כתב נושא: לענות ביוטיוב  (נקרא 8452 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« ב- : יוני 09, 2010, 09:58:45 »

חבר'ה מי שיכול להגיב לאנטישמי עם תגובה מוחצת מוזמן. האנטישמיות גורמת לו להשוות את הפלסטנאצים לכורדים המסכנים

Iran doesn't interest me. In Turkey, we have human rights. Admittedly, Turkey has many shortcomings. But the comparison with Iran is wrong. Kurds? Counter-question, what about the Palestinians? I don't think that Turkey has treated the Kurds like animals. Or we have built a wall around the Kurdish region as Israel?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #1 ב- : יוני 09, 2010, 10:22:24 »
אני לא מאמין שיש טעם להתוכח עם חולי נפש (מוסלמים). בכל זאת רשמתי איזו תגובה, אולי מישהו שפוי ייקרא אותה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #2 ב- : יוני 09, 2010, 11:41:16 »
אני לא מאמין שיש טעם להתוכח עם חולי נפש (מוסלמים). בכל זאת רשמתי איזו תגובה, אולי מישהו שפוי ייקרא אותה.

כל תגובה טובה למען ישראל מאירה עיניים של גוי עיוור ואני בטוחה שאז הם מגיבים בעדינו בסרטונים של מוסלמים אנטישמים, התגובה שכתבת מעולה תודה :old_smiley:

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #3 ב- : יוני 09, 2010, 13:05:46 »

עזרה לענות לאנטישמי מצרי שדוחף את האף שלו

:I like how u people change the history?U totally reverse the situation to take the victim role!? Funny.'Egypt invaded Israel in 1973 on a praying day!'..No dear..EGYPT took back SINAI(its land) that ISRAEL was occupying by force on the 1973 war.Muhamad(PBUH) never attacked the JEWS without reason?The JEWS betrayed him&tried to kill him several times(as per registered history).How could u relate the activists to AlQauida?Turkey doesn't support AlQauida..these are ur own assumption

http://www.youtube.com/comment_servlet?all_comments=1&v=az1dfWIWmmc

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לענות ביוטיוב
« להגיב #4 ב- : יוני 09, 2010, 16:05:23 »
עבור התורכי אני אזכיר את PKK, עראק, ארמנים, הקמת תורכיה וכו'.
עבור המצרי כדאי לרענן זכרונו עם יהודי מצרים והקופטים של מצרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #5 ב- : יוני 09, 2010, 16:31:32 »
חבר'ה מי שיכול להגיב לאנטישמי עם תגובה מוחצת מוזמן. האנטישמיות גורמת לו להשוות את הפלסטנאצים לכורדים המסכנים

הם לא מסכנים. אני מאחל הצלחה להם ולטורקים.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #6 ב- : יוני 09, 2010, 16:33:31 »
עבור התורכי אני אזכיר את PKK, עראק, ארמנים, הקמת תורכיה וכו'.
עבור המצרי כדאי לרענן זכרונו עם יהודי מצרים והקופטים של מצרים.

נץ ראית את התגובה הזאת?

Palestine name is found written on the temples of the PHAROHS in old EGYPT under the name of 'PELEST'. What's ur problem with the Islamic countries?

אני יודעת שהפלשתינים זה מלשון פלשת "פולשים" האם זה היה כתוב בתקופת הפרעונים הצוררים?

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #7 ב- : יוני 09, 2010, 16:34:37 »
הם לא מסכנים. אני מאחל הצלחה להם ולטורקים.

היי רון

יש כורדים שרוצים בחזרה ובצדק את האדמות בטורקיה שנגזלו מהם, הם עוברים עינויים ורציחות מידי הנאצים הטורקים...

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #8 ב- : יוני 09, 2010, 16:37:21 »
היי רון

יש כורדים שרוצים בחזרה ובצדק את האדמות בטורקיה שנגזלו מהם, הם עוברים עינויים ורציחות מידי הנאצים הטורקים...
מסכים.זה האינטרס שלנו לעזור לכורדים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #9 ב- : יוני 09, 2010, 16:42:53 »
היי רון

אני רוצה אותם בגיהינום בגלל האנטישמיות המובנית בקומוניזם ובאסלאם שלהם ולפיכך אני מאחל הצלחה להם ולטורקים כמו שאני מאחל הצלחה לאיראנים ולערבים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לענות ביוטיוב
« להגיב #10 ב- : יוני 09, 2010, 17:46:59 »
נץ ראית את התגובה הזאת?

Palestine name is found written on the temples of the PHAROHS in old EGYPT under the name of 'PELEST'. What's ur problem with the Islamic countries?

אני יודעת שהפלשתינים זה מלשון פלשת "פולשים" האם זה היה כתוב בתקופת הפרעונים הצוררים?
גיבוב של הבלים, זה ממש לא השם שניתן לתא השטח הזה, השם שניתן לפלשתים במצרית עתיקה היה "ע'פירו" או "ח'בירו", המצרית העתיקה לא הייתה בכלל שפה שמית או לטינית כך שאינני מבין מניין מגיעה ההנפצה הזו.
השם פלשתינה הוא שם רומי-לטיני על שם העמים שפלשו לא"י מאיזור יוון-כרתים ולוב, שום קשר כל שהוא לסרטן העולמי שהתפרץ ממדבריות ערב במאה ה-7 לספירה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #11 ב- : יוני 09, 2010, 18:12:29 »
גיבוב של הבלים, זה ממש לא השם שניתן לתא השטח הזה, השם שניתן לפלשתים במצרית עתיקה היה "ע'פירו" או "ח'בירו", המצרית העתיקה לא הייתה בכלל שפה שמית או לטינית כך שאינני מבין מניין מגיעה ההנפצה הזו.
השם פלשתינה הוא שם רומי-לטיני על שם העמים שפלשו לא"י מאיזור יוון-כרתים ולוב, שום קשר כל שהוא לסרטן העולמי שהתפרץ ממדבריות ערב במאה ה-7 לספירה.

אממממ.נכון אבל טעיתה רק בדבר אחד קטן.השם שהצרים נתנו לארץ ישראל השלמה היה רת'נו שמשמעותו ארץ הדוכסים או ארץ המושלים.החבירו היו בני ישראל בשפה המצרית העתיקה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לענות ביוטיוב
« להגיב #12 ב- : יוני 09, 2010, 19:13:39 »
אממממ.נכון אבל טעיתה רק בדבר אחד קטן.השם שהצרים נתנו לארץ ישראל השלמה היה רת'נו שמשמעותו ארץ הדוכסים או ארץ המושלים.החבירו היו בני ישראל בשפה המצרית העתיקה.
שים לב, לא אמרתי איך המצרים קראו לארץ ישראל, רק אמרתי מה לא, והשם "ע'פירו" ניתן לכל העמים השמיים במצרים באופן כולל וגם לכאלה שלא היו שמיים ורק התגוררו שם כמו הפלשתים שגם הגיעו למצרים גופא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #13 ב- : יוני 09, 2010, 19:24:19 »
שים לב, לא אמרתי איך המצרים קראו לארץ ישראל, רק אמרתי מה לא, והשם "ע'פירו" ניתן לכל העמים השמיים במצרים באופן כולל וגם לכאלה שלא היו שמיים ורק התגוררו שם כמו הפלשתים שגם הגיעו למצרים גופא.

אוקיי,סליחה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לענות ביוטיוב
« להגיב #14 ב- : יוני 09, 2010, 19:27:27 »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #15 ב- : יוני 09, 2010, 22:55:57 »

תודה על התגובה נץ!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #16 ב- : יוני 30, 2010, 07:18:05 »
ההבדל היחיד בין הכורדים לפלסטינאצים זה שהכורדים עם אמיתי שנגזלו ממנו אדמות ו הפלסטינאצים הם פיקציה שהומצאה !!!!!!

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לענות ביוטיוב
« להגיב #17 ב- : יולי 01, 2010, 14:13:27 »
ההבדל היחיד בין הכורדים לפלסטינאצים זה שהכורדים עם אמיתי שנגזלו ממנו אדמות ו הפלסטינאצים הם פיקציה שהומצאה !!!!!!

נכון אבל תקשורת השמאל הדיקטטורי הביאה למציאות הבלתי נתפסת שכל העולם יכיר בפיקציה הזאת כאמת :old_huh: