כתב נושא: יש לי שאלות לנץ בנוגע לערבים והמוסלמים בנוגע אלינו ולארץ-ישראל  (נקרא 2789 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נץ אני אשמח מאוד אם תוכל לענות לי על השאלות הנ"ל:

1.מה הערבים החילונים המשכילים דהיינו תומכי אש"ף אומרים על היהודים? האם רמת השנאה שלהם  כלפינו פחותה מאשר מוסלמי דתי?

2.מה צריך לענות לטענה של שמאלנים שאומרת "יש ערבים שרק רוצים לחיות בכבוד ולהתפרנס"?

3.ערבי מוסלמי-חילוני-מערבי הממוצע שבהם מה שאיפותיו כלפי מדינת-ישראל ועם-ישראל? ומאיפה הוא שואף את האידאולוגיה שלו?

4.מה טלוויזית אש"ף-פת"ח אומרת על היהודים?

5.איך אפשר לדעת אם יש ערבים מתונים כמו למשל וואליד שאבוט? אני מתכוון לכך שיש אנשים שאומרים שלמשל ערבים כמו זוהיר בהלול ורפיק חלבי הם מתונים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
1. בין אם זה בא מהצד הקומוניסטי (שלרוב הוא ערבי-נוצרי) ובין אם זה בא מהפת"ח (שהאמנה שלו מעולם לא שונתה בניגוד לדעה המוטעית הרווחת) שנאת ישראל נושבת מהם חופשי חופשי ומושתת על יסודות סובייטים ונאציים, ומכיוון שגם הבחירות האחרונות הוכיחו קבל עם ועולם עבור נתונה התמיכה של רוב הערביים בין הירדן לים התיכון.
2. שיבדקו טוב טוב- א. אם דתם היא האסלאם, ב. אם דתם הוא אכן האסלאם, שיבדקו בבקשה למי הוא משלם זכאת או ממי הוא נתמך אם אין לו כסף, לרוב התמונה תהיה מאוד מאוד מאוד מפתיע עבור אותו שואל...
3. כמות הערבים החילונים הוא זניח, ורבים רבים מהם לא בדיוק שואבים את תפיסת עולמם מהדמוקרטיה הליברלית, אלא דווקא מברית המועצות או מהפאשיזם.
גם כאלה שהם חילונים במידה זו או אחרת, הצביעו באופן גורף בתמיכה בחיזבאללה (97% מקרבם היו בעדם במלחמה האחרונה) כך שזה גם מראה לאן הרוח נושבת בעניין זה.
4. הטלוויזיה של אש"ף וזו של חמאס משדרות על אותו גל ביחס ליהודים, שום דבר חדש (ואם אתה לא מאמין כנס לאתר MEMRI או PMW ותראה בעצמך).
5. עובדות- אין שום דבר באמת מתון בזוהיר, זוהיר הוא תומך אש"ף מובהק, די לשקרים, רפיק חלבי הוא דרוזי בכלל וואליד שאובט התנצר, עוד משהו?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.