כתב נושא: בושה  (נקרא 7544 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה
« ב- : מאי 22, 2010, 09:14:50 »
אני ימני, תומך בעיניים עצומות בתנועת ה'ליכוד'.
אבל אם יש משהו שאינני מוכן לקבל זה את הפורום והאתר הזה שלחלוטין הם לא יהודיים.
אני מצטער לרשום את זה אבל זו ביקורת עמוקה לעצב ולבושה שאני חש בתוכי והבוז הגדול שאני רוכש לדבר הזה.
זה בסדר לפתוח פורום ימין, וזה בסדר לתת ביקורת. אבל איך אתם נותנים יד לכאלה השמצות ודברים מזעזעים ביוטיוב?
יש לכם מספר משתמשים שמקושרים לכם\שאתם יצרתם בעצמכם "רעעבין" ופרסמתם וידאוים מזעזעים נגד שמעון פרס ויצחק רבין שאולי הזיקו בדברים מסוימים למדינה אבל אתם לא מסוגלים להעריך את כל הדברים שקיימים בזכותם במיוחד יצחק רבין שבלעדיו לא היה לכם את האמונה ב"ארץ ישראל השלמה" כי בלעדיו לא הייתה כזו.
אתם מפרסמים את הוידאוים ותגובות הנאצה שלכם בהרבה וידואים שלא קשורים אליכם בכלל וגם אלה שכן קשורים איך אתם בכלל מעזים לעשות דבר כזה לא יהודי ולא מוסרי? אתם פוגעים באחיכם ובדת היהודית שככה גועל אתם עושים. איזה אור לגויים? איך אתם רוצים לקרב בין חילונים לדתיים? - באמצעות שנאה? .
אני לא יודע מי הכתב הזה שמפרסם את הסרטונים של עצמו ומדבר על נושאים שונים, אני מגיש גועל נפש בלראות דבר כזה שכן הכל בלבול שכל אחד גדול.
אתם קוראים "מוות לערבים" "מוות למוסלמים" מנסים להתעלות על אחרים תוך כדי קריאות שנאה, לא רק שאתם בכלל לא מכירים את בני-דודנו הערבים זה הדבר הכי לא יהודי לאחל מוות לאנשים והתורה אוסרת על כך.
כשהעברתי ביקורת על הסרטונים על יצחק רבין ושמעון פרס ועל הסרטונים של הכתב שמדבר על נושאים שונים מיד קיבלתי תגובה שאני "נאצי" ו "קאפו" וזה הראה לי את הפרצוף האמיתי של הסרטונים שלכם ושל האתר המביש הזה, המשפחה שלי ניצולת שואה וקריאות כאלה שלא מקובלות על הדת היהודית פשוט גורמות לי זיעזוע עמוק שבורים כמוכם וחמורים חיים לצידי ומתיימרים להיות "הימין האמיתי" . - איזה ימין מאשים את אחיו היהודים בנאציזם ובשיתוף פעולה עם הנאצים?
אתם לא ימין אמיתי ולא בטיח אתם חבורה של בורים שמעודדים שנאה כנגד שכנינו וכנגד גיבורים של המדינה הזו כל מה שאתם עושים זה להסית ברחבי יוטיוב ובאתר הזה. אתם מציגים נתונים שקריים לחלוטין, בתור מומחה למזרח התיכון ולהיסטוריה של מדינת א"י כל מה שיש פה זה בלבול מוח אחד גדול ששתוף בשנאה וגועל.
יש לי עוד הרבה מה לכתוב לכם ועליכם ואני חושב שאתם צריכים לשבת בכלא על זעזוע שכזה, בכל אופן במדינה יהודית-הלכתית הייתם אמורים לשבת בכלא על הפשעים שאתם עושים נגד הדת היהודית ונגד אחיכם ושכניכם.
הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה להוריד את הסרטונים מיוטיוב ולהוריד את האתר והפורום הזה, אבל אלוהים והעולם הזה יסתפק גם אם תתחילו הכל מחדש ותראו באמת כמו הימין האמיתי ולא חבורה של בורים שמעדיפים לשנוא ולקלל ולפרסם סרטוני נאצה מאשר לדבר על דברים עובדתיים שהם נכונים.

מנותק DANIEL321

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אם תעזוב את הדאגה היא תשכח אותך
בושה
« להגיב #1 ב- : מאי 22, 2010, 10:00:31 »
שלום לך ידידי, אני אישית מצטאר אם נפגעתה בכל מיני תגובות, אבל אתה צריך להבין הסרטונים של חיים בן פסח הם נוצרו מתוצאה של מאבק מתמשך נגד השמאל הקיצוני, נכון אולי יש קצת התבטאות לא יפה , אבל לפעמים צריך להקצין קצת בשביל שיהיה יותר מודעות והבנה, כשאתה אומר שהתוכן של הפורום שקרי אתה טועה, הינה דגומא לכך: ( אני פרסמתי כמה עובדות)
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26640.msg180051.html#msg180051

והינה עוד מאמר:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26620.msg179826.html#msg179826

העובדות כלפי הערבים, הם שגורמים לשנאה כלפיהם.!

נ.ב
אני כתבתי את התגובה שלי בחמש דקות מיכוון שאין לי זמן, אשמח לשוחח עימך בהמשך..
*בלוג חובה כניסה:    blog.tapuz.co.il/Israel11

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה
« להגיב #2 ב- : מאי 22, 2010, 10:14:50 »
אני מסכים עם חלק מהטענות במאמרים שכתבתה.
אבל למשל כמו להתפלל לכיוון מכה זה בגלל ששם נמצאת הכעבה הדבר הקדוש ביותר לאסלאם וירושלים היא במספר 3 לאסלאם.
למרות שאני חייב לציין שירושלים לא מאוזכרת ולא פעם אחת בקוראן וייתכן מאוד שהמסגד נבנה כחלק מהטוטאלריסטיות האסלאמית שהאמינה באותה תקופה בכיבוש למען האסלאם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #3 ב- : מאי 22, 2010, 18:59:34 »
ירושלים לא קדושה לאסלאם כלל וכלל. מסג'יד אלאקסא לא היה אמור להיבנות שם אלא בסעודיה - אולם
בגלל בעיות זמניות במכה ובאלית'רב נבנה בירושלים.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה
« להגיב #4 ב- : מאי 22, 2010, 21:25:13 »
ירושלים לא קדושה לאסלאם כלל וכלל. מסג'יד אלאקסא לא היה אמור להיבנות שם אלא בסעודיה - אולם
בגלל בעיות זמניות במכה ובאלית'רב נבנה בירושלים.
ירושלים לא מוזכרת בקוראן על כך אני מתקשה לראות בה חשיבות יתר לאסלאם.
אבל ייתכן שהיא חשובה בגלל שהאסלאם רצה למנוע מאתרי קודש שונים שהיו באותו המקום להיות רלוונטים ולכן החדיר את החשיבות בו - זה נושא ארוך ובר-וויכוח וקשה לקבל תוצאה ברורה.
זה שטות גמורה מה שאמרת על המסגד, מזה בעיות זמניות? המסגד נבנה בהלך ימי הכיבוש המוסלמי תאמין לי בעיות לא היו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #5 ב- : מאי 22, 2010, 21:34:55 »
אבל ייתכן שהיא חשובה בגלל שהאסלאם רצה למנוע מאתרי קודש שונים שהיו באותו המקום להיות רלוונטים ולכן החדיר את החשיבות בו - זה נושא ארוך ובר-וויכוח וקשה לקבל תוצאה ברורה.
זה שטות גמורה מה שאמרת על המסגד, מזה בעיות זמניות? המסגד נבנה בהלך ימי הכיבוש המוסלמי תאמין לי בעיות לא היו.

מסג'יד אלאקסא היה אמור להיבנות בסעודיה, לא באורסלים, וזה ככתוב בסוראת אלאיסרא. החשיבות של ירושלים היא כחשיבותה
של קונסטנטינופול ולא יותר מזה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בושה
« להגיב #6 ב- : מאי 22, 2010, 21:54:22 »
מה זה משנה בכלל?
הם אומרים שזה קדוש להם - סבבה, אז שיהיה קדוש להם.  מה זה קשור אלינו?

נוצרים מבקשים בעלות על ירושלים או הכינרת בגלל שמדובר במקומות קדושים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #7 ב- : מאי 22, 2010, 21:55:51 »
מה זה משנה בכלל?

גם נכון, אבל למען הדיוק..

המקומות שלהם לא קדושים אלא מטונפים שצריך לטהר את אדמת הארץ מהם.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בושה
« להגיב #8 ב- : מאי 22, 2010, 21:57:58 »
אתה צודק בעניין של הפרספקטיבה היהודית כמובן.

אבל לדעתי, זה בכלל לא העניין.  מבחינתי שיגידו שהפסוליה קדושה להם ואני אקבל את זה.  מה בין זה ובין בעלות....

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #9 ב- : מאי 22, 2010, 21:58:59 »
מה זה משנה בכלל?

נוצרים מבקשים בעלות על ירושלים או הכינרת בגלל שמדובר במקומות קדושים?
יש הבדל משום שהמוסלמים משקרים ואם אתה מוכן לקבל את השקרים שלהם אז אתה מסייע להם בג'יהאד שלהם.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בושה
« להגיב #10 ב- : מאי 22, 2010, 22:03:51 »
אני בכלל לא סופר את השקרים שלהם כיוון שהם לא נימוק.
כל ההתנגחויות הללו, הן בעלות חשיבות היסטורית אמנם, אבל לא מדינית.

קדושת מקומות אינה משליכה על בעלות ואנחנו כל הזמן נגררים לויכוח הזה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #11 ב- : מאי 22, 2010, 22:11:35 »
אני בכלל לא סופר את השקרים שלהם כיוון שהם לא נימוק.
כל ההתנגחויות הללו, הן בעלות חשיבות היסטורית אמנם, אבל לא מדינית.

קדושת מקומות אינה משליכה על בעלות ואנחנו כל הזמן נגררים לויכוח הזה.
זה לא נכון. עבור יהודים למשל הקדושה של הארץ והצורך בריבונות יהודית עליה קשורים בצורה הדוקה. גם בעבור האיסלאם על אדמה שהם מקדשים חייבת להיות ריבונות איסלאמית. בתכלס גם רוב הכנסיות הנוצריות רוצות שתהיה כאן מדינה צלבנית או לפחות שירושלים תהיה עיר "בינלאומית", אבל הם יודעים שזה בלתי אפשרי.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בושה
« להגיב #12 ב- : מאי 22, 2010, 22:13:40 »
אני לא רואה את העניינים בצורה של "קדושה".  ארה"ב לא צריכה להגדיר את אדמתה כ"קדושה" בכדי שיהיה לה ברור מהם קווי הגבול ההיסטורים שלה וכך כל המדינות בעולם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בושה
« להגיב #13 ב- : מאי 22, 2010, 22:16:16 »
טוב שאנחנו נכנסים לויכוח הזה - מהי הלגיטימציה לקיומנו כאן ולמה אנחנו בדיוק שונים מהביזנטים, היוונים,
הרומאים, הצלבנים, הבריטים כאן לפנינו (רמז: ההבטחה האלוקית בלבד).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בושה
« להגיב #14 ב- : מאי 23, 2010, 17:12:53 »
אז בא תקשיב קצת למי שהוא סטודנט למזרחנות בבר אילן.
המסגד נבנה באמצע תקופת הח'ליפות האומיית, בשעה שמכה ומדינה נשלטו בידי מורדים בח'ליפות וטוען לכתר הח'ליפות אלטרנטיבי, אז במישור הפיזי, היו גם היו בעיות, אתה לא מפגין רמת ידע גבוהה באסלאם, אז במטוטא ממך.......
אתה גם כותב שאתה מומחה למזרח התיכון, ולהסטוריה של "מדינת א"י" (מה זה בדיוק "מדינת ארץ ישראל", מושג חדש שלא שמענו עליו?), בנתיים לא ראיתי ממך הפגנת ידע רציני וראוי לציון, רמת הקשקשת, חצאי האמיתות והסילופים ממשיכים לעלות בקו ליניארי בכמותם ו"איכותם" מהודעה להודעה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק valeric

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בושה
« להגיב #15 ב- : מאי 24, 2010, 19:49:02 »
אז בא תקשיב קצת למי שהוא סטודנט למזרחנות בבר אילן.
המסגד נבנה באמצע תקופת הח'ליפות האומיית, בשעה שמכה ומדינה נשלטו בידי מורדים בח'ליפות וטוען לכתר הח'ליפות אלטרנטיבי, אז במישור הפיזי, היו גם היו בעיות, אתה לא מפגין רמת ידע גבוהה באסלאם, אז במטוטא ממך.......
אתה גם כותב שאתה מומחה למזרח התיכון, ולהסטוריה של "מדינת א"י" (מה זה בדיוק "מדינת ארץ ישראל", מושג חדש שלא שמענו עליו?), בנתיים לא ראיתי ממך הפגנת ידע רציני וראוי לציון, רמת הקשקשת, חצאי האמיתות והסילופים ממשיכים לעלות בקו ליניארי בכמותם ו"איכותם" מהודעה להודעה.
אני לא בטוח כל כך שאתה סטודנט.
אני למדתי אוריינטליזם באוניברסיטת קיימברידג', מומחה להיסטוריה של מדינת ישראל מקבל את עצמו למומחיות לאחר שלמד את ההיסטוריה של המחצית הראשונה והשנייה של המאה ה-20 - זה למדתי באוניברסיטה העברית.
גם אתה לא מפגין ידע גבוה באסלאם ואם אתה למדת כבר על מסגד אל אקצה אתה צריך לדעת שהטענה שלי לכך שייתכן מאוד שהמסגד נבנה לא רק בגלל רצון בית אומיה לבנות עוד מסגדים ובכך לעלות את חשיבות ירושלים בתוספת ההתנגדויות שלהם במכה ובאל-מדינה אלא ייתכן מאוד בגלל הרצונות הטריטוריאליסטיות שלהם כדי למנוע השפעות של דתות אחרות.
האם אתה לומד תחת אדון מרדכי קידר?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בושה
« להגיב #16 ב- : מאי 24, 2010, 20:24:49 »
אני לא בטוח כל כך שאתה סטודנט.
אני למדתי אוריינטליזם באוניברסיטת קיימברידג', מומחה להיסטוריה של מדינת ישראל מקבל את עצמו למומחיות לאחר שלמד את ההיסטוריה של המחצית הראשונה והשנייה של המאה ה-20 - זה למדתי באוניברסיטה העברית.
גם אתה לא מפגין ידע גבוה באסלאם ואם אתה למדת כבר על מסגד אל אקצה אתה צריך לדעת שהטענה שלי לכך שייתכן מאוד שהמסגד נבנה לא רק בגלל רצון בית אומיה לבנות עוד מסגדים ובכך לעלות את חשיבות ירושלים בתוספת ההתנגדויות שלהם במכה ובאל-מדינה אלא ייתכן מאוד בגלל הרצונות הטריטוריאליסטיות שלהם כדי למנוע השפעות של דתות אחרות.
האם אתה לומד תחת אדון מרדכי קידר?
זה שלמדת דברים באוניברסיטה שתחום זה ממומן שם בידי כסף סעודי, לא מרשים אותי יתר על המידה.
מעבר לזה אני סטודנט בבר אילן, שנה ראשונה במסלול- "לימודי המזרח התיכון-מורחב".
לפורום אף העלתי את העבודה האקדמית הראשונה שלי- להלן:
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26403.0.html
אם אכן עברת באקדמיה, לפחות תקפיד על תעתיק מדוייק מערבית בבקשה- "אלמסג'ד אלאקצא" או לכל הפחות "מסגד אלאקצא".
ד"ר קידר לא מלמד במחלקה ללימודי המזרח התיכון אלא הוא ראש החוג לערבית, דרך אגב ולשאלתך אינני לומד אצלו.
אם היה לך איזה ידע מינימלי באסלאם באמת, היית יודע שמסגד אלאקצא נבנה בשנת 705 לראשונה על ידי הח'ליף האומיי אל וליד, והאסלאם בשנה זו כבר הרחיק הרבה מעבר לא"י גרידא וכבר עבר את מצרים שנכבשה כבר על ידי הח'ליף השני עמר אבן אלחטאב יותר מ-60 שנה קודם לכן, כך שלומר שזה בשל רצונות/שאיפות טריטוריאליות זה פשוט גיבוב של הבלים.
האסלאם כבר בתנאים שהעמיד הח'ליף השני עמר אבן אל חטאב הם "תנאי עמר" המפורסמים, ביחס לצורת החיים האפשרית היחידה למי שמשתייך לבני "אהל אלכתאב" קרי- יהודים ונוצרים, לחיות תחת חוק השריעא בדאר אל אסלאם, חוקים אלו כבר מונעים מראש השפעות של דתות זרות (שלא לומר לגבי שאר בני הדתות ה-לא מונותאיסטיות שפשוט נטבחו בהמוניהם) להרחבה בנדון אפשר לקרוא בספרה המונומנטלי של החוקרת בת יאור- "הד'ימי-יהודים ונוצרים תחת האסלאם".
אם כבר, הרציונל שעמד מאחורי בניית המסגד, נועדה להעלות בגדולה את האסלאם על פני שאר הדתות במרחב, כל זאת בין כה וכה שירושלים מקבלת מעמד משני ביחס למכה ומדינה הגם שנשלטו בזמנו תחת מורדים בח'ליפות, מעבר לכך, מסגד אלאקצא לא מפואר כל כך, ונמצא בחלקו הדרומי של ההר, אתה עושה פה סלט עם מסגד אלעמר הוא כיפת הסלע שאיננו מתפקד כלל כמסגד, אלא כמבנה מפואר גרידא שבא ליטול את גולת הכותרת של היהודים בבית מקדשם, הרומים במקדשם ליופיטר והבינזטים בכנסייתם.
ב-705, כבר לא דאגו לשום השפעה של שום דת אחרת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה
« להגיב #17 ב- : מאי 25, 2010, 18:27:16 »
המוסלמים הם שקרנים וזה ידוע הריי כשנתקבלה הצהרת בלפור אז מלך עיראק פייסל בירך את חיים וייצמן באומרו ש בקוראן כתוב שבפלסטין תקום מדינה יהודית!!!
אבל היום פתאום כל הערבים שכחו זאת!!!