כתב נושא: מי תיקח את המונדיאל ?  (נקרא 30757 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #25 ב- : יולי 11, 2010, 22:28:30 »
לקחתם קשה אה?
בן (בת ימי) לקח קשה, אמר לי במסן שהיה נבדל, אפס.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #26 ב- : יולי 11, 2010, 22:30:24 »
בן (בת ימי) לקח קשה, אמר לי במסן שהיה נבדל, אפס.

חחח חושב שנבדל זה כרטיס צהוב

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #27 ב- : יולי 11, 2010, 22:31:15 »
בס"ד

ימח שמם וזכרם שם רשעים ירקב, שהספרדים ישרפו באש גיהנום.  >:(
למרות שדי ציפיתי שהם ינצחו.

כנ"ל אחי.אל-קאעידה תעניש אותם על מה שהם עשו ליהודים באינקוויזיציה.הפיגוע ברכבת התחתית זה עוד לא המילה האחרונה.וגם אני ידעתי שהם ינצחו כי רואים שהם שחקנים יותר איכותיים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #28 ב- : יולי 11, 2010, 22:32:10 »
אני שונא את כולם מסיבות מובנות אבל לפחות גרמניה לא ניצחה

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #29 ב- : יולי 11, 2010, 22:32:24 »
בס"ד

חחח חושב שנבדל זה כרטיס צהוב

:::D עלק

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #30 ב- : יולי 11, 2010, 22:33:43 »
בס"ד

אני שונא את כולם מסיבות מובנות אבל לפחות גרמניה לא ניצחה

למה את סרביה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #31 ב- : יולי 11, 2010, 22:35:15 »
בס"ד

למה את סרביה?

ובגלל שהם מאוהבים ברוסיה יש"ו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #32 ב- : יולי 11, 2010, 22:37:02 »
ועכשיו?
עכשיו, האמת, הספרדים שחקו אותה, למרות שהגיע להולנדים קרן במהלך שהוביל לזה ולא כדור שוער אחרי הבעיטה חופשית שלהם.
ובאמת, מבחינתי העיקר היה הכל חוץ מגרמניה, ובזה מגיע לספרד את הקרדיט.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #33 ב- : יולי 11, 2010, 22:37:35 »
בס"ד

ובגלל שהם מאוהבים ברוסיה יש"ו

א.כל מי שלא יהודי אתה שונא אותו?הם הצילו יהודים בשואה והם ידידים של ישראל
ב.לא הבנתי ממש,מז"א "מאוהבים ברוסיה"? יש להם שפה דומה..

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #34 ב- : יולי 11, 2010, 22:39:01 »
עכשיו, האמת, הספרדים שחקו אותה, למרות שהגיע להולנדים קרן במהלך שהוביל לזה ולא כדור שוער אחרי הבעיטה חופשית שלהם.
ובאמת, מבחינתי העיקר היה הכל חוץ מגרמניה, ובזה מגיע לספרד את הקרדיט.

עם יד על הלב, חוץ מרובן וסניידר, מי אצל הולנד ראוי לתואר "שחקן"?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #35 ב- : יולי 11, 2010, 22:39:30 »
אל מי אתה מדבר?

כל אלה שיצאו במצעד קללות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #36 ב- : יולי 11, 2010, 22:42:55 »
בס"ד

א.כל מי שלא יהודי אתה שונא אותו?הם הצילו יהודים בשואה והם ידידים של ישראל

כל מי שבן הדת שקברה מיליוני יהודים פיזית ורוחנית שמתקראת "נצרות" אני שונא אותו, קרא את "הברית החדשה" וספרים תיאולוגיים נוצריים בשביל להתעמק
הם "ידידים" מהבחינה של...

ב.לא
ציטוט
הבנתי ממש,מז"א "מאוהבים ברוסיה"? יש להם שפה דומה..

היסטורית, הסרבים בתור סלאבים ומאמינים אדוקים בפאן-סלאביות (גם בזמנים שבהם הם לא האמינו בכך ואף לא הקשיבו לרוסיה כמו בימי טיטו, הם היו חברים קרובים של אויבי ישראל) ובנצרות האורתודוקסית, חברו לרוסיה מבחינה תרבותית-רעיונית, ואף רוסיה עזרה להקמתה של סרביה במאה ה-19, עד היום רוב הסרבים תומכים ברוסיה ורואים בה ידידה ומייחלים להקמתה מחדש של האימפריה הרוסית, אז תגיד לי אתה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #37 ב- : יולי 11, 2010, 22:44:46 »
עם יד על הלב, חוץ מרובן וסניידר, מי אצל הולנד ראוי לתואר "שחקן"?
כולם, הם בסך הכל הגיעו לאן שהגיעו בזכות, רק שספרד הייתה גדולה עליהם, כפי שהייתה גדולה על גרמניה, אבל הבה נאמר את האמת- ספרד לקחה גביע עולמי אחרי שהפסידה את הראשון בטורניר (הראשון בהסטוריה) וגם הגיעה לגביע עם יחס של 7 כיבושים ל-7 משחקים, וזה שיא שלילי ביותר, החוד של ספרד היה על הפנים, לא נעים לומר, דוויד וייה חכם על נבחרות בינוניות ומטה, לא עשה כמעט כלום במאני טיים, טורס יצא לחופשת מולדת אחרי היורו וטרם חזר.
תראה מי כבש להם בחצי הגמר ובגמר- (קשר ובלם), זה אומר הכל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #38 ב- : יולי 11, 2010, 22:49:09 »
למה לא הזמינו את רוד ואן ניסטלרוי למונדיאל ???
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #39 ב- : יולי 11, 2010, 22:52:49 »
בס"ד

כל מי שבן הדת שקברה מיליוני יהודים פיזית ורוחנית שמתקראת "נצרות" אני שונא אותו, קרא את "הברית החדשה" וספרים תיאולוגיים נוצריים בשביל להתעמק
הם "ידידים" מהבחינה של...

ב.לא
היסטורית, הסרבים בתור סלאבים ומאמינים אדוקים בפאן-סלאביות (גם בזמנים שבהם הם לא האמינו בכך ואף לא הקשיבו לרוסיה כמו בימי טיטו, הם היו חברים קרובים של אויבי ישראל) ובנצרות האורתודוקסית, חברו לרוסיה מבחינה תרבותית-רעיונית, ואף רוסיה עזרה להקמתה של סרביה במאה ה-19, עד היום רוב הסרבים תומכים ברוסיה ורואים בה ידידה ומייחלים להקמתה מחדש של האימפריה הרוסית, אז תגיד לי אתה.

א.למרות שהסרבים הם נוצרים הם לא הרגו אפילו יהודי אחד.הם לא אשמים שהם נולדו נוצרים.הם לא הלכו בדרכו של הטילר,גרמניה,ספרד ושאר אירופה.הם הצילו מלא יהודים בשואה והציעו ליהודים ללכת להילחם איתם.
ב.יש לכך הוכחה שרוב הסרבים תומכים בהקמת האימפריה מחדש?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #40 ב- : יולי 11, 2010, 23:07:30 »
בס"ד

א.למרות שהסרבים הם נוצרים הם לא הרגו אפילו יהודי אחד.
לא נכון היסטורית (ע"ע הסרבים הקומוניסטים), וזה עוד רק במובן הפיזי, שהרי הנוצרים היחידים שהם לא נאצים רוחניים הם הקלווניסטים שכן אינם מאמינים במיסיון (אבל עדיין מאמינים באנטישמיות הנוצרית שטבועה עמוק בכתבים הנוצריים).

ציטוט
הם לא אשמים שהם נולדו נוצרים.
לפי ההיגיון הזה גם המוסלמים לא (איך אפשר "להיוולד" לדת כלשהי? זה בחירה, לא גנטיקה).

ציטוט
הם לא הלכו בדרכו של הטילר,גרמניה,ספרד ושאר אירופה.
רק בדרכו של הצאר

ציטוט
הם הצילו מלא יהודים בשואה והציעו ליהודים ללכת להילחם איתם.
גם הרוסים

ציטוט
ב.יש לכך הוכחה שרוב הסרבים תומכים בהקמת האימפריה מחדש?

:::D
למד על הנצרות האורתודוקסית אחי
מבחינה תיאולוגית, הם רואים בצאר מעין אלוקים, באימפריה הרוסית כאימפריה שיכולה לאחד את כל העמים הסלאביים או לפחות את אלו האורתודוקסים מביניהם כדי לייצג את אלוקים על פני האדמה (מעין מקביל נוצרי לרעיון הח'ליפות האסלאמית, כשהצאר הוא המקביל לח'ליף/אימאם), את כל זה אפשר עוד ללמוד מכתביו של סאבה ה"קדוש".

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #41 ב- : יולי 11, 2010, 23:07:50 »
למה לא הזמינו את רוד ואן ניסטלרוי למונדיאל ???
אין מקומם של עגלות בטורניר כה חשוב.

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #42 ב- : יולי 11, 2010, 23:22:39 »
כולם, הם בסך הכל הגיעו לאן שהגיעו בזכות, רק שספרד הייתה גדולה עליהם, כפי שהייתה גדולה על גרמניה, אבל הבה נאמר את האמת- ספרד לקחה גביע עולמי אחרי שהפסידה את הראשון בטורניר (הראשון בהסטוריה) וגם הגיעה לגביע עם יחס של 7 כיבושים ל-7 משחקים, וזה שיא שלילי ביותר, החוד של ספרד היה על הפנים, לא נעים לומר, דוויד וייה חכם על נבחרות בינוניות ומטה, לא עשה כמעט כלום במאני טיים, טורס יצא לחופשת מולדת אחרי היורו וטרם חזר.

החוד הספרדי לא היה אפקטיבי, אבל זה לא אשמתו של דוויד וייה, ושל השאר. וייה תיפקד כחלוץ מטרה, בודד, הוא לא שחקן מטרה (תשע קלאסי) או שחקן אגף (דלבוסקה מיקם אותו כקיצוני ואת טורס כחלוץ, כאשר טורס לא שיחק וייה תיפקד כחלוץ בודד) ולכן הוא לא היה אפקטיבי. ספרד עצמה אומנם לא שטפה את המגרש אבל בתכלס היא שיחקה טוב, הגנה חזקה, הנעת כדור מרגל לרגל, שליטה אבסלוטית במגרש ( למעט היום), וכן הגיע לאינספור מצבים שהוחמצו. מאידך. להולנדים לא הגיע דבר, נבחרת בלי יכולות, עם שחקני חצר אחורית ( חצי סגל שם נזרק מספרד), שחקנים ללא חוש התמצות ברחבה, שמגיעים בלי כושר למונדיאל (ראה ואן פרסי), שחקנים לפני פרישה ( ואן ברונקוסט) וכו' וכו' וכו'. אזי לסיכום הולנד היא לא יותר מנבחרת בינונית ומטה בלי יכולות, זה הכל.
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2011, 04:41:24 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #43 ב- : יולי 12, 2010, 00:28:20 »
אני אישית רציתי שיפן תגיע הכי רחוק במונדיאל הזה (זו מדינה לא אנטישמית ורציתי שהם יצליחו), ולאחר שהם הודחו העניין שנשאר לי בטורניר הזה הוא שרק ספרד לא תיקח (שמחתי על הכישלונות של ברזיל וארגנטינה בגלל שאלה מדינות אנטישמיות).
אחרי הכל זה היה די צפוי שהם ינצחו (להולנדים אין חלוץ שיכול לשים גול, ועצם ההגעה שלהם לגמר הוא הפתעה גדולה).
סה"כ זה יום מבאס אבל אין מה לעשות. לספרדים היה כל הטורניר הזה מזל של ערבים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #44 ב- : יולי 12, 2010, 00:40:12 »
אני אישית רציתי שיפן תגיע הכי רחוק במונדיאל הזה (זו מדינה לא אנטישמית ורציתי שהם יצליחו), ולאחר שהם הודחו העניין שנשאר לי בטורניר הזה הוא שרק ספרד לא תיקח (שמחתי על הכישלונות של ברזיל וארגנטינה בגלל שאלה מדינות אנטישמיות).
אחרי הכל זה היה די צפוי שהם ינצחו (להולנדים אין חלוץ שיכול לשים גול, ועצם ההגעה שלהם לגמר הוא הפתעה גדולה).
סה"כ זה יום מבאס אבל אין מה לעשות. לספרדים היה כל הטורניר הזה מזל של ערבים.
זה שלא היה חלוץ עם יכולת כיבוש על המגרש, כלשונך, אינו אומר ששחקן שכזה אינו קיים, יש שחקן כזה, קלאס יאן הונטלאר, המאמן בחר שלא להרכיבו, חבל, הוא עולה על כל חלוץ וחלוץ בהולנד, פספסוס גדול.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #45 ב- : יולי 12, 2010, 01:31:16 »
זה שלא היה חלוץ עם יכולת כיבוש על המגרש, כלשונך, אינו אומר ששחקן שכזה אינו קיים, יש שחקן כזה, קלאס יאן הונטלאר, המאמן בחר שלא להרכיבו, חבל, הוא עולה על כל חלוץ וחלוץ בהולנד, פספסוס גדול.
זו הייתה הכוונה שלי. לא היה להם היום חלוץ מרכזי אמיתי על המגרש (עם כל הכבוד לקויט, הוא לא חלוץ קלאסי והיה יותר נכון להרכיב את הונטלאר, אבל כל זה לא משנה עכשיו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #46 ב- : יולי 12, 2010, 10:24:21 »

לאן הם כבר הגיעו, חלק מהשחקנים הגיעו ללא כושר והגיעו לשם בתור מפלט (או לפחות כאלו שמתיימרות להיות כאלה), הולנד מעולם לא הייתה נבחרת על רמה, במהלך כל המשחק ההולנדים כמעט לא שלטו בכדור, התרוצצו ונכנסו בכל מה שזז ובקיצור עשו הכל מלשחק, לא סתם לקראת ההארכה חצי מהשחקנים לא היו על המגרשים, כנראה התרגשו יותר מדי, לא מעיד על מקצועיות רבה.
אבל זה לא יכול להיות תירוץ למקהלה הפילהרמונית שמתקראת נבחרת הולנד, מה גם, וויה היה חלוץ בודד וזה היה מצב כאוטי מבחינה אישית בשבילו, ולכן היה מעין מסי ספרדי, לא יכול היה למצות את הפוטנציאל שלו במצב לא נכון.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: מי תיקח את המונדיאל ?
« להגיב #47 ב- : יוני 12, 2014, 02:42:02 »
ואן פרסי סתם עגלה בת 30 ראינו לאיפה הוא לקח את יונייטד העונה... היחידים שיכולים לעשות שם טריקים זה רובן וסניידר אבל ברור לכולם שהולנד לא יככבו במונדיאל הזה.. ואולי גם לא יעברו את הבתים