע"י הרומאים על שם ארץ פלישתים, ושהערבים של היום הם לא פלישתים.
אותו ערבי התווכח איתי ארוכות על כך שיש "פלסטינים" ושהיהודים הם גוזלי אדמות וכו'.
אחרי שגולשים רבים מהעולם (נוצרים מארה"ב ואירופה) אימתו את טענותיי וחלקם אף הביאו פסוקים מהקוראן.
כשאותו ערבי הבין שמהמצב שהוא נקלע אליו הוא לא יוכל לצאת (כשהוא הבין שהוא לי יוכל למכור את סיפור העם ה"פלסטיני"), הוא העלה טענה חדשה שבה הוא טען שהערבים בארץ ישראל הם לא פלישתים אלא כנענים, ופתאום הוא התחיל לקרוא לארץ ישראל ארץ כנען.
בשלב הזה אני הבנתי שאין לי מה להתווכח עם אנשים מהסוג הזה (שמשקרים בלי בושה), ובנוסף גם הצלחתי להעביר את המסר שלי לגולשים מחו"ל (שגם להם יצא לגלות את פרצופו האמיתי של ה"פלסטיני") ופשוט יצאתי מאותו דיון.
מה דעתכם על הטענה החדשה על מוצאם הכנעני של ה"פלסטינים"?
שקר מוחלט.ערבים חיו כאן רק מתקופת עמלק וגם זה היה באיזור סיני ומדין.ההתיישבות הערבית בארץ ישראל התחילה רק במאה ה7 לספירה עם כיבוש ארץ ישראל בידי אבו בקר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טענה מוסלמית חדשה
« להגיב #2 ב- : יוני 11, 2010, 12:58:15 »
חחח גם לערפאת יש"ו היה פטיש כנעני.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טענה מוסלמית חדשה
« להגיב #3 ב- : יוני 12, 2010, 22:43:23 »
שוב בילבולי מוח ללא תכלית,
הערבים הם עם שמי, בעוד כנען הוא בנו של חם.
כנען הוא עם בעל מאפיינים אפריקניים ולא שמיים, כך ששוב מדובר בהבלים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
טענה מוסלמית חדשה
« להגיב #4 ב- : יוני 13, 2010, 00:03:35 »
בס''ד
אכן הערבים הם בני ישמעאל, בני אברהם, כלומר הם קרובים שלנו - הם ממוצא שמי ומוצאם הגאוגרפי הוא מחצי האי ערב.
העמים הכנעניים התמזגו במשך אלפי שנים בעמים אחרים, בעיקר באי מאלטה שנמצא באזור איטליה.
הטענה של אותו ערבוש שהפלסטינים הם צאצאיהם של הכנענים האגדיים היא טענה מטופשת המראה על בורות וחוסר ידע בסיסי בהסטוריה של המזרח התיכון.
עדן איסקוביץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טענה מוסלמית חדשה
« להגיב #5 ב- : יוני 19, 2010, 21:01:16 »
בס''ד
אכן הערבים הם בני ישמעאל, בני אברהם, כלומר הם קרובים שלנו - הם ממוצא שמי ומוצאם הגאוגרפי הוא מחצי האי ערב.
העמים הכנעניים התמזגו במשך אלפי שנים בעמים אחרים, בעיקר באי מאלטה שנמצא באזור איטליה.
הטענה של אותו ערבוש שהפלסטינים הם צאצאיהם של הכנענים האגדיים היא טענה מטופשת המראה על בורות וחוסר ידע בסיסי בהסטוריה של המזרח התיכון.

יסודה של טעותך נמצאת בהגדרה שלך ל"ערבי". רובם של הערבים היום הם ערבים רק תרבותית בעוד גנטית אין להם קשר גנטי אחיד למוחמד או לאבו הקדום קדר (בן ישמעאל).
רוב הערבים כיום ישמעאליים רק במובן הרוחני/תרבותי.